Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.11.2008., 09:30   #1
M4T3J
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: In House
Postovi: 10
Savjet odabir LCDa, <2000kn

Pozdrav,
eto molio bih one koji se nađu u priči ili imaju iskustva sa nekim modelom da se jave.

Potreba za LCD om je da promijenim CRT, dobijem više radnog prostora i sačuvam oči još koju godinu

Igrice ne igram, volim pogledati film, inače mi je PC radni&home (programiranje, surfanje, čitanje knjiga, volim se poigrati u photoshopu, ...). Nisam perfekcionist ali imam oči, tako da ne bi da bude očajan... Znam koliko koštaju "pravi" LCD-i, stoga sam i svjestan da ne očekujem previše...

Moja razmišljanja se vrte oko 'Acer v193wb'(specifikacije) cijena 999kn, kupio bih takva dva komada, jedan sa developing drugi za neki drugi task.

Drugi izbor mi je 'Samsung 2233bw' on mi je "mal" za ono što sam mislio, ispast će kao 17", otvorim jedan prozor i u ono prostora što ostane prostora nagurat nešto...

Gledao sam i "Samsung 245" ali njega nitko nije preporučio, u njemu bi mislim mogao komotno otvoriti dva prozora...

Razmišljao sam da bih mogao uzeti jedan 22" novi, te zatim polovni LCD od 14", to bi me opet izašlo jeftinije od 2000kn.

Budem u Osijeku i Slavonskom Brodu, ali nemam pre-velik izbor LCD-a, vemil više ne naručuje robu što ima ima, hgspot od 10 prodavača sa jednim sam imao čast pričati dok su ostali stojali u grupama i smijali se, šetali, zafrkavali, odjebavli mušterije, čekali plaču a meni je ovaj jedan na pitanje popust na gotovinu na cijenu od 3000kn rekao, ima popust ako piše ne računu WTF ili da si pogledam specifikacije monitora tamo piše 2xWTF!

Molio bih ako neko korisiti "takvu" kombinaciju da mi kaže mišljenje!
Ili za dotične monitore...

Grafa ima 1xVGA, 1xDVi

I da jesam čitao prethodne postove, bolje da nisam, vjerojatno bih kupio samsunga sa nekom matricom žnj i opet dobro, hehe

Pozdrav,
Matej
M4T3J je offline   Reply With Quote
Staro 28.11.2008., 23:19   #2
jedan.tamo
dance instructor
Moj komp
 
jedan.tamo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: FER, zg-vz
Postovi: 109
dodji u ducan, nek ti sve upale (u vemilu su svi pretezno upaljeni) i pogledaj koji ti ima najbolju sliku iz tvojeg ranga... nazalost za te novce nemozemo imati i kvalitetu i dizajn i ime...(koje pretezno dolazi sa kvalitetom)..tak da ce vjerojatno bit neki TN samsung...

ukolio naidje netko sa idejom, i ja bi bio zahvalan na informaciji...
jedan.tamo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na