Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2020., 23:55   #3181
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje.
Našao sam u Njemačkoj grafičku karticu oko 600 eura sa poštarinom putem Dhl-a. Njihov oglasnik. Prodavč je pristao da mu pošaljem eure putem paypall opcije: "Send money for goods and services" da sam tako zaštičen.

Međutim dosad su mi problem bile konverzije paypala kad pretvara kune.
Ako sam dobro shvatio to je to išlo ovako, paypall potegne kune, pretvori u dolare pa opet u eure i pošalje prodavaču, odnosno duplo konvertira i lijepo me odere.
Stoga sam nedavno otvorio debit mastercard račun u banci na kojem mogu imati i kn i eure i dolare. E sad kako da to izvedem da mi pay pall ne uzme proviziju na konverzaciju valute?
Možete li me ukratko prosvijetliti?
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 00:01   #3182
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
zasto si jednostavno ne otvoris revolut account, dodas virtualnu karticu na paypal i onda direktno mijenjas iz koje god valute u koju god valutu hoces... mozes na racunu imat npr 234 kn, 182 eura, 523 dolara itd.... svime upravljas aplikacijom preko mobitela i sve je vise manje instant, ako nije instant, dobivas notifikacije trenutka kad su transakcije obavljene.

ja sam to isto napravio jer me izludjivala zagrebacka banka koja mi je radila duplu konverziju HRK - EUR, pa EUR - HRK, pa HRK - GBP (kupovao nesto iz UK-a). izracunao sam da mi je razlika u tecaju preko revoluta i preko moje banke bila preko 100 kn. (radilo se o iznosu od cca 3500 kn )
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 09:44   #3183
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
A dovoljno mu je i stisnut opciju... naplati mi f euraj i bok
Pa mu banka stisne tecaj umjesto paypal
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 12:08   #3184
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Citiraj:
Autor santos Pregled postova
zasto si jednostavno ne otvoris revolut account, dodas virtualnu karticu na paypal...
Otvorio sam račun jučer čim si poslao post, ali trebaju još vertificirati isti pa još dok dođem do vertifikacije kartice na paypallu proće dosta vremena. Za ovaj slučaj to mi neće koristiti ali svakako ču se time pozabaviti zbog budućih transakcija.

Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
A dovoljno mu je i stisnut opciju... naplati mi f euraj i bok
Pa mu banka stisne tecaj umjesto paypal
Molim te da li možeš pojasniti? Naime kad šalješ novac putem paypalla opcija je iz us$ u eure ili nešto drugo.
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 14:09   #3185
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Mislim da negdje u opcijama PayPala imaš mogućnost odabira valute. Ako na računu u banci imaš valutu, onda odabereš opciju da ti banka vrši konverziju. Kako na računu imaš valutu, do konverzije neće ni doći.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2020., 17:28   #3186
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Mislim da negdje u opcijama PayPala imaš mogućnost odabira valute. Ako na računu u banci imaš valutu, onda odabereš opciju da ti banka vrši konverziju. Kako na računu imaš valutu, do konverzije neće ni doći.
Na webu trgovine se određuje valuta, a onda na PayPalu tko će konvertirati, ako treba konvertirati. Pošto se kuna veže uz euro, najbolje je birati euro, rijetko kad je veća razlika u cijeni da se isplati dolar ili neka druga valuta.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 00:50   #3187
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Ljudi hvala na pomoći, vidjeti ću ujutro u banci što se može napraviti.

Evo odobrili mi i revolut account - Hvala i za to, samo pitanje koliko se naplačuje, odnosno kakve su provizije..

Edit: Ljudi samo da dodam da sam vertificirao revolut virtualnu karticu na paypall i to u par sekundi, nema čekanja par dana - prosto da ne povjeruješ,
pretvorio sam par kuna u eure i tečaj im je ok. Sad mi je jasno zašto za to ima posebna tema na forumu.
Još jednom 10x - riješio sam svoj problem!
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..

