Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.04.2021., 20:52   #5521
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Brate Instaliraj phoenix ili red miner.. NIje tesko za namjestit.
imas upute na netu.
I odj. to.
Ako sam ja uspio namjestit redminer.Onda moze svako..
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2021., 21:09   #5522
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Sideswipe Pregled postova
Ako saljem ETH sa Nicehash tamo fee je 0.5%. Od 250€ to bi bilo 1.25€.
Tragedija
cako je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.04.2021., 22:25   #5523
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Citiraj:
Autor R3nchi Pregled postova
Brate Instaliraj phoenix ili red miner.. NIje tesko za namjestit.
imas upute na netu.
I odj. to.
Ako sam ja uspio namjestit redminer.Onda moze svako..
Sutra isplaćujem i gasim acc. Kada se to dogodilo radio sam potvrdu identiteta. Provjerio sam sve, baš čudno.

Startam Trex sa najboljim postavkama za rudarenje i slažem ETH na Crypto.com. Dobro pa je osnivač NH bivši kažnjenik. On i baća koji ima veze sa Phoenix minerom su bili cimeri lol.


Sutra u banku da napravim devizni na račun i papa NH. Skužio sam danas da nemam devizni jer mi djelatnica nije napravila devizni a ljepo sam rekao da mogu primat i slat eure. Naglasio da moram poslat 25€ , još sam kad sam uplaćivao 200kn rekao isto na šalteru. Koji k je tim ljudima, sad opet tamo ić dudit.

@Cako ni ne znaš :P
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2021., 22:27   #5524
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Ne treba ti devizni račun za primati i slati eur. Možeš ti i sa tekućim, samo što će ti primljene eur odmah konvertirati u kn po kupovnom tečaju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 05.04.2021., 23:05   #5525
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ne treba ti devizni račun za primati i slati eur. Možeš ti i sa tekućim, samo što će ti primljene eur odmah konvertirati u kn po kupovnom tečaju.
To sam i ja mislio. Zasto onda kaze ne ispravni IBAN? ne kuzim zasto nece. Posto je novi racun uplatio sam 200 kn i 25€ bi izaslo 190kn da obavim tu transakciju, cudno mi to sve. Daje mi podatke za SEPA uplatu. Ovako samo preko IBANa neda.

Upisem IBAN na RBA stranici da provjeri i izbaci ovo: Model i poziv na broj za plaćanje prema odabranom IBAN-u primatelja, nisu u skladu s Naredbom o načinu uplaćivanja prihoda proračuna, obveznih doprinosa te prihoda za financiranje drugih javnih potreba.

Zadnje izmijenjeno od: Sideswipe. 05.04.2021. u 23:14.
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 09:25   #5526
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor Sideswipe Pregled postova
To sam i ja mislio. Zasto onda kaze ne ispravni IBAN? ne kuzim zasto nece. Posto je novi racun uplatio sam 200 kn i 25€ bi izaslo 190kn da obavim tu transakciju, cudno mi to sve. Daje mi podatke za SEPA uplatu. Ovako samo preko IBANa neda.

