Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.09.2006., 22:53   #1
ranGO
Premium
Moj komp
 
ranGO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 315
Optima Telekom

Evo optima je objavila cjenik

http://www.optima.hr/optidsl.aspx

Za sada samo dostupno u Varazdinu!?! lol!?!
__________________



AMD II X4 620/AC Freezer 64 pro
AsRock A785GHX
Baracuda 7200.10 250 gb
4GB DDR2 800 Patriot Viper
HD4200
Chieftec Aegis Black / Coolermaster 430W
Logitech tipkovnica/Razer Diamond Black 3G
Samsung 931bw




HP 9470m
ranGO je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2006., 23:10   #2
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
ja zvao maloprije i kaže ženska da je to "samo okvirno" i da će nuditi dsl tek od slijedeće godine? ZBUNJ?: finger : : sniper : : suicide : wtf :
malba je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.09.2006., 23:24   #3
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
Nema coma do T-coma. Amen.
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2006., 23:48   #4
raf
šlap
Moj komp
 
raf's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb, centar
Postovi: 939
Dok to dode do korisnika, vec ce t-scum nesto smislit, najvjerojatnije dumpat cijene preko iskona, a osim cijene prednost ce im i biti jel ce bas svagdje biti dostupni.
Nadam se iskreno da bude nesto od toga, ali sumnjam...
raf je offline   Reply With Quote
Staro 18.09.2006., 23:54   #5
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Optima jos nema ni podrsku za adsl, to je tek u planu, sada rjesavaju. Problem je sto ako uskoro neizadu s jakom kampanjom, t-com dovodi IPTV u komercijalnu upotrebu oko 20.09. Time ce vezati korisnike ugovorima od 12 i 24 mj. tako da ce vrlo lako izostati masovan prelazak na optimu, tim vise sto optima niti nema te usluge. Isto tako problem je i u tome sto morate biti i na fiksnoj kod optime tako da vrlo lako neciji starci nece ni pomisljati da se prebacuju na optimu... Ja mozda i bi ali imam ugovora jos nekih 8 mjeseci s t-comom....
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 09:42   #6
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
pih. popišam se ja na takve telekome. ako njima nije u interesu da što prije prikupe što veći broj korisnika, kome je?

a ove fore od h1 i optime tipa dostupno samo u žnjanskim blizancima i pos-ovim stanovima u varaždinu ? tako i ja mogu nuditi dsl.
pređite svi na malba telekom- najjeftiniji dsl-8Mb/4Mb za 1 kunu godišnje. instalaciju i modem vam poklanjamo mi, uz još 500kn za pivu. za sada dostupno samo u mom stanu i garaži od brata babine tetke
malba je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 12:00   #7
LARN81
ghotic warrior
Moj komp
 
LARN81's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 398
A ja sam tocno negdje u svom kutku mozga znao da bu to tako ispalo, jer nazalost t-com jos drzi vecinu konaca, a takvih nevjerovatnih dsl cjenika i ponuda sam se vec nagledao i od vodatela,a uvjek je neka varijanta...bas nemogu tebi pruzit uslugu. nakraju ako pogledamo grandiozne najave za kabel od DCM-a pa na sto to isto lici? Mozdaj je t-com-t-scum, ali ipak dobijes tu uslugu i ja barem nisam imao nikakvih problem-a ,a cjene su takve kakve jesu.

btw. Najaca mi je kod optime dsl usluga FlatMini ono 5gb a od 22h-7h flat...valjda su mislili da bu ju ljudi u 22h spavali mislim da bi svi zeli taj paket i da bi svi u 22h isli na net leechat. Tako da bi brzo to postao flat uz adekvatnu promjenu cjene
__________________
LARN81 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 13:49   #8
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
a pa nije ni T-com kada je krenuo s DSLom bio odmah u cjeloj hrvatskoj dostupan,,,,,,,, krenulo je od ZG pa dalje ista stvar sada sa optimom samo sa krecu iz drugog grada,,,,,,,, u cemu je tu sad toliki bad??

