Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2013., 01:15   #211
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova

Diablo je vec zastario za kupovat? Ghost ili BBC4, kojem dajete prednost?
Cod ti je isto sr*nje drugo pakovanje svake godine tako da ti preporučam da uzmeš BF4

A ako oćeš mmporg igraj WoW ako ti se da plaćati mjesečna pretplat ~75kn, da je free ja bi ga sigurno opet igrao, ali ovako mi se neda plaćati. Meni osobno ne postoji bolji mmporg od WoW-a

Btw zaš ne probaš League of Legends? Moba igra, a i free je
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2013., 17:41   #212
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor elzel Pregled postova
Borderlands 2
Odigrao

P.S League of Legends sam igrao kad je izasla bila, ni onda mi nije bila dobra a niti sad, monotona i nezanimljiva. WOW sam igrao, loše i skupo za danasnje standarde.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.01.2014., 17:52   #213
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Upravo sam zavrsio sa Mass Effect trilogijom.
Volio bih neku slicnu igru, ne mora nuzno biti Sci-Fi, ali volio bih da ima RPG elemente, ali najvise od svega bih volio da mi pruza mugucnost odlucivanja i da je prica dobra.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 01:30   #214
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
Joooj, ja sam isto prije par dana zavrsio s mass effect trilogijom, totalno sam se nabrijao na likove i pricu i sve, iako, ima hrpu cheesy trenutaka, blesavih dijaloga, blesavih mehanika igranja, al nekak te igra uvuce (2 najbolji) i da, igrao sam s fem shepom, po meni, masu puta bolje iskustvo (mada je bilo totalno weird barit garrusa)

ok, on topic, probaj dragon age, al samo jedinicu i dlc-ove, 2 je totalno razocaranje, za slicno iskustvo ali u medieval fantasy settingu. Ako zelis nesto u drugom smjeru, sveg srca ti preporucam witchera, i 1 i 2 imaju svoj sarm i dobri su na svoj nacin, a najjaca strana im je prica i odluke.

E da, ako nisi nikada probao, Gothic mi je jos uvijek najbolji rpg serijal ikad (osim 4, to je druga prica) zbog jako kvalitetnih rpg elemenata i osjecaja istrazivanja i immersiona (ne znam hrv izraz, eto ti internet generacije, trebao sam citat lektiru kad je bilo vrijeme...)

Naravno, tu je i skyrim (oblivion slobodno preskoci). Slab je na frontu price, odluka, ali je nenadj***v sto se tice moddanja, i kolicina modova je uber, pa mozes puno stvari prilagoditi preferencama.
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 02:18   #215
d^_^b
Premium
Moj komp
 
d^_^b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Bishop Pregled postova
Joooj, ja sam isto prije par dana zavrsio s mass effect trilogijom, totalno sam se nabrijao na likove i pricu i sve, iako, ima hrpu cheesy trenutaka, blesavih dijaloga, blesavih mehanika igranja, al nekak te igra uvuce (2 najbolji) i da, igrao sam s fem shepom, po meni, masu puta bolje iskustvo (mada je bilo totalno weird barit garrusa)

ok, on topic, probaj dragon age, al samo jedinicu i dlc-ove, 2 je totalno razocaranje, za slicno iskustvo ali u medieval fantasy settingu. Ako zelis nesto u drugom smjeru, sveg srca ti preporucam witchera, i 1 i 2 imaju svoj sarm i dobri su na svoj nacin, a najjaca strana im je prica i odluke.

E da, ako nisi nikada probao, Gothic mi je jos uvijek najbolji rpg serijal ikad (osim 4, to je druga prica) zbog jako kvalitetnih rpg elemenata i osjecaja istrazivanja i immersiona (ne znam hrv izraz, eto ti internet generacije, trebao sam citat lektiru kad je bilo vrijeme...)

Naravno, tu je i skyrim (oblivion slobodno preskoci). Slab je na frontu price, odluka, ali je nenadj***v sto se tice moddanja, i kolicina modova je uber, pa mozes puno stvari prilagoditi preferencama.
Da, igra ima svoj sarm, pored svih mana, uzivao sam za ove novogodisnje praznike. Cijelu trilogiju sam uhvatio za ispod 15€ i jedino sto me zivcira jesu DLC-ovi. Da bih odigrao sve, morao bih skoro dici kredit. Jbt, skoro svaki DLC koji se placa je skuplji od same igre.

Sto se romansi tice, i ja sam igrao sa zenkom i cekao sam lezbijsku vezu, iskreno, ne bih volio da bio mi bilo gura svoj ljudski ili alienski penis u ratnog heroja Vanguard tokom cijele igre, bilo je zabavno, pogotovo na trojci jer nakon par sati uigravanja nisam imao potrebu da ispalim metak jer sam sve, ali sve protivnike skidao biotikom - na insanityu samo sam se sa posljednjom borbom namucio.

