Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.06.2018., 12:52   #7621
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Nema veze kako si preuzeo vec kako si platio. Ako si platio preko interneta u banci itd... to je onda na daljinu i imas svako pravo povrata 14 dana. Jedino ako se ne radi o R1.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 13:23   #7622
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Kako nema veze?

Poanta zastite kod kupovanja na daljinu je da ne mozes vidjeti/isprobati/propisno preuzeti proizvod.

Koja je razlika ako ga platim online karticom ili u ducanu karticom? Nikakva.

Preuzimanje paketa s nepoznatim sadrzajem != preuzimanje proizvoda u ducanu. (na prvo se treba odnositi zastita kod kupovine).
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.06.2018., 14:06   #7623
KrpaZG
Brazilian Jiu-Jitsu
 
KrpaZG's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Munich
Postovi: 240
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
stigao odgovor protisa, robu sam narucio na daljinu ali preuzeo u poslovnici pa se zakon na daljinu ne racuna?? jednom sam vracao u drugoj trgovini artikl kupljen na isti nacin i uvazen je full povrat... i recimo prilikom nedavne kupnje u mall.hr takoder placeno na daljinu a preuzeto u poslovnici radnik je ljubazno rekao imate pravo unutar 14 dana na povrat..
"
ponudu ste platili virmanskim putem, ali ste uređaj preuzeli u našoj poslovnici.

Kod preuzimanja ste artikl pregledali i potpisom potvrdili da je isporučeni artikl zapečaćen, neoštećen, sa svom pripadajućom opremom, naljepnica, jamstvenim listom…. itd.
lp
"

Ukoliko si uređaj kupio preko web-a i isti platio tim putem onda vrijede sva prava "kupovine na daljinu". Obzirom na napisano ja bih tražio puni iznos natrag ukoliko uređaj nije bio korišten/oštećen prilikom povrata.

Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
Kako nema veze?

Poanta zastite kod kupovanja na daljinu je da ne mozes vidjeti/isprobati/propisno preuzeti proizvod.

Koja je razlika ako ga platim online karticom ili u ducanu karticom? Nikakva.

Preuzimanje paketa s nepoznatim sadrzajem != preuzimanje proizvoda u ducanu. (na prvo se treba odnositi zastita kod kupovine).

Ima veze, ako je platio u poslovnici kešom/karticom to se ne smatra kupovinom na daljinu.
__________________
1,2,3,4 ......

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 26.06.2018. u 14:42.
KrpaZG je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 14:26   #7624
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Ummm...

Hipotetski scenarij:

Dolazim u trgovinu, nalazim sto se svidja. Ulogiram se unutar trgovine online preko mobitela i kupim online karticom. Preuzimam to sto sam platio na licu mjesta.

Da li me treba stititi zakon o kupovini na daljinu?
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 14:32   #7625
fran123456
Premija
 
fran123456's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,631
da.
__________________
K: 7950GX2, 8800 Ultra, GTX295
fran123456 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 14:33   #7626
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Ne znam zašto se svaki put na temu reklamacija pojavi netko tko unese nemir u temu i ljude navodi na krivi trag sa svojim scenarijima i tumačenjima koji nemaju nikakvu tezu u zakonima RH??
"Kupnja na daljinu" se smatra "plaćanjem na daljinu" i to je to, nema nikakve veze jesi li ti to skupio na pultu ili skupio od poštara. Čemu dalje tupit po tome i lupetat nekakve imaginarne scenarije?!
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 14:36   #7627
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Catkiller

Pa nisi od jucer tu...mislio sam da si vec pohvatao kako stvari funkcioniraju. Jasno je da nema logike ali je tako kako sam napisao...

Ponavljam opet, jedino ako se ne radi o R1 a tu se spominje neki virman...pa ako je R1 onda nema nikakva prava.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 16:25   #7628
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
@Fripper,

ma samo ovu recenicu sam trazio "Jasno je da nema logikke, ali je tako..." :-D

Nisam stvarno u toku (kao sto se vidi) pa mi je tumacenje bilo nelogicno.

Dakle "placanje na daljinu" == "kupovina na daljinu" , sto se onda da i exploitati gore navedenim primjerom.

