Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2016., 13:37   #961
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Pozdrav svima,



u jednom sam nedoumici, a trebao bih odabrati danas-sutra laptop. Gledam neki laptop do cca 6-7 tisuća kuna, a da se nalazi u Linksu (po mogućnosti dostupnost Pula ili Rijeka bi bilo izvrsno). Inače, laptop mi je za starog koji ide u Njemačku za par dana, pa da mu uzmem. Jedino mi je važno da ima 17" i da može slobodno pokrenuti World of Tanks i Corel/Photoshop, pošto će se spajati preko teamviewera mojoj sestri da joj pomogne kada treba. Ako može brzi odgovor, bio bih ultra zahvalan.
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2016., 07:20   #962
njOob
Premium
Moj komp
 
njOob's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Jug
Postovi: 437
Ima li tko sto reci za Lenovo Ideapad 510s http://www.bestbuy.com/site/lenovo-5...918&ksdevice=m

Trazim neki lagani za gaming a da ima hdmi i ssd. Ovaj je neki novi model.
njOob je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.08.2016., 11:33   #963
2XO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 324
Zaboravi gaming na tome, apsolutni minimum za gaming od AMDa je R9 M375 ili od Nvidije 950m.


Sent from my iPhone using Tapatalk
2XO je online   Reply With Quote
Staro 22.08.2016., 15:17   #964
Morpheus1989
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Pozdrav svima, posto nisam neki veliki ekspert za konfiguracije trazim laptop do 5500kn, imam uvjet samo da nije HP, te ga kupujem na 12 rata. Koristio bi ga za filmove i igre a pod time mislim na sportske Fifa 17, nba i mozda F1 2016 ako se da pokrenuti u ovome rangu. Velicina ekrana nije bitna samo da je full hd. Po mogucnosti ako moze neki primjer sa windowsima i neki bez. Hvala svima unaprijed
PS nisam u zirbi ali bi ga kupio do max 20.10 pa ne znam ako se isplati cekati ili ne posto sam procitao da neke nove pascal graficke dolaze pa da bi mozda pala cijena sadasnjim modelima
Morpheus1989 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2016., 15:41   #965
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Uzeo bih vjerojatno ovog Acera, a s vremenom ugradio M.2 SSD i dodatnih 4GB RAMa.
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=+V5-591G

Eventualno ovaj Asus, već dođe s 8GB RAMa.
http://www.nabava.net/search.php?tp=...+K550JX-DM175D
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2016., 19:13   #966
Morpheus1989
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Ispricavam se sto opet dosadujem ali u instaru je akcija beskamatno na 24 rate sto mi odgovara da do 400 kn mjesecno uzmem gaming laptop pa me zanima sto mislite o ovome http://www.instar-informatika.hr/not...N012T/product/
Morpheus1989 je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2016., 19:46   #967
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
A to je dosta jače od onog što sam ja naveo, što nije neko čudo pošto je i dvostruko skuplje. Ipak mislim da nije baš isplativo. Grafička je ipak tek srednja klasa i nije dostojna te cijene.

S ovima dobiješ istu grafičku i nešto slabiji procesor, ali i dalje vrhunski i više nego dovoljan za igranje.
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=+N551VW-FY205D
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=+G551VW-CN010D
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=VN7-592G

Samo trebaš potražiti trgovinu gdje dobiješ dovoljan broj rata.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2016., 20:31   #968
Morpheus1989
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Okej puno hvala onda cu uzeti nesto od ova dva asusa!
Morpheus1989 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 11:53   #969
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Pozdrav,

trebao bi preporuku latopa za all round uporabu ali ne toliko za gaming, grafika mi je vise vazna da bas ne steka HD film

Vidim da se dosta preporuca ACER Aspire V5-591G, ima ova verzija sa i7 i 8GB za 6k (https://www.links.hr/hr/prijenosno-r...crno-015050065 ) ili i5 i 4GB za 5k (http://www.arhiteh.hr/shop/index.php...ducts_id=13155 ), jel vrijedi dat 1k za to?
Vidim da ovaj od 6k ima embedded 8GB SSD.
AKo imate neke druge prijedloga slobodno
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 16:54   #970
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
Uzeo sam Acer E5-575G-5743 prije tjedan dana,i sad me zanima pošto vidim da nemrem stavit svoj ssd od 240gb bez da gubim garanciju na laptop,jel se plaća ugrađivanje komponenata ako je laptop pod garancijom i ako netko zna koliko para?

