Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.09.2009., 16:20   #331
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
symonds nije jebivjetar kojeg se samo tako odbacuje, lako je menagera jos naci ali dizajnera njegove klase... tesko
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2009., 14:38   #332
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Eto, popušio Renault

http://www.autosport.com/news/report.php/id/78770

tim 2 godine uvjetno, flavio doživotno i symonds 5 godina.

Čujem soundtrack: "Željko Bebek - Šta je meni ovo trebalo"
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 18:03   #333
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
kian je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 21:32   #334
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2009., 17:08   #335
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
haha,mozda se bar namjerno zaletio da hamilton bude prvi i tako se osveti ferrariju za sve one godine
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2009., 20:57   #336
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
a zao mi jadnog kimija... muci se ko pas a na kraju mu jos prijete otkazom. jedini vozac koji mi trenutno pase, ovi drugi nit smrde nit mirise
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:09   #337
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ajme, u par navrata sam se morao zasamarati kako mi se spavalo. a spavao sam nocas dosta, cak i vise nego uobicajno.

uglavnom, najvise mi zao rosberga. hamilton nedodirljiv, bolid ide ko' metak. kimi da je imao jos 60 krugova mislim da nebi dosao do 8-og mjesta, bas su blah. alonso takoder dobro vozio, s obzirom kakvo je trenutno st(r)anje u renou. tojota - .
i da, buton sa velikim problemima dosao do vaznih bodova. inace da je baricelo stisnuo, i to jako zadnjih par krugova.


a sto se tice same staze - boze sacuvaj. kao da su nagurali 20 jarna trulija i svi voze minardija. prestizanje se moglo vidjeti u prvom krugu (tocnije prvih par zavoja), inace se priblize ovome ispred i vozaju se iza njega. jedino prestizanje je preko boksa bilo, strasno kako je staza nikakva za prestizanje.