P.S. Sad dugujem Trpiju 100 kn :-p
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 16:33   #7629
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
ovih 14 dana za povrat jedno pitanje

ako je u međuvremenu bilo par dana praznika itd dal se produžuje ili je to 14 dana no matter what? (pretpostavljam da je 14 dana bez obzira na nedjelje, praznike itd., al pitam svejedno)
__________________

Zadnje izmijenjeno od: mamutarka. 26.06.2018. u 17:03.
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 17:14   #7630
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
14 dana je 14 dana. 14 radnih dana je nesto drugo..
FRipper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.06.2018., 17:46   #7631
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
dakle sa sigurnošću tvrdite da imam pravo na puni povrat? što onda kome se obratiti žaliti

artikl je kupljen na daljinu kako je napisano no preuzet u poslovnici, doma otvoren, malo korišten, vraćen nazad u ambalažu bez ostećenja osim nužno presječene naljepnice na rubu i dostavljen nazad u poslovnicu

nije r1, normalan račun uplaćen internet bankarstvom kao odgovor na njihovu web ponudu

protis uvjeti poslovanja članak 50 https://www.protis.hr/company/termsofuse
piše Preduvjet jednostranog raskida Ugovora jest da proizvod nije korišten.
što onda imamo pravo na taj jednostrani raskid ugovora samo ako ambalaža nije otvorena? jer konkretno na mom artiklu i vjerujem većine ostalih mislim da nije moguće utvrditi jel bio korišten ili nije ako je naljepnica otvorena

malo sam googlao,
http://www.crobebe.com/index.php/povrat-robe.html

Sukladno Zakonu o zaštiti potrošača, u slučaju kupovine na daljinu (kad se ne radi o osobnom preuzimanju nego se roba šalje poštom ili dostavnom službom) ovlašteni ste jednostrano prekinuti ugovor ne navodeći razloge za to, i to u roku 14 dana od dana isporuke proizvoda, odnosno isporuke posljednjeg proizvoda iz narudžbe.



dalje, https://narodne-novine.nn.hr/clanci/...03_41_723.html

(7) Raskine li potrošač ugovor na temelju članka 87. ovoga Zakona, trgovac je dužan bez odgađanja, a najkasnije u roku od 30 dana od dana kad je trgovac ili od njega određena osoba obaviještena o raskidu ugovora, vratiti potrošaču sve što je na temelju tog ugovora od njega primio, umanjeno za iznos koji je trgovac ovlašten, na temelju stavka 3. ovoga članka, naplatiti od potrošača.

taj članak 3:
(3) Ako se priroda pružene usluge protivi vraćanju, potrošač je dužan platiti cijenu dijela usluge koja mu je pružena do trenutka raskida ugovora.


sad ne znam jel imam pravo zahtijevati puni iznos ili protis ima pravo oduzeti 100kn. jer se ovo zadnje "priroda pružene usluge" tj osobno preuzimanje u mom slučaju može tumačiti razno?

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 26.06.2018. u 18:06.
  Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:06   #7632
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Postoji još stavka u zakonu "(5) Potrošač je odgovoran za svako umanjenje vrijednosti robe koje je rezultat rukovanja robom, osim onog koje je bilo potrebno za utvrđivanje prirode, obilježja i funkcionalnosti robe."
prema kojoj trgovci mogu umanjit iznos povrata. E sad, pošto je to preopširno napisano, pitanje je gdje je granica utvrđivanja funkcionalnosti robe.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:17   #7633
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
sad ne znam jel imam pravo zahtijevati puni iznos ili protis ima pravo oduzeti 100kn. jer se ovo zadnje "priroda pružene usluge" tj osobno preuzimanje u mom slučaju može tumačiti razno?
Protis nema pravo ništa oduzimati ako artikl nisi fizički oštetio, a očito je da nisi.
Nemoj čitati krive članke i stavke, nema tu ničega "što ako", dužni su vratiti cijeli iznos i tako rade sve normalne trgovine.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:25   #7634
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
što ti dođe "normalna trgovina", pitamo se jel MORAJU vratiti kompletan iznos ili je njima na volju - mogu se praviti grbavi pozivati se na vjerojatno korištenje i izmšljen pad vrijednosti zbog tog možebitnog korištenja artikla? artikl naravno nije oštećen, nema crtice na sebi

