Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.03.2016., 14:22   #361
Jos.Šta.
Banned
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zg
Postovi: 21
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
@denied

Da, tribas pripaziti na "broj modela" ako mislis otkljucavati bootloader. Za LP cak i nije bitno, root se izvodi na nacin koji zaobilazi bootloader u potpunosti, ali za MM jest. LG na svojoj developer stranici nudi bootloader-unlock samo za H815 (europski model)...

Imas pm.
Moze i za mene pm
Inace za poznavatelje i korisnike g4,koji su nedostaci lg g4 mobitela i da li ima za kupit verzije bez koze?Da li je uopce ta koza dobra i moze li se kupit plasticna maska?
Jos.Šta. je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 03:18   #362
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Jos.Šta. Pregled postova
Moze i za mene pm
Inace za poznavatelje i korisnike g4,koji su nedostaci lg g4 mobitela i da li ima za kupit verzije bez koze?Da li je uopce ta koza dobra i moze li se kupit plasticna maska?
Možeš kupiti s kojim god hoćeš poklopcem (kožni i plastični) pa možeš birat (ja ću tako i tako imati case pa mi to ne igra veliku ulogu)....
Koliko sam vidio (za sada) se jedino može H815 otključati (bootloader) - svi ostali su zaključani (barem ako sam dobro skužio - za MM)....Vidio sam da se piše i peticija LGu da se ostale verzije G4 otključaju....
denied je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.03.2016., 03:52   #363
Jos.Šta.
Banned
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zg
Postovi: 21
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Možeš kupiti s kojim god hoćeš poklopcem (kožni i plastični) pa možeš birat (ja ću tako i tako imati case pa mi to ne igra veliku ulogu)....
Koliko sam vidio (za sada) se jedino može H815 otključati (bootloader) - svi ostali su zaključani (barem ako sam dobro skužio - za MM)....Vidio sam da se piše i peticija LGu da se ostale verzije G4 otključaju....
Gdje ces kupit g4? Hoces kozni kupit ili plasticni?
Jos.Šta. je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 10:48   #364
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Jos.Šta. Pregled postova
Gdje ces kupit g4? Hoces kozni kupit ili plasticni?
Narucio sam u Instaru za 3k H815.....Crni kozni (taj je uostalom i najjeftiniji) a piše da s njim dolazi i gold cover (plastični) i preko neta naručen Seidio case (njega imam i sad na drugom mobu i on mi je must za mob)....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 12:18   #365
xsinisax
Registered User
 
xsinisax's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Narucio sam u Instaru za 3k H815.....Crni kozni (taj je uostalom i najjeftiniji) a piše da s njim dolazi i gold cover (plastični) i preko neta naručen Seidio case (njega imam i sad na drugom mobu i on mi je must za mob)....
Di si uzeo Seidio? Imam g4 i još nemam case pa se mislim koji da uzmem
xsinisax je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 12:38   #366
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor xsinisax Pregled postova
Di si uzeo Seidio? Imam g4 i još nemam case pa se mislim koji da uzmem
shopandroid.com samo što case nije jeftin....dobar mi je dizajn (jednostavan), izdržljiv je, definitivno spašava mob pri padu -al nije jeftin....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 14:30   #367
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Cvrsto i kvalitetno izgleda taj Seidio case, al preglomazno za moj ukus... Ja obicno uzmem Nillkinov Nature TPU case za svaki mob, debel je 0.5-0.6mm, proziran (ima u u bojama) i daje dodatni grip a da pritom ne kvari izgled mobitela...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2016., 15:19   #368
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
Cvrsto i kvalitetno izgleda taj Seidio case, al preglomazno za moj ukus... Ja obicno uzmem Nillkinov Nature TPU case za svaki mob, debel je 0.5-0.6mm, proziran (ima u u bojama) i daje dodatni grip a da pritom ne kvari izgled mobitela...
Recimo sad imam Note3 (dok mi ne dođe G4) i kad je tako velik onda je nespretan za držati je je relativno tanak (i to mi je minus kod svih tih fensi-šmensi velikih mobitela).....tih milimetar dodatne debljine mi je taman da bude puno ugodniji u ruci....
Al to je sad stvar ukusa
denied je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2016., 21:02   #369
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
http://www.phonearena.com/news/Gathe...are-up_id79332
Kamera je navodno pun pogodak na G5, pa cak i vele malo bolja od S7
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2016., 22:59   #370
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Ak moze uslikat upljen luster ko na slici dolje onda je mozda i bolja, s7 kamera..

MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.03.2016., 08:38   #371
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Mislim da G5 nece imat s tim problema..
Pa out of box je G4 radil odlicne fotke, ne umanjujem vrijednos fotica na S7, al ekipa i nije pretjerano odusevljena rezultatima na S7, navodno pati od agresivnog NR, mada su to sve rjesive stvari.. A kolko citam za G5, fotic je odlican, unatoc manjim pixelima, mislim da je 1.14.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2016., 00:01   #372
denied
Premium
Moj komp