Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.03.2016., 23:37   #1021
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
jeli imao ko od vas posla sa gp proizvodima. ima nesto sto me privlaci njima - pogotovo k novom spheroidu v4

Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2016., 22:36   #1022
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
kvalitetno izrađeni, m2l stil parenja.. i preskupi za moj ukus, s puno jeftinijim atomizerima od herona i sfere se dobije ista kvaliteta pare. ali ako ti se sviđa i nije ti preskupe, go for it.
SrKi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.03.2016., 13:56   #1023
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Daj preporuku par jeftinijih m2l atomizera...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2016., 20:11   #1024
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
bilo koji jeftini kineski klon kayfuna, taifuna (bolji po aromi, ali ga ja mrzim jer mi je ružan i goolem), Tilemahos, Rose v2, heron, uta 2 ii još pun k drugih, jer je pola atija za m2l samo je pitanje šta tebi paše..
moš i na subtank-u normalno parit usta-pluča, samo treba znat napravit grijač taki, ja bi ga pravio vertikalno na 2mm max promjera i na najmanju rupu i to je to, čak i uz tfv4 rba bazu ide neki mali klinac koji blokira zrak
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 14:18   #1025
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
to ti je do baterije, onaj +pin iz nje propadne kad nije spring loaded, pogotovo tako kad koristiš 510 atije
njega prvo malo izvuci prema van, pola mm-1mm i to bi trebalo popravit stvar
Kako si mislio izbacit van? Sve je fiksno i ne mrda se. Ni punit mi sad ne zeli bez komadica nekog metala da ispuni luft...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 18:02   #1026
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
nije on tolko fiksni, izvuci ga iglom malo van polako, samo pin, to i ja radim s kbox kad mjnjam velocity-ftv pa moram malo jer velocity ima dugački 510..

eo prodam ti ja kbox pa neš imat taki problema, samo ti treba 510 to ego hehe
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2016., 20:30   #1027
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Bas cu sutra probat mada sam malo skeptican da ce izac... Bumo videli.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 12:24   #1028
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Bogaremi izašao je.
Enivej,koliko vama prosječno traju grijači i koliko npr. tjedno skurite tekućine?
Na koliko V mi je najpametnije drzat bakteriju? Imam 3.3 3.8 4.3 i 4.8?
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 15:45   #1029
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ovisi o tipu grijača. Dok sam imao kangerove protankove mijenjao sam svako 7-10 dana. Mada se okus i ranije promijeni.

Sad mijenjam pamuk svako 2-3dana,a coil biće jednom mjesečno.

A za napon, nema tu bolje i lošije. Napravljen je da radi u tom intervalu napona i onda kako ti kad odgovara. Recimo ja Izjutra krenem s manjom snagom i onda povecavam. Pogotovo kad zapijem...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2016., 16:01   #1030
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Pošto san ispao iz sheme dosta
Treba mi za starog njegova prva ecigareta

Znači nešto jednostavno, na obične one tanke duguljaste baterije, ne modovi i slično
Ja iman kayfun i 18650 nemesis i tako vec godinu dana ,ekstra kombo

al za njega bi nesto univerzalno, bez modova, bakraca i slično

Pa može preporuka atomizer +baterije +tekućina za okorjelog pušača (30tak godina staža)
Nije bitno odakle kina/hr
I da ima kupit gotovih coila, da nemoram ja premotavat svaki tjedan
webstartm je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2016., 18:30   #1031
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Evo valjda smijem ovo ovdje linkat, od velike je pomoći za svakoga http://www.vaperclub.org/viewtopic.php?f=85&t=7824
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2016., 09:37   #1032
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Uzeo KangerTech EVOD Mega + Pink Fury Morning Breath tekućinu (jbg bila je ok u tom trenutku). Dišem napokon ali me kolje aftertaste,isparit ću je do kraja. Je znam,treba isprobat gomilu tekućina dok ne dođeš do prave.

