Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Konfiguracije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.03.2006., 20:38   #31
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor mat
ne kuzim zasto ubijate decka u pojam?!!??!
ako ne koristi internet i mjesecno s dial-upom napravi faking 50kn onda mu dsl sigurno ne treba jer ce platiti mjesecno 150kn a nece nista dobiti... eventualno ce se navuc na internet servise na kojima smo mi brijali prije 10 godina i onda nece imat love platit... pustite ga na miru moj dragi bože ne mogu vjerovati da ga svjesno u t-faking-com šalju
AKO SLUČAJNO ćeš i pomišljati na brži i bolji net: DCM. ak nije dostupan kod tebe onda neznam sto da kazem al nemojte ga probijat ovakvim premutavim pitanjima "sto ce ti modem" i "ne treba ti dsl?"... *križa-se*
ne ubijamo ga u pojam,koji će mu k**** dial up,to je staro,otvarat će iskonovu starnicu 5 min,da ne govorim samo nešto skinuti s neta makar 2mb odmah 15 min skidanja,update antivirusa i surfanje,još duže čekanje otvaranja stranice, ,osnovni paket mu je 100 kuna,ne mora uzeti t-com dsl ne znam neka uzme slovenski dsl svejedno samo neka uzme dsl,po pričanjima i cijene će valjda pasti,neka napravi što hoće,ja govorim iz svog iskustva sa dial-upom.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2006., 23:23   #32
-SSJ4-
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Split
Postovi: 28
Momci hvala vam puno,uzeti cu ovu zadnju konfiguraciju sta sam napisa 100%,sto se tice dsl neznam vidit cu,sada cu na faks krenit tako da bi ga cak i moga uzeti,a i jos bavim se izradom web stranica tako da bi i moga.
Zahvaljujem svima!!!!!
-SSJ4- je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2006., 23:55   #33
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor dDario
Ili nazoves sluzbu korisnika 08009000

Inace:
DSL - 512kb/128kb (download/upload)
Modem - 56kb (download i upload)

Najjeftiniji T/scum DSL te ispadne 110Kn mjesecno. U tu cijenu je uracunat promet 512MB, a savakih daljnjih 512MB placas 25kn.

da naglasim 56k u idealnom slucaju dole 33k gore


edit kaj tlacite lika dslom ak oce oce ak ne ne...sto se tice konfe moglo je i bolje
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na