Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.04.2009., 21:29   #31
Vasili
Premium
Moj komp
 
Vasili's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 307
Ispričavam se na upadu, ja ciljam već neko vrijeme na Grado SR60. Zanima me gdje se mogu kupiti (može i u centru ZG-a)? Pitao sam u HgSpotu, no ne zna se kad će opet doći. Jel su Sennheiser HD555 puno bolje od njih, tj. jesu li uopće bolje?

Zatim, imam na Z-2300 izlaz za slušalice. Koliko se on razlikuje od onih na ostalim pojačalima za slušalice, tj. kako stoji sa kvalitetom?
Vasili je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2009., 22:28   #32
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ja sam ti imao Grado SR60 i sad imam HD555. Grado ti ima cistu zvucnu sliku, izrazeni i detaljni visoki, dok HD555 daje vise topliji zvuk, vise detaljnosti, srednjih tonova i vise basa. HD555 su bolje zaokruzene slusalice, no ja vjerujem da ne bi mijenjao svoje SR60 da su udobnije. Kod duzeg nosenja HD555 pobjeduje. A ja sam bome znao da uopce ne palim z5500 i konstantno slusam preko hd555. HD555 su over-ear slusalice, dok su SR60 on-ear. HD555 imaju spuzvu i velike jastucice, dok kod sr60 bi trebalo nesto iskemijat da jastucici koji nasjedaju na usi ne postanu neudobni nakon nekog vremena.

Obje slusalice rade ok i mozda su najbolje sto mozes uzet za slusanje nepojacanog signala. Ja sam HD555 tjerao i preko iphona. Za te slusalice ce biti dovoljna i interna zvucna kartica no svakako nabavi neko aftermarket rjesenje, a ne spojit preko interne. Imas z2300, oni nemaju DAC i njima bi neki pravi x-fi bio dobar odabir.

Z2300 ti sam po sebi prosljeduje zvuk uz pojacavanje. Bolji ti je odabir spojit slusalice direktno na zvucnu. Smanjis broj kablova kroz koje prolazi signal. Najbolji odabir je neki vanjski DAC. Zvucna poput E-MU 0404 USB ili neki HIFI reciever.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.04.2009., 23:14   #33
Vasili
Premium
Moj komp
 
Vasili's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Križevci
Postovi: 307
Hvala na odgovoru. Imam trenutno X-fi xtreme music i složen izlaz preko ASIO drivera + Foobar, tako da ništa od nabave nove zvučne ili receivera. Jedino me zanimalo koliko se taj izlaz na Z-2300 može mjeriti s onim malim samostalnim pojačalima baš za slušalice (što ljudi u samogradnji rade) i jel bi bilo bolje takve slušalice spojit preko njih ili izravno na zvučnu. No dobro, to ću još vidjet.

Još mi je uvijek problem nabave. Za sad sam ih pronašao ovdje, no oba dućana su mi dosta daleko, pa mi je to malo problem u slučaju garancije. Jel ima Grado svoj servis negdje u ZG ili okolici?
http://justsound.hr/index.php?main_p...products_id=27

http://www.ekran-avc.hr/p310/grado-s...duct_info.html

Ah, izgleda da ću onda preko interneta uzet.
Vasili je offline   Reply With Quote
Staro 29.04.2009., 23:47   #34
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Imas ti dobru zvucnu, ne moras ju mijenjat. Moja preporuka ti je da osobno isprobas slusalice ako imas prilike. Kako ti stoje i kako ti odgovara zvuk. Vise je kod grada problem udobnost nego da ima los zvuk.

Sto se tice pojacala za zvuk, ne moras se zabrinjavat oko toga. Nepotrebna stvar za pustanje muzike sa racunala. Trebao bi ti puno bolji izvor zvuka i puno bolje komponente u lancu slusanja da bi ti samostalno pojacalo bilo neophodna karika. Pogotovo za slusalice kod kojih pojacalo nije neophodno.

Ja sam ti inace grado nabavio polovne, no u odlicnom stanju. Ljudi nabave slusalice i zaborave ih koristiti. Nabavio ih preko oglasnika za 300kn. Samo zbog neudobnosti ne bi dao vise od 300kn za njih. Sve super no nisu za duga nosenja sto meni treba. Za hd555 bi bez razmisljanja dao 950kn. Znam ih nosit po cijele dane, po 8 i vise sati i bez problema.