Upisem IBAN na RBA stranici da provjeri i izbaci ovo: Model i poziv na broj za plaćanje prema odabranom IBAN-u primatelja, nisu u skladu s Naredbom o načinu uplaćivanja prihoda proračuna, obveznih doprinosa te prihoda za financiranje drugih javnih potreba.
Ajde ti prvo onako jednostavno u dvije rečenice napiši što želiš uopće napraviti, onako globalno. Ja iz tvojih tekstova uopće ne razumijem što ti želiš, a čini mi se da si se i ti izgubio.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 12:00   #5527
Bradobradi
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Visegrad, BiH
Postovi: 212
moze li se gdje u inostranstvu dobiti kartica za bankomat i da ja na bilo kojem bankomatu uzmem pare li da platim karticno?
odnosno ne zelim placati porez ovim sto samo sjede i traze pare...
dio novca bi dizao preko banke i to prikazao a dio bi uzimao preko te kartice..
vidim da crypto. com ima neke kartice.. ali mogu li njih koristiti za dizanje para?
Bradobradi je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 14:02   #5528
Parnabukano
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Sinj
Postovi: 7
Pozdrav, jutos sam prebacio sa Nicehasa 195 dolara na Binance Wallet, na koji mi je prebačeno 144 dolara. Da li ke moguće da je provizija za prebacivanje 44 dolara?
Parnabukano je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 17:53   #5529
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ajde ti prvo onako jednostavno u dvije rečenice napiši što želiš uopće napraviti, onako globalno. Ja iz tvojih tekstova uopće ne razumijem što ti želiš, a čini mi se da si se i ti izgubio.
Zbunila me djelatnica u banci. Nisu mi uopce rekli da to necu moci napraviti preko aplikacije. Danas kad sam bio rekli su da odem na RBA direkt, ulogiram se sa mtokenom i tamo sve podatke unesem kome placam i to. Dakle preko aplikacije moja RBA da upisem samo IBAN primatelja ne ide. Uglavnom sve rjeseno. Sto se tice log ina iz DE rekli su mi na support da je to bilo sto se tice te provijere tako da nema razloga za brigu, necu gasiti account, samo prelazim na Trex i koristit cu Crypto.com visu.

@Bradobradi mozes sa te Vise(plava) dizati gotovinu jednom mjesecno bez naknade, poslje toga ti je 2% naknade. Svaku kupovinu dobijes 1% nazad u CRO valuti. Karticu normalno koristis na bankomatu svuda u svijetu. Evo link, sve pise: https://crypto.com/cards
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 19:31   #5530
cako
uvik kontra
Moj komp
 
cako's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: blizu Splita
Postovi: 271
Citiraj:
Autor Parnabukano Pregled postova
Pozdrav, jutos sam prebacio sa Nicehasa 195 dolara na Binance Wallet, na koji mi je prebačeno 144 dolara. Da li ke moguće da je provizija za prebacivanje 44 dolara?


Na njihovoj stranici (na dnu) imaš fees pa vidi , nema teorije da je toliki fee.
cako je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.04.2021., 20:01   #5531
Parnabukano
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Sinj
Postovi: 7
Sad sam vidio na fee je otišlo 33 dolara, ne znam di se izgubio ostatak
Parnabukano je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 20:24   #5532
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,511
Ciganima u džep vjerojatno
I dalje mi nisu jasni ljudi koji koriste to i promoviraju te cigane i lopove...
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 21:10   #5533
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Ciganima u džep vjerojatno
I dalje mi nisu jasni ljudi koji koriste to i promoviraju te cigane i lopove...

Neznam dal mislis na NH ili Binance ili nekog petog al ovaj user ocito nezna sto radi - zasto to radi- io kako t oradi pa me uopce ne cudi da ostane bez svega u narednim danima...
Pa uvje kima mogucnost da platis vise - pa ko voli nek izvoli. fee na NH je u promilima. Kaj je on platitl zna samo on. Ocito je iso ssa standardnim bankovnim transferom a ne sepa nalogom koji kosta euro ili dva.
Znaci necije neznanje ne znaci aautimatski da nesto ne valja. Sto uopce netko ima eure dolare na NH? da trguje? pa sto uopce trazis na NH ak trgujes?stavio je EUre da zakupi HR ? pa ak je zakupil onda ima kripto. sto salje eure a ne kripto koji ide na coinbase free? znaci po nekom pocetniku koji ocito nezna nista o nicemu ti si dosao do zakljucka da su odma svi cigani ???


I da za nekog ko pojam nema o rudarenju a ovaj user nema, NH mu je idealan jer bilo gdje drugdje ce se pogubit skroz. sutra bu s binance slal 0.01 eth negdej i platil 60 kuna transakciju a prekosutra bu to izvuko na ziroracun i porezna bu mu odma sjela za vrat jer eto niej procitao niejdan post s ovog foruma. i ovo nije promocija NH nego jednostavna cinjenica. Neznaju svi namjestti rudarenje mienrom a gui od NH je prejednostavan.