Btw ako nekog zanima,laptop imate u instaru po 5100kn ja mislim,za te pare stvarno čudo od laptopa
Markos je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2016., 18:25   #971
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Gamerski laptop do 6000 kn? Jel se da nać išta? Nije za mene, malog rođaka, reka sam mu da bolje uzme kakvu kutiju za tu lovu, al eto oće laptop
robik666 je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2016., 18:38   #972
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor Kimi Pregled postova
Pozdrav,

trebao bi preporuku latopa za all round uporabu ali ne toliko za gaming, grafika mi je vise vazna da bas ne steka HD film

Vidim da se dosta preporuca ACER Aspire V5-591G, ima ova verzija sa i7 i 8GB za 6k (https://www.links.hr/hr/prijenosno-r...crno-015050065 ) ili i5 i 4GB za 5k (http://www.arhiteh.hr/shop/index.php...ducts_id=13155 ), jel vrijedi dat 1k za to?
Vidim da ovaj od 6k ima embedded 8GB SSD.
AKo imate neke druge prijedloga slobodno
To ćeš stvarno morati sam odlučiti, ovisi što radiš na laptopu. HD film neće štekati ni na integriranoj.

Citiraj:
Autor Markos Pregled postova
Uzeo sam Acer E5-575G-5743 prije tjedan dana,i sad me zanima pošto vidim da nemrem stavit svoj ssd od 240gb bez da gubim garanciju na laptop,jel se plaća ugrađivanje komponenata ako je laptop pod garancijom i ako netko zna koliko para?

Btw ako nekog zanima,laptop imate u instaru po 5100kn ja mislim,za te pare stvarno čudo od laptopa
Plaća se, sat servisa 200-250kn.

Citiraj:
Autor robik666 Pregled postova
Gamerski laptop do 6000 kn? Jel se da nać išta? Nije za mene, malog rođaka, reka sam mu da bolje uzme kakvu kutiju za tu lovu, al eto oće laptop
http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=Y0W35EA+
Ovo bi bilo odlično, jedina mana je 1g. jamstva.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 09:51   #973
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
To ćeš stvarno morati sam odlučiti, ovisi što radiš na laptopu. HD film neće štekati ni na integriranoj.
Da da kuzim, vidim da se razumijes u stvari, sto bi reako da je najbolji all round laptop do 5k i onda do 6k? Pozeljno bi bilo da ima neki mali SSD (mislim da to sada zovu hybrid) ili bar mjesto za naknadnu ugradnju SSDa. Dosta sam ja solo gledao i nekako mi se ova dva acera cine najbolji do 5/6k, ali neznam jel ima nes jos bolje za te pare?
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 10:07   #974
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Opet nisi naveo ništa konkretno za što ćeš ga koristiti, ali čisto sumnjam da ti za bilo što četverojezgreni i5 ne bi bio dovoljan. Što se SSDa tiče, onaj skuplji ima SSHD, što je hibridni disk s 8GB SSD cachea, gdje se spremaju najčešće korišteni podaci i čime ne možeš upravljati. Nešto ubrzava rad, ali daleko je to od klasičnog SSDa.

Oba imaju prazan M.2 slot za SSD, no mana je što za pristup slotu trebaš rastaviti cijeli laptop čime bi izgubio jamstvo ako to ne radiš u ovlaštenom servisu.

Sve slično nudi i IdeaPad 700, uz nešto jednostavniju nadogradnju i IPS ekran. Nisam ga uživo vidio, ali mi bolje djeluje od Acera.
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 11:25   #975
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Opet nisi naveo ništa konkretno za što ćeš ga koristiti, ali čisto sumnjam da ti za bilo što četverojezgreni i5 ne bi bio dovoljan. Što se SSDa tiče, onaj skuplji ima SSHD, što je hibridni disk s 8GB SSD cachea, gdje se spremaju najčešće korišteni podaci i čime ne možeš upravljati. Nešto ubrzava rad, ali daleko je to od klasičnog SSDa.

