Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 07.11.2010., 17:14   #751
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600
Alonso odličan za sad
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W
Swarm dude je offline  
Staro 07.11.2010., 17:17   #752
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Baš me zanimalo kod koga bu Hulkenbergu narasla jajca
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 07.11.2010., 17:23   #753
Swarm dude
Premium moderator
 
Swarm dude's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,600


Hamilton bi trebao sada u boks po meni. Jedino ako mu ovjes ne valja...ali prednja lijeva guma mi ne izgleda baš nešto dobro.

EDIT: evo, poslušali me
__________________


CPU: AMD Opteron 3365 cooled by LC-CC-120
MBO: MSI 760GM-E51 FX
RAM: 4 x 8 GB G.Skill Ripjaws DDR3 PC-12800
VGA: Nvidia Quadro K600
SSD: Crucial BX500 1TB
HDD: Seagate Barracuda Guardian 2 TB
PSU: Silverstone Strider Essential 600W

Zadnje izmijenjeno od: Swarm dude. 07.11.2010. u 17:30.
Swarm dude je offline  
Staro 07.11.2010., 18:09   #754
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
SC, sad ce se sve fino zgusniti
Momir je offline  
Staro 07.11.2010., 18:46   #755
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Nije nes utrka , nekak malo akcije
draksa je offline  
Staro 07.11.2010., 18:51   #756
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Jako dosadna, a ja se ponadao da ce SC unjeti mal zanimljivosti, al slabo.
Momir je offline  
Staro 07.11.2010., 18:55   #757
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Mislim da je Redbull danas trebao napraviti kao i Ferrari u njemackoj. Alonso bi imao bod prednosti.
A ovako ce alonso mozda osvojiti naslov zato sto ga je Massa pustio u njemackoj....
Valjda ce jednom i njemu sreca okrenuti leda.
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 07.11.2010., 19:10   #758
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Nemoze nitko rec da Hamilton nije imao sansi, ali...
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline  
Staro 07.11.2010., 19:15   #759
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Eto kak jedan Hulki zakomplicira trku..Nego koji bi mogao bitit scenarij na abu dabiu?Nema momčadskih odredbi, al meni se čini ako Vettel neče imati mogučnosti za naslov da če pustit Webbera
Bravo je offline  
Staro 07.11.2010., 19:47   #760
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Pa ako moze Ferrari nevidim razlog zasto nebi RB.
Cak mi se cini da ce i u abu dabiju poredak biti isti i da ce vettel pustiti webbera za naslov, a onda ce alonso morati sutiti zbog njemacke
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 07.11.2010., 20:15   #761
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Nešto mi nije jasno. Otkud Rosberg na 6. mjestu nakon 3 ulaska u boks i zašto SC nije pustio naprijed ove zaostale ovaj put? Neke nova pravila koja nisam skužio?
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 07.11.2010., 22:45   #762
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Alonso is champion if:
  • he is 1st or 2nd
  • he is 3rd or 4th AND Webber is 2nd or lower
  • he is 5th or 6th, AND Webber is 3rd or lower, AND Vettel is 2nd or lower.
  • he is 7th or 8th, AND Webber is 4th or lower, AND Vettel is 2nd or lower.
  • he is 9th, AND Webber is 5th or lower, AND Vettel is 3rd or lower.
  • he is 10th, AND Webber is 6th or lower, AND Vettel is 3rd or lower.
  • he fails to score a point, but Webber is 6th or lower, AND Vettel is 3rd or lower, AND Hamilton is 2nd or lower.
Webber is champion if:
  • he wins, AND Alonso is 3rd or lower.
  • he is 2nd, AND Alonso is 6th or lower, AND Vettel is 3rd or lower.
  • he is 3rd, AND Alonso is 7th or lower, AND Vettel is 2nd or lower.
  • he is 4th, AND Alonso is 9th or lower, AND Vettel is 2nd or lower.
  • he is 5th, AND Alonso is 10th or lower, AND Vettel is 3rd or lower.
Vettel is champion if:
  • he wins, AND Alonso is 5th or lower.
  • he is 2nd, AND Alonso is 9th or lower, AND Webber is 5th or lower.
  • he is 3rd, AND Alonso fails to score a point, AND Webber is 6th or lower, AND Hamilton is 2nd or lower.
Hamilton is champion if:
  • he wins, AND Alonso fails to score a point, AND Webber is 6th or lower, AND Vettel is 3rd or lower.
Webber,Vettel i Hamilton jedino imaju sansu ak Alonso izleti prakticki
njOob je offline  
Staro 08.11.2010., 10:03   #763
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
a tu je i jedan kljucan faktor