Daj se malo skuliraj prije ovakvih izjava...pogotovo kad info nemas iz prve ruke nego eto od forumasa koji ni devizni nije znao otvorit.


33$ fee ???? - odkud taj fee stvarno neznam. (dok ne vidim SS ni ne vjerujem u to). bar ce pisat za sta je i kak je provedena transakcija.
fee je za sta bio? koneverziju?-slanje cega? kupnju-prodaju? ko to zna...
a gdje je jos 11$ ostavio? on to ni nezna---
pa kak da ga uopce uzmem za ozbiljno ak nezna gdje mu je lova- ko zna sto je on napravio i poslao...


slao 195 dobio 144 i kaze fali 44 -- pa ko tu koga? sta sad ni matematiku do 100 neznamo?



posle bu skuzio da je tam dobio eure a ne dolare...
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 06.04.2021. u 21:23.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 21:20   #5534
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,511
Mislim na NH jer jesu cigani, ono kako su pokrali ljude tamo 2018. godine nesmije im se nikad zaboraviti
Druga stvar je ovo nedavno što se dogodilo na relaciji NH-PhoenixMiner, htjeli okriviti devove PhoenixMinera za svoju nesposobnost i propust
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 21:26   #5535
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Mislim na NH jer jesu cigani, ono kako su pokrali ljude tamo 2018. godine nesmije im se nikad zaboraviti
Druga stvar je ovo nedavno što se dogodilo na relaciji NH-PhoenixMiner, htjeli okriviti devove PhoenixMinera za svoju nesposobnost i propust

Nikakve probleme nemam s NH . i ja sam popusio lovu tada. al eto sve su vratili. neki to gledaju lako im vratit kad je tad btc bio 5* jaftiniji -ja to gledam pa vratili su btc. btc su ti i uzeli. sad imas 20*vise nego tada u usd.


Da je to tak kak ti kazes ne bi na NH bilo nikoga, a cinejnica je da ljudi koriste masovno NH.


Ovaj user se pogubiuo skroz pa nejgove informacije uopce ne uzimam kao neki info.


Ntrenutno je eth takav kakav je i sigurno je bolje drzat se ethermine al nekad tonije bilo tako. kad je vladao CN coinovi su se mjenjali u profitabilnosti svdakih par sati a NH ti je pokrio cijeli CN automatski pa si dobio daleko vise nego da si sam kopao neki coin. cak je i algo mijenjao automatski po profitabilnosti.. Sad je tak kak je i eth je glavni i nema saltanja s coina na coin. Al nekad nije bilo tako.
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 06.04.2021. u 21:31.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:04   #5536
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,890
Brijem da mi NH ništa nije uzeo kad sam prebacivao sredstva na Revolut i ako je uzeo to je bilo 0.nešto sitno.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:24   #5537
Parnabukano
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Sinj
Postovi: 7
Parnabukano je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:35   #5538
Parnabukano
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Sinj
Postovi: 7
Prebacivao sam sredstva točnije ETH u vrijednosti 195 dolara na Binance wallet
Amount sent: 0.09235827 eth
Trans. Fee: 0.024418449250131139 eth
Total amount received: 0.06793952 eth
Stvarno sam početnik u ovom, samo sam poslao sa walleta na NH na račun na Binance, jer su mi tako savjetovali ti na forumu.
Parnabukano je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 22:54   #5539
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
To je 50$+ fee za slanje. Te ETH naknade su stvarno kriminalne.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 23:22   #5540
Parnabukano
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2021
Lokacija: Sinj
Postovi: 7
Zaboravio sam Gas price: 0.0000001738
Parnabukano je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2021., 23:53   #5541
livada2
Registered User
 
livada2's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: nigdje
Postovi: 475
Citiraj:
Autor Parnabukano Pregled postova
Prebacivao sam sredstva točnije ETH u vrijednosti 195 dolara na Binance wallet
Amount sent: 0.09235827 eth
Trans. Fee: 0.024418449250131139 eth
Total amount received: 0.06793952 eth
Stvarno sam početnik u ovom, samo sam poslao sa walleta na NH na račun na Binance, jer su mi tako savjetovali ti na forumu.

