Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Kakve Su Nase Pizze?
Da, zbilja su sve domace Pizze slicne ! 21 26.25%
Ma ljudi, niste jeli Pizzu dok ne probate u kvartu kod mene! 19 23.75%
Jedem u premalo pizzerija da budem objektivan. 26 32.50%
Kakva pizza, ja sam radni covjek, za 50 kuna, kupim kantu hrane i kilu somuna! 1 1.25%
Godina je teska, jedva spavam zbog poskupljenja, pizze mi se cine kao prividjenja! 0 0%
Jedem samo zamrznutu iz ducana, alimentacija od zene, pojede mi sva primanja. 1 1.25%
Krasi me nepce sladokusca i kulinarskog snoba, Pizza u Italiji jedina je moda! 2 2.50%
Svaki dan maznem jednu, metabolizam od sporta izgara, ne pazim se, a imam i viska para! 2 2.50%
Pizzu jedem samo kad slavim rodjendan i castim ekipu doma. 0 0%
Narucim Pizzu kad padam s nogu, ili kad maljam stan od punice 0 0%
Samo domacu radim kod sebe doma, bolje pice nema. 8 10.00%
Glasači: 80. Ne možete glasati na ovoj anketi

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2010., 00:30   #121
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
hmn pizza za preporuku paaaa...
stari zagreb
A gdje ti dodje zvucni restorancic Codiache mochni?

Eh da, kad je Morph spomenuo Tkalcu i okolni kvart. Znam da sam neke zene vodio u Skalinsku ulicu na neki rodjedan koji su tamo slavili. Pizzerija se vjerovatno zove drugacije jer to je ulica... ali eto, meni je ostala u pamcenju kao Skalinska. Jako je dobra bila. Ali zakleo bih se da uopce nisam bacio pogled na naziv objekta.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 00:38   #122
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Eh da, kad je Morph spomenuo Tkalcu i okolni kvart. Znam da sam neke zene vodio u Skalinsku ulicu na neki rodjedan koji su tamo slavili. Pizzerija se vjerovatno zove drugacije jer to je ulica... ali eto, meni je ostala u pamcenju kao Skalinska. Jako je dobra bila. Ali zakleo bih se da uopce nisam bacio pogled na naziv objekta.
U Skalinskoj su 2 pizzerije, ona blize Tkalci je Nokturno, a ova druga Leonardo. U Leonardu sam jeo samo jedanput, a Nokturno sam vec spomenuo u jednom od prethodnih postova.
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.09.2010., 00:53   #123
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Nokturno je imao veoma dobru 4 vrste sira prije godinu dana,jes da mi frend radi tam al opet,bila je super. Dojam je pokvario jedino auto koji je putem pauka završio u strojarskoj
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 00:57   #124
Botlorn
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: rijeka
Postovi: 533
Visage ili netko drugi tko ce znati:

Mozete linkati neki dobar recept za tijesto za pizzu? Radim ga vec godinama i niti jednom nisam nasao dobar recept na Internetu. Bijelo brasno, kvasac i sol. Neki jos dodaju ulje i secer...

Ako Visage, moze jeadn savjet kako napraviti jedno "vegeterijansko" tijesto, bez kvasca i sa integralnim ili kukuruznim brasnom. Takodjer, koje povrce "trpi" pecenje? Ili stavljas svjeze na tek ispeceno tijesto? Meni kao dobra ideja pored gljiva padaju na pamet mrkve, kukuruz (vrazje konzerve), masline, svjeza zelena salata (brokule i slicne derivate nazalost ne volim).

Usput, iako nije izravno tema... ima netko sireve za preporuciti koji nisu skupi a imaju ispod 40% mlijecne masti? Mislim da je postojao samostanski ili tako nesto... Volim sireve jaaako, a htio bi malo smanjiti unos masti

Usput, ako netko zna dobru pizzeriju u Rijeci... Nekad mi je Kokolo bio ok, danas mi je blaga katastrofa.
Takodjer, nekad je Masilna na Skurinjama bila super, ali mislim da je nema vise.
Pampas mislim da je malo preskupa, ali mozda se promijenila situacija, iako sumnjam...
__________________
In Construction...
Botlorn je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 01:00   #125
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
U Skalinskoj su 2 pizzerije, ona blize Tkalci je Nokturno, a ova druga Leonardo. U Leonardu sam jeo samo jedanput, a Nokturno sam vec spomenuo u jednom od prethodnih postova.
E da, ipak mi naziv sad govori : Nokturno 99%

Ali valjda ima vise od 3 godine. Znaci i oni se pokvarili?

