Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.12.2020., 23:23   #961
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor gmax Pregled postova
CDPR definitivno postavlja nove standarde u gaming industriji. Ovo mislim ni EA, Ubisoft i Bethesda zajedno ne bi skuhali, komedija...
EA i Ubisoft su svoju reputaciju uništavali godinama malo po malo, nekad ju poprave, nekad ne. A CDPR je od miljenika industrije uspio sve usrati u tjedan dana. Mislim da nikad nitko nije bio brži od njih. Još su zakuhali ovo sranje s GOG Storeom i kineskim utjecajem, tako da ono...
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 00:18   #962
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 425
Definitivno su krenuli njihovim putem. Slučajnost ili ne, ovakva sranja si nisu dopuštali dok nisu postali dioničko društvo.
gmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 07:26   #963
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,426
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
Hahha, ova ti je dobra

Vjerojato brže da ekipi sa jačim RTX-icama



Jebo ga patak, pa ima boljih kutova gledanja, ovakav recimo

cyber
Pa ja sam ti stavio Panam, i da vidiš da ju se more obrlatit (još igram njene i Rougine side misije zbog boljih krajeva).

A ti si stavio neku random koku.

Nego ovo sa veličinom sejva. Moji su na 3,7mb.
Sejv se povećava što više igramo igru, ili se to vama povećava jer skupljate stvari, a ne prodajete ili rastavljate/prodajete?

Jer ja recimo (zbog OKPa ) nakon svake misije riješvam višak.
A što se tiče zauzeća proca, meni 3600 bude i na 85%.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 09:09   #964
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova

Nego ovo sa veličinom sejva. Moji su na 3,7mb.
Sejv se povećava što više igramo igru, ili se to vama povećava jer skupljate stvari, a ne prodajete ili rastavljate/prodajete?
Rjesavam se viskova non stop, problem je u njihovoj skripti jos iz Witcher 3 engine-a koliko su ljudi do sada nanjušili jer je Witcher imao isti problem kojeg nikad nisu fiksali jer je ipak bilo pun kufer manje itema za skupit. U principu, igra sejva apsolutno sve, od npcea do fakin piva koji padne i izgleda da skripta za spremanje/ucitavanje ima bug jer kad craftas nesto ili skupis u inventorij nakon što to sve rastaviš i prodaš, ili prodaš vendorima, ne riješi unique ime itema, tako kad opet pokupiš isti tip itema, stvara novi ID dok ne dođe do limita i nema više ID-ijeva za podijeliti. Mislim,njihov komentar da u open world igri se suzdržavamo od lootanja i craftanja i da je zamišljeno da igramo 40-50 sati je kriminalan. Da je ovo EA u pitanju, razapeli bi ih posvuda.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 09:16   #965
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Znači, napravili su faking memory leak... Malen, ali jako kritičan.

Meni će bit veselo, riješio tek jednu misiju u Act 2, nekoliko side questova i nešto malo craftao i već je save na 3.1MB

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 21.12.2020. u 09:42.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 09:42   #966
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Znači, napravili su faking memory leak... Malen, ali jako kritičan.
A neee... Imaju oni i još par memory leakova. Službeni odgovor na forumima je da igru treba redovno restartat i da savove treba backupirat, također ne previše save-ova držat u istom folderu niti više puta loadat isti save. Komedija.
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 09:46   #967
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Čitam po raznim stranicama, sprema im se velika tužba od strane dosta korporacija.

Mislim, još bi prožvakao leteće ljude i manjak tekstura, ali ovo je ispod svih razina igrivosti koje možeš dobiti za tu lovu.

Čak i da je free, bilo bi vrijeđanje.

Prvo bace van minimal requrements koji su svima bili vau.
Onda na to izbace igru koja ne može vrtiti te iste "minimalne" s duplo jačim konfama.

Onda izbace verziju 1.00 koja je kao pre-alpha.

Onda popravljaju to već tjednima da bi popravili stvari koje se ne bi trebale dešavati ni u pre-alphi.

Onda save jebe, onda igra pred kraj nema dovršenih tekstura, glitchevi, bugovi, leteći auti, leteći ljudi, crashevi, custom prčkanje po configuraciji.

I eto, ima ljudi koji i dalje pričaju da su oni najbolji i da postoji neko opravdanje...