*ako je i bilo koje prestizanje, moje isprike, jer sam lako moguce se iskljucio na minutu-dvije u gore navedenom pokusavanju ostati budan*
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:13   #338
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Dosadnoooo...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:15   #339
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Ne bih se bas slozio, utrka je po meni bila dobra.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:23   #340
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Ne bih se bas slozio, utrka je po meni bila dobra.
pa, obicno kad netko nesto kaze sto se kosi sa tudim misljenjem, objasni zasto "proturjeci". pa ono, ako nije problem reci zasto je utrka bila zanimljiva.
samo da ne bude zbog ovih par izljetanja i hajdfelda i sutila (mislis da je bio sutil). jer je to onak', 5 minuta "zanimljivosti" nasprem preko sat i pol voznje.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:28   #341
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Zadnjih par partija Spider Solitaira mi je bilo zanimljivije. Opcenito ova sezona je razvodnjena do boli. Svi ko pice voze, najzanimljivija preticanja se obave via box.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 16:51   #342
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Treba "ugasiti" ove gradske utrke (osim Monaca), totalno su nezanimljive.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 17:19   #343
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
pa, obicno kad netko nesto kaze sto se kosi sa tudim misljenjem, objasni zasto "proturjeci". pa ono, ako nije problem reci zasto je utrka bila zanimljiva.
samo da ne bude zbog ovih par izljetanja i hajdfelda i sutila (mislis da je bio sutil). jer je to onak', 5 minuta "zanimljivosti" nasprem preko sat i pol voznje.
Jednostavno - dvije kazne (Vettel&Rosberg), par incidenata, jedan SC, neizvjesnost zbog mogucnosti pada kise, opca neizvjesnost zbog moguceg izlaska SC-a (zbog prirode staze), kvarovi kocnica, start utrke, razlike u strategijama, nocna utrka...po meni nije bilo tako dosadno.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 17:34   #344
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Treba "ugasiti" ove gradske utrke (osim Monaca), totalno su nezanimljive.
A Bernie želi dovesti F1 na ulice Manhattana... Mislim da to i ne bi bilo tako loše
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 17:34   #345
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor SRV Pregled postova
Jednostavno - dvije kazne (Vettel&Rosberg), par incidenata, jedan SC, neizvjesnost zbog mogucnosti pada kise, opca neizvjesnost zbog moguceg izlaska SC-a (zbog prirode staze), kvarovi kocnica, start utrke, razlike u strategijama, nocna utrka...po meni nije bilo tako dosadno.
vetel nisam siguran zasto je dobio kaznu (znam da je dobio, ali mi je mozak bio na pasi ), a rosberg jer je sjekao crtu na izlazu iz zavoja. pa, da je to napeto, meni bas i ne.
par incidenata: hajdfeld ostao bez kotaca jer je sutil (valjda) usudio se krenuti prestizati i preforsao bolid - i izvrtio se. eto hajdfelda dok se ovaj htio odmah vratiti, kvrc malo u njega i obojica odustali. sveukupno - 25 sekundi zadovoljstva.
sejfti kar - kad su se ovi gore pogodili.
neizvjesnost zbog kise? hm, mozda, ali ne znam kada. bila je najavljena neka minijaturna mogucnost kise, ali je pakleni tandem odmah na pocetku rekao da, ako bude kise, da ce biti negdje 30tak kilometara od same staze. ja sam navijao da zapuse neka vjetrina i natera te oblake nad stazom - nisam indijanac .
opca neizvjesnost zbog izlaska sc-a, ili ako cemo detaljnije - neizvjesnost mercedesa i hamiltona. mislim da je svima ostalima bilo vise-manje svejedno, jedino je luisu gorilo pod petama ako bi zapeo iza sc-a, a da nije otisao u boks.
kvarovi kocnica, to priznajem. bilo bi zanimljivo vidjeti jos krug-dva, tj batona i baricela kako se natjecu jer je svakom bod od ogromne vaznosti. veber je izletio zbog kocnica, i veliko pripetavanje - ovi iz str ferarija u jednom trenutku odustaju i u boks. jebiga, nije mi to bas zanimljivo.
razlike u strategijama, pa i to nisam bas vidio. jedino je rosberg isao na meksu komponentu prvi, ali mu to nije pomoglo (plus sto je odradio prolaz kroz boks zbog cvikanja crte iz boksa). inace su svi zadnju turu isli na meksu komponentu gume.
nocna utrka, a svjetla doslovce kao u betlehemu. doslovce. jedino vidis da je nocna utrka kad kamera snimi krupni plan dijela staze, ili cijelu stazu. inace od noci ni n pod tolikim svjetlima........

mislim, mozda sam ocekivao vise. ali niti jedan obracun nisam vidio na samoj stazi, oni se vozaju i vozaju i vozaju.......... (start nisam racunao, jer je start inace dobar svugdje + traje tri-cetiri zavoja ).
ham suvereno i uvjerljivo gazi kao prvi, a ovi ostali iza njega svako malo mjesto zamjene sa nekim ili kad se netko slupa, ili kad netko ode u boks. sorry, ali kad se sjetim do prije nekih 5-6 godina kako je formula izgledala i danas, ubitacno. kao kad gledam npr englesku ligu i hnl recimo.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 23:01   #346
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Pa pogledaj samo startni poredak i poredak na cilju. Definitivno nisu zavrsili kako su krenuli, a nikakav direktan obracun nisam ni ocekivao.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 23:16   #347
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Sudeći po ovome što pišete nisam ništa ni propustio.
Probudio sam se u podne skoro, i gledam na txt i brijem utrka počinje u 15:50, neznam kako sam to bio zabrijao, palim telku u 16:00 kad ono već gotovo, skoro sam si kosu počupao sa glave
Sad na kraju ispada da sam se naživcirao bezveze
__________________
D-I-A-B-L-O je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2009., 23:21   #348
K-pax
Premium
Moj komp
 