Zadnje izmijenjeno od: mklobu43. 12.10.2020. u 02:35.
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2020., 08:04   #3188
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Citiraj:
Autor mklobu43 Pregled postova
Evo odobrili mi i revolut account - Hvala i za to, samo pitanje koliko se naplačuje, odnosno kakve su provizije..
Super je kako napraviš karticu pa pitaš koliko košta.
Ne košta ništa mjesečno. Prije su slali i kartice besplatno kada si se preko nekoga registrirao, nisam siguran kako je sada. Ako i plaćaš, to je jednokratno cca 50kn za karticu i poštarinu.
Za izmjene valuta ne plaćaš ništa ako je radnim danom. Ako je vikendom, onda mislim da na tećaj dignu 1 ili 1,5%, pogledaj "fees" na njihovoj stranici.

Ako želiš plaćeni Revolut, imaš neke pretplate, pogledaj si što dobivaš i koliko koštaju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 01:52   #3189
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Hvala ti za info, riješio sam stvar. Zanimljivo je ovo s tečajem i stvarno je dobro za znati. Trebala mi je virtualna kartica za PP pa ako pošalju i fizičku super a ako ne nema veze. Moram se malo poigrati s tim da vidim kako sve funkionira i također i pročitati i temu za to. A ako mi zatreba fizička neću propasti za 50 kn
Već sam preporučio Revolut prijatelju koji se bavi domenama pa ga PP isto dere..
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 13:22   #3190
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Ljudi pitanje, kupio jednu stvar na ebayu u eurima je plačanje.
Imao sam na revolutu eure i kn ali paypall mi je potegnuo kune i lijepo konvertirao ih u eure. Kako da to zaobiđem da ne dođe do konverzacije odnosno da Paypall potegne erure sa Revoluta?
Prilikom plačanja nije bilo drugih opcija..
Jedino što sam našao na Revolutu je opcija disble neku valutu npr kune, da li bi to prošlo da ne dođe do konverzacije od Paypalla?
Sorry ljudi - možda sam trebao postaviti pitanje u temi Revolut..
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 13:58   #3191
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Moraš na Paypalu staviti da ne radi konverziju, nego da naplati u valuti u kojoj je račun koji je izdao trgovac.
S druge strane, moje iskustvo s Revolut je takvo da ti neće uzeti s EUR računa ukoliko nemaš cijeli iznos u eurima dostupan. Tj. ako je račun npr. 10€, a ti imaš 8€ i kune, neće ti uzeti 8€ i razliku konvertirati iz kuna, neko će svih 10€ konvertirati iz kuna.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 14:08   #3192
mklobu43
EonCentar
Moj komp
 
mklobu43's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Petrinja
Postovi: 98
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Moraš na Paypalu staviti da ne radi konverziju, nego da naplati u valuti u kojoj je račun koji je izdao trgovac.
S druge strane, moje iskustvo s Revolut je takvo da ti neće uzeti s EUR računa ukoliko nemaš cijeli iznos u eurima dostupan. Tj. ako je račun npr. 10€, a ti imaš 8€ i kune, neće ti uzeti 8€ i razliku konvertirati iz kuna, neko će svih 10€ konvertirati iz kuna.
Ok jasno mi je ovo drugo da trebam imati npr tih 10eura da bi ih PP mogao potegnuti.

Međutim nikako ne mogu naći na PP gdje je ta opcija da ne radi konverziju, tražio sam više puta?

Npr kad plačaš visom i ona ima devize onda prilikom plačanja možeš to promjeniti(bar je prije tako bilo), ali kod plačanja s revolut karticom nije bilo te opcije.
__________________
When `u find a man which is worth 2 talk 2 and don't talk, `u loose a man.
When `u find a man which is not worth 2 talk 2 and talk, `u loose a words.
Wise man don't loose man & words..

