Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2010., 14:47   #151
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ako bude para, jednog dana ću ovo vjerojatno kupiti http://www.dailymotorcycletips.com/w...-adventure.jpg

naravno ako Aprilia neizbaci u međuvremenu dostojnog konkurenta

A od R-ova, RSV-4


Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Sva sreća da poznaš svu ekipu u ovoj temi pa možeš bacati takve teorije.
..a isto tako možeš tvrditi dok ne prokrvariš iz dupeta..serijala je možda pokazivala 299..no toliko nije išla.

Zašto je teško povjerovati da je u životu probao skoro sve Rove?


Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
btw. jel netko vidio ovu ljepoticu za 2011: http://www.youtube.com/watch?v=nCBcfIoDBsY
Predivan..

Nezanimaju me previše takvi motori, iako ima lijepih koje bih rado provozao.
Prije zime tu u Vž vidim lika na novom harliju, i vidim staje i reko saće elegantno nogom izbacit nogar kad ono šipak, lik se saginje i rukom traži bočni nogar i izbacuje ga van. Izgleda da je motor novi pa nije još ispraksao izbacivanje nogara
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 14:52   #152
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Idemo se iskeširat možda skupmo za polog, taman da probamo jednu vožnjicu pod GPS-om
Ma koji polog..da se iskeširam imali bi možda za benzin do salona.

Zadnje izmijenjeno od: Brown Acid. 10.12.2010. u 15:04.
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2010., 15:04   #153
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Pogledaj slike cestovnog modela.
tebi ovo nije slicno:
http://motoaus.com/road/road-bike-fe...unveiling.html

http://www.totalmotorcycle.com/photo...-CBR1000RR.htm

i onda pogledas ovo:
http://www.bestmotorcyclepictures.co...300r-pictures/

slin, slin
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 15:05   #154
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Fakat zanimljivo, klipovi nejdu u paru 2 gore dva dole, nego svaki ima svoj hod drugačiji od drugog


Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 17:44   #155
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
U pravu si kaj se tiče kazaljke onda ide gore dok motor ne dostigne 300kmh/onda stane ,a sat pokazuje krivo, kad pokaže 299 motor po GPS-u ide nekih 290, i onda još ubrzava do ti 300km/h po GPS-u..al mi je glupo to kako onda ecu zna da motor nije dostigao blokadu a na satu piše 299, razumljivo mi je da satovi pokazuju više nego kaj ide, ma zahebi sve to Neko ima zjajca u rukavu, a mi se tu tučemo..No kako stvari stoje sad smo pametniji nego kaj smo bili dan prije i znamo više


I oped ideš s pričom o karburatorima, pa nijedan motor s karburatorom od 1000ccm nemože ima više od 100ks ak i tolko.

Prejeben je BMW S1000RR, samo kaj neče biti pod blokadom na 300?
Ajd sad fino vidi na linku kolko ks ima r1 sa 998ccm i 4xmikuni bebicama
http://www.motorbikes.be/en/Yamaha_YZF-R1_2001.aspx
Karbovi su ti inače zakon za sirovu snagu, samo su izbačeni iz opće upotrebe zbog hebeno teškog održavanja, jako al jako malo je majstora koji su vični dobrom štelanju karbova, pogotovo na motorima gdje su po 4, pa to dragi Bog samo zna naštelat da rade u dlaku kad se razhebu. I potrošnja je dost veća, što opet utječe na eko norme i voila - eto ti zašto su 'morali' uvest masovnu primjenu ubrizgavanja. Vjeruj mi, nema boljeg zvuka i 'sirovije' snage od karburatora ili throttle bodiesa (aka ležeći karburator).

Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Sva sreća da poznaš svu ekipu u ovoj temi pa možeš bacati takve teorije.
..a isto tako možeš tvrditi dok ne prokrvariš iz dupeta..serijala je možda pokazivala 299..no toliko nije išla.
Ne poznam ali zna se na kog sam mislio, a i sami su sve napisali, samo treba pozorno čitat

Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
299kmh pokazuje..no ide preko (i to pravih preko..a ne pokazuje 299 a ide 270)
Da, 270 sa litra klasom.... Aj me poškaklji da se nasmijem.
265 je išla burazova zx6 Dok recimo od sestrične ni da ga moliš nije mogo preć 255, isti motor ista godina.
K6 i K7 sve i jedan tu kod nas (4 komada u krugu familije i bliskih frendova) je išao bez pol muke do kraja sata - 299.
12ica sastavlja 315-320 na 'bengu iz bačve'.
Od svega probanog honda je daleko najljenja i nezabavna i u 600 i u 1000.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 18:44   #156
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Nema bada, ima zeko force.
Znam da ima force, no zanima me sam smještaj/udobnost/komfor vozača kod veće kilaže i visine
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
I koji bi motor htjeli imati jedan dan?
http://gearpatrol.com/blog/2008/10/2...90-super-duke/
No realnija (financijska) slika je ipak
http://motoaus.com/road/road-bike-fe...a-tuono-r.html
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 18:54   #157
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Don Pregled postova
Znam da ima force, no zanima me sam smještaj/udobnost/komfor vozača kod veće kilaže i visine

http://gearpatrol.com/blog/2008/10/2...90-super-duke/
No realnija (financijska) slika je ipak
http://motoaus.com/road/road-bike-fe...a-tuono-r.html

