Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2015., 17:25   #301
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pogledao recenziju, a ne znam što bi rekao, nisam još zaigrao trećeg vičera ali ako se dobro sjećam lock na naprijatelje nije bio i morao si sam određivati smijer rolla u dvojci. Ovo s vilom i alkoholom mi je malo smiješno iako razumljivo i objašnjeno u videu.
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 17:30   #302
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Budući da nisam još dvojku prešao nisam siguran koliko je borba problem. Svašta se dalo pročitati zadnjih godina, od onih kojima je borba u dvojci drek naspram borbe jedinice i obrnuto. Sto ljudi sto ćudi. Tako i za trojku, nekima je borba još bolja od dvojke (pretpostavljam ovima kojima je borba u dvojci bila dobra), neki je ne mogu smisliti i kažu da dopizdi jako nakon nekoliko sati (kao tome liku u videju).

Inače meni će igra sigurno biti vrh, jer je prema apsolutno svakome (i onima koji su kritizirali igru) priča & likovi vrh, a to mi je uz atmosferu i najvažnije. Ovo ostalo ne može biti tako loše da me odbije + štošta se popravi do EE
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2015., 17:52   #303
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Rekao bih, IMHO, da Dragon Age : Inqusition briše pod sa ovom igrom po pitanju igrivosti,
unatoč katastrofalnim kontrolama.
  Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:07   #304
G-boy
Premium
Moj komp
 
G-boy's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: VG
Postovi: 307
A eto meni obrnuto bas, DA:I nije ni do koljena Witcheru. I ne znam gdje je problem s combatom, nije puno razlicit od onog u dvojci, cisto je dobar. Nisam puno igrao jer sam odlucio procitat knjige prije, ali za ono sto sam malo igrao, nemam neke zamjerke, tek neki bugovi, ali to ce se ispeglati tako da kein problem.
G-boy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:13   #305
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Rekao bih, IMHO, da Dragon Age : Inqusition briše pod sa ovom igrom po pitanju igrivosti,
unatoč katastrofalnim kontrolama.
DA:I nisam igrao (niti planiram), ali dal si fan serijala, tj. dal si igrao prethodnike?

Možda nekome tko uleti u igru iz neba pa u rebra i nije toliko nabrijan ako nije igrao prethodnike, pogotovo kad se i ta priča iz trojke navodno jako sporim i mlakim tempom u početku odvija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:23   #306
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Rekao bih, IMHO, da Dragon Age : Inqusition briše pod sa ovom igrom po pitanju igrivosti,
unatoč katastrofalnim kontrolama.

stvarno evo, iznenadiš me nekad sa svojim komentarima.. koju posluku porati

da ne bude totalni offtopic, baš me zanima kako će meni raditi na gtx560ti i phenomu2 na 3.5ghz

Zadnje izmijenjeno od: John Creasy. 23.05.2015. u 18:32.
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 18:40   #307
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Pa dobro i meni je DA:I ostavio dojam kao dobra igra po kojoj se bezveze pljuvalo, a i atmosfera i level design mi se čine zanimljivijim makar nisam probao još W3 pa neću ništa tvrditi... Ali da je prvi DA za klasu bolja igra od bilo kojeg Witchera ili DA nastavka je neosporiva činjenica.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 19:10   #308
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347



Neka ženska je nestala, idem je tražiti, naletim na debelog kralja. Pa njemu tražim kćer i ženu koju je prebijao.
Debelom kralju sam 20 misija napravio, išao za kozom, našao kćer u nekom zatvorenom gradu i sada majku trebam tko zan gdje tražiti. Još me muče i odgovori i ne znam da li da sam drugačiej odgovarao već bio gotov.
Tu su i misije neke vještice, no sve u svemu prilično dosadno. Stalno jašem na konju, nešto malo se borim i ne znam koristiti one "magije" koje su kada stisnem tab gore, kada kliknem E na jednoj od njih napadaču se niš ne događa.


-->
Moram reći da nisam u potpunosti zadovoljan igrom.
Često je dosadna, ne kužim sve. Oko 10h sam ukupno igrao.



Neka ženska je nestala, idem je tražiti, naletim na debelog kralja. Pa njemu tražim kćer i ženu koju je prebijao.
Debelom kralju sam 20 misija napravio, išao za kozom, našao kćer u nekom zatvorenom gradu i sada majku trebam tko zan gdje tražiti. Još me muče i odgovori i ne znam da li da sam drugačiej odgovarao već bio gotov.
Tu su i misije neke vještice, no sve u svemu prilično dosadno. Stalno jašem na konju, nešto malo se borim i ne znam koristiti one "magije" koje su kada stisnem tab gore, kada kliknem E na jednoj od njih napadaču se niš ne događa.


__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 20:30   #309
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
DA:I nisam igrao (niti planiram), ali dal si fan serijala, tj. dal si igrao prethodnike?

Možda nekome tko uleti u igru iz neba pa u rebra i nije toliko nabrijan ako nije igrao prethodnike, pogotovo kad se i ta priča iz trojke navodno jako sporim i mlakim tempom u početku odvija
Ma imam sva 3, ( i witchera i DAO) naravno da mi je prvi DAO broj jedan, isto kao i prvi witcher.
Al, zasada, ovaj W3 mi sadržajno kaska ne samo za prethodnicima, već i za DAO:I. Jednostavno je od sumornog prvog djelo došao do prešarenog, ne znam, meni ova atmosfera kao da je isčupana iz nekog korejsko/japanskog mmoo naslova kojeg klinci grindaju uz amfetamine. Šareno i nema onog gotičkog štiha. Daleko od toga da je tu DAO: I bolji, (ono smeće od DAO 2 ne spominjem), al ovo je puno vike ni za što. Netko je dobro gore napisao, Pillars Of Eternitiy je pojam RPG igre i za W3 i za većinu naslova u zadnje 2 godine.
Al da ću ga igrat, budem, na hard težini, nije mi toliko loš da mi nije zabavan.
Al mi nema onaj RPG kick.
  Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 23:14   #310
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ma imam sva 3, ( i witchera i DAO) naravno da mi je prvi DAO broj jedan, isto kao i prvi witcher.
Al, zasada, ovaj W3 mi sadržajno kaska ne samo za prethodnicima, već i za DAO:I. Jednostavno je od sumornog prvog djelo došao do prešarenog, ne znam, meni ova atmosfera kao da je isčupana iz nekog korejsko/japanskog mmoo naslova kojeg klinci grindaju uz amfetamine. Šareno i nema onog gotičkog štiha. Daleko od toga da je tu DAO: I bolji, (ono smeće od DAO 2 ne spominjem), al ovo je puno vike ni za što. Netko je dobro gore napisao, Pillars Of Eternitiy je pojam RPG igre i za W3 i za većinu naslova u zadnje 2 godine.
Al da ću ga igrat, budem, na hard težini, nije mi toliko loš da mi nije zabavan.
Al mi nema onaj RPG kick.
e ovo si lijepo složio.. za boldani dio se itekako slažem
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.05.2015., 11:50   #311
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97
Kakvu mašinu ta igra treba za ugodno igranje? koliko sam skužio neću moći takve komponente kupiti još barem dvije godine dok im ne padne cijena...

inače jedinica mi je bila odlična, dvojka je previše prtljava po pitanju borbe, počne odlično, ali što dalje igra ide sve je više i više cut-sceneova i na kraju više gledaš, a manje igraš...nisam ju ni završio jer mi je to postalo užasno iritantno. priča je tako-tako...
wrath je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2015., 11:52   #312
wrath
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Shitville
Postovi: 97