Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.02.2016., 14:16   #1531
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
WR ti je odličan s njome, i to odmah od početka a ne kao ja s Carolinom poraz za porazom dok mi nije legla.

EDIT: Ali ti je average dmg slab u odnosu na Carolinu. 20 soma manje od onoga s Carolinom. Ekipa smatra da si učinkovit s brodom ako u prosjeku udijeliš dmg koliko ti brod ima HP-a. S Carolinom smo obojica tu negdje oko 67-68 soma, dakle za ~2 soma više od HP broda. Kako Iowa ima 79 soma HP-a, moraš to dignut na 80 soma.

Baš se i Cyc žalio jučer da nema razloga vozit Baltimore jer je bez aviona beskoristan. Kako su Shimakazini najveći neprijatelji CV, mislim da će vam svima bit lakše kad meni Taiho uplovi u luku.


Btw. Project R je već skoro do 8 milja. Danas navečer farmam zadnje bisere za 260. Lako moguće da ćemo već tokom tjedna dostić 10 milja...
Da ,u tom i jest problem,jel nestignem nista od silnih DDova,skinem nesto dmga,i vec me izbuse s torpedima Sa Nc je puno lakse jel je okretna... 13 sek vs 20 sek rudder shift Tj s Iowom puno krace trajem u partiji... Morat cu trpit do hull C
Ja necu dobiti Kamikazea,imad cu 258 perli kad rijesim ovo
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 14:31   #1532
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Velim, stripite se dok ne otključam Taiha. Obožavam torpedirat DD-e. U onoj partiji gdje sam Carolinu torpedirao. Idem prema njoj s 2 grupe torpednih i naletim na Fubukija koji se parkirao ispred nje. Jok, odmah sam na njega lansirao salvu obje grupe = 8 torpeda. Nije imao šansi iako je dao petama vjetra - bilo je prekasno.

Nećeš moć do 260? Jesi riješio sve stalne misije? Onda ti je jedina nada bubanj ili da ne dostignemo 10 milja do kraja tjedna za nove tjedne misije za tjedan dana. No kako se brzo penje broj bisera, sumnjam...
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2016., 15:11   #1533
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Trebao bi moći skupiti više od 260 ako si redovno obavljao ove tjedne zadatke.
Od onih niskih Tier-eva sam riješio samo Tier V jer sam imao brod, niže nisam dirao.

Čak nisam riješio ni CV koji nosi 5 perli (10 pobjeda).

Trenutno sam na 216 i večeras sa ovim tjednim zadacima idem preko 260...

Kako tebi fali...neznam
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:14   #1534
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Fali mi jel sam propustio prvi weekly.... Igrao diablo jel je tad sezona izasla I imam evo 258 perli sad Nema veze.. Zivim u nadi za bubanj,ili da ce potrajat do sljedeceg tjedna
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:16   #1535
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Tako fino vidimo da je cijena popravka skoro ista za DD i CA u t9+....premiumi skoro đabe..eto to je to...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 15:20   #1536
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Tako fino vidimo da je cijena popravka skoro ista za DD i CA u t9+....premiumi skoro đabe..eto to je to...
Da, premium T8 ima cijenu potonuća nešto slično kao normalni T7. Ako se ne varam, neće biti premium brodova T9+ jer ih nema ni u WoT?

Zato Tirpitz i je dobar farmer.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 19:37   #1537
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Di vidite te perle i sta se dobiva s njima?

Edit:
Thx gnujko,i ja cu aktivirat sad ,valjd nije prekasno

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 08.02.2016. u 21:16.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 20:52   #1538
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Di vidite te perle i sta se dobiva s njima?
http://worldofwarships.eu/en/news/co...ject-r-reward/
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 21:43   #1539
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Fali mi jel sam propustio prvi weekly.... Igrao diablo jel je tad sezona izasla I imam evo 258 perli sad Nema veze.. Zivim u nadi za bubanj,ili da ce potrajat do sljedeceg tjedna
Zemi ovaj koji mali Tier i zbombaj to (ako već nisi).


Kamikaza je u "luci"
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.

Zadnje izmijenjeno od: Flayer. 08.02.2016. u 21:52.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2016., 23:39   #1540
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Skupio 293, dakle maksimum koliko je trenutno moguće ako se ne varam. Kamikaza prema svemu sudeći uplovljava u luku ovaj tjedan jer se brzo penjemo do 10 milja. S druge strane nadam se da će se ipak rastegnuti do ponedjeljka da i Smoki skupi tu siću koliko mu fali.

Danas odradio zadnju, 200. partiju s Mutsukijem i unaprijedio kapetana na Hatsuharua. Prvi puta potrošenih 500 dubolona jer čekat 107 soma koliko je potrebno da se kapetan s 15 bodova ponovno trenira sa DD-om bilo bi jednako brijanju pincetom. Plan je otključat Fubukija i onda kapetana malo provozat za dodatno farmanje i seal clubbing na Kamikazi. Do tada se nadam 16 bodu na dotičnom.

Nemojte si zaboraviti otvoriti nagrade na stranici od Project R, pod TREASURES. Sad kad smo dostigli 8,5 milja svatko dobiva 500000 srebra. I slijedeći vikend je X3 na kapetana. Dakle vrlo vjerojatno kao i ovo X3 na pobjedu, trajat će od subote do ponedjeljka do kraja dana.

Jedini brod s kojim sam pošteno skupio XP od ovog X3 bonusa je Pensacola. Skupa sa zastavicom 13536 XP-a za 2583 base XP-a.


