Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2016., 11:08   #61
GymBaja69
Registered User
 
GymBaja69's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Taiwan
Postovi: 13
Citiraj:
Autor MeanBoss Pregled postova
Gledam tražim... Nema nigdi.. Napravio par puta factory reset... Opet nema.. Pravo mi ide na živce..
Možda malo kasnim s odgovorom ali...
Probaj u "app storeu" svog tv-a promijeniti regiju. Na mom philips tv-u također nisam imao netflix app i slučajno skužio da mi je app store u HR regiji. Promijenio na USA i opet nema netflix app. Tek kad sam na UK stavio bilo je.
GymBaja69 je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2016., 09:17   #62
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Nema sta nisam pokusao, otkazao subscription, neda mi se s ovim zayebavat. Za jedno pol g, g dana dok sve popeglaju i ubace titlove, budem probao opet.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 08:31   #63
CyberT
Emperor of the Cyberspace
Moj komp
 
CyberT's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 197
Ne znam jeste li čuli, ali ovo su loše vijesti za one koji koriste VPN i slične načine za pristup Netflixu:

"In coming weeks, those using proxies and unblockers will only be able to access the service in the country where they currently are,"

http://www.cnet.com/au/news/you-can-...ontent-abroad/
CyberT je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 09:49   #64
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor CyberT Pregled postova
Ne znam jeste li čuli, ali ovo su loše vijesti za one koji koriste VPN i slične načine za pristup Netflixu:

"In coming weeks, those using proxies and unblockers will only be able to access the service in the country where they currently are,"

http://www.cnet.com/au/news/you-can-...ontent-abroad/
U tom trenutku Netflix će postati potpuno nezanimljiv, barem meni.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2016., 10:09   #65
CyberT
Emperor of the Cyberspace
Moj komp
 
CyberT's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 197
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
U tom trenutku Netflix će postati potpuno nezanimljiv, barem meni.
Istina. Nadam se da će u budućnosti biti dostpno više i više sadržaja. Ovako su barem mogli smanjiti cijenu pošto ima puno manje sadržaja nego u Americi.
CyberT je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 23:40   #66
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Ima dobrih naslova samo steta sta san vecinu vec pogleda, al inace sadrzaja jako malo
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 10:29   #67
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 430
House of Cards dosao na nas Netflix
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 10:51   #68
lutherus
Premium
Moj komp
 
lutherus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Dubai UAE
Postovi: 714
Iskreno, nedostatak hrvatskih titlova na Netflixu mi nije nedostatak već prednost jer sam alergičan na loše i polovne hrvatske prijevode. Također, iako trenutno ima manje sadržaja nego pickbox, netflix ima jednu veliku prednost a to je i sadržaj preko cijelog ekrana. Starije serije i filmovi na pickboxu su isključivo 4:3 što zna biti poprilično iritirajuće na 40" 4k monitoru.
__________________
Note to the AMD haters: nobody cares
lutherus je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 14:11   #69
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor lutherus Pregled postova
Iskreno, nedostatak hrvatskih titlova na Netflixu mi nije nedostatak već prednost jer sam alergičan na loše i polovne hrvatske prijevode. Također, iako trenutno ima manje sadržaja nego pickbox, netflix ima jednu veliku prednost a to je i sadržaj preko cijelog ekrana. Starije serije i filmovi na pickboxu su isključivo 4:3 što zna biti poprilično iritirajuće na 40" 4k monitoru.
cek sta?na pickboxu bude mala sličica veličine 600x480 na 4000x2000 monitoru? znači zauzima 3% ekrana
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 14:31   #70
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,850
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
cek sta?na pickboxu bude mala sličica veličine 600x480 na 4000x2000 monitoru? znači zauzima 3% ekrana



Mislim da nigdje ne kaže da je 600x480 vec 4:3 a ne 16:9?
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 14:42   #71
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Pa dakle na pickboxu su emitirane u originalu. Dok netflix očito izreže dio slike gore i dolje da bi popunio cijeli ekran.
A to koliki je monitor i koja je rezolucija istog je potpuno nebitno u cijeloj priči.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 16:49   #72
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,365
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa dakle na pickboxu su emitirane u originalu. Dok netflix očito izreže dio slike gore i dolje da bi popunio cijeli ekran.
A to koliki je monitor i koja je rezolucija istog je potpuno nebitno u cijeloj priči.
Netflix ništa ne reže, starije serije koje su dostupne samo u 4:3 formatu imaju takvu sliku (primjer - HD-remasterirani The Twilight Zone na američkoj verziji).

Ako ista serija na Pickboxu ide u 4:3, a na Netflixu u 16:9, to je vjerojatno znak da Netflix ima "noviju" verziju koju je studio (kvalitetno ili nekvalitetno) konvertirao u omjer 16:9 kod pripreme materijala za HD TV/Bluray, dva primjera koji mi sada padaju na pamet su Friends ili prvih pet sezona Buffy the Vampire Slayer. Obje su televizijske serije naknadno dobile HD/16:9 tretman, a o (ne)kvaliteti toga ima tone primjera na netu jer je kadar proširen, pa se povremeno s lijeva i desna vidi oprema, predmeti i likovi koji nisu trebali biti kadru.