Oba imaju prazan M.2 slot za SSD, no mana je što za pristup slotu trebaš rastaviti cijeli laptop čime bi izgubio jamstvo ako to ne radiš u ovlaštenom servisu.

Sve slično nudi i IdeaPad 700, uz nešto jednostavniju nadogradnju i IPS ekran. Nisam ga uživo vidio, ali mi bolje djeluje od Acera.

Da, bas sam bio nasao njega ili 80RU00AESC (https://www.links.hr/hr/prijenosno-r...crno-015020034), sa i7, vrtio bi neke aplikaicje koje racunaju mat zadatke (nesto kao super Pi npr) pa bi rade isao na bolji proc. Lenovo ima SSD mjesto jel tak? jel znas slucjano jel ima 1x8 gb ili 2x4gb rama, nemogu nigdje na internetu nac.
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 11:46   #976
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Ovdje imaš review i7/8GB modela kakav je i taj u Linksu. On ima prazan M.2 slot i 2x4GB RAMa, tako da pretpostavljam da isto vrijedi i za model iz Linksa, ali ne garantiram naravno. Cijena je stvarno odlična i isplati se ići na i7 model, a laptop i iznutra izgleda mnogo bolje posložen od većine u tom rangu (Acera npr.).
redscro je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 10:25   #977
Kimi
Premium
Moj komp
 
Kimi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 652
Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
Ovdje imaš review i7/8GB modela kakav je i taj u Linksu. On ima prazan M.2 slot i 2x4GB RAMa, tako da pretpostavljam da isto vrijedi i za model iz Linksa, ali ne garantiram naravno. Cijena je stvarno odlična i isplati se ići na i7 model, a laptop i iznutra izgleda mnogo bolje posložen od većine u tom rangu (Acera npr.).
Uzeo sam ga na kraju, ima m.2. Hval na pomoci
Kimi je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 14:14   #978
Brdator
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5
Kupio bi si novi laptop jer mi je stari stvarno obsolete, nebi nesta previse igrao na njemu, za to imam PS4 jedino World of Warcraft i Football manager, zapeo mi je za oko ovaj, pa ako moze par informacija jel se isplati https://www.technomarket.hr/prijenos...x-017-09150800
Brdator je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2016., 14:30   #979
Brdator
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5
Vidim sad da sam profulao topic pa slobodno nek admin prebaci.
Brdator je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 01:06   #980
Obsy
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Markos Pregled postova
Uzeo sam Acer E5-575G-5743 prije tjedan dana,i sad me zanima pošto vidim da nemrem stavit svoj ssd od 240gb bez da gubim garanciju na laptop,jel se plaća ugrađivanje komponenata ako je laptop pod garancijom i ako netko zna koliko para?

Btw ako nekog zanima,laptop imate u instaru po 5100kn ja mislim,za te pare stvarno čudo od laptopa
Pozdrav, kakva su prva iskustva s laptopom? Prvo sam planirao kupiti ovaj: http://www.instar-informatika.hr/not...BLACK/product/ , al sam shvatio da je razlika izmedu 950m i 940m stvarno velika pa mi je prvi za oko zapeo upravo Acer E5-575G-5743. Razlika u cijeni je dosta velika pa i dalje nisam siguran, ali ssd je definitivno jos jedan plus. Jedina mi se cini mana sto ima 6, a ne 8 gigi rama, al ako ce biti potrebno naci ce se jos koja kuna i za to

