Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2007., 11:07   #1
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Antec Tri Cool ventovi - iskustva oko buke?

Ubrzo ću ić mjenjati case pa sad gledam kaj da uzmem i u obzir dolazi par raznih caseova između ostaloga i neki Antec made, e sad sjećam se da je bilo ljudi koji su se na njih žalili (na ventove) pa me zanima ko je imao s njima iskustva u real lifeu da mi veli kako je s njima živjeti...

Caka je da mi se možda više isplati uzeti Antecov case koji već ima brdo ventova u sebi nego neki vulgaris tower koji je prazan pa moram još 250ak kn za ventove dat - samo za usporedbu recimo da Zalman 7700 na 950RPM na kolko moj vozi u prosjeku mi je dovoljno tiho (tako da znate da nisam FKT materijal) ali ako ima nekog rondanja, cviljenja, iritantnog zujanja i sl. s njima - volio bi znati jer mi se baš ne mili davati i skoro 900kn za Antec i još 250kn za nove ventove na to...

Naravno ideja je da rade na najmanjoj brzini preko switcha tako da ako su jako slabi u puhanju na tome onda otpadaju...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2007., 11:13   #2
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,386
ja imam jednog u kućištu na 7v na najmanjoj brzini na prekidaču i dobro puše uz jako malo buke.

tiši je od enermaxa uc-12fab-b na istom naponu na potenciometru na min.
mymoon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2007., 14:59   #3
zlikovski
Mutant Year Zero
Moj komp
 
zlikovski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 506
Dovoljno su tihi kad se najsporije vrte - no nije u tome problem. Ventovi su očajne kvalitete i brzo prozvrndaju ili se prestanu vrtiti.
Dva sam bacio a jedan maknuo i zamjenio sa Zalmanom(34kune) i CoolerMasterima(30 kuna).
Mene su uglavnom Antec ventovi razočarali.
zlikovski je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na