Zadnje izmijenjeno od: mklobu43. 13.10.2020. u 14:14.
mklobu43 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 14:10   #3193
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,180
Gamad je to sad stavila da prije svake kupovine mjenjaš/moraš mijenjati

OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2020., 14:28   #3194
the_ghost
lar~
Moj komp
 
the_ghost's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,532
da, po novom (vec neko vrijeme), te postavke mozes jedino prije samog placanja mjenjat
the_ghost je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 12:37   #3195
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Ne znam jel tome tu mjesto, ali evo samo da pohvalim Paypal.
Prije 5 mjeseci kupim kcerki iPhone X preko ebaya od neke "firme" (ds-mobileking). Napisano kao nude garanciju, 100% provjereni proizvodi i slicno. Hajde rekoh, nece valjda biti problema. Sreca pa sam platio preko Paypala.
Uglavnom, iphone otegne papke nakon 4 mjeseca i ja naravno posaljem najprije 1 mail, pa drugi, ali nema odgovora. Nazovem na telefon par puta, nitko se ne javlja.
Vec sam mislio da sam popusio 400€ i onda se sjetim Paypala. Rekli mi da vratim iphone nazad, prodavac se kao nesto bunio pa su razmatrali njegove izjave skoro pa mjesec dana, ali sam evo danas dobio novce nazad.

Palac gore za Paypal.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 13:04   #3196
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,455
Dobri su. I ja ako uzimam nešto iz inozemstva uglavnom gledam da platim preko PayPala.

Iako me nisu jednom spasili. Kupio pretplatu na jednoj poslovnoj stranici na godinu dana. Tipovi nakon 6 mjeseci jednostrano izmijene uvjete korištenja usluge i smanje mi opseg usluga kojima mogu pristupati iako je moj paket iste do sada sadržavao (prebacili ih u skuplji paket).
Žalio se PayPalu i tražio povrat novaca, ali pošto je bilo cca 190 dana od kupnje, odbili me.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 15:54   #3197
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Evo gledam sada "posteni" prodavac izbacio Paypal kao sredstvo placanja.
Inace, da se netko ne zezne, ne kupovati od ovih ni slucajno: https://www.ebay.de/usr/ds-mobileking2
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2020., 18:58   #3198
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Ahahaha, još su te proglasili lažljivcem: Schade das Sie so Unehrlich sind. Zahlung wurde an Käufer zurück erstattet.

Neprocjenjivo.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 17:07   #3199
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Ahahaha, još su te proglasili lažljivcem: Schade das Sie so Unehrlich sind. Zahlung wurde an Käufer zurück erstattet.

Neprocjenjivo.

Vidio sam, ali nisam to ja. Ja sam im dao pozitivnu ocjenu na zalost :/
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 18:26   #3200
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Vidio sam iPhoneX, cijenu oko 400 EUR, pa pretpostavio da si to ti. Eto, pretpostavka je majka svih zajeba.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.12.2020., 22:53   #3201
zwizard1
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: R Hrvatska
Postovi: 145
Pitanje. Davno je bilo kada sam otvaramo PayPal. Još su dolari bili u igri. Kad je došao euro probao sam prebaciti glavnu valutu na euro ali bez uspjeha. Sad prikazuje dvije $ i €. Problem je da kada mi netko uplati iako ide transfer kao frendu on uzme postotak... Proviziju ili što već. Evo jučer rođak uplatio 50€ a meni sjelo 47.55.... Samo da napomenem mislim da se to počelo događati otkad sam promijenio da se tečaj dormira od strane banke, a ne PayPal... Da li je se negdje sakrila pogreška s moje strane ili?
zwizard1 je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2020., 15:34   #3202
BTC
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2016
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 12
Ne koristim PayPal cesto, ali ove godine sam prekoracio onaj njihov limit za neverificiranog korisnika u jednoj godini. Sada me traze verifikaciju (sve ono sto inace ide - osobna, racuni itd).