i jos se moraju probijati pored teskog monopolista pa normalno da nece brzo,,,,,,

i ono sto je vodatel "obecavao" bude sve to ali opet nas dragi monopopist ih sve koci,,,,, da nema T-coma svi bi vec postavili svoje mreze i imali bi fino izbora u izobilju a ovako nam preostaje samo cekanje......
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 14:11   #9
malba
schwere panzerspitze
 
malba's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 313
bad je u tome što je optimin dsl(kao uostalom i h1) po informaciji iz njihove službe za korisnike dostupan u pos-ovim zgradama u varaždinu (h1 dostupan u žnjanskim blizancima u splitu).
dakle usluga je dostupna ne u nekom gradu, nego u pojedinim zgradama (3-4 zgrade). to nije ozbiljno poslovanje. to je jednostavno tragikomično. glavno da svi imaju cjenike. a usluga samo što nije u cijeloj hrvatskoj. moš mislit. to su stvari koje punio govore o (ne)ozbiljnosti firme.
kao što sam rekao, mogu i ja tako nuditi dsl. cjene super- dostupno- nikome.
malba je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 14:16   #10
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
no dobro nisu oni to nista javno razglasili ono ovo pa nema njihovih plakata po ulicama reklama na TV-u nista,,,,,, samo na njihovom siteu gdje idu oni koji koriste optimu ili misle preci na nju,,,,,,,i naravno svi mi koji ocekujemo konkurenciju T-comu,,,,,,, pa sad on neozbiljni??

kao sto sam vec rekao nije se lako probiti pored T-coma, kad budu dostupni u vise gradova (i mislim bas na cjele gradove) u hr onda ce se i na TV-u i svuda okolo to reklamirati,,,,, do tada se nemoramo nadati njihovom DSL-u
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.09.2006., 14:36   #11
Foxman
localhost
Moj komp
 
Foxman's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 711
haha ali dobra mi je ona: Telefonirajte i surfajte najeftinije u Hrvatskoj

Ovo u Hrvatskoj bi trebalo pretvorit u Varaždin
Foxman je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 16:25   #12
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,119
Citiraj:
Autor Foxman Pregled postova
haha ali dobra mi je ona: Telefonirajte i surfajte najeftinije u Hrvatskoj

Ovo u Hrvatskoj bi trebalo pretvorit u Varaždin
Bolje reći Osijek .
http://www.optima.hr/EasyWeb.aspx?pcpid=45
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 16:42   #13
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
odo ja u varazdin
ljepsi je krajolik, friski zrak, zivot na selu, nema stresa

a sad ozbiljno (mada mi ne bi smetalo da stvarno odem zivit u varazdin) jel se zna kada ce se sirit dalje ?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 16:58   #14
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
, da nema T-coma svi bi vec postavili svoje mreze i imali bi fino izbora u izobilju .....A postavit mreže je jednostavno i jeftino. To samo poželiš i evo ga. Stvar je što drugi operateri hoće ostvarit ogromnu dobit , a ništa ne uložit. Svi se bore uzet od t-coma .Ko je od drugih napravio centralu ili položio pretplatničku mrežu-ne optiku-.Znači onu mrežu do pretplatnika. Niko! A cjene su takve kakve su. Svi deru .Da nema t-coma zar mislite da bi bilo jeftinije?
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 17:04   #15
pava
Premium
 
