Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2020., 10:04   #2521
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Jerry raskupusao 8T. Ipak ima 2 baterije od 2.250 mAh.

https://www.youtube.com/watch?v=kjt60g5qQ_A
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 13:02   #2522
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Danas mi stigao 8T, uzeo pop-up box odmah nakon eventa predstavljanja. Dobio extra original case i wireless sluške gratis.

Prelazim sa 7T i nisam požalio. Software i GUI je dodatno ispoliran u 11ici. Razliku sa 90hz na 120hz vidim (i moja žena).
Fizički gabariti su identični, pozicija selfie-kamera sa strane je mnogo bolja nego kapljica u sredini.
+ dobivam punjač s kojim mogu pogoniti i Macbook..

Na 7T me živcirao loše implementiran adaptive brightness, nikako da proradi kako spada, čim je malo tamnije (s prednje strane) u puno situacija bude pretaman screen i stalno manualno povećavao brightness. 8T to handla bez greške. Negdje sam pročitao da je to jer senzorima gledaju i prednjom i stražnjom stranom na količinu svjetla u okolini.

7T nema horizon light - non-sens!

Na 7T swipe s krajnje lijevo izvlaci nekakav oxygen widget holder koji je useless a na 8T je google news. Osobno sam to koristio kao glavni news tool i meni je to ogroman plus. Samo sada ne otvaram google app.

AOD mi nije bitan, mislim da je attention taker i radije imam preview notifikacija kada primim mobitel u ruku bez paljenja ekrana.

Ultrawide kamera na 7T se nije sredila sa niti jednim updateom. Naime osim izobličenja na rubovima za koju se može paliti kompenzacija, imam i cirkularno izobličenje u sredini slike koje je isto i sa i bez kompenzacije, pre-loše. Čak si mislim da zbog toga reklamiram na garanciju. Volio bih vidjeti ako i netko drugi sa 7T ima taj problem..

Falit će mi jedino pošteni makro mod sa 7T i silver-frost mat boja.

Ako nekog išta zanima, pucajte.
musso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.10.2020., 14:29   #2523
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Citiraj:
Autor musso Pregled postova
Danas mi stigao 8T, uzeo pop-up box odmah nakon eventa predstavljanja. Dobio extra original case i wireless sluške gratis.

Prelazim sa 7T i nisam požalio. Software i GUI je dodatno ispoliran u 11ici. Razliku sa 90hz na 120hz vidim (i moja žena).
Fizički gabariti su identični, pozicija selfie-kamera sa strane je mnogo bolja nego kapljica u sredini.
+ dobivam punjač s kojim mogu pogoniti i Macbook..

Na 7T me živcirao loše implementiran adaptive brightness, nikako da proradi kako spada, čim je malo tamnije (s prednje strane) u puno situacija bude pretaman screen i stalno manualno povećavao brightness. 8T to handla bez greške. Negdje sam pročitao da je to jer senzorima gledaju i prednjom i stražnjom stranom na količinu svjetla u okolini.

7T nema horizon light - non-sens!

Na 7T swipe s krajnje lijevo izvlaci nekakav oxygen widget holder koji je useless a na 8T je google news. Osobno sam to koristio kao glavni news tool i meni je to ogroman plus. Samo sada ne otvaram google app.

AOD mi nije bitan, mislim da je attention taker i radije imam preview notifikacija kada primim mobitel u ruku bez paljenja ekrana.

Ultrawide kamera na 7T se nije sredila sa niti jednim updateom. Naime osim izobličenja na rubovima za koju se može paliti kompenzacija, imam i cirkularno izobličenje u sredini slike koje je isto i sa i bez kompenzacije, pre-loše. Čak si mislim da zbog toga reklamiram na garanciju. Volio bih vidjeti ako i netko drugi sa 7T ima taj problem..

Falit će mi jedino pošteni makro mod sa 7T i silver-frost mat boja.

Ako nekog išta zanima, pucajte.
Meni sutra dolazi pa se neckam dal ga uzmem ili vratim...dosta para a nije mi neki upgrade napsram 7T. Cak razmisljam o S20 FE ediciji....

Usrali s tim kamerama jao...bas me to smeta + pocetna cijena je too much!

Kako su ti fotke naspram 7T, ima kakve razlike, pogotovo ta ultrawide?
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2020., 16:17   #2524
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor musso Pregled postova
Danas mi stigao 8T, uzeo pop-up box odmah nakon eventa predstavljanja. Dobio extra original case i wireless sluške gratis.