Ghotic sam planirao ostaviti za ljeto

Dragon age sam odigrao. Oko Witchera se dvoumim, cuo sam da ima masu bugova. TES sam igrao od trojke

Razmisljam se o Fallout 3. Da li nudi odluke i pricu koji bi me zadovoljili? Ili mozda Stalker, bojim se da bi mi on oduzeo previse vremena.
Je li netko igrao The Walking Dead? Nisam fan zombi tema, cak ih i mrzim donekle, ali vidim da ga hvale ponajvise zbog odluka koje donose prevagu i price.
__________________

d^_^b je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 02:33   #216
Bishop
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 466
U witcheru su bugovi ispeglani ekstremno s ehnhanced edition verzijom (besplatna nadogradnja ako imas originalnu verziju, a ako kupujes novi, mozes kupit samo EE) i jedinica i dvojka, tak da o bugovima ne brini nimalo.

Fallout 3 nisam igrao, a ako drug Brko vidi da nisi odigrao stalkera, izvrstan je, al da, puno vremena uzme.
Bojim se da ti se walking dead nece svidjet, mislim, da ima izbora al to je u 90 posto slucaja oces dat da rikne ovaj ili onaj lik. Puno vise mi se dopada novi telltaleov serijal Wolf among us, al tu smo vec daleko zabrazdili u druge zanrove.

Ako si zeljan dobre price i necega drugacijega, preporucam jednu malo stariju igru, Fahrenheit (negdje se zove i indigo prophecy), tesko ju je smjestiti u neki zanr, al eto, probaj (neka te zastarijela grafika ne odvrati).

EEEE, sjetio sam se jos jedne fantasticne al isto malo starije igre, Vampire the Masquerade - Bloodlines, nakon sto su je spechirali, genijalna igra, dugo nisam, a mozda dugo ni necu tako dobar rpg odigrati s tim settingom
__________________
Of course he's dead, you can see his brain
Bishop je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 04:02   #217
Helix
Premium
Moj komp
 
Helix's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 244
Da se i ja samo malo nadovezem...Fallout obavezno probati..jedna od stvarno rijetkih single player igara koje mi je uvijek gust igrati. Osobno je meni Fallout New Vegas bolji od fallouta 3.
Helix je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 17:57   #218
icnah
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 57
na ps2 sam svojevremeno igrao igru civil war. igra se u prvom licu. radnja se događa u vrijeme američkog građanskog rata. jedna od super stvari mi je bila da nakon ispucavanja iz puške moraš pušku ponovo puniti na način: usipaj barut, stavi kuglu, gurni šipku a ne ko moderni vojnici koji ispucaju milion metaka u sekundi.
nego, jel ima koja slična igra za pc?
icnah je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 18:37   #219
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
tražim igru za xbox360 na foru freelancer i eve online [ nemora se igrati preko neta ] recimo imaš svoj svemirski brod putuješ svemirom pucaš kupuješ dilaš itd itd itd hvala
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2014., 21:38   #220
icnah
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 57
Citiraj:
Autor icnah Pregled postova
na ps2 sam svojevremeno igrao igru civil war. igra se u prvom licu. radnja se događa u vrijeme američkog građanskog rata. jedna od super stvari mi je bila da nakon ispucavanja iz puške moraš pušku ponovo puniti na način: usipaj barut, stavi kuglu, gurni šipku a ne ko moderni vojnici koji ispucaju milion metaka u sekundi.
nego, jel ima koja slična igra za pc?
itko
icnah je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2014., 12:49   #221
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Ludim....ludim...please help

Molim vas preporuku za neku igru tipa super mario ili nešto slično...bitno da su skakutavci koji skupljaju novčiće i ostale pizdarijice jer će me bolja polovica izludit.Uvjet je da se igra na laptopu pod win7 OS-om odnosno da je kompatibilno za igranje na pc-u. Što više preporuka...to bolje! Spašavajte dok još mogu tipkat !
bixsy the king je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2014., 13:05   #222
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Molim vas preporuku za neku igru tipa super mario ili nešto slično...bitno da su skakutavci koji skupljaju novčiće i ostale pizdarijice jer će me bolja polovica izludit.Uvjet je da se igra na laptopu pod win7 OS-om odnosno da je kompatibilno za igranje na pc-u. Što više preporuka...to bolje! Spašavajte dok još mogu tipkat !
Nešto slično što sam ja vidio, a izgleda mi fora je "Risk Of Rain", no nisam zaigrao još.
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2014., 13:23   #223
sa20
Premium
Moj komp
 
sa20's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 199
Citiraj:
Autor Helix Pregled postova
Da se i ja samo malo nadovezem...Fallout obavezno probati..jedna od stvarno rijetkih single player igara koje mi je uvijek gust igrati. Osobno je meni Fallout New Vegas bolji od fallouta 3.
Apsolutno se slažem, ako možeš birati onda je fallout 3 new vegas jedina solucija . Obicna trojka je ok al nekako nije to to, nema puno gradova, nema toliko likova, više napucavanja i istrazivanja razrusenog Washingtona(ako se dobro sjećam). Meni osobno je new vegas najslicniji starim falloutima, sa hrpom gradova, super likovima, velikim prostorom za istraživanje.
sa20 je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2014., 14:20   #224
Marklar
Premium
Moj komp
 
Marklar's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Igrane - Split
Postovi: 75
@bixsy Probaj Rayman Origins i Rayman Legends. I meni i dragoj su bile izvrsne.
__________________
------------------------------------
TCP / IP - tri crne pive, i pelinkovac
------------------------------------
Marklar je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2014., 14:40   #225
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Molim vas preporuku za neku igru tipa super mario ili nešto slično...bitno da su skakutavci koji skupljaju novčiće i ostale pizdarijice jer će me bolja polovica izludit.Uvjet je da se igra na laptopu pod win7 OS-om odnosno da je kompatibilno za igranje na pc-u. Što više preporuka...to bolje! Spašavajte dok još mogu tipkat !