ovo bi mogao biti slučaj je slučaj da naučimo nešto obzirom ovdje vlada mišljenje kako hardveraj kupljen kod nas na internet trgovinama možemo bez problema vratiti unutar 28 dana (14 za podnijeti raskid ugovora, još 14 za sam povrat) i očekivati puni povrat čak je bilo priče o mjesec dana besplatnog mininga kupljenim grafičkim karticama koje bi se vratile ali na kraju svaka trgovina može oduzeti određeni iznos?
  Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:31   #7635
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
što ti dođe "normalna trgovina", pitamo se jel MORAJU vratiti kompletan iznos ili je njima na volju - mogu se praviti grbavi pozivati se na vjerojatno korištenje i izmšljen pad vrijednosti zbog tog možebitnog korištenja artikla? artikl naravno nije oštećen, nema crtice na sebi
A šta se imaš pitati?
Citiraj:
Potrošač je odgovoran za svako umanjenje vrijednosti robe koje je rezultat rukovanja robom, osim onog koje je bilo potrebno za utvrđivanje prirode, obilježja i funkcionalnosti robe.
Znači, da bi utvrdio funkcionalnost robe trebaš ju raspakirati i isprobati, to si i napravio, čemu daljnje filozofiranje??
Za tebe je bitna samo ta stavka zakona, ostalo te ne zanima.


Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovo bi mogao biti slučaj je slučaj da naučimo nešto obzirom ovdje vlada mišljenje kako hardveraj kupljen kod nas na internet trgovinama možemo bez problema vratiti unutar 28 dana (14 za podnijeti raskid ugovora, još 14 za sam povrat) i očekivati puni povrat čak je bilo priče o mjesec dana besplatnog mininga kupljenim grafičkim karticama koje bi se vratile ali na kraju svaka trgovina može oduzeti određeni iznos?
Opet pišeš nonsens, normalno da možemo vratiti, vraćao sam jedno 7-8 puta artikle koje sam isprobao, trgovine uvijek vrate u lipu iznos.
Tu dolazimo do onoga "normalne" trgovine, to što se protis voli natezati s ljudima je drugi problem.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:32   #7636
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Meni je logično da može, kupiš nešto, raskupusaš/koristiš x broj dana i po meni je normalno da će ići nekakva naknada.

Pričekaj Alfu, vjerojatno će imati nešto više reći na ovu temu.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:37   #7637
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
U svim mnogim zemljama EU i u USA, naplaćuje se restock fee.
Meni konkretno Amazon.de nije naplatio to, no to ovisi od dućana do dućana dok zakoni vani to pokrivaju tj daju to dućanu na volju.
Izgleda da je Protis negdje našao nešto i sad to proveo u djelo na trpiju. Neće dobit tih svojih 100kn bez borbe tako lako.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 18:39   #7638
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Meni je logično da može, kupiš nešto, raskupusaš/koristiš x broj dana i po meni je normalno da će ići nekakva naknada.
Normalno da neće ići naknada na isprobavanje proizvoda niti može ići, niti bilo tko može odrediti cijenu te naknade, niti bi onda povrat u roku 14 dana imao smisla.
Možeš čak pokidati ambalažu i baciti te vratiti proizvod bez nje, imao sam već upit inspektoratu za proizvod koji je bio u blister pakiranju koje se mora rezati i rekli su da trgovac nema pravo uzimati naknadu na pakiranje.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 19:35   #7639
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
U svim mnogim zemljama EU i u USA, naplaćuje se restock fee.
Meni konkretno Amazon.de nije naplatio to, no to ovisi od dućana do dućana dok zakoni vani to pokrivaju tj daju to dućanu na volju.
Izgleda da je Protis negdje našao nešto i sad to proveo u djelo na trpiju. Neće dobit tih svojih 100kn bez borbe tako lako.