Za servis, nabavu i slicno ne bi znao. Nemam problema (kucam o stol ) s slusalicama. Sad mi se HD555 istice garancije, no do sada nemam zamjerke. Pazim na kablove, nista se nije rasklimalo. HD555 imas u vemilu, za sr60 ne znam. Treba prosvrljat po ZG-u.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2009., 12:20   #35
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
evo mali bump...da ne otvaram novu temu,postaviti cu ovdje pitanje...naime trebale bi mi neke kvalitetne slusalica,za komp,mrezno igranje i malo glazbe...budzet mi je nekih 150-200kn...koje da si uzmem,a da su udobne,imaju kvalitetan zvuk...thx na odgovorima...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2009., 13:54   #36
j0Z
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 27
preporucujem ja lude sluske za one koji imaju para ....

http://www.steelseries.com/us/produc...ll/information
j0Z je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2009., 14:21   #37
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
evo mali bump...da ne otvaram novu temu,postaviti cu ovdje pitanje...naime trebale bi mi neke kvalitetne slusalica,za komp,mrezno igranje i malo glazbe...budzet mi je nekih 150-200kn...koje da si uzmem,a da su udobne,imaju kvalitetan zvuk...thx na odgovorima...
I ja trazim isto slušalice u tom cjenovnom rangu...ali su mi na jednom drugom forumu preporučili malo skuplje, a prema onom što sam vidio o njima, isplatilo bi ih se uzet...

ADM ponuda


Review

Youtube


Istina da nije nije baš najnoviji model, al su odličnih karakteristika, a i mikrofon je savitljiv tako da ga možeš prilagoditi sebi, a može se i otpojiti kad ga ne trebaš.
Ozbiljno razmisljam o tome da ih uzmem jer su jako pozitivne kritike o njima.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 20.05.2009., 13:11   #38
Radikal
Zlotvor
Moj komp
 
Radikal's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 160
Svaka preporuka za taj novac.
Zbilja jako zadovoljan njima.
__________________
¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Radikal je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 13:17   #39
Doms
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Kod kuce, a di dalje?
Postovi: 58
Trebam misljenja ljudi koji posjeduju Grado SR60 i/ili iGrado. Zanima me razlika u kvaliteti zvuka izmedu ovih slusalica.
Zanima me isto i koliko su zapravo SR60 slusalice neprakticne (za debljinu zice se ne brinem, to se moze srediti)
i koliko se gubi na zvuku ako se slusa mreko mp3 playera.
Mozete mi i preporuciti neke slusalice koje su priblizno dobre kao ove i u istom cijenovnom rangu (do 500kn), a li da nisu preglomazne zato sto bi ih vecinom koristio za van (da ne izgledam ko neki freak).
__________________
Quid Quid latine dictum est altum viditur!
Bilo što rečeno na latinskom zvuči pametno!
Doms je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 19:12   #40
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
iGrado ima iste drivere ko i SR60. iGrado je namijenjen bas za mp3 playere pa mislim da ti je to bolji izbor. Manji dizajn, tanji kablovi pa neces morat radit modifikacije. Ni jedne nece trebat neko pojacalo, a kvaliteta zvuka ce ti ovisit o kvaliteti izlaza mp3 playera i samim mp3cama koje ces slusat.

Za mp3 mozes gledat i PX100 koje nikad nisu los odabir.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2009., 19:57   #41
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
C/P (moj post)

Citiraj:
Zanima me koje bi slušalice (nije važno imaju li mikrofon, ali prednost imaju one s njim) bile dobre za online igre, ove sadašnje mi polako idu na jetra, uši me bole nakon pola sata igranja. Cijena nekih 500-600kn, s time da je jako poželjno da budu jeftinije. Hvala.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 20:08   #42
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Koje imas sad slusalice? Pogledaj si preporuku the beast-a.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 20:21   #43
Hei$$e
Premium
Moj komp
 
