Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2008., 02:20   #1
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,414
Preporuka za tecaj engleskog

Probao sam ovih dana Euro Reward+ program za ucenje englekog ali je toliko kompliciran, odnosno ucitavanje stranica traje citavu vjecnost. Znaci trebala bi mi preporuka nekog tecaja englekog jezika sa pravilnim izgovorom. Nisam u tim vodama jos plovio tako da su mi ti tecajevi totalna nepoznanica. Hvala unaprijed na preporukama. Moze i na pm mjesto gdje se moze "kupiti" .
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2008., 07:38   #2
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Kako se tocno spravlja char tea i koliko ga moram poklopiti?

Respected Sir Nino,

It has come to our attention from several affiliates in Croatia that you seek a higher education
enrich in proper, adequate and pronounce worthy of Queen's English mastery excellence.

We have utmost assurance you will champion the cause with greatest aplomb, furnished with our advanced leaning program in timely date.

Should you require any additional data upon your erudition progress, please do not hesitate to contact us at your earliest convenience.

Could you please be so kind to remind us of your postal address via private PO Box message?

Sincerely yours,
Barron's Educational services

8

Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na