Bas me netko veceras podsjetio na jednu pizzeriju sa fantasticnim prostorom nadomak Jezicne. Sav prostor u drvo/cigla ambijentu. Pa onda imaju penjanje iz prizemlja na mali balkon gdje taman stane nekoliko stolova za goste. A sve pokrivas pogledom kad udjes. Toplina ugodjaja, glazba, osvjetljenje, idealno za bolju polovicu voditi. Ali kakva jadna pizza! To je salaveta a ne Pizza. Povrce nekakvo potpaljeno kao da su ga benzinom umakali. Jeftino i vrlo jadno po pitanju kvalitet. Dva puta smo isli u istom tjednu i ista prica. Nespojiva pizza kad pogledas prostor.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 01:15   #126
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
E da, ipak mi naziv sad govori : Nokturno 99%

Ali valjda ima vise od 3 godine. Znaci i oni se pokvarili?
Moje subjektivno misljenje je da jesu u odnosu na razdoblje od prije 4 ili 5 godina kada sam tamo jos uvijek relativno cesto zalazio. Doduse neki prijatelji jos uvijek jedu tamo i kazu da im je dobra hrana.

Osim cinjenice da na 3 minute hoda postoje 2 pizzerije koje meni imaju bolju pizzu, od njih me odbilo i to sto sam tamo zadnji put dobio zalijepljen komadic drva za donji dio pizze (koji sam zagrizao, vjerojatno od lopate za pizzu), a prijatelj je dobio metalni cep na dnu case vina.

Zadnje izmijenjeno od: morph. 13.09.2010. u 01:43.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 01:19   #127
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Zagy-ni-me Pregled postova
bio sam u srijedu u oro goro i pizza je mrak, pojeo sam malu i nisam mogo disat, a jucer sam bio u plimi i tam je isto mrcinska pica..
Oro Goro je mjesto svih zala za picoljubce.

Prvi put kad sam doso, bahato narucio veliku (ima mala, velika, jumbo) pizzu, koja je jedno 25% veca od obicnih koje stizu dostavom u kartonu. Lako za to sto je 25% veca, ali ima i 30% vise sastojaka na sebi od ovih sa raznih bla-dostava.

Pojeo sam 3/4 bez kore. I skoro se zrigo sat kasnije nakon penjanja uz stepenice. Frend koji ima 10 kila vise od mene (a obojica nismo jeli 10 sati prije Oro Goro-a) je pojeo cijelu veliku s korom, ali kaze da vise nikad nece tak.

Drugi put, pojeo cijelu malu, jedva, bez kore.

Bez daljnjega najbolja pizza koju sam jeo, ne sjecam se gdje se jos moze za 33 kn + dodaci + cuga zabit u pod sa pizzom, a da nema okus kartonske kutije i tijesto predebelo ili paper-thin, nego bas ovak taman.

Obiso sam vecinu pizzerija u ZG, maksimalna ocjena koju bi im dao je 8/10, Oro Goro 9.5/10.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 01:25   #128
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Probajte Napoli, Samobor.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 01:38   #129
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Mozete linkati neki dobar recept za tijesto za pizzu? Radim ga vec godinama i niti jednom nisam nasao dobar recept na Internetu.
Kasno je, a tema pretvorila u neocekivani maraton

Ma ima recepture, ali iz visegodisnjeg iskustva ti mogu reci da je sve vezano za brasno i kruh, jedna posebna disciplina koja nije za svakoga. Ali usmena predaja i ucenje na licu mjesta jednostavno nema zamjene Botlorn kad se radi o tijestu. Ma sto ti pricali. Mogu ti pronaci par recepata ali bez ucenih ruku... imam ti puno bolju preporuku. Pa znas li da u svom gradu imas najveceg zivuceg ucenjaka beskvasnog kruha i svega sto se odaziva na brasno? Upravo me je on otrijeznio da se ostavim brasnjavih ruku. Rankov broj ti stavim na PM i objasnim u koje vrijeme i kad ga zoves. Nitko ti u HR nece bolje objasniti od njega. Usao je toliko u dubine tog posla da mu nema ravnog.


Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Takodjer, koje povrce "trpi" pecenje?
Nacelno ni jedno, ali uz kvalitetno ulje za duboko przenje (cak i kad nije takva potreba) i ono koje se moze termicki obradjivati bez da mijenja sastav hrane na nezeljen nacin koji to rade ind. ulja. Ali nakon sirovog, parenje ti je najzdravija metoda i uz dovoljno vremena vrlo blizu.

Ulja Sezamovo i kukuruzno (organsko seveda) na prvoj stepenici. Podsjeti me na PM pa cu ti rado sve objasniti jer otici ce tema u debeli OT a ipak je o Pizzi primarno.

Citiraj:
Autor Botlorn Pregled postova
Usput, ako netko zna dobru pizzeriju u Rijeci...
Mislim da to je Atha ili neko od njegovih vec na to odgovorio na pocetku teme. Zacudno u Rijeci ima dobrih vege kuteva, pa nisam uopce Pizze jeo tamo dugo.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 01:47   #130
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova

Drugi put, pojeo cijelu malu, jedva, bez kore.

Bez daljnjega najbolja pizza koju sam jeo, ne sjecam se gdje se jos moze za 33 kn + dodaci + cuga zabit u pod sa pizzom, a da nema okus kartonske kutije i tijesto predebelo ili paper-thin, nego bas ovak taman.

Obiso sam vecinu pizzerija u ZG, maksimalna ocjena koju bi im dao je 8/10, Oro Goro 9.5/10.
Meni ko picoljupcu( ),najmanje je bitno kolka je pizza i kolko sastojaka ima,već je bitan način na koji su oni poslagani....i baš to,u Oru Goru ne cijenim tolko pizzu ko neki drugi,ok je al ukusnije a količinski slićno isto ili možda više obave u Mr.Jacku i Plimi.

Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Probajte Napoli, Samobor.
Dobra,zanimljivo tijesto,bila bolja prije gro godina doduše,kad sam imo kuću u Bestovju Probati ako ste tamo,ako ne,ipak se ne isplati 30km radit
trouble je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.09.2010., 14:06   #131
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Citiraj:
Autor Matth€w Pregled postova
Probajte Napoli, Samobor.

probao i onak imho prosjecna pizza to jest manja nego prosjecna nije za preporuku...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 14:47   #132
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Ipak, moj izbor je pizzeria Sestine na kutu Draskoviceve i Vlaske, iako im je i mijesana vrlo dobra, njihova pizza prsut + rikola mi je najbolja koji sam negdje vani pojeo.
Bili žena i ja zadnji put 90-ih pa je to više bilo kao restoran a ne pizzerija (a bila je samo pizzerija prije 300 godina), baš budem navratil jedan dan opet
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 14:54   #133
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Od kad se pizzerija DG nanovo otvorila samo tam jedem. Poboljšali su se ali više nemaju dostavu.

@jelc i morph..a da? Znači valja. Budem odfural bolju polovicu tamo.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 15:01   #134
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Ček,DG opet otvoren? Opa,ona slavonska s dodatnim paradajzom mi je par puta uljepšala večer

Pa ni prije nisu dostavu imali,kad sam u danima faksa brijao fod frenda na trešnji išli mso tamo uvijek po nju,a i prije god dana se sjećam da ekipa kempala autima ispred čekajući pizzu za mado
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 15:11   #135
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Bili žena i ja zadnji put 90-ih pa je to više bilo kao restoran a ne pizzerija (a bila je samo pizzerija prije 300 godina), baš budem navratil jedan dan opet
Ne, ne pizzeria je bas do Puba i taj dio je otvoren prije par godina. Bas prava pizzeria, mali stolovi i veliki pult iza kojeg pizza majstor radi pizze (to mi se recimo jako svidja). Sam Pub je podijeljen na "pubovski dio" i "restoranski dio" (odvojen od puba i pizzerije) i oni nude i pubovsku klopu (onion rings, pohanu piletinu) i normalnu restoransku klopu tipa biftek, teletina s pekarskim krumpirom (probao jednom jako fino) itd. Od pive favorit mi je Fischers pola litre za 15 kn. Steta sto nemaju veci izbor piva.