Hei$$e's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Našice
Postovi: 443
Imam neke Technics RP-F290. To sam uzeo prije negdje godinu-godinu i pol onako u prolazu pa me zvuk oduševio (barem naspram Genius šhrota), ali kasnije sam shvatio da nisu baš najsretnije riješenje kad je u pitanju udobnost. Razmišljao sam i o Fatality Headsetu, ali ne znam, ne uljeva mi previše povjerenja. Glavno mi je da budu što udobnije, a tek kasnije sve drugo.
Hei$$e je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 20:31   #44
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Sto se tice udobnosti, najbolje bi bilo da mozes isprobat pojedini model slusalica koje mislis nabavit. Ovaj fataliti koliko vidim na slikama ima sve preduvjete za bezbrizno nosenje. Imaju spuzvu na headbandu i jastucici su over-ear.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2009., 20:50   #45
makaza
Premium
Moj komp
 
makaza's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 226
..kupio sam sennheiser hd465 i slušalice su stvarno super.ono što me najviše oduševilo je da nakon 3-4 sata kao da ih nemam na glavi i pošto su otvorenog tipa ne griju uši.,odnosno prije njih sam imao neke noise cancelling phillips,te su nakon nekog vremena toliko zagrijale uši da umreš...pošto sada dolaze vručine i na to treba misliti.
makaza je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2009., 21:39   #46
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
OK
Ajmo malo obnoviti temu!
Ja tražim sluške!
Vidi iznenađenja!

Trenutno se koristim ovima http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaz...&Sifra=4610167

Zvuk je iz mojeg laičkog iskutva super, ali ovdje mislim na zvuk muzike i recimo filmova ali više muzike, Bass je uravnotežen, visoki i srednji tonovi također, nema nekih oscilacija, da je neki od sektora prenaglašen ili da podbacuje, dakle rekao bih vrlo uravnotežene sluške!
Ali, uvijek postoji onaj ali!
Dakle, ja se jako puno igram i to isključivo FPS, i razmišljam na slijedeći način a to je 5.1*?=!"#$%&/&/ sustav ako takvo što uopće postoji, naravno tu mislim na slušalice a ne na zvučnike!
Ajde sada da vas pitam, Gledao sam logitech g35, ali vidio jako loše review-ove u vezi krckanja u slušalicamam tokom igranja (što mi je nedopustivo) onda sam pogledao još nekoliko tih TZV. gamerskih slušalica i došao do zaključka da 5.1 sustav na slušalicama ne postoji, već je on softverski induciran što potvrđuje i usb konekcija!
E sada ako netko od vas ima korisnih iskustava sa takvim "gamerskim" i stereo slušalicama u igranju i da mi ih može usporediti i reći mi konkretno to to i to je bolje kod ovih za igranje zbog toga i toga!

A i svaki konkretan prijedlog je dobrodošao i da buđet je do nekih recimo 900kn sa PDV-om
S time da ja nekako nebi na usb varijantu jerbo mi onda OVA
kartica apsolutno ničemu ne vrijedi!

Pročitao sam gore navedene sluške i nekako mi se najviše dopadaju ove sennheiser-ove HD555!(E da i dali bi njima uopće benifitirao u odnosu na trenutne!?)
Ali to ne znači da sam se odlučio!
Pa stoga vas MOLIM za Vaše dobronamjerne prijedloge i iskustva jer meni manjka istog!

Hvala Vam svima unaprijed!

Mali edit:
Trebao bih još i jedne slušalice ovog tipa a da nebudu skuplje od tih!
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 09.11.2009. u 22:39.
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 13:54   #47
pyzdek
Premium
Moj komp
 
pyzdek's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 96
Jedino pametno ti je otići u dučan sa svojim slušalicama i usporediti ih tamo sa HD555,jer 900 kn nije za baciti,pogotovo ako te doma razočaraju.Npr,imao sam Philips 895(tada oko 450kn) koje su mi bile puno puno bolje od Sennheisera HD 202 (oko 250kn) i HD485(oko 700kn),što po zvuku što po kvaliteti izrade.Grado sr60 (oko 500-600kn) još bolje po zvuku,ali pomalo nezgrapne.Na kraju je pao Beyerdynamic dt990 (oko 100eura-oglasnik) + malo jetino pojačalo(150kn) i peri.Probao 5.1 slušalice Trust-Zalman-Speedlink-sve je pušiona.
pyzdek je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2009., 19:42   #48
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor pyzdek Pregled postova
Jedino pametno ti je otići u dučan sa svojim slušalicama i usporediti ih tamo sa HD555,jer 900 kn nije za baciti,pogotovo ako te doma razočaraju.Npr,imao sam Philips 895(tada oko 450kn) koje su mi bile puno puno bolje od Sennheisera HD 202 (oko 250kn) i HD485(oko 700kn),što po zvuku što po kvaliteti izrade.Grado sr60 (oko 500-600kn) još bolje po zvuku,ali pomalo nezgrapne.Na kraju je pao Beyerdynamic dt990 (oko 100eura-oglasnik) + malo jetino pojačalo(150kn) i peri.Probao 5.1 slušalice Trust-Zalman-Speedlink-sve je pušiona.
Evo konačno netko sa svojim iskustvom!
Prvo, hvala, a drugo, problem je kod nas doći u dućan i tražiti da ti daju da isprobaš neke sluške!

