Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2010., 13:12   #541
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Svidja mi se jako svojevrsni DISS koji WHite radi za Overeema, isto kao i za Fedora, a sve pod krinkom kao oni se ne bore protiv najboljih blablabla, a zapravo želi reći ne volim ih jer ne mogu na njima zaraditi miljune od promocije. A sanjam borbu njega i Carwina
Zadnji UFC nije bio loše, Struve uhvatio važnu pobjedu za sebe, GSP ocekivano potpuno sredio lajavca, koji je nakon borbe pokazao koja je velicina - zahvalit na prilici, i reci da sav taj govor prije je samo napumpavanje za lovu. Iako Koschek svoje vrhunsko hrvanje nije uopce isao koristiti protiv GSP-a, a nogama je bio solidan ali tesko je bit brzi od GSPa.
Router je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2011., 16:30   #542
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Francky Edgar BIG RESPECT, Bully RESPECT. Olicna borba i sve u svemu odlican event.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2011., 16:57   #543
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Francky Edgar BIG RESPECT, Bully RESPECT. Olicna borba i sve u svemu odlican event.
Osim prve rundu, ne vjerujem da je Bully dobio ijednu drugu. Skidam kapu prvaku Edgaru.

Nego, nitko nije spomenuo Cro Cop vs Brendan Shaub, nadolazeća borba. Mirko opet govori da je u najboljoj formi
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 17:09   #544
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Bolje da govori ista, nego da se povuce u misiju rupicu. Opet Mirko protiv mladoga lava. Mislim da bi ovaj puta moga i dobit borbu. Taj Shaub nije nista posebno i osim eksplozivnosti i snage je u svemu daleko ispod Mirka. Dakle, opet sve ovisi kako ce se Mirko pripremit i koliko ce bit motiviran. Misli da ga je onaj zadnji poraz od Mira dosta zabolio i da bi ovaj puta stvarno mogao vise eksplodirat..
Francky Edgar je zvijercica i nakon prve runde i onoga sto je prozivio mogu samo rec, vau. Zadnja runda je bila malo upitna, u smislu ko ju je dobio. Tak da je ishod vise manje ok, bar po meni. Bullyiju dajem respekt ponavise zbog njegovih peseka po kojima je dobio nadimak i koji su se meni debelo uvukli pod kozu a kao borac mi iskreno nije nista extra sto ne znaci da nije odlican. Onaj Silva je zvijer i malo mi je drago da je Leben onako pao a jos draze mi je da je Diaz spusio.
Iduci UFC bi isto trebal bit super.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 04.01.2011. u 17:22.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 17:21   #545
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Dobar je Bully, svakako. No Edgar i njegova brzina, čovječe, strašno nešto.

Shaub nije za podcjeniti, no Mirko ako shvati to ozbiljno i ubaci malo više kretnje, poletnosti, dobit će ga sigurno. Trenutno me podsjeća na Overeema koji napravi par koraka u cijeloj borbi, ko drvo je. No za razliku, on pobjeđuje, izgubio je samo par borbi u K1.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 17:48   #546
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Nije ni Mirko bas neko mjerilo poletnosti, nije nikad ni bio ali on je ziva psiha i kad se nabrije i dobije onaj blentavo ludacki pogled moze poslat svakoga u bolnicu. Problem je u tome kaj to nisam vido jos od GPa ali imam jos vjere u njega. Kod njega je uz sve to isti problem kao i kod ostalih nasih boraca. Nemaju tu kvalitetu treninga tj nemaju takve trenere i sparing partnere da bi mogli uspjesno istesat na UFC razinu. Jedino sto me stvarno brine kod Mirka je ono padanje kad je u nockdownu. Isto je Chuck pocel tak padat pred kraj.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 21:13   #547
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
12. Februar 2011. Fedor Emelianenko vs Antonio "Big Foot" Silva! Turnir na kojem nastupa i Alistair Overeem. Fedor vs Overeem u finalu?! Velika želja.

http://www.m-1global.com/2011/01/04/...on-tournament/

Go FEDOR!
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 21:57   #548
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Gdje vi pratite prijenose kad ih kod nas nema?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 22:10   #549
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Gdje vi pratite prijenose kad ih kod nas nema?
Ne pratimo, barem ja ne. Ne smije javno o tome, koliko mi je jasno iz pravila foruma.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 22:57   #550
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Gdje vi pratite prijenose kad ih kod nas nema?
na youtubeu inace mozes naci odmah iduci dan borbe sa strikeforcea i dreama (i ostalih japanskih organizacija) - UFC eventove tesko ili skoro nikako posto ih odmah micu

od ostalih sajtova 2 najveca i najpopularnija su mmatko.com i tkohub.com
ima puno MMA stvari na njima, ne samo borbi, nego i behind the scenes i tako

P.S.

