Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.12.2006., 09:13   #181
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Bump teme i ujedno jedno pitanje

Znam da je protiv Blizz pravila korištenje gold servisa preko neta. No zanima me je li netko to probao i da li to stvarno radi? Zapravo, neznam ni kako to točno funkcionira...
Jer ne vidim svrhu grindanja i mučenja za gold koji će biti potrošen na iteme ili recimo 100% mount kada se za 250kn dobije 1000g : stoopid
Dok radis questove, ides po instancama te grindas rep ili nekaj trece sanse za padanje BOE epica nisu velike, ali kad padnu moze se zaraditi od 200-1200g a i vise npr epic knjiga u DMu za loladina i warriora krece ti se cijenom od 800-1500g ovisi o serveru na kojem igras ili ako imas profesije na kojima se da zaraditi skining, herbalisam, alchemy...opce nemas problema : goood :

Nema ti smisla kupovati taj gold jer je jadno i jos k tome si ti lock i imas "free" mount
veve je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2006., 13:49   #182
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...sto se mene tice ja bih sve te koji nude gold i one kojii kupuju btw lijepo kaznila...: bonker :

...igra, kako joj ime kaze, simulira neki virtualni svijet koji funkcionira kao u rl...pa ako hoces imat para moras se malo i pomuciti...

@paske - ja isto imam haljine "za grad"
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.12.2006., 10:08   #183
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Evo hvala Bogu skidam 2.01 patch..ni manje ni više nego 700MB,danke schon!
I drugi put..kako ih nije sram..što je idući 2.02 patch..1.5gb ?! WTF...: nono : : hitthewa ..jednom mi je netko rekao,prije 2g čini mi se..da je to igra za bogate..sve više počinjem vjerovati u to..neki T3 connection,brdo para,godišnja pretplata..i šoraj..: bonker2
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 10:12   #184
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Ma i nije bas to previse tih 700MB jer ipak je to patch prije BCa a samim patchem dolazi jedan dio BCa
veve je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 11:50   #185
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Ma i nije bas to previse tih 700MB jer ipak je to patch prije BCa a samim patchem dolazi jedan dio BCa
A upravo se skinuo,znam da nije..zezam ja malo.. : goood : ..kupio sam bonček upravo..idem igrati čim se patch installira..jedino znaš iskreno šta me smeta..server obnavljanje..uvijek neki issues,technical itd..stalno se nešto krpa popravlja..ispada da ekipa troši nofce na krajnje neoptimiziranu igru,svaki dan neki upgrade servera...: bonker2
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 15:06   #186
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Nema ti smisla kupovati taj gold jer je jadno i jos k tome si ti lock i imas "free" mount
Istina, imam Herb + Alch pa se daju zaradit dobri novci.
A lvl60 mount baš i nije free. Treba odradit seriju questova (kolko sam čuo, ne baš laganih) i imat 450g za potrebne iteme (koji se kupe u AH).
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 15:40   #187
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Ajmo ne pretjerivati

Nije upgrade servera svaki dan, a bilo je za ocekivati da kada postave patch od 700 MB da ce biti izvjesnih problema sa serverima. Npr. na Vashju nije uopce bilo NPC-a. Svatko ko je ikada probao ugpradeati bilo kakav sistem, od web servera, email servera do bilo ceg komliciranijeg (poput igre sa 7 milijuna pretplatnika) zna da nijedan upgrade ne moze proci bez neocekivanih posljedica.