Sent from Usreo Mobara

Dobit će ih jer se protisu i bilo kome drugom neda zezat s inspektoratom i natezanjima i samo zbog toga. A ne zbog toga jer je il nije u pravu.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 19:36   #7640
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
ma kakve nebuloze.
neznam jesu sta mjenjali, ali pred par g sam uredno vratio 2 velika 40-46"HD LCD TV-a, sisu PSU od oko 1000kn i neki LCD monitor ranga 1200-1400kn.
nikakve naknade i bakraci. full iznos nazad.
neki su se pravili grbavi na pocetku pa bi dobili meil sa C/P clancima i onda bez pogovora napravili povrat dok bi drugi iz prve prihvatili sve.
ono najbitnije u cjeloj prici jest poslat taj vrazji raskid ugovora u roku 14 dana sa povratnicom da imate dokaz i to je to.
geronimo_2 je online   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 19:42   #7641
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dobit će ih jer se protisu i bilo kome drugom neda zezat s inspektoratom i natezanjima i samo zbog toga. A ne zbog toga jer je il nije u pravu.
Ajd pliz nemoj prosipat floskule koje nemaju veze s vezom.
Neće tebi trgovina ništa poklanjati, trebaju ti dati samo ono što ti zakonom pripada, a to je puni plaćeni iznos za artikl.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 23:58   #7642
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Meni je logično da može, kupiš nešto, raskupusaš/koristiš x broj dana i po meni je normalno da će ići nekakva naknada.

Pričekaj Alfu, vjerojatno će imati nešto više reći na ovu temu.
A znaš mene da hoću

Što se tiče kada se smatra kupljeno na daljinu - imate u mom sigu, ako vrijede linkovi, službeni dokument gdje sam to pitao ministarstvo. Dakle, ako je ponuđeno i prihvaćeno (plaćeno) daljinski nije važno gdje preuzeto.
Još si ti njima išao na ruku pa nisu dostavu do tebe morali platiti..

Puni povrat novaca, ako je fizička osoba.

Nek si isprinta onaj moj dokument i može ga priložiti njima i možebitnoj prijavi.

Ako je raskupusano i osteceno, a bilo je moguće proizvod ispitati bez toga, trgovina ima pravo po novijem zakonu umanjiti cijenu. (a sad je dosta prošlo od njega pa nije više noviji).
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2018., 07:46   #7643
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Za utvrđivanje prirode, obilježja i funkcionalnosti robe potrebno ju je raspakirati ali uvijek se nadje netko tko otkriva toplu vodu na tu temu. Cak i sami Protis pokusava odbiti puni povrat iz drugog razloga. Nije "logicno" ni da se jamstvo produljuje iznova pa je tako.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 17:06   #7644
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
da javim, protis je vratio puni iznos ali tek nakon nekoliko emailova copy pastanja zakona, na kraju je bilo - i dalje smo u pravu ali evo nakon odobrenja voditelja poslovnice vracamo puni iznos
  Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 19:54   #7645
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Tom protisu je najvažniji ponos...
Glup poslovni model...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 16:27   #7646
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 598
Ekipa, imal sam problem sa Lenovo tabletom, naime punjač jednostavno ispada iz porta i nemoguće je napuniti tablet, probao sam sa više punjača, ista stvar.

Odnesel sam ga u Emmezetu i trazio popravak u jamstvenom roku. Prošlo je 33 dana od toga i još se ništa ne zna.
Čitam po netu da roka nema, već se uzima neki "razuman rok" Pa sad, za mene je mjesec dana dosta razuman rok ili bih još trebao čekati?
Također, kaj treba poduzeti u toj situaciji kada popravak traje predugo?
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 16:50   #7647
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Kontaktiraj prodavača, nema točnog vremena ali je inače razuman do 45 dana
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 18:30   #7648
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,441
nema broja za taj razuman rok, budi im dosadan
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2018., 15:14   #7649
Tean
Premium
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Kupio sam hdd, 4tb wd black (60 mjeseci garancije) preko diskont24 trgovine davno, i pojavio se jedan bad sector, garancija vrijedi jos kratko. Na onom srebrnom papiru od hdd-a piše uvoznik ASBIS. Imam i papir od diskont kupovine.

Jel ima netko kakvih iskustava sa ostvarivanjem reklamacije preko ASBIS?
Tean je offline   Reply With Quote
Staro 17.07.2018., 15:15   #7650
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Zovi Asbis i dogovori sa njima. Budu riješili. Zovi odma

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na