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.12.2020. u 10:34.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 09:51   #968
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Jos uvijek su najbolji! Ignoriram da je ovu igru radio CDPR. Zabrijem da se radi o Ubisoftu ili EA.u i dobro
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 09:52   #969
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Mene za njih zaboli, ne branim ih kaj se mene tiče mogu sutra propasti i ne izbaciti više ni jednu igru.

U 20+ sati imao sam jedan bug, i to na početku sa prvom verzijom kada sam morao izaći u meni i ponovno učitati da mi se pokrene misija. Osim toga nije bilo problema.
Igra radi prilično dobro, izgleda izvrsno a misije su raznolike, nisu kao jaje jajetu, atmosfera je jako dobra, priča dobro prezentirana i ne igra mi se trenutno ništa drugo osim ovoga.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:04   #970
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
znači ipak serius sam nije bio toliki promašaj
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:05   #971
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Čitam po raznim stranicama, sprema im se velika tužba od strane dosta korporacija.

Mislim, još bi prožvakao leteće ljude i manjak tekstura, ali ovo je ispod svih razina igrivosti koje možeš dobiti za tu lovu.
Ako će ih tužit za ono što se u anglosaksonskom svijetu zove “misrepresentation for financial benefit”, bit će grdo. Nisu dopuštali recenzentima da snimaju svoje materijale već su pružali samo svoje, davali su ključeve isključivo za PC verziju, neke stvari koje su prikazivali u trailerima i NC Wire uopće nisu odgovarale stvarnosti,...

Mislim da će bit besplatnih ekspanzija za sve koji su igru rano kupili
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:12   #972
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Jos uvijek su najbolji! Ignoriram da je ovu igru radio CDPR. Zabrijem da se radi o Ubisoftu ili EA.u i dobro
hhaaha i ja.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:55   #973
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Ovo sa sejvom od 8MB je ekološka mjera, dečki morate štediti svoje ssd-e i prostor na njima, igrajte održivo. Prosječni sejv u Africi ima 78 kilobajta a vi se bahatite sa 8MB. Da ne govorim da previše igrate to i bildate sejv, završite mainq i tišina, dugotrajno sjedenje pred ekranom kvari oči.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 10:57   #974
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112


EDIT: Drastično poboljšanje na 1.05 verziji na mom računalu.

FPS skočio dosta, nemam više FPS padova u vožnji, imam feeling da igra tek sada radi kako treba.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 21.12.2020. u 12:20.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 12:45   #975
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Ovaj vikend sam napokon uhvatio malo vremena i malo ozbiljnije odigrao. Nakon 1.05 to izgleda sve bolje.

Interesantno je da mi se igra nijednom nije srušila, čak ni prije 1.04 hotfixa. Naletio jesam na glitcheve, ali su uglavnom to bili neki grafički bugovi.

Što se performansi tiče, ugodno sam iznenađen. Na medium-high postavkama u 1080p solidno vozi. Framerate varira između 40 i 60, ali uglavnom je to negdje oko 50.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 12:54   #976
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja ne znam, ali imam feeling da su svi "ugodno iznenađeni" s 40-60FPSa u FHD-u sve češće zadnje vrijeme.

Meni je to ispod svih granica "ugodnog".

Ja sam baš razočaran s performansama igre. Očekivao sam u gradu bar 80FPS-a u FHD-u (i shodno tome, oko 60 u 1440p) s 1080Ti. Ide to lagano na bolje i vidi se da ima mjesta poboljšanjima, ali sam baš razočaran.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 12:55   #977
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
U 4k?
Pa napisao sam gore. U 1080p. Nema teorije da s Vegom 56 to vrtim u 4K
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 12:56   #978
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Pa napisao sam gore. U 1080p. Nema teorije da s Vegom 56 to vrtim u 4K
Ispravio se, moja greška, sorry.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:02   #979
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ispravio se, moja greška, sorry.
np np

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja ne znam, ali imam feeling da su svi "ugodno iznenađeni" s 40-60FPSa u FHD-u sve češće zadnje vrijeme.

Meni je to ispod svih granica "ugodnog".

Ja sam baš razočaran s performansama igre. Očekivao sam u gradu bar 80FPS-a u FHD-u (i shodno tome, oko 60 u 1440p) s 1080Ti. Ide to lagano na bolje i vidi se da ima mjesta poboljšanjima, ali sam baš razočaran.
E, vidiš, nisam znao kak vozi s 1080 Ti. I ja bih očekivao da ide bolje s tom grafom. Za Vegu 56 znam da je nekakav bolji low-end/mid-range tako da ni nisam vjerovao u neka čuda.