A sto se tice velicine patcha, ona je isto ocekivana i svakako dobro dosla jer mislim da bi svatko od nas se radje mucio sa 700mb patchem (btw moze ga skinuti samo jedan od tvojih prijatelja i snimiti ga na CD ili ga mozes skinuti u skoli na faksu...) i onda uzivao u blagodatima nove PvP arene i novih talenata, nego da ne moramo nista skidati i da nemamo novi content

I samo da znate, zavidim vam ko cuckima jer ja tu rintam i nemam vremena za gejmat, mozda ulovim nesto vremena za vikend, a do tad puno srece u gladijatorskim borbama hehe
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 23:09   #188
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,006
Presto sam prije 6 mjeseci igrat, al sve me vise vuce da opet počnem. Jednostavno me počela kriza peglati, a i fali mi genkanje alija. Hmmmm: Igrat il ne igrat? Pitanje je sad.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2006., 23:14   #189
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
Presto sam prije 6 mjeseci igrat, al sve me vise vuce da opet počnem. Jednostavno me počela kriza peglati, a i fali mi genkanje alija. Hmmmm: Igrat il ne igrat? Pitanje je sad.
Ako ti se igra pricekaj BC
veve je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 08:33   #190
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Vidim da nitko ne komentira novi patch. Neki su presretni, neki su razočarani. Koji ste vi?
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.12.2006., 08:41   #191
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
razocarana...i to jako ...place mi se koliko mi se ovo nist ne svidja

...nema click heala, nema decursiva...framovi u ctraidu ne updejtaju health dobro tako da ne mozes dobro hilat ...npr, ja vidim covjeka sa 70 % helatha i mislim si, ok je on, a kad ono lik umre za 3 sec jer je u biti bio na 15 % healtha...ma, koma, koma, koma...

a da ne govorim o tome da se server svako malo rusi

ne svijda mi se "poboljsani" adon za invetory...trebao bi kao biti jednostavniji i trebalo bi se moci lakse snaci u inventoriju, no ja sad tek ne mogu nista pronaci

ma, sve u svemu...IT SUCKS: nono :
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 09:12   #192
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Ma sve je koma, hunteri i lockovi su imba, paladini su postali opake ubojice ono prije su svi njih gustirali sad dok te poberu jednostavno nemas sanse, svi samo rade sad pvp tak da laga u bgima te se rusi server...
Evo moj guild sad vec 5 dana radi samo pvp nismo uopce probali ici nekam u instancu mislim ono downali smo nefa u utorak i sad kao vise nikam ne moramo ici...
Kod maga mi se jednino svida Arcane tree ima dobrih stvari, a ovo ostalo je shebano : bonker2
veve je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2006., 17:29   #193
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
glup i istovremeno smijesan update...sad su odjednom svi veliki pvperi...blizzard je dobro s***o stvar...nek sad nerfa bwl, aq40 ili naxx tak da se "moja" pvp ekipa moze prosetati i pobrati gear na isti nacin kako sad svako ziv moze nafarmati rank 12/13/14 opremu
  Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 09:22   #194
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ja se ne zalim ....

Dobio sam 10-ak dana odmora od raida ( tank sam pa ... -.- )

Za to vrijeme ja dignuo Warlocka lvl 2 - 40 , a ostatak ekipe nabavila opremicu, pa sad lakše možemo Naxx klat ( meni treba samo HW axe, a i to za TBC, pa imam vremena ^^ ).

Kaj se addonova tiče - strpljen,spašen - neki već došli, a novi su isto tako u nadolasku ...

Sve u svemu - its OK.

Mogu raidati normalno, dobio malko odmora isto - a casual PVP za sekirče, pa ne moram drhtati i ići na BWL raidove za Neff axe ^^
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 18:18   #195
i_and_i
Registered User
 
i_and_i's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: bosna
Postovi: 5
wow
namjeravam krenut igrat sa hordom jasno i citao sam dosta po netu koju klasu bi uzeo i izbor mi je izgleda pao na undead priesta.: cheers2
kakva su iskustva vama koji igrate sa priestom i vama koji ne?
-->
pa eto dolaze praznici i dolazi višak slobodnog vremena pa sam odlucio zakoraciti u novi svijet-->wow
namjeravam krenut igrat sa hordom jasno i citao sam dosta po netu koju klasu bi uzeo i izbor mi je izgleda pao na undead priesta.: cheers2
kakva su iskustva vama koji igrate sa priestom i vama koji ne?
i_and_i je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 18:35   #196
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
...ja igram prista ...e, sad, na kakv iskustva mislis? :zbunj:

svaka klasa je specificna i svaka klasa ima neku svoju ulogu u grupi/raidu...ovisi o tome sto se tebi svidja i sto bi ti htio raditi tj, na koji nacin bi se zelio igrati...

