Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2011., 15:21   #1
Jujo
Registered User
Moj komp
 
Jujo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 37
Logitech Wave "nožice"

Pozdrav!
Imam jedan, hm, problemčić. Naime, strgao sam si (tj., zgnječio i razbio) nožice od moje predrage Logitech Wave tipkovnice, koja je zaista fenomenalna... Ali bez tih nožica to nije to.
Ne znam kakav je "službeni" naziv za to, niti engleski, ali koliko sam guglao, nisam ništa korisno pronašao, stoga se ovdje obraćam za pomoć.

Dakle, zanima me gdje se mogu nabaviti te nožice za Logitech Wave (ili bilo koju sličnu tipkovnicu, glavno da odgovaraju). Ili, ako netko možda ima pokvarenu, a da su nožice čitave, zainteresiran sam za kupnju


Hvala!
Jujo je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 15:25   #2
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Probaj se javiti direkt Logitechu oni su bar ljubazni što se supporta tiće
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2011., 15:27   #3
Jujo
Registered User
Moj komp
 
Jujo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 37
Hi, I have broken nožice on my Wave keyboard :P

Al da znaš da bih mogao im se javiti
Jujo je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 15:30   #4
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Javi kak prodje, i moje su slomljene, sad se tipkovnica naslanja na neku kutiju od CD-a
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 15:31   #5
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
a čuj, neznam ni ja kak da se izrazim što se toga tiće, tražio sam, ali ništa od toga -_-

u krajnjem slučaju mogu pitat amera kojeg imam na xfireu kak se to kaže na engleskom pa ti javim na PM, ali onda čekaj da se on probudi

i ovo za support, nemaš šta za izgubit

a teško da to dućani imaju :S

EDIT: e pa da javi se ovima iz Logitecha u ZG možda oni znaju prijevod xD
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 15:40   #6
Jujo
Registered User
Moj komp
 
Jujo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 37
Ovako, zvao sam Hrvatskog zastupnika za Logitech, i stvarno su PREPREPREPREljubazni. Mislim da mi se ovakvo nešto (takva ljubaznost) nikada nije dogodilo.
No, oni nemaju dijelove, niti u HR postoji servis. ALI http://www.eventus.si/ je zastupnik I SERVIS u Sloveniji, te su mi rekli da njih zovem IDUĆI tjedan i vidim mogu li oni dostaviti koju nožicu. Ako mogu, onda će naši iz HR srediti prijevoz itd...

Ali, zaista, ljubazni su i mislim da od sad više se ne mičem od Logitecha što se periferije tiče
Uglavnom, javim idući tjedan kako prođe, pa onda možda dogovorim još par komada pa se na forumu dogovorimo za detalje
Jujo je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 16:10   #7
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
ja sam bio slao mail logitechu bas u vezi te jedne nozice na tipkovnici, rekli su mi da je vjerovatno problem u losoj seriji koja dolazi sa wave pro paketom, i rekli mi da posaljem miš i tipkovnicu u radnicku 2 cini mi se , i da cu dobiti novo , ali nije mi se dalo zajebavati zbog nozice

inace oni su problem nazvali " broken leg "

ps : vidio sam da ima u konikomu izlozbeni primjerak da bi mogao skinuti
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2011., 16:56   #8
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Jujo Pregled postova
Ovako, zvao sam Hrvatskog zastupnika za Logitech, i stvarno su PREPREPREPREljubazni. Mislim da mi se ovakvo nešto (takva ljubaznost) nikada nije dogodilo.
No, oni nemaju dijelove, niti u HR postoji servis. ALI http://www.eventus.si/ je zastupnik I SERVIS u Sloveniji, te su mi rekli da njih zovem IDUĆI tjedan i vidim mogu li oni dostaviti koju nožicu. Ako mogu, onda će naši iz HR srediti prijevoz itd...

Ali, zaista, ljubazni su i mislim da od sad više se ne mičem od Logitecha što se periferije tiče
Uglavnom, javim idući tjedan kako prođe, pa onda možda dogovorim još par komada pa se na forumu dogovorimo za detalje
rekoh, support im je stvarno predobar a i nisi imo što sa izgubiti ako pitaš
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na