Ono sto me zanima u konkretnom slucaju je hoce li se taj limit opet vratiti na 0 sa pocetkom iduce godine ili ce racun ostati blokiran dok ne napravim verifikaciju?
BTC je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2020., 15:39   #3203
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Citiraj:
Autor BTC Pregled postova
blokiran dok ne napravim verifikaciju
To ^^
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2020., 17:24   #3204
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,396
I to bi moglo trajat mjesec dana.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2020., 17:04   #3205
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
Pitanje
Poslao sa paypalom na nepostojecu mail adresu (prodavatelj izostavio 1 slovo)
Cancle napravio, pise refunded
Paypal povezan na vizu revolut-a
Koliko treba da se novci vrate
Sad je 3-ci dan i nema nista natrag
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2020., 00:10   #3206
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,518
i da sam sebi odgovorim .. došlo je kroz 2 sata kasnije od pisanja mog posta
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2020., 21:16   #3207
birra
Registered User
Moj komp
 
birra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Dark side of the moon
Postovi: 26
Jel taj revolut isto što i web prepaid kartica u OTP banci?

Koristim PayPal dugi niz godina, povezan sa VISA tekućom karticom. Račun na paypalu mi je u dolarima. Shvatio sam da su sad opet mijenjali ovo da oni vrše konverziju umjesto banke, "lijepo" od njih!

Uglavnom, pitanja su:

- Mogu li povezati paypal sa web prepaid karticom, pa onda sa nje preko mobilnog bankarstva prebacivat novce na tekući račun. Ima li to kakvog smisla, ili mi dođe na isto kao prebacivanje s paypala direkt na tekući?

- Pošto mi je račun u dolarima, sjećam se da sam dolare uvijek mogao prebacivati na karticu, ali jednom sam primio određen iznos u eurima koji nisam mogao prebaciti, već samo koristiti za internet kupnju. Svakako mi odgovaraju dolari jer uglavnom imam posla s Amerima. Zna li tko što više o tome? Ako npr, opet dobijem svotu u eurima, može li se ona kako konvertirati u dolare, umjesto da stoji sa strane na paypalu i služi samo za trošenje?

- Kako vidite, nisam toliko upućen u njihovu politiku, ali stvarno se često služim Paypalom pa u slučaju da imate dobar savjet oko korištenja, slobodno podijelite.
birra je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2020., 12:47   #3208
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
revolut ti je virtualna banka. znaci na mobitelu si napravis virtualnu karticu i prebacujes sredstva na nju, konvertiras valute u realnom vremenu, i mozes imat vise valuta, vise virtualnih kartica, naruciti fizicku karticu, blokirati kartice, enejblat/disejblat beskontaktna placanja, gro funkcija i sve besplatno.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 03:40   #3209
MasterX
do you speak it?
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: ::1
Postovi: 1,625
jel zna netko kako povuci PayPal balance na karticu?
cini mi se da je nekad radilo i na MasterCard i na Visa, sada PayPal dozvoljava povlacenje sredstava (withdrawal) SAMO na VISA karticu

radi se o malom web-shopu koji prodaje proizvode i ljudi mogu platiti PayPal-om, ali PayPal ubija sa provizijama HRK-EUR pa EUR-HRK opet prilikom povlacenja

da li netko zna kako izbjeci konvezije, tj. prodati proizvod za npr. 100kn, i onda povuci PayPal balance u kunama na Revolut karticu u kunama (kako bi se izbjegla konverzija)

poznaniku je stigla Revolut MasterCard kartica kako zatraziti Revolut virtualnu Visu?
__________________
Drinking Rum before 10am makes you a Pirate, not an Alcoholic.
MasterX je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:35   #3210
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ovisi u kojoj su valuti novci na PP.
Mislim da PP nema HRK pa ovu konverziju HRK->EURO ne može izbjeći.
Ali nazad u HRK može, ja sam nedavno "prebacivao" revolut u dolare na PP, pošto mi je večina novaca u $ tamo, javio sam se PP supportu i tražio da mi moj revolut master koji je već linkan na PP prebace u $, kroz par sati su mi se javili iz supporta (chat) da su prebacili i onda kad sam išao povući nije bilo ni naknade ni konverzije naravno, sjele pare na moj balance u $ na revolutu.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na