ne moze ti nitko reci uzmi ovu il neku drugu klasu jer ne lezi svima sve

moras probati i vidjeti da li ti se svidja...ako ne, zarolas nesto drugo

good luck
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 18:45   #197
JVC HX-Z10
Sruk
Moj komp
 
JVC HX-Z10's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,163
ja ne igram sa njim, al eto mislim da nisu losi, oni ti obicno stoje pozadi i ljece ove koji se naprijed bore... tak da sa priestom, po meni, neces bas bit u sredistu fajta,
po meni je najbolja klasa za hordu shaman, oni ti mogu i ljecit i magije bacat i nosit oklop i sve ostalo, nesto slicno ko paladin za Alliance al nekak mi se shamani jaci cine....
JVC HX-Z10 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 19:16   #198
i_and_i
Registered User
 
i_and_i's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: bosna
Postovi: 5
@flare znam da se svakaka klasa dosta razlikuje i na neki nacin sam se preko frendova navuka na wow ali eto nekako bas mislim da probam sa priestom pa vidim kako mi lezi...cini mi se kao dosta pouzdan jer nije samo da mi se heala ekipu (naravno to mi nije problem,dapače : cheers2),meni je i do magije i spellova,pa sam malo gledo i shadow spellove koje priest moze imat pa me malo zanima vise o tome....
i_and_i je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 20:54   #199
Spirit
Premium
Moj komp
 
Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 723
jel ima koji private server koji radi sa 2.0 patchom da ja to cudo malo isprobam..
Spirit je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 21:38   #200
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Ma ja sam dwarf warrior..imam škembicu,spor do zla Boga,al kad tresne..bježi..: cheers2

Uzmi Taurena ako voliš sve na silu kao ja..kad ih vidim u areni,odmah juriš..

Ne znam,ti dwarfovi vražji,mogu imati 150 stamina i biti spori ko puževi naspram paladina,rogue-a,ma bilo koga općenito...brijem da Taureni trče brže..malo smiješno,ja se kotrljam po mapi..: cheers2 ,al igra mi je stvarno super..nisam igrao zbog bona jaaako dugo,lv22 sam tek..otkrivam redridge mountainse i elite q laganini prelazim..sa ekipicom,ima Riječana dosta,Zg isto..

Super igra,zbilja vrijedi 200kn svaka 2mj..i da je jedina igra koju igraš na PC-u,isplati se dati novac za nju..prva liga..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 21:43   #201
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Ajmo ne pretjerivati

Nije upgrade servera svaki dan, a bilo je za ocekivati da kada postave patch od 700 MB da ce biti izvjesnih problema sa serverima. Npr. na Vashju nije uopce bilo NPC-a. Svatko ko je ikada probao ugpradeati bilo kakav sistem, od web servera, email servera do bilo ceg komliciranijeg (poput igre sa 7 milijuna pretplatnika) zna da nijedan upgrade ne moze proci bez neocekivanih posljedica.