a to je da ak ce vettel biti prvi na kvala da mu weber sigurno nece pustit na startu da mu ovaj pobjegne, a tu onda moze biti svasta i alonso bi mogao iskoristiti priliku

EDIT:

prosle godine je hamilton imao oko 1s prednosti naspram RBR u kvalama

http://www.formula1.com/results/season/2009/823/6698/
zgmmax je offline  
Staro 08.11.2010., 10:03   #764
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
po meni realan scenarij:

Vettel i Webber vode utrku nakon 1-2 u kvalifikacijama. 2 kruga prije kraja, Vettel i Webber su 1-2, Alonso je treći. Vettel u zadnjem krugu pušta Webbera napred. Alonso plače nakon utrke, Ferrari se žali na team orderse jer su oba vozača u matematičkim šansama za naslov, trakavica traje mjesec i pol do dva, FIA uvažava žalbu oko nove godine, RBR biva diskvalificiran sa utrke i Alonso bude prvak.
po meni bi bilo cisto normalno da Vettel pusti Webera i Weber osvoji naslov nego da se glupiraju i Alonso osvoji nasov. Kaj nisu rekli da vise nema zabrane timskih odredbi? da su ukinuli to pravilo?

Zadnje izmijenjeno od: GT3. 08.11.2010. u 10:18. Razlog: tipfeller
GT3 je offline  
Staro 08.11.2010., 12:21   #765
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sa onakvom kantom od bolida nije imao nikakve šanse. Bolid je letio na sve strane na super soft gumama. A i sam bolid je sekundu sporiji od RBR-a, a pola sekunde od Ferrarija.
Fastest Lap
L.Hamilton 1:13.851

A ja imam dojam da mclarenov bolid moze biti brz i je brz, ali je uzasan prema gumama. Brzo ih ugrije na radnu temperaturu i jos brze ih unakazi
Momir je offline  
Staro 08.11.2010., 14:04   #766
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
trebat će timski rad webera i vetela,moraju razgovarat
moraju uništit alonsa...
ovisno o pozicijama morat će vetel pustit webera ako će mu trebat za prvaka...ako to ne napravi onda je budala
m4x je offline  
Staro 08.11.2010., 15:25   #767
Momir
Premium
Moj komp
 
Momir's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,009
@Drug Brko
Ma sve mi je jasno. U zadnjih par utrka se vidilo i da je Mercedes brzi od Mclarena.

@m4x
vetel je vise puta pokazao da je budala i to nemoze popraviti.
Covjek nezna voziti drugi, vidis da ga smiruju iz boksa i kad treba zaobici neke za krug.
Momir je offline  
Staro 08.11.2010., 16:49   #768
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
po meni realan scenarij:

Vettel i Webber vode utrku nakon 1-2 u kvalifikacijama. 2 kruga prije kraja, Vettel i Webber su 1-2, Alonso je treći. Vettel u zadnjem krugu pušta Webbera napred. Alonso plače nakon utrke, Ferrari se žali na team orderse jer su oba vozača u matematičkim šansama za naslov, trakavica traje mjesec i pol do dva, FIA uvažava žalbu oko nove godine, RBR biva diskvalificiran sa utrke i Alonso bude prvak.
I meni se ovo cini ko najvjerovatniji scenariji. Jedino mozda Vettel fula krivinu i webber ga prolazi, Alonso se place i zali, a FIA im pokazu video iz njemacke