Prelazim sa 7T i nisam požalio. Software i GUI je dodatno ispoliran u 11ici. Razliku sa 90hz na 120hz vidim (i moja žena).
Fizički gabariti su identični, pozicija selfie-kamera sa strane je mnogo bolja nego kapljica u sredini.
+ dobivam punjač s kojim mogu pogoniti i Macbook..

Na 7T me živcirao loše implementiran adaptive brightness, nikako da proradi kako spada, čim je malo tamnije (s prednje strane) u puno situacija bude pretaman screen i stalno manualno povećavao brightness. 8T to handla bez greške. Negdje sam pročitao da je to jer senzorima gledaju i prednjom i stražnjom stranom na količinu svjetla u okolini.

7T nema horizon light - non-sens!

Na 7T swipe s krajnje lijevo izvlaci nekakav oxygen widget holder koji je useless a na 8T je google news. Osobno sam to koristio kao glavni news tool i meni je to ogroman plus. Samo sada ne otvaram google app.

AOD mi nije bitan, mislim da je attention taker i radije imam preview notifikacija kada primim mobitel u ruku bez paljenja ekrana.

Ultrawide kamera na 7T se nije sredila sa niti jednim updateom. Naime osim izobličenja na rubovima za koju se može paliti kompenzacija, imam i cirkularno izobličenje u sredini slike koje je isto i sa i bez kompenzacije, pre-loše. Čak si mislim da zbog toga reklamiram na garanciju. Volio bih vidjeti ako i netko drugi sa 7T ima taj problem..

Falit će mi jedino pošteni makro mod sa 7T i silver-frost mat boja.

Ako nekog išta zanima, pucajte.
Zanima me

Trajanje baterije, onako na prvu? Ekran u usporedbi sa 7T. Da li je bijela baš bijela ili je malko žućkasta? Može li se podizanjem pred lice otključati ekran ili se mora stisniti power tipka pa tek onda prepozna? Koliko je brz fingerprint? OIS kod snimanja videa, kako si zadovoljan? Oxy 11, jel šaren poput Samsung UI i kakav je za koristiti? Kompliciran, fluidan? Puno pitanja znam, ali na bilo šta da odgovoriš

Zadnje izmijenjeno od: locks. 19.10.2020. u 16:26.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 01:18   #2525
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor hakija Pregled postova
Meni sutra dolazi pa se neckam dal ga uzmem ili vratim...dosta para a nije mi neki upgrade napsram 7T. Cak razmisljam o S20 FE ediciji....

Usrali s tim kamerama jao...bas me to smeta + pocetna cijena je too much!

Kako su ti fotke naspram 7T, ima kakve razlike, pogotovo ta ultrawide?
Na prvu. Fotke su bolje. Boje su vise true to life boje nego na 7T, na 7T su izrazenije a na 8T mi vise slice na gcam. Ali sutra isprobam u identicnim uvjetima.
Meni ultrawide na 7t nije valjala, tu je OK. Macro na kraju nije tako ni los.
Ja sam zadovoljan. Uglavnom sutra cu probati usporedbu jednog i drugog da budem i sam siguran.


Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Zanima me

Trajanje baterije, onako na prvu? Ekran u usporedbi sa 7T. Da li je bijela baš bijela ili je malko žućkasta? Može li se podizanjem pred lice otključati ekran ili se mora stisniti power tipka pa tek onda prepozna? Koliko je brz fingerprint? OIS kod snimanja videa, kako si zadovoljan? Oxy 11, jel šaren poput Samsung UI i kakav je za koristiti? Kompliciran, fluidan? Puno pitanja znam, ali na bilo šta da odgovoriš
Logika mi nalaze da je ergonomija dulja od 8 Pro modela jer ima manji ekran sa manjom rezolucijom a prakticki isti kapacitet. A svakako vise od 7T, s cijom baterijom sam bio zadovoljan. 2 simice u pogonu, 4 email racuna sa kalendar syncom, slack, whatsapp, viber, sve u pogonu, drzao je bolje nego ikoji mobitel prije njega. Vidjet cu kroz par dana kad se sve poslozi.

Ja inace punim sa 15-20% pa do 90-95% recimo, nevjerojatno je da to napuni za 20ak minuta.