pava's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: zagreb trnje-pescenica
Postovi: 308
Citiraj:
Autor zlatko Pregled postova
, da nema T-coma svi bi vec postavili svoje mreze i imali bi fino izbora u izobilju .....A postavit mreže je jednostavno i jeftino. To samo poželiš i evo ga. Stvar je što drugi operateri hoće ostvarit ogromnu dobit , a ništa ne uložit. Svi se bore uzet od t-coma .Ko je od drugih napravio centralu ili položio pretplatničku mrežu-ne optiku-.Znači onu mrežu do pretplatnika. Niko! A cjene su takve kakve su. Svi deru .Da nema t-coma zar mislite da bi bilo jeftinije?
Lako je izgradit centrale kad imas s cim, od kud njima pare nego od nas.
pava je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 17:08   #16
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor zlatko Pregled postova
, da nema T-coma svi bi vec postavili svoje mreze i imali bi fino izbora u izobilju .....A postavit mreže je jednostavno i jeftino. To samo poželiš i evo ga. Stvar je što drugi operateri hoće ostvarit ogromnu dobit , a ništa ne uložit. Svi se bore uzet od t-coma .Ko je od drugih napravio centralu ili položio pretplatničku mrežu-ne optiku-.Znači onu mrežu do pretplatnika. Niko! A cjene su takve kakve su. Svi deru .Da nema t-coma zar mislite da bi bilo jeftinije?
da nema svojatanja necega sto im ne pripada - da, bilo bi jeftinije...
upravo se o tome i radi, o vlasnistvu nad infrastrukturom za koju naravno tekom tvrdi da im pripada na temelju fantomskog ugovora o privatizaciji...
malo je problematicno postavljati svoje kablove kada ti netko brani pristup mrezi, vari sahtove, reze kablove, tuzaka te po sudovima...pa ipak ima onih koji ih postavljaju

moje isprike na OT-u
morph je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 17:10   #17
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
kolko se meni cini cjela infrastruktura bi trebala pripradati nama a ne t-komu .. i s tim svako bi trebal imati pravo da ju koristi .. a to kaj oni nedaju i veliju da je njihovo - nebi bas sad u to ulazil ..
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 18:20   #18
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
da nema svojatanja necega sto im ne pripada - da, bilo bi jeftinije...
upravo se o tome i radi, o vlasnistvu nad infrastrukturom za koju naravno tekom tvrdi da im pripada na temelju fantomskog ugovora o privatizaciji...
malo je problematicno postavljati svoje kablove kada ti netko brani pristup mrezi, vari sahtove, reze kablove, tuzaka te po sudovima...pa ipak ima onih koji ih postavljaju

moje isprike na OT-u
I evo nas u Zagrebu. Ne govorim ja o Zagrebu .Vi bi kruha preko pogače . Govorim o Ljupini, Poljanama, Zapolju ....svim mjestima i naseljima gdje drugi operateri mogu ulagat i ostvarivat dobit, gdje je mjesna mreža loša ili nikakva. Centrale su kapacitirane dovoljno a dodatnu opremu može ivestirat i drugi operater.
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 18:49   #19
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
@zlatko

ja govorim o ovome
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=5146
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=3877
http://www.poslovni.hr/22049.aspx
http://img354.imageshack.us/img354/8493/scan00040uz.jpg

a ti govoris o necem sasvim desetom...(ne razumijem zasto tamo "alternativni" operateri mogu ulagati a negdje drugdje ne bi mogli?? koliko tamo potencijalnih korisnika ima i koliko ce trebati da se isplati eventualna investicija??)

ne radi se o zagrebu i manjim mjestima nego o pristupu DTK (i sve peticije, moljakanja, prijetnje tekomu, alternativni operateri, cijene, kvaliteta usluge, manje vise cijeli ovaj dio foruma se svodi na to)...konkurencija doprinosi kvaliteti i rasprostranjenosti (!!) usluge, a da bi konkurencije bilo mora se osigurati ravnopravna trzisna utakmica za sve sudionike

evo opet ot: baad : : baad :
morph je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 19:29   #20
bloodlike
Premium
Moj komp
 
bloodlike's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: OS
Postovi: 216
Woho evo nazvo ih i rekli mozhem uvest njihov dsl u roku od najvise mjesec dana
bloodlike je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 20:42   #21
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor bloodlike Pregled postova
Woho evo nazvo ih i rekli mozhem uvest njihov dsl u roku od najvise mjesec dana
jedva cekam
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 19.09.2006., 23:51   #22
Zvijerko
Pečurka
 