pa heboga vidis kolka je naknada. pa nemoze netko gledat umjesto tebe . nisi slijep. ak ti mi tu kazemo da skocis u Savu neces to napravit.
eth btc naknade se mjenjaju. eto ovo je katastrofa od naknade. al to si vidio prije slanja pa nisi trebao slat. pronadjes drugu alternativu.
nadam se da si sad naucio. moras ipak svoj mozak upotrijebit ak se icim u zivotu mislis bavit.

ovo oko savjetovanja i nije bilo bas tako jer tvoje pitanje je bilo:
Citiraj:
Autor Parnabukano Pregled postova
Pozdrav, imam na Nicehashu zarađenih 150 dolara, koji bi mi bio najjednostavniji način za prebaciti npr. taj iznos na moj bankovni račun?
Binance nije bankovni racun a eth nije DOLAR.
i dobio si odgovor:
Citiraj:
Autor thunder11 Pregled postova
NIchehash -> Coinbase -> Coinbase pro -> Revolut
Ili trosi na revolutu ili si sa njega prebaci na svoj racun
Znaci prebacivanje na Coinbase a ne na Binance jer slanje BTC-a s NH na Coinbase je free.
Dal je besplatno slanje i ostalih krptovaluta i Eura -dolara nisam provjeravao jer ionako na NH kopas BTC.


Bez obzira na sve ova naknada za slanje eth-a je katastrofalna.
__________________
SAMOANA: Nije u šoldima sve
Nadmudrivanje sa budalom je kao hrvanje sa svinjom u blatu ..... nakon nekog vremena skužiš da svinja uživa

Zadnje izmijenjeno od: livada2. 07.04.2021. u 00:03.
livada2 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 01:01   #5542
Kux
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2021
Lokacija: Peipizdina
Postovi: 3
Da li netko od vas plaća porez na rudarenje ako ste toliko aktivni u tome? Podijelite iskustva ako to ne radite a da vas ne sekira ako vas budu pozvali i pitali odakle lova. Revoult prati porezna. I sta onda?
Kux je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 08:36   #5543
Daedalus
Sir Paški
Moj komp
 
Daedalus's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 355
Parnabukano ako od majnanja na NH dobiješ BTC, zašto onda te iste BTC ne šalješ na binance wallet? Svakom nepotrebnom konverzijom gubiš. Meni fee nikad nije bio veći od 0.35 EUR, ali pazim kad prebacujem jer taj fee varira tokom dana. U zadnje vrijeme potrefim 0.07 EUR fee.
__________________
Daedalus je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 10:51   #5544
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Citiraj:
Autor Kux Pregled postova
Da li netko od vas plaća porez na rudarenje ako ste toliko aktivni u tome? Podijelite iskustva ako to ne radite a da vas ne sekira ako vas budu pozvali i pitali odakle lova. Revoult prati porezna. I sta onda?

Problem je sto su zakoni ne doreceni. Porez na dohodak je 12% plus od opcine. Normalno tu se gleda neka veca lova. Porez bi trebao prijavljivati ako kripto valutu isplacujes na racun u banci. Nisi duzan nista ako recimo kupujes ETH, rudaris ETH preko dvije godine i onda isplatis.

Isto tako mining moze ic pod samostalnu djelatnost. Stos je sto pise ako duzi period to radis. Nigdje nije definirano sto je to duzi period. Recimo ako koristis Crypto visu i ne dizes kes, vec placas njome, sta bi onda kome bio duzan. Platio si kriptovalutom. Kao sto rekoh ne doreceno.

Velika vjerovatnost je da kad bi recimo mjesecno i skinuo(netko) ok 5 soma na banku i otisao u poreznu da to prijavi, oko 100€ poreza da bi ga tamo sterali na racku, ili rekli ako vas nismo obavijestili da trebate ista platiti niste trebali ni dolazit. Ipak je ovo Hrvatistan, tako da dok me nitko nist ne pita ili posalje, prst u uvo.