Mislim da DQ RBR zbog Ferrarijeve taktike to bi bilo previse... Pogotovo kada sedam bodova iz njemacke alonsu nosi veliku prednost...
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 08.11.2010., 17:04   #769
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Moguče propuštanje Vettela na sljedečoj trci i Masse u Njemačkoj nije isto. Jer Massa je sporiji vozač od Alonsa i u njemačkoj je Alonso gubio pola sekunde po krugu, dok su Webber i Vettel brzi u stotinku,o tome se ovdje radi..
Kad bolje razmislim, Vettel bi se mogao oglušit na sve i odvoziti do još jedne pobjede.
Bravo je offline  
Staro 08.11.2010., 17:33   #770
tomekk82
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG+20
Postovi: 40
vidim da tu svi pisete o propustanju. po meni to nije nikakav problem ako se to 'izvede' kak treba. znaci ne onak prek radija i onakvo propustanje ko u njemackoj vec dogovore se prije utrke. ak je vetel prvi a weber drugi, a njima pase obrnuto za naslov prvaka, onda npr. nek im pokaze 2-3 kruga prije tablu na startnoj liniji i nek 'odglume' napad drugog vozaca na prvog, prvi se malo prekoci i stvar rijesena. ili nekaj slicno.

i meni bi bilo logicnije da su to napravili u ovoj utrci posto weber ima vise sanse, ali posto su svima masine pri kraju ko zna kaj ce bit jos. tak da i vetel ima sanse.

kaj onda prognozirate za sljedecu utrku? hamilton nemre do podija? neko drugi?
tomekk82 je offline  
Staro 08.11.2010., 17:52   #771
tomekk82
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: ZG+20
Postovi: 40
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Hamilton ima šanse like snowball in hell. To se grda sranja moraju poklopiti da bi se to izvelo.
ako neće biti kvarova, RBR će imati 1-2 na PP i 1-2 u utrci, samo pitanje kojim redom.
to je onda ok

mada mi je alonso ok lik, tel bi da weber i rbr osvoje naslov!

sve u svemu bit ce fora utrka. a vetelu budu prije valjda objasnili 'moguce' situacije i njegove poteze koje bi trebal/moral napraviti i valjda se bu slozil s tim
tomekk82 je offline  
Staro 08.11.2010., 18:54   #772
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Daj se odluči, ko je gubio pola sekunde po krugu, Alonso ili Massa?
Aha, ti zapravo opravdavaš Ferrarijev postupak i ismijavanje pravila i sporta u Njemačkoj na pola sezone, ali ne odobravaš da isto napravi RBR u zadnjoj utrci. i ti kao voliš F1 sport? zanimlljivo tumačenje pravila. sjedi, 1.
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Moguče propuštanje Vettela na sljedečoj trci i Masse u Njemačkoj nije isto. Jer Massa je sporiji vozač od Alonsa i u njemačkoj je Alonso gubio pola sekunde po krugu, dok su Webber i Vettel brzi u stotinku,o tome se ovdje radi..
Kad bolje razmislim, Vettel bi se mogao oglušit na sve i odvoziti do još jedne pobjede.
Jel vidiš čitat
Bravo je offline  
Staro 08.11.2010., 21:15   #773
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
I ja bi najvise da vettel osvoji. mozda i najvise zasluzuje.
A nevidim zasto vettel nebi pustio webbera, vettel negui nista dok webber je WC. u njemackoj bas i nije tako. Mislim da ako kazne RBR zbog toga f1 ce pasti jako....
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline  
Staro 08.11.2010., 21:26   #774
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
@Drug Brko

vjeruj mi da se nimalo ne zelim svadati niti trazim kakav okrsaj, ali budi i ti realan. ono sto je ferrari napravio je svakako jadan, nesportski potez i nedopusten, ali koliko ce se to puta ponavljati ovdje u temi? i to iskljucivo najvise od tebe, jer treba samo malo procitati tvoj stav, i odmah skuzis da si apsolutno protiv ferrarija, tj za mclaren? sto je sasvim ok jer ne navijas za ferrari, ali treba biti malo realan i sagledati svaku stranu.