Enivej,kad parim i kad saugnem kako spada pucketa nešto u atomizeru - jel to do tekućine koja ima previše vode ili je atom u qrcu? Ne dešava se uvijek već tu i tamo
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2016., 10:42   #1033
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Vjerojatno do vode. Ili do coila, tj. Wicka... Ali ne brini, hebo atty koji ne krčka i ne prede kao maca
😁
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2016., 14:10   #1034
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Evo valjda smijem ovo ovdje linkat, od velike je pomoći za svakoga http://www.vaperclub.org/viewtopic.php?f=85&t=7824

ko još koristi Vamo?!?! ima puno boljih i jačih i manjih stvari po istoj cjeni..
aj Kayfun ono to je nešt legendarno na čemu se uči slagat grijač.

i eo nešt kod mene, 130kn ili zamjena
također i kbox 50W prodaja 270kn ili zamjena.. ako bude ikog zanimalo stavim sliku
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 16:17   #1035
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Citiraj:
Autor num_lock Pregled postova
Uzeo KangerTech EVOD Mega + Pink Fury Morning Breath tekućinu (jbg bila je ok u tom trenutku). Dišem napokon ali me kolje aftertaste,isparit ću je do kraja. Je znam,treba isprobat gomilu tekućina dok ne dođeš do prave.

Enivej,kad parim i kad saugnem kako spada pucketa nešto u atomizeru - jel to do tekućine koja ima previše vode ili je atom u qrcu? Ne dešava se uvijek već tu i tamo
Znači Pink Fury je smeće,barem ovaj Morning Breath. Sve krasno fino al nakon dana mojeg parenja kao da sam gutao pjesak i piljevinu. Katastrofa.

Ima li netko za preporučit nekaj finog dok ne dođe raznovrsni KTS-a kojeg sam naručio?
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 16:52   #1036
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Čujem samo riječi hvale za epipemods. Sve tekućine su vrhunske a imaš ih u mtmu. Skupe su, ali imaš aromu pa zamiksaj s bazom i trošak je manji 3kn po ml
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 18:55   #1037
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,671
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Evo valjda smijem ovo ovdje linkat, od velike je pomoći za svakoga http://www.vaperclub.org/viewtopic.php?f=85&t=7824
Odličan link
Na kraju sam starom slozia ipak nemesisa i kayfun sa gold ducat inawera aromom i 18mg bazom, zasad je zadavoljan al ne odustaje od smrduša
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 09.03.2016., 18:59   #1038
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Ma od stare škole pušača je teško to i očekivat. U pravilu su skeptični, i ne trude se dovoljno oko svega toga. Znam par starijih što su bili na digitali i brzo su se vratili analogiji...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2016., 11:50   #1039
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
pozdrav, pari li se?

kakva su vam iskustva sa dna /yihi cipovima, ima li smisla dat 100 200 eura za iste? Jeli vape bolji? (ili je placebo zbog vece cijene)

nevezano, moram pohvalit joyetech AIO. sjajna stvar za smijesne novce
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2016., 18:16   #1040
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
A sad natrag na malo rebuildanja. Stigao Pico klon sa fasttecha. Kako trenutacno nemam ni kentala, ni bilo cega drugoga, igranje sa ovim malisanom krece od sutra. Do tad gledam ovo sto sad koristim i umirem od zelje da Pica upogonim
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 20:48   #1041
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Proveo cca 1-2h isprobavajuci razlicite setupe. Malisan daje odlican okus, ali bas odlican. Kolicinom pare nece nikoga ocarati, ali ok, i to se setupom da rijesiti. No necujan je, par puta sam mislio da mi je baterija crkla.

Ono meni najvaznije - okus uz 3-4 razlicita setupa je odlican.
Jako je malen, ali staje 3ml, sto bi meni osobno inace bilo sasvim dovoljno. No kod ovog rta ipak nije, i tu dolazim do jedinog minusa za sad. Moze se natankati jedino koristeci spricu i iglu. A uzima dosta tekucine, sto je i ocekivano.

Sve sam blize tome da kupim pederusu radi ecigareta. Par bocica, malo opreme + sprica. Ako me policija zaustavi nemam pojma kako im sve to objasniti, ali ko ih jebe

Detaljnije kroz tjedan-dva, tek sam prvi dan na pico-u, pa jos uvijek nisam objektivan
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 23:56   #1042
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,179
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 21.04.2016., 23:59   #1043
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Taj.

Odavno nisam ovoliko uzivao u MTL parenju
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 03.05.2016., 18:52   #1044
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Evo, nakon nekih 10ak dana mogu dati svoju konacnu ocjenu.
Odlican je ovaj pico klon. Ali bas odlican.

Poprilicno je lako sve sloziti, ocistiti, promjeniti, izmjeniti, itd. Noob proof. Iako nisam u tom polju njubara, mrzio sam uvijek sam praviti grijace. Jer ako nesto shebem i odem vanka, kasno mi je tada skuziti, a to obicno zavrsi da kupim cigarete. Zato sam ih uglavnom izbjegavao.