Zadnje izmijenjeno od: morph. 14.09.2010. u 15:46.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 15:32   #136
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Ček,DG opet otvoren? Opa,ona slavonska s dodatnim paradajzom mi je par puta uljepšala večer
Je opet su je otvorili taman negdje oko osmine finala prošle lige prvaka. (ak se ne varam). Sada su im pizze puuuno bolje. Ubili smo par puta jumbo pikant sa dodantim paradajzom. Totalno obžderavanje.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Pa ni prije nisu dostavu imali.
Imali su. 100% su imali.
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 16:50   #137
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Ne, ne pizzeria je bas do Puba i taj dio je otvoren prije par godina. Bas prava pizzeria, mali stolovi i veliki pult iza kojeg pizza majstor radi pizze (to mi se recimo jako svidja). Sam Pub je podijeljen na "pubovski dio" i "restoranski dio" (odvojen od puba i pizzerije) i oni nude i pubovsku klopu (onion rings, pohanu piletinu) i normalnu restoransku klopu tipa biftek, teletina s pekarskim krumpirom (probao jednom jako fino) itd. Od pive favorit mi je Fischers pola litre za 15 kn. Steta sto nemaju veci izbor piva.
Veli žena da je kad je bila balavanderica-tam bila samo birtija i pizzerija (šank, krušna peć i par malih drvenih stolića)

Nema veze, ak se vratila kvalitetna pizza budem navratil obavezno
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:08   #138
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Ima li nekoga tko destinira blizu Kolarove (Volovcica) ulice/kvarta?

Prijatelj je tamo vodio poslovne partnere na rucak i bas na Pizzu. Prijatelj je covjek na mjestu, ali najveca skrtica kad se radi o hrani. To pisem jel mu to i u lice kazem, i skoro da je imun da tu izjavu jer nisam jedini koji je upucuje.

Uglavnom, neko vrijeme nas je odvlacio tamo kad je na njemu bilo da casti. Pizza pune velicine (nije sala) 15 ili 18kn, nisam vise siguran, jer proslo je ohohoho vremena. Fora je bila ako u podrumu jedete - nalik na neki ribarski restoran iz epizode Alana Forda - onda je sve u pola cijene. Ako pak idete na kat u pravi restoran, onda je ista Pizza pune cijene

Pizza je bila narodna Pan~Pek kategorija, nista posebno, za klasu iznad kucne po tijestu, ali sve ostalo tipa kiosk kvalitete.

Kuhinja se uredno vidi kompletna ako se sjedi za prvim stolom! Usao sam jednom samo provirio i izgledala je kao neki bunker kakve imaju one male kuhinje koje rade hranu iskljucivo za dostavu. Ziva komedija je mjesto i kako skrti ljudi mogu pronaci nevjerovatna mjesta za ustedu. Valjda je netko bio tamo, pa zna o cemu pricam?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:09   #139
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Veli žena da je kad je bila balavanderica-tam bila samo birtija i pizzerija (šank, krušna peć i par malih drvenih stolića)
Ne znam kako dugo je bila zatvorena i je li vlasnik i danas isti kao i onda.
Zapravo, pise ovdje malo vise...jedino se je ne slazem sa ocjenom (mozda su od onda i promijenili kuhara).

Citiraj:
Ima li nekoga tko destinira blizu Kolarove (Volovcica) ulice/kvarta?

Prijatelj je tamo vodio poslovne partnere na rucak i bas na Pizzu. Prijatelj je covjek na mjestu, ali najveca skrtica kad se radi o hrani. To pisem jel mu to i u lice kazem, i skoro da je imun da tu izjavu jer nisam jedini koji je upucuje.
Lokacija odmah do dvorane Peščenica?
morph je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:21   #140
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Zapravo, pise ovdje malo vise...jedino se je ne slazem sa ocjenom (mozda su od onda i promijenili kuhara).
Šestine su imale pizzu dok Purger nije bio ni u planu...