Kako sad stvari stoje mislim da porezna meni duguje lovu jer imam samo mirovinu i to invalidsku al mi se neda ici tamo provjeravati i moljakat..
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2021., 12:51   #5545
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ne treba ti devizni račun za primati i slati eur. Možeš ti i sa tekućim, samo što će ti primljene eur odmah konvertirati u kn po kupovnom tečaju.
JA imam devizni racun al na plastificiranom papiru koji predstavlja karticu nije piso ni broj racuna ni ista da mogu popunit na coinbase..Pa sam stavio visu debitnu da mi tamo isplacuje..
Meni kako legne na coinbase prebacim u eure, tu mi uzme 3eura, i onda prebacim na debitnu..tu mi mozda jos uzme 1 mislim.
il me i*jebu na tecaju nisam siguran..
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2021., 08:56   #5546
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Ljudi dajte si pogledajte kaj sve imate za slanje ... (mislim na coinove u vašim revolutima/coinbaseima ili kojoj već banci) ...

Prebacite ETH u, recimo LTC ... (konverzija odma gotova ...)
LTC na revolut ... (kraće vrijeme transfera, manji fee ...)

Ili nađite neki koin poput aion-a , ETH u njega i to na binance,pa ako treba i nazad u ETH, sve je 300 puta brže odrađeno i sa manjim feejem (čak za 2 konverzije ...)
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2021., 08:59   #5547
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,636
Citiraj:
Autor Bradobradi Pregled postova
moze li se gdje u inostranstvu dobiti kartica za bankomat i da ja na bilo kojem bankomatu uzmem pare li da platim karticno?
odnosno ne zelim placati porez ovim sto samo sjede i traze pare...
dio novca bi dizao preko banke i to prikazao a dio bi uzimao preko te kartice..
vidim da crypto. com ima neke kartice.. ali mogu li njih koristiti za dizanje para?
WIREX , ja ju koristim,dnevni limit 250 EURA za bankomate, bez fee-ja (1800 KN) ...

Kupujem s njom,još se svadim s nekim trgovinama,ali 70% radi ...

Nemoraš konvertirati coin-ove u eur ili hrk ...

Čak i drito majnam na nju,da smanjim jednu transakciju :-)
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2021., 10:46   #5548
Daedalus
Sir Paški
Moj komp
 
Daedalus's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Nbdy32 Pregled postova
WIREX , ja ju koristim,dnevni limit 250 EURA za bankomate, bez fee-ja (1800 KN) ...

Kupujem s njom,još se svadim s nekim trgovinama,ali 70% radi ...

Nemoraš konvertirati coin-ove u eur ili hrk ...

Čak i drito majnam na nju,da smanjim jednu transakciju :-)
Tako bi trebala funkcionirati i Binance Visa. Javim kad isprobam.
__________________
Daedalus je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2021., 18:28   #5549
Sideswipe
Registered User
Moj komp
 
Sideswipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: Pz
Postovi: 41
Gledam danas i vidim XRP porastao 37%, ljepo. Sam da je bilo puknut 100$ i u njeg.
Sideswipe je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2021., 22:20   #5550
Daten
Premium
Moj komp
 
Daten's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 394
Pozdrav svima,


relativno sam novi u miningu, zanima me mogu li šta napraviti da unaprijedim majnanje ( neki drugi bolji program za minanje, drugi pool s manje naknade, bolje postavke GPU-a )



Rudarim ETH sa RTX 3070 na 2Miners poolu sa programom GMiner 2.5.



Coini se šalju na moj binance račun kad se skupi 0,05 ETH.


Postavke u MSI afterburneru:
Power limit: 55%
Core Clock: -350 MHz
Memory clock: +1300 MHz
Temperature: GPU 46c, a hotspot 65c.
Kopa cca 62 MH/s
Potrošnja cijelog kompa 175 Wh





Unaprijed hvala na pomoći
__________________


Zadnje izmijenjeno od: Daten. 11.04.2021. u 13:32.
Daten je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na