Sa picom sam samo prvi setup sjebao. I onda otisao na jubito, 10min poslije, imao sam setup koji radi i ponasa se odlicno.

Sad nakon 10ak dana i valjda 20 razlicitih nacina na koje sam radio grijace, imam dva uhodana setupa za koja sam uvijek uvjeren da ce raditi. No osim tog prvog puta, nisam iskreno ni imao nekih problema. Kasnije je bilo samo ugodjavanje.

Ni jedan jedini leak. Niti jedan jedini dry hit. Okus kojeg ovaj stroj daje je fantastican. Malen je, uzeo sam i jako malenu (ali mocnu) bateriju koja odlicno ide uz pica. Baterija se zove mini volt, i trenutacno sam prezadovoljan ovim setupom.

Taman za ljeto i kratke hlace, bez da se brinem o tezini, da li viri iz dzepa, da li ce se nesto proliti po hlacama, itd.

Iskrena preporuka sa moje strane
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 09:24   #1045
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Najs prava mini kombinacija... i pretpostavljam kanthal build, 1.1-1.3 ohma 11-14 w.

Moze li baterija izdrzat dan?

Takoder sam razmisljao o miniju ali mi se cini premalen jerbo imam šapu pa bi koristenje vjerojatno smijesno izgledalo

ali bi pica fakat mogao ubost... i brata mu eleaf pico - isto jedan mali mod ali sa 18650 baterijom...isto mi se cini dobra prica za ljeto

Meni bas jucer dosle dvije posiljke: tilemahos v2, taifun gs afc i sa fasstecha ubertoot v2. Naravno sve klonovi... Sa tiletom sam odusevljem zasad, sjajan je. Taifun je preogroman i vec vidim da cu ga slabo koristit a ubertoot ce danas na seciranje
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 04.05.2016., 09:54   #1046
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Najs prava mini kombinacija... i pretpostavljam kanthal build, 1.1-1.3 ohma 11-14 w.
Trenutacno 1.4ohma, 16W

Citiraj:
Moze li baterija izdrzat dan?
Nema sanse. Nikakve. Jer vucem ko lud po cijele dane, a ipak je u pitanju malena baterija. No kako sam pola dana za kompom, drzim ju prikljucenom na struju stalno.

Ali ju moram pohvaliti. Kad gledam velicinu baterije, drzi stvarno debelo iznad prosjeka i mog ocekivanja.

Citiraj:
Takoder sam razmisljao o miniju ali mi se cini premalen jerbo imam šapu pa bi koristenje vjerojatno smijesno izgledalo

ali bi pica fakat mogao ubost... i brata mu eleaf pico - isto jedan mali mod ali sa 18650 baterijom...isto mi se cini dobra prica za ljeto
Za velicinu ti se cini. Ja sam prvih par dana pizdio, jer sve mi je presitno bilo (navika je kurva). No kad sam malo stekao nove navike, sad mi cudni veci setupi

Citiraj:
Meni bas jucer dosle dvije posiljke: tilemahos v2, taifun gs afc i sa fasstecha ubertoot v2. Naravno sve klonovi... Sa tiletom sam odusevljem zasad, sjajan je. Taifun je preogroman i vec vidim da cu ga slabo koristit a ubertoot ce danas na seciranje
Taifuna sam imao, ostalo nisam. A mislim da ni necu uskoro. Poslije ljeta idem u nova experimentiranja, trenutacno sam prezadovoljan ovime sto imam
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 10:45   #1047
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Jedno pitanje. Jel može bit problema na granici s tekućinom? Radi se o tekućine iz vlastite proizvodnje pa na bočici nema nikakvih naljepnica. Da mi ne bi bezpotrebno radili probleme. Idem u Srbiju i onda u Crnu Goru pa pitam. Možda su još uvijek kontrole jače zbog izbjeglica.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 11:06   #1048
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Isao sam avionom po EU i nosio vlastite tekucine. Nikakvih problema nisam imao, niti me bilo tko nesto pitao za iste.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 13:32   #1049
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
@Mileni, daj nabaci koju sliku od mini volta + pico kad uhvatis vremena. Moze i usporedba s nekim modom normalne velicine.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2016., 16:02   #1050
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
@tpm4 nabacim koju veceras
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na