Zvijerko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: U blizini Osijeka
Postovi: 1,294
I ja

I na sve ostale moguće igrače u tržišnoj utakmici. Što više to bolje
__________________
ECS Z77H2-A2X Deluxe
I5 3350P
G-Skill 16 GB DDR3 2133MHz
Gainward Phantom GTX760
250 GB Samsung Evo Basic SSD
XFX XTR 650W
Silencio 650
Zvijerko je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2006., 00:16   #23
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
@zlatko

ja govorim o ovome
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=5146
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=3877
http://www.poslovni.hr/22049.aspx
http://img354.imageshack.us/img354/8493/scan00040uz.jpg

a ti govoris o necem sasvim desetom...(ne razumijem zasto tamo "alternativni" operateri mogu ulagati a negdje drugdje ne bi mogli?? koliko tamo potencijalnih korisnika ima i koliko ce trebati da se isplati eventualna investicija??)

ne radi se o zagrebu i manjim mjestima nego o pristupu DTK (i sve peticije, moljakanja, prijetnje tekomu, alternativni operateri, cijene, kvaliteta usluge, manje vise cijeli ovaj dio foruma se svodi na to)...konkurencija doprinosi kvaliteti i rasprostranjenosti (!!) usluge, a da bi konkurencije bilo mora se osigurati ravnopravna trzisna utakmica za sve sudionike

evo opet ot: baad : : baad :
Alternativni mogu ulagat gdje hoće. Al neće nego u Zgrebu,Osjeku, Varaždinu. Splitu ..u velikim gradovima gdje imaju sve gotovo i gdje dođu i kažu mi smo novi operater dajte nam sve da možemo radit. A mi koji nismo u velikim gradovima moramo bit zadovoljni t-comom i samo možemo sanjat tu konkurenciju o kojoj ti pišeš. Ovdje u mom kraju postoje suvremene centrale i RSS -ovi po mjestima. Mreža je nova, podzemna, zračne gotovo da nema.I nema ni jednog alternativnog operatera jer misle da tu za njih kruha nema. A imaaaa. I ti i ja dobro mislimo i dobro želimo. Zato pozdrav i smatram ovo zaključenim.
zlatko je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2006., 00:26   #24
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor zlatko Pregled postova
Alternativni mogu ulagat gdje hoće. Al neće nego u Zgrebu,Osjeku, Varaždinu. Splitu ..u velikim gradovima gdje imaju sve gotovo i gdje dođu i kažu mi smo novi operater dajte nam sve da možemo radit. A mi koji nismo u velikim gradovima moramo bit zadovoljni t-comom i samo možemo sanjat tu konkurenciju o kojoj ti pišeš. Ovdje u mom kraju postoje suvremene centrale i RSS -ovi po mjestima. Mreža je nova, podzemna, zračne gotovo da nema.I nema ni jednog alternativnog operatera jer misle da tu za njih kruha nema. A imaaaa. I ti i ja dobro mislimo i dobro želimo. Zato pozdrav i smatram ovo zaključenim.
Ma bit će bit će možda zasada ne ali za par godina će cijeli zg imat uveden adsl stoga tu neće više bit tržišta
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2006., 13:50   #25
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
Citiraj:
Autor zlatko Pregled postova
Alternativni mogu ulagat gdje hoće. Al neće nego u Zgrebu,Osjeku, Varaždinu. Splitu ..u velikim gradovima gdje imaju sve gotovo i gdje dođu i kažu mi smo novi operater dajte nam sve da možemo radit. A mi koji nismo u velikim gradovima moramo bit zadovoljni t-comom i samo možemo sanjat tu konkurenciju o kojoj ti pišeš. Ovdje u mom kraju postoje suvremene centrale i RSS -ovi po mjestima. Mreža je nova, podzemna, zračne gotovo da nema.I nema ni jednog alternativnog operatera jer misle da tu za njih kruha nema. A imaaaa. I ti i ja dobro mislimo i dobro želimo. Zato pozdrav i smatram ovo zaključenim.
pa normalno je da se uvjek prvo krece od vecih gradova obicno idu od najveceg,,,, ide se ondje gdje ima vise korisnika i onda se laganini sire posvuda, , nema smisla da odu u neko malo mjesto gdje vec vise od pola usera ima Tcom i jos je vezano ugovorom,,,,,,,,, zato se ide na vece gradove gdje ima vise ljudi vise mogucnsoti za uspjeh,,,,,,
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2006., 19:31   #26
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
kad bi netko rjesio shemu da pokrije ovaj ostatak koji nema net, i da ih usput veze na ugovor od 24 mj. taj bi bio car. korisnika adsl-a ima oko 150 000, govorimo znaci o prikljucima, dakle mjesta za sirenje ima svakako.
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2006., 19:52   #27
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
evo speedy je napisao ovo sto sam ja mislio, samo da jos napomenem da tekom ne nudi uslugu u manjim mjestima zbog svoje dobrote i velikodusnosti nego zato sto raspolazu sa (naslijeđenom) odgovarajucom infrastrukturom (pitanje je sa pravom ili ne)

