Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.10.2011., 09:28   #15091
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
thnx. sile al mislin da mi je malo skupo 50kn za to + 30kn postarina, onda mi je lakse prodat moj volan i toliko nadoplatit za novi

Btw. sad mi je cisto neugodno koliko hvalite On-One kako se dobro vozi kako je vaka naka, a ja muku mucin sa njom (uzmite u obzir da nisan neki vozac)

iman jos jedno pitanje, kako mogu znat kolika mi velicina lule treba? jel to ide sve odokativno ili ima neka racunica? trenutno mi je mislim 60mm
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 09:31   #15092
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
ljudovi ak se ide na sljeme ovaj vikend računajte na mene, ovaj vikend sam free pa mogu
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2011., 09:57   #15093
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Citiraj:
Autor Smarty Pregled postova
iman jos jedno pitanje, kako mogu znat kolika mi velicina lule treba? jel to ide sve odokativno ili ima neka racunica? trenutno mi je mislim 60mm
A zasto bi mijenjo lulicu? Ak je duza vise si prema naprijed i na usponu je lakse, ak je kratka bolja je upravljivost.

Ja sam na svom bajku imo 40 i na usponu me je bacalo na ledja, sada imam 60 i vise nemam tih problema, a ne oshecam neku razliku na spustu.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 10:14   #15094
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
pripazite na boldani tekst iznad!
-->
Gotovo je s voznjama nakon posla, u nedjelju se pomice sat, a mrak ce padati vec u 17h.
Morat ce se koja nocna opaliti

Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
ljudovi ak se ide na sljeme ovaj vikend računajte na mene, ovaj vikend sam free pa mogu
Ide se i to oba dana ---> pripazite na boldani tekst iznad!
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 10:42   #15095
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
A zasto bi mijenjo lulicu? Ak je duza vise si prema naprijed i na usponu je lakse, ak je kratka bolja je upravljivost.

Ja sam na svom bajku imo 40 i na usponu me je bacalo na ledja, sada imam 60 i vise nemam tih problema, a ne oshecam neku razliku na spustu.
pa neznam zato i pitam. zna mi se dogodit nekad kad san na terenu najcesce kad treba zapedalat da bika ode u jednu stranu a ja u drugu pa je moran vatat.
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 11:03   #15096
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
To sta te baca ljevo-desno nije do lulice. Tu moze biti masu faktora. Podloga je skliska, imas lose gume, ne drzis bajk cvrsto...

Sa svakom novom voznjom ces biti bolji i znati kako da ti kontroliras bajk, a ne da bajk tebe kontrolira.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 11:20   #15097
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Evo posto se novi clanovi uvijek brinu oko volana i lulice, da napisem svoje vidjenje, posto smo i svi mi bili u tim dilemama.
Po mom iskustvu, okvirno pravilo je; kraca lulica i siri volan (komb 1), te duza lulica i kraci volan (komb2) daju odprilike isti polozaj tijela, gledano s boka. No, komb 1 je puno stabilnija/upravljivija solucija za spust a malko nezgodnija za uspon. Di je onda razlika?
Pa u tome sto nemozes ti stavit komb 1 ako ti je bajk vec "na knap", jednostavno ne ide! I naravno nema smisla stavljat komb 2 na komotni bajk osim ak neces bit izduzen ko gepard na bajku (pogodno za xc i trekking duze ture).
Dakle ovo su moja iskustva, prvo odluci sta vozis, sta mislis vozit i sta ces vecinu vremena vozit, onda vidi da ti baj vec sad nije "na knap" ili prekomotan pa shodno tome odlucujes sta i kako...
Postoji tu jos i dalje caka, dali rise na volanu/luli ili ne, koji backsweep koji upsweep, no to je sad sve dalje na vozacu, ovisi o njegovoj konstituciji i cisto nekom vlastitom osjecaju ugode/sigurnosti.

Nadam se da sam nekom pomogo.
Napominjem ovo mozda nije tocno, nek me netko ispravi ako misli drugavije, al ovo je moje iskustvo/misljenje.
Zivjeli
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 11:44   #15098
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Smarty, kad pedalaš na usponu važno je dovoljno tijelom opteretit prednji kotač da se ne odvaja od poda, tj. balans naprijed-iza tako da su oba kotača čvrsto na podu kako bi imao kontrolu prednjeg kraja a da ti zadnji kraj ne proklizava. To će ti doći s praksom.
Naravno da je tu kontrolu lakše ostvarit s neutralnim bajkom nego s bajkom s 130mm vilicom (na koliko držiš vilicu na usponu?) i kratkom lulom, jer se bajk hoće propeti ko konjić na zadnje noge.
Do guma nije, Albert ima grip, osim ako su ćelave.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 11:49   #15099
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,428
Tubeless part 1

Danas sam pokušao sloziti svoj prvi (ghetto) tubeless. radio sam sa ducktapeom i autoventilom. I u principu, uspio sam, na ventilu ne pušta, niti na niplama. ALI...