Evo ja sam kontaktirao nekoliko dućana i distributera, i nitko od njih takvo što nemože pružiti potencijalnom kupcu!

A ja sam se još malo raspitao, odnosno progooglao i naručio sam si FiiO E5 pojačalo i kad dođe onda ću ići u testiranje sluški!
Čuo sam od jako puno ljudi koji imaju Sennheiser slušalice da su im tiše od drugih, ali sam isto tako pročitao da je to zato što one zahtjevaju više snage, i zato sam si naručio pojačalo, koje mi možda nije dostatno ali je bolje nego bez njega!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2009., 22:50   #49
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Evo mene opet!

Pošto se niste baš isprsili sa savjetima na moje pitanje osim pyzdek-a, iako ja smatram da tu ima dovoljno vas koji imaju potrebno iskustvo da odgovore, ja sam na temelju raznih review-ova po netu odlučio kupiti za početak i za slušanje muzike na mp3 playeru ove sluške!
Nisam ih dakako mogao naći nigdje kod naših uvaženih mega trgovaca tehničkom i audio-video opremom jer se Vemil raspada pa nema ništa u ponudi, a ostali vele plati pa ćemo naručiti!
Tako da sam ih na kraju kupio u Konikomu, koji ih usput nemaju u svom web shopu, i tamo sam ih platio 239kn, što je najjeftinije što sam ja našao u HR!
Dakle za Konikom!

E sada ajmo na analizu sluški!
Netko će reći, uh previše je to para za slušanje preko mp3-playera, e pa to sam si i ja govorio, ali sam se odlučio riskirati, odnosno, rekao sam Sam sebi, kupit ću ih pa kud puklo, za te pare neću propast, a ako nevaljaju definitivno znam da ih nikada više neću kupiti(mislim na Sennheiser)!

Slika ima dovoljno posvuda, tako da ih neću stavljati, jedino ću vam reći ono što nepiše, a to je kvaliteta izrade i neki detalji koji se nemogu vidjeti!

Dakle izrada je, e sada tu nisam baš od ikustva, ali da probam.

Plastika: svi djelovi su plastični (iako sam ja po slikama mislio da je onaj dio iza vrata od gume), plastika je standardna, mislim kako da vam ocjenim plastiku! Uglavnom, sve je plastično, i kromirani djelovi su od plastike, ali dobro napravljeni, nema guljenja kroma!

Iznimno su lagane, ne vrše gotovo nikakav pritisak na uške, ali ipak su čvrsto na mjestu zbog samog oblika, dakle iza vrata!

Spužva na slušalicama je poprilično tanka, ali nesmeta jer su slušalice lagane pa ves ništa ne stišće!

Kabel je po mom ukusu pretanak, čak je tanji od kabla slušalica koje sam dobio sa svojim HTC-om, ali kabel je dovoljno dugačak oko 1.4m, iako u nekim review-ovima piše da je samo 1m, i da jack je kutni i nije pozlačen
(još jedno razočaranje)!

Meni je ovaj dizajn dobar po mnogočemu, ali to je stvar ukusa, jedinu zamjerku na dizajn imam na činjenicu da niste baš sasvim slobodni u kretanju glave kao sa onima koje idu u uho! Hoću reći da je sve dobro dok netrebate pogledati prema gore, e tu ovakav dizajn nije dobar, jer se onda onaj dio iza vrata zabija u vrat i slušalice se pomiču!
Ali je zato udobnost i zvuk naspram onih koje idu u uho neusporediv!

