Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.06.2007., 19:07   #1
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Stolni nosač za LCD

Da li imate mozda kakve preporuke ili linkove?
preko google-a sam samo dosao do nosača koji koštaju oko 1000kn, pa i nije bas povoljno

znaci stolni nosač koji se pričvrsti za rub stola i na monitor sa 4 vide. može nosač i sa opcijom bušenja stola ili običnim škripom.

p.s. smeta mi sto moj SMG syncmaster 730BF(yeah imam ga odkad je izasao) nema namještanje po visini i to mi je počelo debelo smetati, a i dobro bi došlo da oslobodim i stolnu površinu ispod njega.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 14:50   #2
zebinho
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 46
Moze BUMP ove starije teme ! Zna li mozda netko di su najpovoljniji stolni nosaci za lcd! Svi redom koštaju oko 100 eura sto mi se cini malkice previse (egotron), ima li neka jeftinija alternativa?
zebinho je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.01.2011., 15:24   #3
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Imao sam i ergotron i jeftinija rjesenja, i moras uzeti u obzir da je ergotron kvalitetom izrade i dizajnom miljama ispred.

Baci oko u protis, tamo imaju transmedije.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 18:30   #4
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor zebinho Pregled postova
Moze BUMP ove starije teme ! Zna li mozda netko di su najpovoljniji stolni nosaci za lcd! Svi redom koštaju oko 100 eura sto mi se cini malkice previse (egotron), ima li neka jeftinija alternativa?

Ja sam uzeo Lenovo Extend Arm, jako sam zadovoljan. Podržava VESA 75/100 standard, tako da možeš nakalemit na njega sve i svašta.

- ima table i wall mount, masivno je, čvrsto i podnosi dovoljno kilaže (do 11 kila). Mislim da je za tu cijenu (450kn) odličan izbor.
- table mount se lagano montira (ne treba bušiti stol, obložen je kako ne bi oštetio drvo), ima kukice za kabele da ne smetaju, pivot, etc...
(sve specifikacije)

Uglavnom, jako sam zadovoljan, na kraju krajeva, Lenovo ga za nudi uz svoje monitore, tako da je i to možda jedan dodatan plus (nekako mi ovo dođe povoljnije nego neki jeftinjak od 200-300kn, bar znaš šta kupuješ).

Zadnje izmijenjeno od: MarioEf. 26.01.2011. u 20:58.
MarioEf je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2011., 19:24   #5
mef
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zg
Postovi: 81
mef je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 18:36   #6
grabber
Banned
Moj komp
 
grabber's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 245
Citiraj:
Autor MarioEf Pregled postova
Ja sam uzeo Lenovo Extend Arm, jako sam zadovoljan. Podržava VESA 75/100 standard, tako da možeš nakalemit na njega sve i svašta.

- ima table i wall mount, masivno je, čvrsto i podnosi dovoljno kilaže (do 11 kila). Mislim da je za tu cijenu (450kn) odličan izbor.
- table mount se lagano montira (ne treba bušiti stol, obložen je kako ne bi oštetio drvo), ima kukice za kabele da ne smetaju, pivot, etc...
(sve specifikacije)

Uglavnom, jako sam zadovoljan, na kraju krajeva, Lenovo ga za nudi uz svoje monitore, tako da je i to možda jedan dodatan plus (nekako mi ovo dođe povoljnije nego neki jeftinjak od 200-300kn, bar znaš šta kupuješ).
Evo tragom ovoga posta sam uzeo ovaj stolni nosač i mogu samo potvrditi da je odličan,kvalitetno napravljen,jedina moja zamjerka mi je na rupičasti izgled ruke od stalka,ali to je sad već stvar ukusa...je 500 kn ,ali vridi te love.
grabber je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 19:02   #7
MarioEf
Premium
Moj komp
 
MarioEf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Split
Postovi: 54
Citiraj:
Autor grabber Pregled postova
Evo tragom ovoga posta sam uzeo ovaj stolni nosač i mogu samo potvrditi da je odličan,kvalitetno napravljen,jedina moja zamjerka mi je na rupičasti izgled ruke od stalka,ali to je sad već stvar ukusa...je 500 kn ,ali vridi te love.
Drago mi je da je preporuka bila dobra! Što se tiče "rupičastog izgleda", ne znam, meni je to ok jer možeš iskoristiti da zakačiš nešto
A i moguće da su gledali kako malo smanjiti težinu same ruke...
MarioEf je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2011., 19:50   #8
grabber
Banned
Moj komp
 
grabber's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 245
Ma da,ukupno smanjenje težine je lajtmotiv toga,mada nekakav lagani plastični pokrov nebi bio pretežak...u svakom slučaju preporukom i kupnjom sam zadovoljan
grabber je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na