Ja vozim nobby nic evo, koji je blago receno tanka guma dosta tanka, tako da zidovi pustaju na sve strane. Ono što me veseli je da je sada nakon propedaliranih 10km, ipak puno manje nego kad sam krenuo. doduse i dalje curi. ja sada moram na faks, i ocekujem kad se vratim navecer da ce guma biti poprilicno prazna, pošto mi je i sutra napet dan, a za vikend bike mora biti spreman za posao (stvarno radim i treba mi), onda cu vidjeti idem li odmah u part 2, ili ce to cekati srijedu.

ono sto mi se sviđa , je da ovaj ghetto stvarno moze uspjeti, a sada, hocu li to uspjeti i sa ovom papir gumom, ili cu morati uzeti neku konkretniju (tubeless gume su skupee), vidjet cemo
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 11:54   #15100
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Gotovo je s voznjama nakon posla, u nedjelju se pomice sat, a mrak ce padati vec u 17h.
Morat ce se koja nocna opaliti
noćna nije problem, naručio sam lampu od 900 lumena, ta će na volan i jedna zoomabilna koja ide na kacigu
jed2i je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.10.2011., 12:04   #15101
Pacifist
Registered User
Moj komp
 
Pacifist's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Outer ring, Seventh Circle, Hell
Postovi: 28
Ako smijem pitati koje lampe i gdje si naručio? TIA
Pacifist je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 12:28   #15102
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Pitanjce za vas s iskustvom u noćnim vožnjama.

Da li je bolja kombinacija uski snop na daleko na volanu i široki snop na kratko na glavi, ili obrnuto?
Meni je nekako logičnije da lampa na glavi osvjetljava široki kut na blizu, nisam pametan.
Uostalom, da li je jedan top na glavi dovoljan?
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 12:35   #15103
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
Danas sam pokušao sloziti svoj prvi (ghetto) tubeless. radio sam sa ducktapeom i autoventilom. I u principu, uspio sam, na ventilu ne pušta, niti na niplama. ALI...

Ja vozim nobby nic evo, koji je blago receno tanka guma dosta tanka, tako da zidovi pustaju na sve strane. Ono što me veseli je da je sada nakon propedaliranih 10km, ipak puno manje nego kad sam krenuo. doduse i dalje curi. ja sada moram na faks, i ocekujem kad se vratim navecer da ce guma biti poprilicno prazna, pošto mi je i sutra napet dan, a za vikend bike mora biti spreman za posao (stvarno radim i treba mi), onda cu vidjeti idem li odmah u part 2, ili ce to cekati srijedu.

ono sto mi se sviđa , je da ovaj ghetto stvarno moze uspjeti, a sada, hocu li to uspjeti i sa ovom papir gumom, ili cu morati uzeti neku konkretniju (tubeless gume su skupee), vidjet cemo
Ja sam na starom bajku slagao ovom metodom.

Cini mi se da je bolja od duck tapea jer bolje guma drzi uz stijenke vanjske gume od duck tapea. I s vremenom dok sealant zaljepi unutarnju i vanjsku gumu to drzi jako dobro. Znam jer pri pokusaju demontaze nisam mogao vjerovat kako se to dobro zaljepilo

Kad uhvatim vremena (vjerojatno na proljece) budem probao opet sloziti iako nije to neki posao.

Najgore je prvi put, al nakon sto vec jednom slozis ide relativno lako. Btw, treba imat dobar kompresor da bi uspio napumpat jer sa bilo kakvom rucnom/noznom pumpom je nemoguce.

EDIT: snimite malca sta radi. Strasno

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 27.10.2011. u 12:46.
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 12:49   #15104
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
IMHO, na volan ne bi stavio nikakvu lampu jer od toga nema koristi - ako govorimo o spustu, za uspon moze na volan. Tamo gdje oci gledaju mora biti osvijetljeno...sto ce mi snop koji lamata na sve strane. A sto je tek u zavoju, osvijetlio bi si grmlje a ne putanju koju gledas, ali ne vidis jer je mrak.