E sada kad sam se već dotakao ZVUKA, idemo i to prokomentirati.
Ja nisam neki audiofil, ali probat ću vam objasniti moje iskustvo.

Zvuk: po tvroničkim podacima raspon je od 18 - 21000 Hz, ja sam taj dio isprobao uz pomoć ovog Videa , probajte ga i vi, meni je okej budući da nemam drugog načina da to provjerim, i moji rezultati su slijedeći, čujem od nekih 5-6hz pa sve do spomenutih 21000hz, ali tek sa ovim slušalicama sam čuo neke stvari na tom videu koje do sada nisam sa svojim sluškama, konkretno, čuo sam zvuk do kraja i na samom kraju se čuje jasan prekid zvuka a ne samo fadeout(kad poslušate znat ćete o ćemu vam pričam).
Nadalje, mnogi govore kako Sennheiser-ovim slušalicama nedostaje bassa, e pa ja mogu reći da to nije istina, jer ako je suditi po Bass-u kojeg ove slušalice reproduciraju, onda samo mogu nagađati kakav daju neke bolje (čitaj skuplje), ja sam jako zahtjevan što se bassa tiče i jako sam zadovoljan sa ovim bassom!
Srednji i viskoi tonovi. Srednji odlični, vokali se čuju kristalno čisto, gitare također, čak se jasno čuju i rifovi, dok su visoki tonovi meni nova ljubav u muzici, jer kako ove slušalice reproduciraju visoke tonove, ja takve još nisam čuo!

Dakle, nemojte me uzimati zdravo za gotovo, jer ja nemam neki High End stereo sustav, razna pojačala, itd... i moje audio iskustvo je jako ograničeno, ali isprobao sam nekoliko desetaka slušalica IN-EAR i nekoliko Audiofislikh i dvoje ili troje slušalica sa 5.1 zvukom, tako da nemogu baš reći da sam iskusan, ali mogu vam reći da su mi ove slušalice pun pogodak, pogotovo ako ih mislite koristiti za slušanje sa mp3-playerom, onda defintivno nećete ostati razočarani, dapače mislim da ćete biti vrlo ugodno iznenađeni ( znam da ja jesam ).

Ja sam ove slušalice kupio isključivo za slušanje preko mog HTC-a i mogu vam reći da je ovo 239 najbolje utrošenih kuna ikad, što se slušalica tiće!
Definitivno ću si gledati sada da si kupim Sennheiser HD-555, jer te slušalice su nahvaljene od svih, i korisnika i stručnjaka, dok ove nisu imale ni približno takvu podršku!

Iako bih ja htio HD-600 ili čak HD-650 sada, ali to će ipak malo pričekati, a i mislim da se neisplati s obzirom na to da nemam apsolutno nikakvo pojačalo bez kojeg su ove slušalice samo standardne! Pa dok ne uletim u te vode mislim da će HD-555 sa ovim malim pojačalom biti i više nego odlične!

Ja sam se dvoumio između 5.1 i stereo slušalica, jer najviše ih koristim za igranje, ali nakon ovih koje sam danas kupio, mislim da iako neću možda dobiti onu dubinu zvuka u prostoru kao s nekim 5.1 slušalicama neću ni puno izgubiti, ali ću definitivno jako puno dobiti u kvaliteti i čistoći zvuka!

Eto toliko od mene, dok ne kupim ove HD-555.

Nadam se da sam barem donekle nekome pomogao, i slobodno pitajte u vezi ovih sluški, ako mogu rado ću vam odgovoriti!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 03:34   #50
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Ja bi isto kupio HD 555, htio bi naravno 600 ili 650, ali nemam trenutno uvjete, radi naravi posla i svega, nemam još pojačalo (reciever) ni audio sustav na kojem bi iskoristio bolje.

Imam laptop, ali htio bi bolje sluške jer će doći uskoro novi komp, sa boljom zvučnom.

E sada gledam HD 555, nije da ih ima baš puno na ebayu, amazon ne dostavlja u HR.

U HR je 800 kn, a preko ebaya ispadne oko 600.