Bijela je bijela. Neznam ako moze lice otkljucati bez pritiska ali ja to nebih niti htio, kad ga podignem, pogledam notifikacije bez da se pali ekran, to mi je zgodnije nego da se pali. I ako ima sta, double tap na ekran i otkljuca mi se instant. Fingerprint je uzasno brz pa i otkljucavanje preko lica, nisam mislio da moze brze od 7T. Oxygen11 mi je pozitivan napredak, bio sam skeptican sto se pise ali nije, ostali su doslijedni i nije toliko saren kao samsung ui. Fluidnije je i ima super mikro animacija na svakom koraku.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 09:34   #2526
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
8T:
Glavna kamera malo, ali samo malo bolja. Drugacije radi, ima scene detection i bolje iskontrolira boje. 7T dosta naglasi crvenu boju a 8T ju bolje pogodi. Sa zelenom travom i 8T i 7T imaju problema.
Tek sa GCAM na 7T je slika bila kako spada.
Cini mi se da je u zatvorenom prostoru malo i izrazenija ta razlika na stranu 8T. Ali to je sve u marginama od 3-5%, samo neke njihove softverske optimizacije.

7T:
Zoom sa telephoto puuno bolja.
Makro, primjetno ostrija i brza.

Uglavnom, overall sistem kamera je bolji na 7T. IMHO umjesto naprijed, napravili su pola koraka nazad.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 11:04   #2527
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor musso Pregled postova
Na prvu. Fotke su bolje. Boje su vise true to life boje nego na 7T, na 7T su izrazenije a na 8T mi vise slice na gcam. Ali sutra isprobam u identicnim uvjetima.

Meni ultrawide na 7t nije valjala, tu je OK. Macro na kraju nije tako ni los.

Ja sam zadovoljan. Uglavnom sutra cu probati usporedbu jednog i drugog da budem i sam siguran.









Logika mi nalaze da je ergonomija dulja od 8 Pro modela jer ima manji ekran sa manjom rezolucijom a prakticki isti kapacitet. A svakako vise od 7T, s cijom baterijom sam bio zadovoljan. 2 simice u pogonu, 4 email racuna sa kalendar syncom, slack, whatsapp, viber, sve u pogonu, drzao je bolje nego ikoji mobitel prije njega. Vidjet cu kroz par dana kad se sve poslozi.



Ja inace punim sa 15-20% pa do 90-95% recimo, nevjerojatno je da to napuni za 20ak minuta.



Bijela je bijela. Neznam ako moze lice otkljucati bez pritiska ali ja to nebih niti htio, kad ga podignem, pogledam notifikacije bez da se pali ekran, to mi je zgodnije nego da se pali. I ako ima sta, double tap na ekran i otkljuca mi se instant. Fingerprint je uzasno brz pa i otkljucavanje preko lica, nisam mislio da moze brze od 7T. Oxygen11 mi je pozitivan napredak, bio sam skeptican sto se pise ali nije, ostali su doslijedni i nije toliko saren kao samsung ui. Fluidnije je i ima super mikro animacija na svakom koraku.
Ok, to je to 😉

Meni je na 7T fingerprint bio spor, a face unlock jako brz.
Na 8T mi se više sviđa ta mala rupica selfie kamere nego notch. Tanji su bezeli, malo je lakši. Sve to doprinosi boljem ležanju u ruci. Ako su sredili automatic brightness, tim bolje. To im je baš bila mana. Kamera mi je sporedna, za mene dovoljna, gcam dosta toga riješi....

Zaboravih pitati... Stereo zvučnici, usporedba 7T - 8T?
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 11:40   #2528
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Ok, to je to ��

Meni je na 7T fingerprint bio spor, a face unlock jako brz.
Na 8T mi se više sviđa ta mala rupica selfie kamere nego notch. Tanji su bezeli, malo je lakši. Sve to doprinosi boljem ležanju u ruci. Ako su sredili automatic brightness, tim bolje. To im je baš bila mana. Kamera mi je sporedna, za mene dovoljna, gcam dosta toga riješi....

Zaboravih pitati... Stereo zvučnici, usporedba 7T - 8T?
Rekao bih da su identicni, ne cujem razliku.

Ovo je najbolji review, najrealnije je objasnio problem i poziciju 8T modela: https://www.youtube.com/watch?v=MfIYLXMhUl8

The Tech Chap: https://www.youtube.com/watch?v=j0TVgxaLmhs
"...For me this is the best phone to use.."
Po njemu baterija bolja i od S20FE, kad je pixel krepao, S20FE je imao 12% a 8T 20% baterije. U videu na 7:30 ima test baterije.