Sile, Kupi lampu koju sam preporucio vec X puta i ne treba ti druga lampa, montiras ju na kacigu i kad upalis imas dan u sumi, baca u sirinu i duljinu toliko da ionako ne vidis a niti gledas toliko daleko.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 12:56   #15105
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Ne sumnjam ja u tvoju preporuku, gledam samo šta da radim s jednom ok lampom koju imam doma, može se montirat samo na volan, baca srednje širok snop ful ful daleko.
Onda ju prodam valjda, I dunno.

Renesis, mene su odgovorili od slaganja tubelessa sa NobbyNicovima, naravno nakon što sam ih već dobio. Razlog nije porozna bočna stijenka, jer to se riješi dolijevanjem malo više mlijeka, nego jer dosjed na obruč zna puknut pod pritiskom guma se doslovno raspara okomito i uslijed pritiska zraka eksplodira i mlijeko se razleti.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 12:57   #15106
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
Ovdje ti je filmić kako je zamišljen
http://www.pinkbike.com/video/220460/

Edit: @ nik, nisam te nikada pitao, dali ti se jako boba ta lampa namontirana na kacigu sa onim mountovima gumenim?
Ja sam ju stavio na kacigu i nekako mi se to previše mrda, dali to smeta prilikom spusta?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 13:35   #15107
Smarty
Premium
Moj komp
 
Smarty's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Split
Postovi: 1,273
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Smarty, kad pedalaš na usponu važno je dovoljno tijelom opteretit prednji kotač da se ne odvaja od poda, tj. balans naprijed-iza tako da su oba kotača čvrsto na podu kako bi imao kontrolu prednjeg kraja a da ti zadnji kraj ne proklizava. To će ti doći s praksom.
Naravno da je tu kontrolu lakše ostvarit s neutralnim bajkom nego s bajkom s 130mm vilicom (na koliko držiš vilicu na usponu?) i kratkom lulom, jer se bajk hoće propeti ko konjić na zadnje noge.
Do guma nije, Albert ima grip, osim ako su ćelave.

uvik mi je vila na 130mm. al nije mi problem uspon za doc do vrha marjana, problem je kad se spustan po terenu onda ima dijelova di je malo ravno ili uspon max 2 do 3m i na tin dionicama iman osjecaj ka da gubin prednji kraj (nekad, ne uvik). vjerovatno krivo cupan volan i krivo rasporedjujen tezinu, jer u pocetku san mislija da mi prednja naba odlazi pa da se krivi kotac.
guem su prakticki nove.
vidi mda mi jedino preostaje vjezbom do savrsenstva i morat cu pocet gledat youtube za vidit tehnike
Smarty je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 13:43   #15108
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Pacifist Pregled postova
Ako smijem pitati koje lampe i gdje si naručio? TIA
ova ide na volan
http://www.dealextreme.com/p/aurora-...-1-18650-15739

ova će na kacigu
http://www.dealextreme.com/p/x2000-f...-1-18650-14450

sve u svemu kad mi aurora dođe moram ju isprobat
uzeo sam ju jer široko baca
ovu za kacigu već imam doma, jako daleko baca kad joj se suzi snop
nesretnu auroru čekam, nisu još ni zapakirali paket a naručio sam ju prije više od 10 dana


Nik daj molim te napiši koju lampu si preporučio Siletu?

Zadnje izmijenjeno od: jed2i. 27.10.2011. u 14:00.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 13:50   #15109
the55mic
Registered User
 
the55mic's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: zg/vz tj vz/zg
Postovi: 0
Ekipo eto naso se neki bajk za preprodat pa ako tko sta treba....
http://www.dropbike.com/forum/viewto...p?f=31&t=62715
the55mic je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 14:15   #15110
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@jed2i

Ovu

Kad sam uzimao lampu bas sam dvojio izmedju tvoje Aurore i ove moje koja je tada bas izasla pa nisam znao sto kupujem...no, dobro sam kupio.

Ta Aurora ce ti i sama biti dosta, a od viska svjetla u sumi ima samo koristi.

