Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.02.2016., 15:08   #1471
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Smoki_Gs Pregled postova
Khm... Iowa otkljucana sinoc
Sad samo da skupiš te milijone
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 15:10   #1472
Flayer
Why So Serious?
 
Flayer's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 151
Hahahah...tak je i kod mene...Iowa otključana već davno ali nikako skupit cca 15M ako se ne varam
Uvijek ode na neš drugo....
__________________

If you're in control, you aren't going fast enough.
Flayer je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 15:13   #1473
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
E ovo je lol.



Ovo je vec drugi put, kad god naletim na ovog idiota i ako ga ubijem, on me prijavi Vidim po karmi sta gubim. Zasto? Jer radim apsolutno nemoguc dmg, tipa...citadela mozda? Napravio sam mu, paz ovo....13.800 dmga. A lik plovi broadside na cijelu grupu brodova.
Da te ovakve budale prijavljuju, jer neznaju ni mehaniku igre.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 15:23   #1474
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Da te ovakve budale prijavljuju, jer neznaju ni mehaniku igre.
Hahahah, frajer je od preživio s Pensacolom u 18/137 borbi. Od toliko "brisanja" nije ni čudo da ima kratke živce.

Ne živcirat se. Ja sam jučer nafarmao sa Carolinom skoro 150 soma na Fusu i dva jazavca u diviziji sa Nagatima. Oba plove bokovima okrenutima prema meni, jedan pokraj drugoga i pucaju malo po meni malo po Clevelandu iza mene, ja samo držim nos okrenut prema njima i svaka salva je ako ne citadela cca 12 soma. Škola gađanja. Nisam ni gledao, ali nisu me prijavili poslije brijem.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 15:28   #1475
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Sad samo da skupiš te milijone
Odigrane dvije partije s IOWOM .... Obadvije sa stock hullom,i samo nekim upgradeovima,jel to kostaaaa...... Ugl,prva partija T10 naravno,ja +dva Yamata vs 3 Montane,da ne govorim o shimakazeima i kagerima sa obje strane,itd itd... Uglavnom,prva opaljena salva je rezultirala sa dvije citadele na Roonu na 19 KM .... U toj partiji sam ostao ziv i ubio nikog Druga partija 2 minute u partiji Fletcher mi sprasi 5 torpeda u bok,ostanem na 6 k HPa,uteknem,ishilam se na 20,vratim se i poderem dva cruisera i Carolini sprasim Citadelu. Prvi dojmovi,jako dobri,jos kad joj uzmem motor,range,i upgradove sve,sjest ce usporedba s NC Jos se kapetan s Colorada retraina...
Ali,zakljucak je da ju necu igrati,jel ako prezivis bitku a izgubis,ispod pola HPa,repair je oko 220 k.. stoga.. samo ce stajat u luci
I mislim da BBi nemaju sto trazit u T8+ bitkama... DDi jednostavno su premocni brodovi.. Doduse,to bi se moglo rijesiti da imas iole bistrije cruisere koji nemaju "RAMBO" DNA u sebi -.-
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 04.02.2016. u 16:26.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:32   #1476
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Da, veliki je problem što puno CA igrača (pa i u najvišim tierima) ide odmah na druge CA i BBe....umjesto da PRVO riješe DDe....pa to im je glavna zadaća. Ja koristim Hydro na švabama i često krenem na DD odmah i kao potpora drugim DDima i ondaj je to prava stvar. Rjeđe se odlučim odmah na snajpanje. Problem je što ako idem na DD onda moram priči bliže cijeloj protivničkoj floti. Pa ako me fokusiraju njihovi BBi a ja nemam svoj BB kao potporu (često nemam jer demosi ostaju skroz iza i jedva se miču)...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:40   #1477
Smoki_Gs
Premium
Moj komp
 
Smoki_Gs's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Gospić
Postovi: 447
Ma ok,malo i preuvelicavam,ali upravo sam bio u partiji,gdje je Shima skinio yamatu 80% HPa... u 3 minuti igre I igrom slucaja,nasli smo se ja i Yamato drugi na 9 kilometara,skinuo sam mu citadelu,a on meni prednji turret sa secondary paljbom
__________________
http://forum.pcekspert.com/faq.php

Zadnje izmijenjeno od: Smoki_Gs. 04.02.2016. u 16:47.
Smoki_Gs je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 16:48   #1478
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Citiraj:
Autor gnujko Pregled postova
Da, veliki je problem što puno CA igrača (pa i u najvišim tierima) ide odmah na druge CA i BBe....umjesto da PRVO riješe DDe....pa to im je glavna zadaća. Ja koristim Hydro na švabama i često krenem na DD odmah i kao potpora drugim DDima i ondaj je to prava stvar. Rjeđe se odlučim odmah na snajpanje. Problem je što ako idem na DD onda moram priči bliže cijeloj protivničkoj floti. Pa ako me fokusiraju njihovi BBi a ja nemam svoj BB kao potporu (često nemam jer demosi ostaju skroz iza i jedva se miču)...
Da, poludim kad vidim cruisere kako pale BBove, a zanemaruju DDove na 10km. Švabe su kao stvorene za ubijanje DDova, bolji hydro, dobar RoF na topovima i torpeda da usmjeriš DDa gdje želiš da ide. Zato mi se i sviđa Yorck.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 18:03   #1479
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
A bas, sve kreteni, BB plovi sa loadanim AP shelovima, sta je vise manje nikakav dmg na DD ako ga i pogodis, em je reload 30sec. A njima je reload 10-15 sec i igra ih 90% sa HE loadanim...i ne gadjaju DDa sta je defacto najopasniji brod. Eto ti logika.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 18:14   #1480
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Zato ja vujek kad san BB spaman na chatu "kill DDs, prio target" itd
nekad upali nekad ne

btw, sexico prepreprejeben brod...na Hull B sam, pa brod gazi sve ispred sebe
samo je brutalno spor, al cekaju me upgrejdi motora, triba skupit jos malo expa
pa onda hull C
12 AP granata, sta god pogodi broadside, i t8 BB, busi sve zivo i nezivo, min 1 citadela po hitu
CA topim iz jednog salva
Jucer sam americkog CA, nesicam se kako se zove, t6-t7 ,na 7km udaljenosti, nos mu okrenut prema meni, probusio za 2 citadele u nos

Gledam statistiku sa sexicom
13 bitki
11 pobjeda
prosjecno 1340 exp
prosjecno 75k dmg po bitki

Zadnje izmijenjeno od: webstartm. 04.02.2016. u 18:19.
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2016., 21:42   #1481
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
</