Pa nije duke toliko skuplji od tuona, il se varam?
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 19:27   #158
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor Don Pregled postova
Znam da ima force, no zanima me sam smještaj/udobnost/komfor vozača kod veće kilaže i visine[/url]
Ovako, ja sam trenutno na nekih ~115kg i visine 185cm..dakle malkice iznad prosjeka no nemam nikakvih problema što se tiče z-a. Ponekad se ekipa prevari kada misli da je Z malen jer kada ga gledaš s prednje strane maska mu je poprilično nisko pozicionirana, tako da vozač izgleda ogromno naprema motoru..što je dakako čisto vizualno.
Odličan je motorić za svoju cijenu, ide zadovoljavajuće..iako je naked bez bada povuče +200kmh s dvoje (po uricama) a max je nekih 230kmh s jednom osobom..jedinu stvar koju bi promjenio je visinu volana s nekim aftermarket volanom da bude na nižoj poziciji (barracuda moto ima dobre), treba mu naštelati ovjes jer je pre mekan i naprijed staviti zub manje jer ni u 6-oj ne ide u crveno, a s zubom manje će biti življi.
..al na kraju sve ti pada na vozača, bio motor odličan ili ne..uvjek ovisi o vozaču. Mislim da trenutno za tu cijenu nemozes dobiti bolji motor.
Novi 2010g - 56.308kn

Zadnje izmijenjeno od: Brown Acid. 10.12.2010. u 19:34.
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2010., 21:15   #159
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Ovako, ja sam trenutno na nekih ~115kg i visine 185cm..dakle malkice iznad prosjeka no nemam nikakvih problema što se tiče z-a. Ponekad se ekipa prevari kada misli da je Z malen jer kada ga gledaš s prednje strane maska mu je poprilično nisko pozicionirana, tako da vozač izgleda ogromno naprema motoru..što je dakako čisto vizualno.
Odličan je motorić za svoju cijenu, ide zadovoljavajuće..iako je naked bez bada povuče +200kmh s dvoje (po uricama) a max je nekih 230kmh s jednom osobom..jedinu stvar koju bi promjenio je visinu volana s nekim aftermarket volanom da bude na nižoj poziciji (barracuda moto ima dobre), treba mu naštelati ovjes jer je pre mekan i naprijed staviti zub manje jer ni u 6-oj ne ide u crveno, a s zubom manje će biti življi.
..al na kraju sve ti pada na vozača, bio motor odličan ili ne..uvjek ovisi o vozaču. Mislim da trenutno za tu cijenu nemozes dobiti bolji motor.
Novi 2010g - 56.308kn
Ti o kawi Z750?
Ako da, ima lik kod nas jedan ga vozi, ima cca 60kg i 190+
I ni on ne izgleda preveliko za njega, tako da se slažem s tobom u potpunosti, samo je optička iluzija zbog niskog prednjeg dijela.
Btw ja sam prije 3 godine već sve bio dogovorio u trgovini za novog i cura me odgovori minut prije potpisa.... Panj
Inače motor je stvarno optimum za normalnog vozača ne pretjerano trackday afiniteta nego potrebe za dvokotačnim čistim uživanjem
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2010., 02:36   #160
Brown Acid
..dno
Moj komp
 
Brown Acid's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Crikvenica
Postovi: 1,963
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ti o kawi Z750?
Yep
Brown Acid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2010., 12:47   #161
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
GT3 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2010., 13:17   #162
Don
je gladan!
Moj komp
 
Don's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,696
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Pa nije duke toliko skuplji od tuona, il se varam?
Mislio sam na polovne, tuona je puno lakše naći, ima ih više a i brže izgube na cijeni.


Citiraj:
Autor Brown Acid Pregled postova
Ovako, ja sam trenutno na nekih ~115kg i visine 185cm..dakle malkice iznad prosjeka no nemam nikakvih problema što se tiče z-a. Ponekad se ekipa prevari kada misli da je Z malen jer kada ga gledaš s prednje strane maska mu je poprilično nisko pozicionirana, tako da vozač izgleda ogromno naprema motoru..što je dakako čisto vizualno.
Odličan je motorić za svoju cijenu, ide zadovoljavajuće..iako je naked bez bada povuče +200kmh s dvoje (po uricama) a max je nekih 230kmh s jednom osobom..jedinu stvar koju bi promjenio je visinu volana s nekim aftermarket volanom da bude na nižoj poziciji (barracuda moto ima dobre), treba mu naštelati ovjes jer je pre mekan i naprijed staviti zub manje jer ni u 6-oj ne ide u crveno, a s zubom manje će biti življi.
..al na kraju sve ti pada na vozača, bio motor odličan ili ne..uvjek ovisi o vozaču. Mislim da trenutno za tu cijenu nemozes dobiti bolji motor.
Novi 2010g - 56.308kn
E to me zanimalo...
__________________
Don je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2011., 02:20   #163
kasko
Premium
Moj komp
 
kasko's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Ivanić_Grad
Postovi: 1,943