Ma skini sNES i daj joj tisucu maria neka igra, tako sam ja svoju rijesio.

Jos je dobila i PS3 gamepad spojen pa nek se igra
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2014., 17:22   #226
ChP3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Ja bi preporuku za neku igru tipa "Hexen"
Ne znam zašto mi se ta igra toliko urezala u pamcenje, ali mi je bila predobra
Ima li bešto slično, a da nije toliko starijeg datuma ....
ChP3 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2014., 09:20   #227
trnavausrcu
Premium
 
Datum registracije: Jan 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 36
Moze preporuka igre tipa stronghold 1-2?
trnavausrcu je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2014., 16:20   #228
The Comedian
It's all a joke
 
The Comedian's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: unknown
Postovi: 445
Citiraj:
Autor ChP3 Pregled postova
Ja bi preporuku za neku igru tipa "Hexen"
Ne znam zašto mi se ta igra toliko urezala u pamcenje, ali mi je bila predobra
Ima li bešto slično, a da nije toliko starijeg datuma ....
jedino sto mi pada na pamet, da bi moglo bit na tu foru, je ovaj remake Shadow Warriora
__________________
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.
The Comedian je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 10:36   #229
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ja bi igrao igricu samo neznam koju
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 13:54   #230
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
kupi si jedan iphone sa flappy bird instaliranim

http://bgr.com/2014/02/10/flappy-bir...ampaign=buffer
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 23:04   #231
icnah
Premium
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 57
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
ja bi igrao igricu samo neznam koju
tetris
icnah je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 13:57   #232
bati
Premium
Moj komp
 
bati's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 64
trebam preporuku,

neš slično tipa left 4 dead,
možda Day Z?
bati je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2014., 14:05   #233
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ako nisi čuo/isproba onda
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=248499

Ja sam je besplatno odigra, čisto ok, ali prekratko za moj ukus (meni je doduše 99% novijih igara kratko, da ovo uključuje i moderne RPG-ove )
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 21:18   #234
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Evo spec. laptopa:

T4500 @ 2.3GHz
3GB RAM
Nvidia G210M
Windows 7


Tražim igre za jednu curu koja ne voli ratne igre.
A sviđa joj se npr. Crash Bandicoot, Spyro, Rayman. Voljela bi prijeći na nešto ozbiljnije, svidio joj se npr. The Wolf Among Us.

Pa eto, nabacajte neke prijedloge. Ja pojma nemam šta cure vole, mislio sam joj predložiti Rome Total War. Ali ima "rat" čak i u imenu.
  Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 21:31   #235
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
jel odigrala rayman origins? Ako je, ima rayman legends.
__________________
Darker than a moonless night and hotter than hell itself, that is coffee.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 21:57   #236
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Mislim da je igrala samo na konzolama. Bilježim Legends i Origins. Hvala, nisam ni znao da su izašle na PC.
Ajmo dalje.
  Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 21:59   #237
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
betmen. bilošta.

syss je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:10   #238
hylem
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 279
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Evo spec. laptopa:

T4500 @ 2.3GHz
3GB RAM
Nvidia G210M
Windows 7


Tražim igre za jednu curu koja ne voli ratne igre.
A sviđa joj se npr. Crash Bandicoot, Spyro, Rayman. Voljela bi prijeći na nešto ozbiljnije, svidio joj se npr. The Wolf Among Us.

Pa eto, nabacajte neke prijedloge. Ja pojma nemam šta cure vole, mislio sam joj predložiti Rome Total War. Ali ima "rat" čak i u imenu.
The Walking Dead serijal
hylem je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:11   #239
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Betmen.
Probat ću Broken Sword. To imam negdje po kući, premješta se okolo ko Biblija. I Monkey Island. Iako, Tales Of Monkey Island bi mogao biti privlačniji od originalnog serijala...

Citiraj:
Autor hylem Pregled postova
The Walking Dead serijal
Da... Ipak ne. Mrtvaci ne dolaze u obzir.

Zadnje izmijenjeno od: Nybelung. 05.03.2014. u 22:22.
  Reply With Quote
Staro 05.03.2014., 22:13   #240
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma daj molim te uvališ joj betmena, pa nema da se miče sa kompa idućih mjesec dana... samo da te još na sekundu uvjerim na to:

asylum, city, origins i ono zlo koje nam dolazi
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na