Prijevod s RU foruma: buff (ili nešto slično) Pensi i Nope Orlanu u skorijim patchevima.

EDIT: Drugi PT za 0.5.3 je vani, najzanimljiviji detalji:
Citiraj:
9. The tooltip for the "Superintendent" skill no longer includes the "Repair party" consumable
34. All American bombers: The area size of the alternative bomb attacks now matches the area size for the automatic attacks
35. CVs "Lexington", "Essex" and "Midway": Bombers’ damage increased by 30% (1000lbs ANM65 bomb is now installed on the Curtiss SB2C, Douglas BTD-1, Kaiser XBTK-1 bombers)
36. "Torpedo reload" consumable now active up to 30 seconds rather than 60 seconds
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends

Zadnje izmijenjeno od: T}{OR. 09.02.2016. u 08:34.
T}{OR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.02.2016., 10:20   #1541
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Mene sj... kaj nisam igrao tjedne misije prvi tjedan tak da i sa ovim tjednom (stalne misije riješio) imam manje od 260 perli...mislim oko 216 ili tak nešto...ali sam u bubnju. Međutim fine su nagradice bile u onim boxovima tak da se isplatilo.
Udaloy je kupljen i kapetan gore (ista fora kao Thor, kihno sam 500 dublona jer ima previše skill pointsa), freexpao range mod ali sad skupljam pare da kupim range mod i barem najvažnije upgrejdove. I onda u bitku. Jedva čekam. To đubre spama HE, jako je brzo a AP citadela iz bližeg, sve osim t10 BBova....Ono što ću radit za team je doslovno egzekutiranje Shimakazi i sličnih smetala...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 10:49   #1542
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Je volim kad neki dev pocne odgovarat na pitanja i pokaze da nema pojma kako igra radi.

BB ako stoji iza i snipa je beskoristan. Znaci, BB koji puca i radi dmg (na stranu RNG) je smece. A onaj koji ide blize, pa ga shime i ostali masakriraju i sta provede vise vremena dodgeajuc torpeda i smanjujuc si DPS je puno korisniji.

Jesu oni svjesni da RL uloge brodova u ovoj igri malne ne postoje? DDovi imaju cloak (kao u stvarnosti, jelda) tako da ih samo moze kontrat drugi DD ili CV scoutanjem. Cruiser sta se odvazi na tu glupost je spotan i u kratkom roku postaje primary meta i dobije jednosmjernu kartu prema Davy Jones lockeru. BBovi samo pucaju na sve sta vide.

Mislim stvarno, ko da ne igraju igru uopce.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 11:12   #1543
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Na koji citat misliš? Ja se s ovime slažem:
Citiraj:
Q. BB's in this game can tank damage pretty well : great firepower, five possible repairs, thick armor. On the other hand, BB's have the longest firing range in the game, which leads to many BB players not wanting to tank and camping in the back, firing from max range. Please explain how developers see BB's role in a battle? Moreover, there are big disparities between the main features of each ship of this class (in particular in terms of gameplay). Is it a tribute to realism or is it a little bit more complex than that?
A. Piercing the defense and bringing firepower for greater goals. BB's who stay at maximum range are useless to their team. The same can be said of the ones who charge in and fall under focused fire. BB's features are based on reality but in game realities are always more important to us.
CA ne može tenkirat jer je na T8+ instant pobrisan ako to i pokuša. Jedino u što se može pouzdat je concealment i pucanje između otkrivanja i skrivanja (od kad to radim s NO pobjeđujem partije, no traži dosta discipline). Znao sam imat partije s Carolinom gdje nisam bio dovoljno naprijed pa mi je support oko mene otišao plivat od fokusirane paljbe. S druge strane, Cyc je bio u jednoj rundi samnom gdje sam tenkirao protiv dva Myoka, jednog Clevelanda i još ktome Iowe i Hippera. Potonuo sam ali ne prije neg sam povukao 4 broda sa sobom što je u konačnici presudilo partiju u našu korist jer je Iowa iza mene pobrisala ostalo skupa sa CA koji su mi radili support.

Taj fini balans i procjena koliko ić naprijed da su ti korisni topovi i da primaš štetu umjesto CA je bit igre BB-a. Zato je Carolina toliko fenomenalan brod. Imaš HP-a, super topove, brzinu i okretnost. I ne, Smoki još me nisi nagovorio na Iowu.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2016., 13:03   #1544
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
RL taktika je isla kvragu kad imamo average hit rate po 25-30% sa main battery a u stvarnosti je bila 4% il tako nesto mizerno.

Nije u RL mogao doc DD na 5-6km od broda da ga nitko ne vidi, posrat torpeda i otic sa osmjehom na licu. Nisam bio u WW2 na pacifiku, al me nekako hvata sumnja da je HE toliko razarao brodove.
Metagaming sad je sjena onoga sta je trebao bit. Imas BBove koji sa super salvom sa 7-8km pogode druguga BBa u broadside i naprave 1-2k dmga, il overpenaju cruisere, al reskiraju primit dmg...druga krajnost je veliki range, gdje ga RNG hoce-nece al barem manje reskira HP.
U svemu tome je trebalo dodat ljudski faktor, ljudi igraju stil igre koji im najvise odgovara i drze range koji zele. To sta je uloga broda sasvim druga, to dosta ekipe ne ferma 2%. Zasto DD pridje na ispod 10km, jer mora. Zasto BB stoji na malne max range, jer moze. Jednostavno.
Toliko ima rnga da ces nekad napravit 5 citadela jednim salvom, a nekad ama bas nista i a