Mirko vs brendan - brendan ili KO ili decision
mirko nema vise sta radit u ovom sportu.
Ordem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.01.2011., 23:01   #551
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
hvala!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 23:01   #552
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,110
Citiraj:
Autor Flikoman Pregled postova
Ne pratimo, barem ja ne. Ne smije javno o tome, koliko mi je jasno iz pravila foruma.
ako su stranice sa legalnim sadržajem onda smijemo!

sorry na duplom postu, zanio sam se.
__________________


RedGreenBlue

Zadnje izmijenjeno od: 2 die 4. 04.01.2011. u 23:02. Razlog: dupli post; obrazloženje
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 04.01.2011., 23:25   #553
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
ako su stranice sa legalnim sadržajem onda smijemo!

sorry na duplom postu, zanio sam se.
iLegalno cijele eventove nabavljam.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 11:21   #554
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2011., 11:43   #555
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899

Zadnje izmijenjeno od: Flikoman. 06.01.2011. u 11:53.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2011., 12:36   #556
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Ne mogu docekat Fedora,ako budem s Overeemom to ce biti nesto u stilu prije Fedor-Cro cop.Sta se mirka tica ja mislim da ce popit batina od Schauba.Je da je malo neiskusan,ali ima snage i kondicije.Nema neki respect prema mirku ka pickica pat barry-a i zato bi ga moga zavalit jednim desnim kroseom dok mirko bude biza po ringu.Ako bude kvota 2 na Schauba stavljam 100-200 kn na njega.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 14:22   #557
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Hamm je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 14:48   #558
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Odlicna borba,jos malo ce StrikeForce prerast UFC ako UFC nastavi sa 1 nokautom po veceri.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 14:57   #559
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Cyborg Santos me zbilja ugodno iznenadio i bio je puno bolji nego šta sam ocekivo. Diazova noga vjerojatno nebi još dugo izdržala. Al žao mi je Santosa. Sad ce ga žena napenalit doma I čudno da je Cain Velasquez bio u publici. Bu se Dana White naljutio šta radi reklamu Strikeforceu Uglavnom, sve borbe su bile ok. Žao mi je šta je Prangley izgubio, al šta je tu je.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2011., 22:17   #560
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Odlicna borba,jos malo ce StrikeForce prerast UFC ako UFC nastavi sa 1 nokautom po veceri.
Nije problem u borcima UFC-a već u pravilima same organizacije. Pravila UFC-a toliko idu na ruku hrvačima i jiu jitsu borcima da mi je ponekad gadljivo gledati mečeve.

Evo par primjera:

1. Laktovi dopušteni na podu: po meni totalno bezveze, 1 lucky lakat dovoljan je za zavrsetak borbe ne zbog nokauta već ozlijede borca (nije dopušteno u strikeforceu)

2. Nema udaranja nogama i koljenom dok je borac na podu (svaki hrvač bi 2x promislio hoće li se upuštati u taj pothvat ako ga s druge strane može dočekati protivnikovo koljeno, isto bi bilo kad bi dopustili i udarce nogama pa se ne bi baš bajno proveli u slučaju neuspjelog rušenja)

Sve to toliko ide na ruku borcima koji preferiraju borbu na podu pa se kod UFC mečeva 80% borbe tamo i odvija (dosadno). Da se razumijemo; nemam ništa protiv hrvača ali mi je mučno gledati nemoć udarača kad im se ovi pognu bacati u noge a ovi nemaju mogućnost uzvratiti oružjem kojim najbolje barataju: udarcima. Isto tako; obožavam poluge i divim se JJ borcima kad ih izvode iz nemoguće situacije. Pogledajte samo glavnu borbu sa večeri sa linka; Nick Diaz je jiu jitsu borac i niti jednom nije pokušao rušiti Cyborga dok bi se u UFC-u borba od početka prebacila na tlo.. Isto tako sudac je prekinio borbu i spriječio lom ruke iako nije bilo tapkanja od strane cyborga - pohvalno..

Iskreno, najviše su mi se sviđala pravila Pride-a kao i njihov stil organizacije mečeva..

Mislim da bi i Mirko napravio dubljeg traga da je umjesto UFC-a odabrao SF no kod njega je lova bila u pitanju. Gadljiv mi je i sam odnos UFC-a prema borcima te forsiranje pay per viewa kao i stalni pokušaji gušenja i blaćenja ostalih kao da je UFC jedina i najbolja organizacija. Ne pristaju na organiziranje turnira na kojima bi sudjelovali drugi borci osim njihovih a time bi se vidjelo tko ima najbolje borce..