Bil sam tamo par puta 80-ih i bilo je ok, navratil dva puta 90-ih i bila je tiha jeza.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:30   #141
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
Lokacija odmah do dvorane Peščenica?
Ha moguce, nisam taj detalj nikad povezivao. Bez brige, tamo te necu voditi

Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Šestine su imale pizzu dok Purger nije bio ni u planu...
Jesi li bio nedavno u Purgeru? Jel itko tamo bio nedavno? Kuhar je bio dobricina koji mi je znao biti povremeni veslacki partner. Sportas i super covjek, ali opet, pitaj boga tko tamo sad radi?

Inace prva Pizza koja je imala reklamu na kino platnu! Da, da, nekad se prije Shaolin obracuna u Kozari (Kung Fu) ili Lici (Bud Spencer & co) Purger uredno reklamirao prije filmova. I znate li tko je bio glavna faca u reklami? Duško Lokin u najboljem izdanju
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:31   #142
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
... ukusnije a količinski slično isto ili možda više obave u Mr.Jacku i Plimi.

Pizza u Plimi je odlična - prije sam uvijek bio za Oro-Goro, al ovo je definitivno bolje, fakat najjača pizza, a i bliže je ZG :-)

@Visage Meni je Kolarova 5min, al ne znam za tu pizzeriju - možda su zatvorili?
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:32   #143
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ima li nekoga tko destinira blizu Kolarove (Volovcica) ulice/kvarta?

Prijatelj je tamo vodio poslovne partnere na rucak i bas na Pizzu. Prijatelj je covjek na mjestu, ali najveca skrtica kad se radi o hrani. To pisem jel mu to i u lice kazem, i skoro da je imun da tu izjavu jer nisam jedini koji je upucuje.

Uglavnom, neko vrijeme nas je odvlacio tamo kad je na njemu bilo da casti. Pizza pune velicine (nije sala) 15 ili 18kn, nisam vise siguran, jer proslo je ohohoho vremena. Fora je bila ako u podrumu jedete - nalik na neki ribarski restoran iz epizode Alana Forda - onda je sve u pola cijene. Ako pak idete na kat u pravi restoran, onda je ista Pizza pune cijene

Pizza je bila narodna Pan~Pek kategorija, nista posebno, za klasu iznad kucne po tijestu, ali sve ostalo tipa kiosk kvalitete.

Kuhinja se uredno vidi kompletna ako se sjedi za prvim stolom! Usao sam jednom samo provirio i izgledala je kao neki bunker kakve imaju one male kuhinje koje rade hranu iskljucivo za dostavu. Ziva komedija je mjesto i kako skrti ljudi mogu pronaci nevjerovatna mjesta za ustedu. Valjda je netko bio tamo, pa zna o cemu pricam?
ja sam prek pruge na ferenščici... još uvijek stoji to u podrumu, ne znam sad kak se zove, a imaju novost u ponudi peka-na-vrata

hoba, tele, svinja... šta god dok god uzmeš minimalno 1kg i naručiš tipa dan prije.

mislim da dobiješ kilu hobe za nekih 70-80kn na vrata sa krumpirima.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:33   #144
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Jesi li bio nedavno u Purgeru?
100 godina nisam bio tamo
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 17:43   #145
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor flajpan Pregled postova
@Visage Meni je Kolarova 5min, al ne znam za tu pizzeriju - možda su zatvorili?
Bas mi je prijatelj na QIP sad potvrdio kako se zvala Pizzerija : Sutla. Odnosno tako se zvao ili se i dalje zove objekt.

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ja sam prek pruge na ferenščici... još uvijek stoji to u podrumu, ne znam sad kak se zove, a imaju novost u ponudi peka-na-vrata
Hahahaha, a tko ce znati nego Syss
Sutla znaci operira i dalje? Jesu li dalje 'Đirlo stomak eliminator' popularne cijene Pizze?
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 18:11   #146
flajpan
.....
Moj komp
 
flajpan's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb, Centar
Postovi: 1,787
Aj nek Syss prvi naruči ovo hoba-ispod-peke-pa-na-vrata i ako preživi neka dostavi broj pizzerije ovdje
flajpan je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 23:04   #147
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
eto u mom kvartu dubrava/trnovcica ima pizzeria mihita i najaca je pizzeria u kvartu i sire!stvarno cesto jedem pizzu i probao sam mnogo pizzeria ,ali definitivno je najaca i ambijent i sama pizza su odlicni! u sesvetama gdje radim nisam pojeo dobru pizzu vec dugo,sve su neke bezveze,ima jedna "la capinera" bila je ok u pocetku,cak si i sok dobio uz pizzu gratis,ali se pokvarila ubrzo,previse sira na pizzi i ulja i tesko mi sjedne,ali u pocetku je bila dobra,valjda se pizz-majstor promjenio....ima i pizzeria fantasia,dosta dobra,ali malo skupa,mala pizza kosta 38kn...al valja i nije tak mala bas,ono taman za pojest!