K-pax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
da je bilo dosadno, je, zaspo sam poslije prvih ulazaka u boks, da bi me probudilo Blazickovo vristanje kad je Vettel izletil.
Ne slazem se da bi trebalo ukinut ulicne utarke, vec bi trebalo napravit vise mjesta za pretjecanje (ona mjesta na kojima se i moglo prosle god pretjecati u Singapuru su ove sjebali sa onim sikanama i stavljanjem novih rubnika), jer kome se bu dalo ic na utarke (kupit kartu) da gleda povorku, pa makar mu formula isla 100m od stana.
I za kraj, nije mi jasno zakaj daju onom Tilkeu da radi staze, pa ni na jednoj njegovoj stazi se nemre pretjecat!!
K-pax je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2009., 07:38   #349
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Stiže Alfonso

Luca di Montezemolo se izlajao na pressici jučer popodne.

http://www.tv3.cat/videos/1505649/Lapsus-revelador
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2009., 22:53   #350
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Stiže Alfonso

Luca di Montezemolo se izlajao na pressici jučer popodne.

http://www.tv3.cat/videos/1505649/Lapsus-revelador
A umjesto Alonsa u Renault stiže Kubica

http://www.vijesti.biz.hr/sport/spor...ormalnost.html
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 21:37   #351
Speedbreaker
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 545
ode kimi iz ferrarija link

žao mi ga je.dabogda požalili.
kladim se da bi on ostao da se massa nije ozlijedio, zato što bi prije massu otpustili nego kimija.ferrari više nikad neće biti isti bez njega.izraz lica na petoj slici govori sve.
Speedbreaker je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 22:34   #352
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Zazalit ce oni zbog Kimija, i to vec iduce sezone, kad osvoji titulu u McLarenu.

Ne sumnjam da ce Alonso napravit sranja i u Ferrariju, pogotovo ako se Massa ne bude dao.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2009., 16:55   #353
swordfish
aka: N.W.S.K. b_buha
 
swordfish's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 214
http://www.sportnet.hr/vijesti/38432...valifikacijama

evo kvalifikacija, ali ni to nije sve, u ludom svijetu formule 1 nikada nije dosadno, pa eto:
http://sport.dnevnik.hr/clanak/autom...la-alonsa.html
__________________
u alkoholu sigurno ima ženskih hormona , jer ja kad popijem ne znam voziti auto i počnem pričati gluposti.....
swordfish je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 19:54   #354
x32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 50
Dobili smo novog svjetskog prvaka Button-a. Utrka je bila dobra, mislim da je button imao sreće na startu jer se nakon krša odmah riješio 5 bolida, barichello je uprskao svoju priliku tako da će zadnja utrka biti formalnost- nadam se da će biti jednako dobra kao današnja.
x32 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 20:21   #355
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Da, odlicna utrka, jedino se nije obistinilo prasickovo obecanje da ce sigurno tijelom utrke pasti kisa. 100%.

Dobili smo i novog kamikazu = Kobayashi
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 20:59   #356
domy1
Yugokiller
Moj komp
 
domy1's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 643
Nije loš, ali Sato je bio car

Nema do japanca i honde
__________________

domy1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2009., 22:16   #357
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor x32 Pregled postova
Dobili smo novog svjetskog prvaka Button-a. Utrka je bila dobra, mislim da je button imao sreće na startu jer se nakon krša odmah riješio 5 bolida, barichello je uprskao svoju priliku tako da će zadnja utrka biti formalnost- nadam se da će biti jednako dobra kao današnja.
Ah, imas jos uvijek borbu za bodove izmedju McLarena i Ferrarija, pardon, izmedju Hamiltona i Raikkonena.
SRV je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 00:17   #358
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620



SPOILER

-->
neki ocigledno nisu culi za



SPOILER

danij3l je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 00:55   #359
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
Englezi idu na svjetsko i imaju svjetskog prvaka u F1. Vjerojatno sad misle da su od Boga odabrani narod.

P.S. Najgori svjetski prvak otkad ja znam za F1.
timmy je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2009., 01:03   #360
danij3l
Premium
 
danij3l's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: NA
Postovi: 2,620
nemogu se sjetiti niti jednog WDC u zadnjih 20 godina kojeg bi on mogao pobjediti u istom bolidu (sa JV bi se mogao utrkivat )
Vettel bi definitivno bio bolji prvak
danij3l je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na