Zadnje izmijenjeno od: Obsy. 12.09.2016. u 01:09. Razlog: zaboravih napisat pola posta
Obsy je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 22:18   #981
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
Iskreno mislim da ti te 2gb rama neće pomoć previše(ja planiram ubaci 2x8gb i to je to)isprobao sam sve nove igre i laptop trga,pogotovo za te novce ali to je moje mišljenje,jedino mi je žao što nisam dao više novaca da dobim osvijetlenu tipkovnicu recimo,ali za 5000kn je ovo vrh,da razlika je velika između 940m i gtx 950m,isprobao sam 940m,ona je onak po meni za hd gaming,a 950m može na full hd dobro povuć,meni mix postavke witcher 3 na high,gta 5 isto bez beda,pa sam isprobao doom i zadnji wolfenstein,isto bez beda vrti,ssd je svakako plus,ja sam win stavio na njega i laptop leti,tipkovnica je dobra,nije ekstra ali dovoljno dobra,šta se tiče grijanja u gamingu,nije strašno,laptop ostaje tih,malo se ugrije al nije to ništa,baterija dosta dugo drži,ekran je po meni jako dobar,boje,kontrast,i šta još,sve u svemu ja sam jako zadovoljan s njime za sada,jedino ak mi uleti neki laptop sa gtx 960m 4gb pa ga zamjenim,ništa ispod toga,ovaj acer obavlja sve kaj treba

(Krivo su napisali nije 6gb ddr3l memorija nego je unutra 6gb ddr4 2133mhz,usb 3.1 naravno,gtx 950m 2gb ddr5,kingston ssd 96gb)

Zadnje izmijenjeno od: Markos. 12.09.2016. u 22:32.
Markos je online   Reply With Quote
Staro 12.09.2016., 22:52   #982
Obsy
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Markos Pregled postova
Iskreno mislim da ti te 2gb rama neće pomoć previše(ja planiram ubaci 2x8gb i to je to)isprobao sam sve nove igre i laptop trga,pogotovo za te novce ali to je moje mišljenje,jedino mi je žao što nisam dao više novaca da dobim osvijetlenu tipkovnicu recimo,ali za 5000kn je ovo vrh,da razlika je velika između 940m i gtx 950m,isprobao sam 940m,ona je onak po meni za hd gaming,a 950m može na full hd dobro povuć,meni mix postavke witcher 3 na high,gta 5 isto bez beda,pa sam isprobao doom i zadnji wolfenstein,isto bez beda vrti,ssd je svakako plus,ja sam win stavio na njega i laptop leti,tipkovnica je dobra,nije ekstra ali dovoljno dobra,šta se tiče grijanja u gamingu,nije strašno,laptop ostaje tih,malo se ugrije al nije to ništa,baterija dosta dugo drži,ekran je po meni jako dobar,boje,kontrast,i šta još,sve u svemu ja sam jako zadovoljan s njime za sada,jedino ak mi uleti neki laptop sa gtx 960m 4gb pa ga zamjenim,ništa ispod toga,ovaj acer obavlja sve kaj treba

(Krivo su napisali nije 6gb ddr3l memorija nego je unutra 6gb ddr4 2133mhz,usb 3.1 naravno,gtx 950m 2gb ddr5,kingston ssd 96gb)
Puno hvala na informacijama, pomoci ce u odabiru.
Obsy je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2016., 21:12   #983
Carli1
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4
Preporuka za laptop

Pozdrav,trebam pomoc pri pronalasku laptopa do 6000kn(nisam ziher jel to previse za ovo sto meni treba,vi prosudite)...Naime treba mi za programiranje(jos sam pocetnik) i da moze ovo http://worldoftanks.com/en/content/g...-requirements/ pokrenut na medium grafici uz 50 60 fps-a.I da bude bar 17.3" dijagonala...Hvala
Carli1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2016., 00:41   #984
XWADE3
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10
Pozdrav,

trebao bi preporuku latopa za all round uporabu do 6000 kn za kolegu.
Glavno da je brz pri radu (ne treba za ništa zahtjevno - pretežito gledanje hd filmova i ostala sitnjarija), bez Windows-a.
Samo da ima veći hdd.
može 1-2 od 15,6'' i također par od 17,3'' za preporuku pa da može odlučiti.

Hvala
XWADE3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2016., 11:36   #985
dddarin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: zagreb
Postovi: 84
Pozdrav trazim laptop koji ce se koristit primarno za faks , tj. programiranje uz to gledanje serija , surfanje i drzanje previse programa i tabova odjednom.

Zasad mi ovaj laptop, ASUS K550VX-DM026D izgleda najbolje.

No cini mi se da je ova graficka mozda overkill za mene pošto ne igram nikakve igrice niti koristim ikakve graficki zahtjevne programe, a jedini zahtjev je da može bez problema vrtiti svoj i dodatni 1080p ekran.