nego, zasto ovo pisem....... prosla utrka, koreja, pada kisa ko' sumanuta? da ne pisem opet - sve sam napisao ovdje. treba biti objektivan i reci da su manje-vise svi muljatori, i ne srati samo na jednu stranu. ja priznajem da bi volio da alonso bude prvak, ali da webber ili vettel budu prvak - zasluzili su. mozda cak vise od alonsa, ali posto navijam za crvene konjice, naravno da bi vise volio vidjeti alonsa kao prvaka.

a isto da se vratimo na propustanja, zar nije utrku ili dvije bila jako slicna situacija sa buttonom i hamiltonom, preko radija javljaju buttonu da su mu gume otisle ili da stedi na gorivu? kad odjednom dolazi hamilton, i prelazi buttona? mislim, opet ponavljam, to su momcadske odredbe, ali ja iskreno nemam nista protiv toga. stoga prekinite toliko spominjati propustanje alonsa od strane masse, ni prvi ni zadnji put sto se to radi . neki to samo ljepse zakamufliraju, ako se to i dogodi sa vettelom i webberom na sljedecoj utrci, neka. biti prvak u bilo cemu, a pogotovo u formuli........ lako se zazmiri i malo progleda kroz prstice. davno je svaki sport prestao biti sport u pravom smislu, sve je to biznis i novac.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Staro 09.11.2010., 09:20   #775
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Da da samo se meni obratite Ma o tome svemu je suludo raspravljati, ajd strpimo se još par dana
Bravo je offline  
Staro 09.11.2010., 10:06   #776
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Pa valjda su dovoljno pametni u RBR da to naprave na početku, jer nitko neće ništa reći ako recimo Vettel bude imao loš start s prvog mjesta, a onda Weber sa drugog mjesta sa grida izbije na prvo mjesto. I ima čistu stazu pred sobom cijelu utrku i samo treba zadržati to mjesto.
Jer ako to naprave u zadnjih par krugova, mogli bi dobit kaznu kao ferrari, ali moguća je i ova solucija odgovora tipa " Što ste mislili da će mo dopuštat pretjecanje ako smo samo novčano kaznili ferrari? I kao dati neku drakonsku kaznu za primjer drugima"
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 09.11.2010., 16:13   #777
theorigigi
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 65
Zanimljivo svi imate scenarije kako bi Vettel propustio Webbera u sljedečoj i posljednjoj utrci a pitam se zašto je toliko grčevito sada čuvao svoje prvo mjesto,mogao je neke stvari več sada riješiti zato mislim da nema nikakvog propuštanja na stazi...a ne zaboravimo da niti Ferari nije mačiji kašalj tako da i postoji velika šansa da Alonso starta prvi i tako suze teku na sve strane...
P.S.-Kakve su dogovori u Reb-Bull-u za sljedeču sezonu,tko su im vozači???
theorigigi je offline  
Staro 09.11.2010., 16:21   #778
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Momčad se još nije izjasnila, Vettel je siguran..
Bravo je offline  
Staro 09.11.2010., 17:48   #779
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa valjda su dovoljno pametni u RBR da to naprave na početku, jer nitko neće ništa reći ako recimo Vettel bude imao loš start s prvog mjesta, a onda Weber sa drugog mjesta sa grida izbije na prvo mjesto.
Takve stvari rade se u zadnjoj trećini (četvrtini utrke) nakon što se vidi tko je na kojoj poziciji te kakva je situacija (bodovna)...nikako ne na početku...

Što se tiče RBR smatram da će vozači sami donijeti odluku o propuštanju timskog kolege ukoliko jedan vozač teoretski više ne bude imao šanse, a njegov kolega ima...osim ako su potpuno retardirani...
__________________

Rino je offline  
Staro 09.11.2010., 20:29   #780
x32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 50
Citiraj:
Autor theorigigi Pregled postova
P.S.-Kakve su dogovori u Reb-Bull-u za sljedeču sezonu,tko su im vozači???
Mark Webber ima ugovor do kraja 2011.god, a Seb Vettel do 2012.god tako da je vozačka postava za sljedeću sezonu ista.
x32 je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na