Zadnje izmijenjeno od: rak21. 30.01.2011. u 22:38.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2011., 21:15   #561
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Ma lako za pravila,nego je problem u tome sta daju prevelike pare borcima koji ih ne zasluzuju.Najbolji je primjer toga Mirko.Dobia je skoro 1 mil $ za najgore mec ikad protiv mira.Dok bi u prideu dobivao 250 000 $ ako osvoji turnir.UFC treba mijenjat politiku placanja.Trebaju im duplo manje isplatiti ako borba otide do odluke suda i nokaut veceri treba biti duplo vise placen. Znas koliko bi onda tek bilo nokauta.
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2011., 11:10   #562
greenfly
Od nonine sestre kunjado
Moj komp
 
greenfly's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: (Vinjro)
Postovi: 1,130
UFC 126 Silva vs Belfort Live Stream
February 5, 2011, 10PM


10PM...? to je kod nas 5 ujutro ??

Ako netko zna gdje se još prikazuje neka linka(u slučaju da ovaj ne radi)
greenfly je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2011., 12:52   #563
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Najbolje ti je da si instaliraš Sopcast ili TVUplayer i kad pocne ufc odeš na http://www.myp2p.eu/ Onda klikneš na 'Live sports', pa na 'other' i tu ce ti se pojavit hrpa linkova. I samo odaberes. Tako ja gledam svaki Strikeforce ili UFC ako gledam uzivo. I mislim da je u 4 ujutro.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 15:03   #564
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Dobar je ovaj Jon Jones majku mu, jak ko bizon, brz ko munja, spretan, standup, parter, sve mu ide.. jadnog Badera koji je usput rečeno, odličan hrvač, dobio je na perteru kao od šale. slijedeća borba mu je za titulu..

Silva očekivano dobar, no udarac tabanom totalno neočekivan ovakav nokaut je nezabilježen u povijesti borilačkih sportova..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 17:03   #565
stipe1771
Premium
Moj komp
 
stipe1771's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: split
Postovi: 230
Silva je umjetnik, i rak kaze se parter
stipe1771 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 18:11   #566
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Svaka cast Jonesu, ali mislim da ce ga Shogun prebit ko mačku Ali hvala mu, jer sam se okladio na njega. Silva - Belfort ocekivano, ali mi je zao Belforta. Navijo sam za njega. A Kid Yamamoto je zbilja razocaro. Sve u svemu, odlican event.
Noj je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 18:28   #567
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Citiraj:
Autor stipe1771 Pregled postova
Silva je umjetnik, i rak kaze se parter
e jesi pizdun.. Pošto tipkam ko zmaj (dobrim dijelom na pamet ne gledajući tipkovnicu) omakao se tipfeler, ako obratiš pažnju napisao sam parter a ovaj drugi put je "griješka"
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 19:34   #568
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
dobar je jones, samo ima jos puno uciti sto se tice strikinga

gore je gradjen kao bik, a dolje nogice ko cackalice

kontam si da ce shogun upotrijebiti istu strategiju kao i protiv machide u prvom fajtu - deri po nogama dok vise ne moze hodat..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 19:45   #569
Flikoman
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zabok/ZG
Postovi: 899
Jones obećava, vidjet ćemo kako će biti sa Shogunom.

Silva je dokazao da je zasada nedodirljiv. Sonnen mu je jedino zadao probleme, no Silva je kasnije rekao da mu je i cilj bio dovršiti ga na parteru (polugom ili bilo čim) pošto je vrijeđao Nogueirin BJJ.

Nego, još manje od tjedan dana, Fedor Emelianenko vs Antonio "Big Foot" Silva. Ta borba nebi smjela biti ništa puno drukčija od Fedor vs Tim Sylvia.
Flikoman je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2011., 20:16   #570
Noj
Premium
Moj komp
 
Noj's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 186
Istina. Bigfoot ce vjerojatno pobrat u bulju ko protiv Mikea Kylea u zadnjoj borbi, samo ce za razliku od ovog Fedor dovršit posao. Mislio sam se okladit na Fedora, i na boks, da ce Abraham dobit Božića. Al ce koeficijenti bit nikakvi pa cu vjerojatno odustat od toga. Osim ak ne nađem još poneki par za koji sam siguran da ce proc. I još jedva cekam borbu svog najdrazeg K1 borca Raya Sefa protiv Valentijna Overeema. Mislim da su šanse u toj borbi 50:50. Al ziher ce bit dobar event. 5 teškaških borbi... Nemože bit dosadno.
Noj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na