Citiraj:
Autor Darth Vader Pregled postova
kad bi netko rjesio shemu da pokrije ovaj ostatak koji nema net, i da ih usput veze na ugovor od 24 mj. taj bi bio car. korisnika adsl-a ima oko 150 000, govorimo znaci o prikljucima, dakle mjesta za sirenje ima svakako.
nisam uvjeren da ima tako puno mjesta za sirenje.....sa jedne strane ne znam bas koliko kucanstava u hr uopce posjeduje racunalo i koliko je ljudi informaticki pismeno (sve vise, ali mislim da su jos uvijek u manjini), sa druge strane kada pogledam ljude koje znam - svatko tko je imao mogucnost (90% njih) uzeti adsl napravio je to
morph je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2006., 20:27   #28
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
mogu i ja mjenjati, onda ili je neki zaheb, ili postepeno dopustaju, sacekaj jos dan dva, ako neie zovi ih ponovo.
__________________
Jak ko rakija!
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2006., 20:34   #29
Dawar
OMG, thats the funky shit
Moj komp
 
Dawar's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: in The Republic of Peščenica
Postovi: 1,220
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
evo speedy je napisao ovo sto sam ja mislio, samo da jos napomenem da tekom ne nudi uslugu u manjim mjestima zbog svoje dobrote i velikodusnosti nego zato sto raspolazu sa (naslijeđenom) odgovarajucom infrastrukturom (pitanje je sa pravom ili ne)



nisam uvjeren da ima tako puno mjesta za sirenje.....sa jedne strane ne znam bas koliko kucanstava u hr uopce posjeduje racunalo i koliko je ljudi informaticki pismeno (sve vise, ali mislim da su jos uvijek u manjini), sa druge strane kada pogledam ljude koje znam - svatko tko je imao mogucnost (90% njih) uzeti adsl napravio je to
A ima ima mjesta jer 150 000 adslovaca to nije ni 30% ljudi sa kompom a ostalima ili im je preskupo ili su nedostupni ili im netreba...
__________________
Dawar je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2006., 03:00   #30
speedy-3
Premium
Moj komp
 
speedy-3's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 458
nakon prelaska na Optimu se jos placa pretplata T-comu??

to je onih 60 i nesto sitno kn sa je kao pretplata u Optima cjeniku ili jedna pretplata ide optimi jedna T-comu??
speedy-3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na