Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Komentari i prijedlozi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.03.2010., 00:24   #1
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
driveri

zašt se otvaraju nove teme kad izađu novi driveri? zar nije bolje da postoji jedan thread i unutra se trpaju driveri? konkretno mislim na nvidia i catalyst.
nisam našo da ima riječi o tome..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 07:21   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,944
pa otvorite, lako se sve postojeće teme mergaju u jednu. Ako je to cilj, jer je ovako ipak nešto lakše (zbog velikog broja verzija) pratiti situaciju i probleme oko pojedinih verzija.
tor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.03.2010., 11:43   #3
zippo
herr Flick
Moj komp
 
zippo's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Umag
Postovi: 2,057
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
pa otvorite, lako se sve postojeće teme mergaju u jednu. Ako je to cilj, jer je ovako ipak nešto lakše (zbog velikog broja verzija) pratiti situaciju i probleme oko pojedinih verzija.
Mozda zajedno sa time staviti i BIOS temu ili bi onda nastao preveliki rusvaj ?
__________________
.:S:T:A:L:K:E:R:.. :2 u ocekivanju


nema vise zippacha ......






zippo je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 12:44   #4
T0mB1ll
420
Moj komp
 
T0mB1ll's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Le Molve
Postovi: 1,571
ja samo predlažem.. al pošto svaka serija grafe ima svoj thread, i večina thredova iste tematike se spaja, pa bi možda i ovo bilo ok..
T0mB1ll je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 16:14   #5
doublev
the letter
Moj komp
 
doublev's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: 127.0.0.1
Postovi: 794
Volio bih znati samo koji je točno benefit spajanja threadova? Da se ljudi lakše snalaze? Bojim se da je efekt potpuno suprotan. Ježim se od spojenih tema i vrlo rijetko išta u njima pratim jer ih je nemoguće pratiti. SVI problemi sa Win7 je epski besmislena tema. Neznam kako itko u njoj može naći riješenje za svoj problem a da ne čita post po post od prve do zadnje stranice... Pokušavao sam jedno vrijeme sudjelovati ali odustao sam jer ne vidim smisao...
Bojim se da prerevni pokušaji održavanje foruma čistim ima za efekt stvaranja još većeg kaosa... Usmjeravanje korisnika da svoje pitanje postavi u neku od grupiranih tema i zaključavanje posta je nešto najgore što se može napraviti... Kad netko drugi dođe do istog problema, kroz tražilicu će možda naći temu u kojoj mu se sugerira da ode i čita neki mega topic sa 1000+ postova. Je, kako ne...
__________________
Exception up = new Exception("Illegal operation.");
throw up;
doublev je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 18:50   #6
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Jep, ti megalomanski threadovi ubijaju u pojam ponekad... Ali opet nije ni rjesenje tisucu i jedan thread sa naslovom "pomoc hitno" i slicni debilizmi koje korisnici sa niskim brojem postova (da ne pisem njubare ) pisu, cast iznimkama... Uglavnom, moj vote za sto manje tih glomaznih threadova, ponekad je stvarno tesko i uz search i najbolju volju pronac neku informaciju za koju znam da je u threadu, al' ne i gdje
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na