Pretpostavljam da se radi o lošoj optimizaciji općenito, jer koliko čitam, na RTX seriji DLSS jako pozitivno djeluje na performanse.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:03   #980
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A ne znam, očekivao sam više, možda je to moja krivica, ali eto, hype je svoje napravio.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:05   #981
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,107


PR3DA70R je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:21   #982
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 445
Da, zaboravio sam spomenut, a ovaj Crysis mem me podsjetio.

CP izgleda dobro, da. Ali... ne znam. Nije mi wow koliko je to bio Crysis ili Witcher 3.

Možda zato što imam sranje od kartice, pa ne vidim sve one RTX, DLSS i kakve sve ne divote.

Kak se vama čini?
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:43   #983
Osta
Premium
Moj komp
 
Osta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 280
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Da, zaboravio sam spomenut, a ovaj Crysis mem me podsjetio.

CP izgleda dobro, da. Ali... ne znam. Nije mi wow koliko je to bio Crysis ili Witcher 3.

Možda zato što imam sranje od kartice, pa ne vidim sve one RTX, DLSS i kakve sve ne divote.

Kak se vama čini?
Meni osobno puno ljepsi svijet od Crysisa, također u odbrom dijelu i od Witchera. Varira jako od dijela do dijela grada. Ali onaj stih s hrpom neona s jedne strane, more s druge strane, kisa pada, refleksije zgrada u vodi koje seu real timeu mijenjaju kako kut ide okolo... Uvuce jako. Igrao sam i bez RT i s RT, na prvu ne skuzis, tek kasnije kad igras neko vrijeme s njime i probas bez njega skuzis sve te sitnice i koliko je nekako sve realnije, ne znam koju drugu rijec za upotrijebiti. Moj osobni dozivljalj afc, na 1.04 verziji sam koja je sfiksana onim hexeditom i drzim stabilni fps na 60 na 144p bez padova s RT on, refleksije i lightningom na on, te dlss na quality preset. Bez dlss-a skoro pa neigrivo s RT (oko 30fpsa).
Osta je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:51   #984
Tajl3r
Dobro je sve.
Moj komp
 
Tajl3r's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2012
Lokacija: 00001
Postovi: 2,158
Znači nisi na 1440p ako je dlss on.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Tajl3r je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 13:53   #985
orbital_station
Premium
Moj komp
 
orbital_station's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 285
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja ne znam, ali imam feeling da su svi "ugodno iznenađeni" s 40-60FPSa u FHD-u sve češće zadnje vrijeme.

Meni je to ispod svih granica "ugodnog".

Ja sam baš razočaran s performansama igre. Očekivao sam u gradu bar 80FPS-a u FHD-u (i shodno tome, oko 60 u 1440p) s 1080Ti. Ide to lagano na bolje i vidi se da ima mjesta poboljšanjima, ali sam baš razočaran.

Čini mi se da je ovaj novi update maaalo zagladio igru. Nažalost još uvijek mi dipne ispod 60 u vožnji.
Igram 1080p, postavke low, jel to moguće da je GTX 1080 Ti tako brzo ostarila?
Možda me proc guši... makar po task manageru nije ni blizu 100%


A ovo za savegame tek sada saznao
Boca pivi i burgera ima na svakom ćošku, skupljam ćikove po cesti radi craftanja i sad mi kažu da ću možda izgubiti progress. Kad dođem doma baš ću provjeriti koliko mi je save file velik.
Vizualne glitcheve trpim, loš AI također, low fps još nekako, hex editiranje ću progutat jer sam koliko toliko informatički potkovan pa to znam napraviti, ali ovo je za refund.

Kamo idu ova vrememena, dao brdo para za konfu da "budem miran" neko vrijeme, nije prošlo 3 godine već sam na granici igrivosti.
A sad mi se ne igra niš drugo jer mi se sviđa priča i općenito CP svijet. Taman su praznici pa je veliko razočaranje mnogima koji su htjeli odigrati, pogotovo ekipa sa konzolama, jer je PC verzija barem igriva.
Nadam se da će kao i sa witcherom, kroz vrijeme, popeglati sve bugove te dodati još contenta u budućnosti.

PS
Gledam kako im stock pada, sav hype od ove godine se fino ispuhao u tjedan dana.
Moje mišljenje je da su manageri htjeli ugrabiti "holiday season" lovu i dobre bonuse za kraj godine pa su napravili to što su napravili.
Niti jedan dev koji je probao igrati sigurno nije rekao da je igra gotova.