Koliko zvuka propuštaju unutra izvana, i obrnuto, eh ne mislim šetati s njima nigdje, doma sam u svojoj sobi, samo ne bi htio da starci u susjednoj sobi čuju :P

Ako netko ima koji savjet, stvarno bih kupio best buy do tako 500-600 kn.

Hvala.
Kova je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2009., 20:27   #51
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
istina na eBay-u su povoljne da boli, ali, pošto je cifra preko 300 odnosno 400kn mislim da bi te mogli odrat za pdv i tko zna šta još, ako su izvan EU i carina, i onda neznam baš da je isplativije nego kod nas, a i kod nas si barem za garanciju osiguran, ja bi si ih isto uzeo preko eBay-a da nema tih davanja prokletih.
isto tako nebi ih kod nas kupovao da nemogu dobiti bez pdv-a, a kaj se propusnosti tiće, imaš po youtube-u dosta review-ova pa pogledaj malo, ali mislim da to propuštanje zvuke nije tako drastično da bu netko u drugoj sobi čuo to, barem ne toliko da ga smeta, ali ako je netko kraj tebe čut će se.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2009., 22:55   #52
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
slusalice do 200 kn sa jakim bassom

koje bi mi preporucili? inace slusam hip hop tako da mi je bass jako jako vazan hvala unaprijed....znaci do 200 kn
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 13:25   #53
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
sta niko nis nezna? hvala
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 13:53   #54
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
sta niko nis nezna? hvala
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:14   #55
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
PROOF, zaleti se do Ronisa, pogledaj sto imaju od slusalica isprobaj nesto i uzmi do tih 200kn. Ljudi su hvalili Sennheiser HD 202 pa kreni od njih.

Sto se tice ovih razgovora o HD555, iako su otvorenog tipa, treba ih dosta pojacat da se nesto cuje van. Tako da se oko toga ne trebate zabrinjavat. Jaci modeli su ok ako vas i oprema prati. Bilo bi zalosno HD800 spojit na X-Fi (bilo koji model).
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 15:29   #56
PROOF
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Varaždin
Postovi: 67
ja sam iz VZ-a,,, di je taj ronis? i moraju biti in ear a ne ove naglavne
PROOF je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 17:49   #57
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Ronis ti je na Zagrebackoj 65. Idi do njih pogledat dal imaju sto od CX ili mozda MX serije. Prije je Vemil drzao dosta Sennheisera i slusalica u globalu, no sad vise ni neznam dal rade uopce.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 18:04   #58
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Sto se tice ovih razgovora o HD555, iako su otvorenog tipa, treba ih dosta pojacat da se nesto cuje van. Tako da se oko toga ne trebate zabrinjavat. Jaci modeli su ok ako vas i oprema prati. Bilo bi zalosno HD800 spojit na X-Fi (bilo koji model).
Rain Man, na što bi ti spojio HD555? (preporuka zvučne)
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 18:50   #59
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Citiraj:
Autor Terminator02 Pregled postova
Rain Man, na što bi ti spojio HD555? (preporuka zvučne)
Najbolje neki reciever. Sto se tice zvucne, Xonar, Auzentech, Audiotrak, E-MU, M-Audio.

Xonar ili Auzentech bi bili najbolji izbor za PC, stereo i slusalice. Imaju kakvu-takvu podrsku za EAX, a imaju zasebna pojacala za slusalice. X-Fi Forte 7.1 ili recimo ASUS Xonar Essence STX. I onako ne mozes nista od toga nabavit kod nas pa moras van po zvucne. X-Fi Forte za 150 dolara je dobar odabir.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2009., 22:51   #60
Terminator02
Premium
Moj komp
 
Terminator02's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Split
Postovi: 602
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Najbolje neki reciever. Sto se tice zvucne, Xonar, Auzentech, Audiotrak, E-MU, M-Audio.

Xonar ili Auzentech bi bili najbolji izbor za PC, stereo i slusalice. Imaju kakvu-takvu podrsku za EAX, a imaju zasebna pojacala za slusalice. X-Fi Forte 7.1 ili recimo ASUS Xonar Essence STX. I onako ne mozes nista od toga nabavit kod nas pa moras van po zvucne. X-Fi Forte za 150 dolara je dobar odabir.
Gledam na nabava.net i više se ne može kupiti ni E-MU
http://www.emu.com/products/product....&product=15186
Vemil ga je držao.
Terminator02 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na