A sto se tice velicine patcha, ona je isto ocekivana i svakako dobro dosla jer mislim da bi svatko od nas se radje mucio sa 700mb patchem (btw moze ga skinuti samo jedan od tvojih prijatelja i snimiti ga na CD ili ga mozes skinuti u skoli na faksu...) i onda uzivao u blagodatima nove PvP arene i novih talenata, nego da ne moramo nista skidati i da nemamo novi content

I samo da znate, zavidim vam ko cuckima jer ja tu rintam i nemam vremena za gejmat, mozda ulovim nesto vremena za vikend, a do tad puno srece u gladijatorskim borbama hehe
I da je 2gb patch..skinuo bi ga..meni je postalo super lv22,šta će tek biti na lv40,pa 55-60..: sweating ,ne kužim se toliko u patcheve..i te razlike detaljno uopće i ne čitam,zabrijao sam na šoru opasno..zaletim se u horde territory i napucam jedno 30 likova svi lv10-15 ...pravi sam debeljak dwarf... uživancija..
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2006., 23:30   #202
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Newbie

nhf
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2006., 08:35   #203
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Svi trče istom brzinom - samo je animacija drugačija

Priest je naravno primarni healer - ali ako je shadow speced najstrašniji borac u PVP odmah uz bok Warlocka.

@Thedream - da ti nisi možda warrior dwarf ?
Jerbo ako jesi - čeka te suprise na lvl 60 - HAHA
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2006., 14:08   #204
flare
mrzi zimu
 
flare's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: behind blue eyes
Postovi: 318
Citiraj:
Autor i_and_i Pregled postova
@flare znam da se svakaka klasa dosta razlikuje i na neki nacin sam se preko frendova navuka na wow ali eto nekako bas mislim da probam sa priestom pa vidim kako mi lezi...cini mi se kao dosta pouzdan jer nije samo da mi se heala ekipu (naravno to mi nije problem,dapače : cheers2),meni je i do magije i spellova,pa sam malo gledo i shadow spellove koje priest moze imat pa me malo zanima vise o tome....
shadow prista nisam nikad igrala, uvijek sam bila pol discipline pol holly...tako da ti ne mogu reci kako je igrati sa shadow pristom...

no ono sto znam je to da je uloga prista u grupi da HILA, ne da dila DMG ( za to postoje druge klase), pa ako ti stajanje odozada i hilanje ekipe nije neki gušt radije si zarolaj worlocka ili maga (ako si nabrijan na spelove)
__________________
Destruction leads to a very rough road
But it also breeds creation
RHCP
flare je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 00:31   #205
i_and_i
Registered User
 
i_and_i's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: bosna
Postovi: 5
Citiraj:
Autor flare Pregled postova
pa ako ti stajanje odozada i hilanje ekipe nije neki gušt radije si zarolaj worlocka ili maga (ako si nabrijan na spelove)
pa gle moram se nać u toj ulozi kako i sta, al shadow priest kolko znam je jedan od jacih pvp klasa i gledo sam svojim ocima kako magea i locka jede za dorucak..
i_and_i je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 00:51   #206
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Sry, al lock owna priesta. EOD
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2006., 15:40   #207
i_and_i
Registered User
 
i_and_i's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: bosna
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Demon Hunter Pregled postova
Sry, al lock owna priesta. EOD
ok znam da ovo govoris iz subjektivnih razloga jer igras sa lockom ali ti si mi i preporucio priesta kolko se sjecam iz vec navedenih razloga...
i_and_i je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2006., 03:36   #208
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Ne poričem navedeno

No da owna locka... Ne slažem se
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2006., 18:04   #209
destroyer
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: okolica Varaždina
Postovi: 166
Shadow priest pojede locka za doručak.. Stavi si shield, pain, dispell sve kaj ima, fear, mana burn...... itd itd... lock pada sam od sebe, iako sam holy specced, al to mi je bila taktika za ubijat lockove do lvl 60
destroyer je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2006., 18:47   #210
Demon Hunter
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zg
Postovi: 998
Očito nisi igrao protiv dobrog locka

Corruption, Curse of Agony, Immolate, Death Coil, Fear, Shadow Bolt X puta i to je otprilike to.
I da na zaboravimo slučajno Impa sa Improved Firebolt (1sec cast), Spellstone od locka (dispell all negative) itd
Demon Hunter je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na