Zadnje izmijenjeno od: musso. 20.10.2020. u 11:54. Razlog: Dodan jos jedan link sa testom baterije
musso je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 11:57   #2529
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
8T 604$ (3930kn) s dostavom iz Francuske...

https://a.aliexpress.com/_mKxTOtJ

Edit: 3820 kn s DHL-om. Pada cijena 😁

https://a.aliexpress.com/_mM1S957

Zadnje izmijenjeno od: locks. 20.10.2020. u 12:43.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 14:48   #2530
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
8T 604$ (3930kn) s dostavom iz Francuske...

https://a.aliexpress.com/_mKxTOtJ

Edit: 3820 kn s DHL-om. Pada cijena 😁

https://a.aliexpress.com/_mM1S957
uf bome....a taman mi moj doso u ruke a nista vracam nazad i lijepo kupit ovaj za 1200kn manje zivo internet
hakija je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.10.2020., 15:05   #2531
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Čekaj crni petak i kupone, to ja radim svake godine
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 15:17   #2532
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Čekaj crni petak i kupone, to ja radim svake godine
Uf to mi je malo previse cekat i bit bez moba jer sam vec rijesio svoj 7T. S 4k mogu zivjeti ali ova cijena sto sam ja platio mi je turbo previse a mob mi ovak nije bas neka spica za tu lovu.

Samo jos nisam skuizio koji adapter dolazi preko alija. Stranica kaze UK a ekipa pise EU?!
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 15:22   #2533
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Oni pošalju pravi. Samo provjeri ovaj shop s njima da li ide tax free dostava. Za Goldway sam siguran, a ovaj Realme store, čini mi se da i kod njih prolazi , ali nisam siguran.
Imaš i onaj s dostavom iz FR, ali to je razgrabljeno. Nova tura ide od 22. 10.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 15:48   #2534
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Evo provjereno, ovo ide tax free uz DHL...

https://www.aliexpress.com/item/1005...56072ed7Zp0nGy
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 17:47   #2535
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Evo provjereno, ovo ide tax free uz DHL...

https://www.aliexpress.com/item/1005...56072ed7Zp0nGy
hmmm tu opce ne vidim da mogu birati od kud se shipa?
Onaj iz FRA jos ima 82 komada ali samo nekih modela...
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 18:32   #2536
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Zato što ovaj ide iz Kine. Odabereš DHL i to je to. Sad vidim da opet ima i na FR skladištu.Tu manje čekaš, oko 7 dana, a iz Kine oko tri tjedna...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2020., 21:11   #2537
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,109
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
8T 604$ (3930kn) s dostavom iz Francuske...

https://a.aliexpress.com/_mKxTOtJ

Edit: 3820 kn s DHL-om. Pada cijena ��

https://a.aliexpress.com/_mM1S957
Al ovo nije goldway. Što s jamstvom?
Bolje bi bilo pričekaj neke kupone za goldway i od tamo kupit zar ne?
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 07:07   #2538
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Baš gledam taj shop što dostavlja iz FR. To je čini se official OP shop na Aliju. U ponudi imaju samo OP. Baš sam im poslao upit.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 08:29   #2539
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Baš gledam taj shop što dostavlja iz FR. To je čini se official OP shop na Aliju. U ponudi imaju samo OP. Baš sam im poslao upit.
Odg mi: dear friend, this is a global version with uk plug, so sorry about that it is not EU charger, it is UK 65W charger, but we added the EU adapter for you, donot worry. about the warranty, is there have any problem, you can take it to your local oneplus repair point and ask then to check for you, if they cannot solve it, you can contact us directly.

Pa ti sad vidi...

Sent from my KB2003 using Tapatalk
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 10:29   #2540
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Na OnePlus chatu su mi potvrdili da će priznati jednu godinu garanciju. Ako je kupljen kod njih, dvije godine. Po IMEI broju sve vide.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2020., 10:49   #2541
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
8T je tek izašao, a već najavljuju OP9 za 03/21
https://www.androidcentral.com/onepl...ate-march-2021
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 16:59   #2542
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Update, od kada sam zadnje pisao u ovoj temi imam problema sa No Service na jednoj ili obje SIMice nasumično. Restart telefona sredi na neko vrijeme. Na prijašnjim OnePlusovima nisam imao tih problema a kada sam googlao vidim da ima još ljudi sa istim problemom. Sve sam pokušao, zamjena SIMica, reset network postavki, čak i factory reset nakon što mi je kompletni mobitel bio namješten (sat dva posla i sa switch backupom). Mislio sam da se sredilo s tim factory resetom ali evo od jutra izdržao do sada i javlja no service na SIM1.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 18:38   #2543
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Treba pričekati update, to je nešto softverski...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 18:46   #2544
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
A i ja mislim jer je to pocelo nakon updatea kojeg sam instalirao drugi dan
A u release notesima pise:

Network
  • Improve the stability of communication functions
musso je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2020., 20:41   #2545
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Nisi kriv, ne očekuješ tako nešto. Ovo je neugodno sa SIM karticom, ali valjda će brzo riješiti...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 08:41   #2546
hakija
Premium
Moj komp
 
hakija's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 322
Ja koliko sam ga imao ova 3 dana nisam imao nikakvih problema...Doduse, update sam instalirao tek zadnji dan pa.

Cisto ovako par zapazanja s moje strane...kamere nisam detaljno testirao. Sve mi vise manje izgleda kao na 7T. Macro je bezveze naravno, telefoto nema tako da digitialni zoom napravi sto napravi...Glavna i wide su ok.

- NAPOKON ima vibru koja radi a ne nekog cvrcka koji se vise cuje nego osjeti
- Ekran je mrak, 120Hz, meni najbolji dio
- Zvucnici dosta glasni, malo jaci nego na 7T
- brzina fluidnost, nemamo sto pricati, leti sve...
- OS izvrstan!!! Jako sam se iznenadio koliko je dobar...nista ne podsjeca na Samsung osim sto su stvari malo pomaknule prema dolje. Dosta novih sitnih featura koje su meni osobno falile. Lajkam horizon lights i schedule za dark mode!
- ova zelena boja je tak tak...ako ga mislis imat u caseu koji nije proziran, nema misla vise manje. Osobno nije po mom ukusu, izgleda bolje na videima...nekak ko da je apšisala boja na sredini?!

I dalje sam istog misljenja...ne vrijedi vise od 4k a jedva i tolko, drago mi je da sam ga vratio. Vidjet cemo sad di cemo ga piknut za manju lovu 😎

Netko to nije bas pri lovi, mislim da je rabljeni ili novi 7T koji ce dobiti Oxy OS 11 IZVRSNA odluka!
hakija je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 12:40   #2547
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Meni osobno je 8T upravo ono što trebam i ako ga uspijem ubost ispod 3500kn, super.

OS mi je najvažniji, pa brzina, ekran ( i to još ravan 120 Hz OLED), zvuk, tek onda kamere. Sviđa mi se što je uži i lakši, 65W punjač je još jedan plus. Jebiga, kad se navučeš da je pun za pola sata, nema nazad 🤭
locks je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2020., 12:54   #2548
musso
Unregistered User
Moj komp
 
musso's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2002
Lokacija: Beč
Postovi: 720
Od jucer kada sam post napisao i kada sam restartao mob mi se signal jos ni jednom nije izgubio...

I ja imam takvo razmisljanje, ako izuzmem kameru to je najbolji mobitel za moje potrebe i ono sto ocekujem od mobitela. Za duplo manje novca imam iPhone12 pro (radim u telekomu pa imam 50% popusta) pa sam svejedno uzeo 8T jer sve osim kamere imho ima bolje.

Na popup boxu nisam mogao birati boju jer nije bilo srebrne 12/256, jbg. No dobio sam gratis wireless sluske (90eur) i onu masku od 35eur pa mi se zbog toga ne vraca iako imam jos 10dana fore. Bitno je ne zanemariti da kupnjom u EU imas 2 god garancije a ovi uvezeni kinezi imaju 1 god. Samo zbog toga ne gledam raznorazne Alije, gizmo, gearbestove...

Ali bude li opet ravan ekran i bolja kamera na OP9 za 5 mjeseci cu opet mijenjati vjerojatno.
musso je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 09:03   #2549
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
8T 3660kn s DHL-om, a još akcije nisu ni krenule 😁


https://a.aliexpress.com/_mLhQudr
locks je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2020., 09:36   #2550
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,109
Jesam dobro razumio, vrijedi OnePlus jamstvo od godinu dana ako je kupljeno preko žnj aliexpress sellera? Osim goldway, preko kojeg navodno ima 2 godine.
Je to provjerena informacija?
PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na