ima u kvartu jos i amfora koja je tak tak,ajmo reci druga po redu po mom ukusu,nije losa,mozete birat sunku u snitama ili mljevenu...
jos bih napomenuo da su pizze u sesvetama 10- 20% skuplje nego u dubravi! recimo mala slavonska u mihiti je 27kn , u la capineri 33kn,fantasia cak 38kn!!
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 23:31   #148
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
Ha moguce, nisam taj detalj nikad povezivao. Bez brige, tamo te necu voditi
To je ta na koju sam mislio, odmah kod dvorane. Nikako se nisam mogao sjetiti naziva. Bio sam tamo, ali samo vani, na terasi i koliko se sjecam nikada tamo nisam jeo. Bas mi veli prijatelj koji zivi u susjedstvu da nemaju vise u ponudi pizzu.
morph je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2010., 23:46   #149
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor morph Pregled postova
To je ta na koju sam mislio, odmah kod dvorane. Nikako se nisam mogao sjetiti naziva. Bio sam tamo, ali samo vani, na terasi i koliko se sjecam nikada tamo nisam jeo. Bas mi veli prijatelj koji zivi u susjedstvu da nemaju vise u ponudi pizzu.
15-18kn je za punu velicinu pizze ipak bila dobra ponuda. Zar ne? A masa ipak gleda velicinu a prosjecnu pizzu oprasta. Mozda im se nije dalo nositi ili higijenski improvizacija od kuhinje nija bas dobro legla inspekciji?

Citiraj:
Autor huzo Pregled postova
eto u mom kvartu ima u kvartu jos i amfora koja je tak tak,ajmo reci druga po redu po mom ukusu,
Pa i red je da se javis i obranis svoj kvart

Amforu je mislim Mx prije nesto hvalio. Postoji li jos Pronto pizza koja mi je prije iz Borongaja bila prva dostava? Mislim da su oni prije bili najpoznatiji dostavljaci. Dobra kvaliteta i svi smo u Maksimiru na tenisu njih zvali. Samo ruzna navika da ni onoga koji je 100x narucio, nisu u stanju zapamtiti gdje stanuje. Vikednom su se prije kod mene prali auti i bicikli i redovito nas je barem 5-6 narucivalo uz ponekog susjeda najmanje jednom tjedno. Pa ne ne mozes bez IT-a pokrivati toliko kvartova i onda se ignorantski ponasati prema stalnim musterijama
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2010., 00:44   #150
morph
*
 
morph's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,530
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
15-18kn je za punu velicinu pizze ipak bila dobra ponuda. Zar ne? A masa ipak gleda velicinu a prosjecnu pizzu oprasta. Mozda im se nije dalo nositi ili higijenski improvizacija od kuhinje nija bas dobro legla inspekciji?
Za mene nije dobra ponuda Imao sam prije par godina dilemu pojesti hamburger u Boniti ili topli sendvic u Pingvinu. Iako sam znao da mi je Pingvin bolji razmisljao sam kako nije vrijedan 10ak kuna razlike u cijeni. Nakon pojedenog hamburgera dao bih tih 15ak kuna samo da ga nisam pojeo. Od onda ne idem vise u Bonitu
Tako je i sa pizzom, moze ona biti i 5 kuna, ali zamjene za sir, losu sunku i slicne svinjarije ne trpim. Nemam problem sa tim da dobru pizzu platim preko 40 kuna, uostalom i kad doma radimo pizzu skuplje nas ispadne nego ona iz pizzerije.

Sto se Sutle tice koliko sam shvatio preorijentirali su se na drugu vrstu hrane.
morph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na