Uglavnom treba mi laptop koji neće štekati, ima ssd , 15,6" 1080p ekran, i dobar cpu. Spreman sam dat do 6000kn(idealno manje). Uz to imam desktop računalo koje će mi bit primarno , dok nisam na faksu.
dddarin je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 09:27   #986
TheRipper
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Whitechapel
Postovi: 72
Moja 6 godina stara Tošiba Satellite L500-1QW je danas tiho izdahnula pa molim mišljenje eksperata o ovom Acer prijenosniku:

http://www.prosat.hr/default.aspx?pid=50351

Ili još bolje, što bi mi preporučili u tom cjenovnom rangu do 6000 kn. Laptop bi bio za svakodnevnu uporabu, na njemu bi se povremeno vrtio Blender, Autocad i slični programi. 17" je poželjno.

Samo da napomenem da sam prije mjesec dana kupio Asus K550VX-DM028D preko Abarakadabre. Valjda zbog predosjećaja da će mi se dogoditi ovo danas s Tošibom, pokoj joj duš. I odmah ga vratio pošiljatelju jer mi lap nikako nije sjeo. Ni tipkovnica sa svojim plitkim hodom (pogotovo space tipka), ni veličina ekrana jer 15" s full hd rezolucijom nema smisla.

Zahvaljujem na prijedlozima.
__________________
TheRipper je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2016., 09:34   #987
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor TheRipper Pregled postova
Moja 6 godina stara Tošiba Satellite L500-1QW je danas tiho izdahnula pa molim mišljenje eksperata o ovom Acer prijenosniku:

http://www.prosat.hr/default.aspx?pid=50351

Ili još bolje, što bi mi preporučili u tom cjenovnom rangu do 6000 kn. Laptop bi bio za svakodnevnu uporabu, na njemu bi se povremeno vrtio Blender, Autocad i slični programi. 17" je poželjno.

Samo da napomenem da sam prije mjesec dana kupio Asus K550VX-DM028D preko Abarakadabre. Valjda zbog predosjećaja da će mi se dogoditi ovo danas s Tošibom, pokoj joj duš. I odmah ga vratio pošiljatelju jer mi lap nikako nije sjeo. Ni tipkovnica sa svojim plitkim hodom (pogotovo space tipka), ni veličina ekrana jer 15" s full hd rezolucijom nema smisla.

Zahvaljujem na prijedlozima.
https://www.links.hr/hr/prijenosno-r...crna-015020043

ja bi radije uzeo ovaj
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2016., 19:25   #988
TheRipper
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2014
Lokacija: Whitechapel
Postovi: 72
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
Hvala. Kupio.
__________________
TheRipper je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 01:14   #989
Omar_Tokic
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Rijeka
Postovi: 149
Zamolio bi preporuku laptopa. Zadnja 2 koja sam imao su Toshibe, jedna je trajala 5 godina, ova traje 4 godine, tako da bi najradije ostao na Toshibi, ali negdje sam cuo da su/će prekinuti distribuciju laptopa za Europu, tako nesto?!?

Budzet je oko 5 milja kn, max 6.

Sto trazim:

- 15.6 inča
- SSD
- bez Windowsa
- igrice necu na njemu igrati uopce
- treba mi za online poker, surfanje, multimediju
- najbitnije je da istovremeno i nesmetano moze vrtiti nekoliko zahtjevnih poker softwarea, firefox, skype, foobar.

S obzirom na to da laptop nije baš "pod mus", jer ovaj stari jos radi, ali osjetno sporije, zanima me da li bi za navedenu lovu dobio puno bolje stolno racunalo? Laptop je ionako vecinu vremena prikljucen na monitor.
Omar_Tokic je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2017., 05:49   #990
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Da ne trošimo vrijeme, naravno da ćeš dobiti mnogo bolje stolno računalo za te novce, a komfor u radu je neusporediv. Za to pitaj na odgovarajućem podforumu.

Ako ipak hoćeš laptop, ovaj je najjači po tim kriterijima:
http://www.nabava.net/search.php?q=80RU00S7SC
redscro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na