Zadnje izmijenjeno od: orbital_station. 21.12.2020. u 14:17.
orbital_station je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 14:33   #986
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ma ja niti ne bi igrao još da nisam na GO.

To sam se hajpao za GO i mogu reći, igram po sat-dva i ne drži me. Ugasim i upalim nakon par sati i opet sat-dva. Tako da, mene nisu "kupili".
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 14:52   #987
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,158
Citiraj:
Autor orbital_station Pregled postova
Čini mi se da je ovaj novi update maaalo zagladio igru. Nažalost još uvijek mi dipne ispod 60 u vožnji.
Igram 1080p, postavke low, jel to moguće da je GTX 1080 Ti tako brzo ostarila?
Možda me proc guši... makar po task manageru nije ni blizu 100%


A ovo za savegame tek sada saznao
Boca pivi i burgera ima na svakom ćošku, skupljam ćikove po cesti radi craftanja i sad mi kažu da ću možda izgubiti progress. Kad dođem doma baš ću provjeriti koliko mi je save file velik.
Vizualne glitcheve trpim, loš AI također, low fps još nekako, hex editiranje ću progutat jer sam koliko toliko informatički potkovan pa to znam napraviti, ali ovo je za refund.

Kamo idu ova vrememena, dao brdo para za konfu da "budem miran" neko vrijeme, nije prošlo 3 godine već sam na granici igrivosti.
A sad mi se ne igra niš drugo jer mi se sviđa priča i općenito CP svijet. Taman su praznici pa je veliko razočaranje mnogima koji su htjeli odigrati, pogotovo ekipa sa konzolama, jer je PC verzija barem igriva.
Nadam se da će kao i sa witcherom, kroz vrijeme, popeglati sve bugove te dodati još contenta u budućnosti.

PS
Gledam kako im stock pada, sav hype od ove godine se fino ispuhao u tjedan dana.
Moje mišljenje je da su manageri htjeli ugrabiti "holiday season" lovu i dobre bonuse za kraj godine pa su napravili to što su napravili.
Niti jedan dev koji je probao igrati sigurno nije rekao da je igra gotova.
Moralo bi to tebi puno bolje radit nego sve na low... iako me niš ne čudi jer je igra čudljiva. Brdo prometa na cesti, zgrade, neon ovo ono i ide cca 45-50 fpsa, malo se promet razrijedi razrijedi se i meni fps... 19fpsa. Tako i u nekom razgovoru sa likom koji prodaje ploče... Reloadam i ode gore u normalu. Još se tu ima dosta toga popravljati...

A da bi CDPR sprao ovu ljagu sa sebe, bome se moraju dobro potrudit... Ako uopće i prežive ovaj shitstorm. Zajebali su di god su mogli a znali su, tj trebali su znati, da će internet nakon svog ovog hajpa i odgoda doslovce secirat igru... Šteta ali jebiga, trebali su znati.
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 14:58   #988
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Class-action lawsuits reportedly brewing over Cyberpunk 2077 buggy launch ...kak god se okrene plasirali su čušpajz na tržište, tak da ni ovaj potez nije šok i vjeverica.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 15:42   #989
Must`
Premium
 
Must`'s Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 109
PS4 Pro, 4-5 puta mi se igra crashala zasad, odigrao sam sigurno 25+ sati, ali nisam došao daleko u main storyu jer sam obavljao hrpu side misija i questova. Što se bugova tiče, zadnjih dana (moguće čak od 1.05 patcha) često mi se događa da mi neki tekst ostane trajno na ekranu (dio dijaloga, scanner overlaya itd.) i jedino što pomaže je restart igre. Od drugih bugova nekad mi se mapa zbugira u vožnji nakon što ju pregledavam u full screenu, ostalo je manje više podnošljivo. Performanse su mixed bag, nije strašno kao na base PS4 modelima, ali zna se dogoditi da su teksture onako zrnaste, pogotovo na automobilima.
Must` je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 15:43   #990
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Čekam nekog CDPR "Snowdena" da ispriča šta se tu događalo i ko je forsira izdavanje igre na silu. Ne pamtim ovakav fail... pritom ne mislim na bugove, jebeš bugove. Nego na nedovršenu okaljrštenu igru koja je daleko daleko od obećavanog.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na