Prognoza je obecavajuca, tako da sredinom iduceg tjedna pada jedna nocna voznja 100%
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 14:54   #15111
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
tu sam i ja gledao pa sam auroru uzeo

prek tjedna na žalost ne mogu (posao + trening) a preko vikenda zavisi kako koji vikend, sezona mi traje pa nastupam za klub

sad baš razgovaram preko live chata sa nekim s deal extrema smješni su, ne zna mi reć koji item sa moje narudžbe čekaju
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 16:23   #15112
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
@Sile

nova pošiljka On-One SS modela stiže početkom 11 mjeseca... pitao sam!

također, negdje na internetu sam pročitao da najmanji kut sa 160mm vilicom je oko 63.5° (WOOOW).... no mislim da za uspon nebi trebalo biti previše problema s obzirom na U-Turn na vilici (110mm i kut bi trebao biti ne manji od 67°).

ja ću svoju naručit negdje 10.11. pa ako si za, možemo skombinirat grupno, ispadne nešto jeftiniji shiping (50 funti je za jednu ili za dvije....)!

evo sada probo:

383.32 funti sve skupa plačamo on-one...
+ 5% carine i 23% PDV, ispadne nešto manje nego pojedinačno naručivanje (cca 200kn)

EDIT:
2 rame: svatko 2150kn
za pojedinačno dobivam računicu: 2430kn

EDIT2:
to se odnosi samo ako uzimamo istu boju i veličinu.... za dvije različite boje i/ili veličine, šipment je 40 funti po komadu, što je samo 80ak kn manje

Zadnje izmijenjeno od: zubich. 27.10.2011. u 16:36.
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 16:38   #15113
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Razmislim pa ti javim. Jesi li pitao da li je to pošiljka modela 2011 ili imaju novi lineup?
-
Edit: koje seljačke fore. Niš od mene. Ako se odlučiš uzet vidjet ću kod tebe kako to izgleda. SS bi mi vjerojatno bio overkill, a ni farbe mi nisu neš. Mislim da kad ću ga ganjat da ću ganjat pink 456. Isto tako mislim da će meni trebat L rama tj. 20" prema njihovom sizing guideu.
Meh.

Zadnje izmijenjeno od: SileTzar. 27.10.2011. u 17:24.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 18:04   #15114
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ja sa vratih sa "Maglenog gorja"

Koji gust mi je voziti se sumom kad drvece izviruje iz magle - mrak.
Izgleda da je danas bio moj dan pa sam od prve izvozio sve serpentine osim one neprolazne vododerine, tak da sam se nakon spusta sa Strmopeci sam sebi cudio.

Uglavnom, nagustao sam se u skoro dvosatnoj voznji i sad mogu spokojno cekati vikend...iako bi sad najradije opalio jos jedan krug.

Par slikica:

Gradjevinski radovi na pocetku Leusteka
Salamandra salamandra
Greben na Strmopeci
Vrh Strmopeci
Fajrunt kod Pilane
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 18:45   #15115
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Nik, kaj nisi vidio pitanjce gore moje?
Ajde pliz reci pokoju!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 19:09   #15116
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Razmislim pa ti javim. Jesi li pitao da li je to pošiljka modela 2011 ili imaju novi lineup?
-
Edit: koje seljačke fore. Niš od mene. Ako se odlučiš uzet vidjet ću kod tebe kako to izgleda. SS bi mi vjerojatno bio overkill, a ni farbe mi nisu neš. Mislim da kad ću ga ganjat da ću ganjat pink 456. Isto tako mislim da će meni trebat L rama tj. 20" prema njihovom sizing guideu.
Meh.
nebi vjerovao, ali crvena (Ketchup red) i zelena (Mint sauce green) su zapravo u živo jako yebene!

http://www.on-one.co.uk/files/oo/rid...ride020911.jpg

http://www.on-one.co.uk/imgs/product...L114484_P1.jpg

najveća razlika je u ovoj zelenoj koja uživo dosta vuće na onu "lime green" kričavu, no ta lime green je malo "to much" za mene, a i ova narančasta također!

a za veličinu ti nebi preporučio 20", mislim da je ipak malo predugačak za nas (ti si veći možda 3cm od mene...)
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 19:21   #15117
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@ 2 die 4

Sorry nisam skuzio.
Meni to dobro drzi, zategnem ko konj i izdrzi cijeli spust bez problema.
U najgorem slucaju mozes stegnuti s 2 mounta, ili s jednim ali tako da lampa nalijeze na kacigu pa se nece moci tresti.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 19:21   #15118
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Navodno struja za novu žičaru


Imaš možda gps track današnje rute?
murina je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 19:44   #15119
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,614
Nova zicara ce uc od okretista trama pa skroz do vrha. Tak da ovo ne znam kaj moze biti. A i zicara je dole po cesti, ne bi sigurno isli po sumi
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2011., 19:50   #15120
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
@murina

Nisam snimao ali imas post od prije 3 dana u kojem je track iste rute.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na