Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2021., 18:43   #9811
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Nije bitna garancija nego eu rom nije stock rom pa nema smisla uspoređivati telefone sa originalnim stock firmwareom i modanim eu firmwareom. Xiaomi.eu radi modane romove, nisu službeni.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 17.09.2021. u 08:19.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2021., 20:02   #9812
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
F3 radi savrseno

Sent from my Poco F3 using Tapatalk
Na Mi9 su mi kasnile notifikacije a probao sam apsolutno sve. I zatamnjivao bi mi se ekran sam od sebe na nekih 10% nakon poziva iako je auto brightness bio na off. Hard reset nije pomogao baš kao NI EU FAKING ROM.

Kod F3 mi se palio ekran sam od sebe tijekom razgovora jer je proximity smeće ili je MIUI opet upao u priču. Uglavnom, nikad više xiaomi!
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 00:26   #9813
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,160
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Nije bitna garancija nego eu rom nije stock rom pa nema smisla uspoređivati telefone sa originalnim stock firmwareom i modanim eu firmwareom. Xiaomi.eu radi modane romove, nisi službeni.
Pa niko ih i ne usporeduje cinjenice se iznose da radi bez greske na tom i tom romu a i sigurno necu uzimat saomija i ocekivat od njega savrsenstvo.
@delavi Ok kul ,meni *zasad* radi ok,stock rom sam korstio doslovno 6 dana dok nije proslo unlokanje bootloadera a i u to kratko vrijeme nisam ima problema.

Sent from my Poco F3 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 10:02   #9814
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor BsClocked Pregled postova
Pa niko ih i ne usporeduje cinjenice se iznose da radi bez greske na tom i tom romu a i sigurno necu uzimat saomija i ocekivat od njega savrsenstvo.
Nema ti baš smisla ovo. Činjenica je da kupiš mob i koristiš. I onda javiš dojmove i iskustva. Činjenica je da Samsung ima bolji tvornički rom od xiaomija. Greške na Samsungu riješavaš restartom ili factory resetom dok greške na Xiaomiju riješavaš otključavanjem bootloadera i stavljanjem custom roma. Meni (i 99% populacije) to nije baš isto ali ajde, svako ima svoj način razmišljanja.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 10:36   #9815
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Nema ti baš smisla ovo. Činjenica je da kupiš mob i koristiš. I onda javiš dojmove i iskustva. Činjenica je da Samsung ima bolji tvornički rom od xiaomija. Greške na Samsungu riješavaš restartom ili factory resetom dok greške na Xiaomiju riješavaš otključavanjem bootloadera i stavljanjem custom roma. Meni (i 99% populacije) to nije baš isto ali ajde, svako ima svoj način razmišljanja.
Gore sam ti naveo svoj primjer gdje sam i dalje imao ozbiljan bug iako sam prešao na EU ROM. Kakav god rom od xiaomija je smeće. EU rom je samo malo manje bugovit.


Nego, vratimo se mi samsung temi. Izgleda da S21FE neće biti veliki upgrade u odnosu na S20FE (sad pišem o snapdragonima ali to vrijedi i za exynose). S21FE će doći s novim procom koji je brži ali u realnom svijetu se neće osjetiti, sumnjam da hoće i u igrama. Sve drugo isto s tim da 21ca gubi microsd karticu. To je za sada tako, po infu kojeg sada imamo.

Zadnje izmijenjeno od: delavi. 17.09.2021. u 10:43.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 13:48   #9816
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Realno, pravi upgrade dobijes svaje druge godine. Ne treba ocekivati svake godine veliki upgrade.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 16:22   #9817
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Realno, pravi upgrade dobijes svaje druge godine. Ne treba ocekivati svake godine veliki upgrade.
Navikli su nas na to. Al da je ok i nije. Ko će im sad kupit taj S21FE a ima S20FE? Samo oni koji "moraju" uzet novi mob.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2021., 16:57   #9818
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Baš ti. Ili oni kojima je dosadilo gutanje baterije, zagrijavanje i slične stvari na FE exynosu, pa umjesto da zamijeni za s20FE snapdragon,kupi s21FE snapdragon.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 09:53   #9819
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2021., 22:34   #9820
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2021., 17:35   #9821
Beetlejuice
Nisko letim, visoko padam
Moj komp
 
Beetlejuice's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: RH
Postovi: 480
Pozz, kakva je situacija s grijanjem i radom na s20+? Nacuo sam svasta ali najbolje provjeriti na vise strana. Planirao sam njega uzeti jer od trenutne ponude to je jwdino iole meni oke.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
__________________
"You never know what is enough unless you know what is more than enough." - William Blake






Beetlejuice je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2021., 08:39   #