Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 24.11.2007., 20:54   #31
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Prijavio se i ja za probu-sad me zanima koliko treba gospodi da se ukažu sa uređajem?
Uzmi u obzir da je trenutno navala jer mnogi su se prijavili na probni period a njih ( zaposlenika) je jednako kao i prije te navale....
Mladenxy je offline  
Staro 24.11.2007., 21:41   #32
Red_Dragon
Lost soul still wondering
 
Red_Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Aiur
Postovi: 474
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Prijavio se i ja za probu-sad me zanima koliko treba gospodi da se ukažu sa uređajem?
To bi moglo potrajati, meni su rekli dok sam uzimao maxtv da oni koji odmah potpišu ugovor imaju prednost te da prije dobiju uređaj. Kao što sam već napomenuo došli su za manje od tjedan dana od zahtjeva.
__________________
Da nije nas bile za grabu bi spal
Red_Dragon je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2007., 02:34   #33
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ah, kvragu...pa kaj ne postoji nekakva opcija da možeš sam otići po to i instalirati (kao za maxadsl)?
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 25.11.2007., 07:39   #34
Zlik
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 110
Ima, al mislim da šalju poštom, pa svejedno moraš čekati.

EDIT: Ne šalju poštom nego doveze lik. Meni stiglo za 10 dana.

Zadnje izmijenjeno od: Zlik. 04.12.2007. u 17:46.
Zlik je offline  
Staro 08.12.2007., 14:34   #35
Ammadeus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 125
Zanima me malo kakav je Siemensov router kojim se zamijeni dosadašnji adsla modem. Osim onih osnovnih informacijama na tcomu nisam našao ništa drugo. Dakle riječ je o Siemens Gigabyte se555dsl router. Radi i kao bežični i žični modem, ima izgleda i usb konektor na koji je izgleda moguće spojiti i mrežni printer. Zanimaju me malo vaša iskustva s njim, nešto tehničkih specifikacija i tako to...
Ammadeus je offline  
Staro 08.12.2007., 17:49   #36
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Ammadeus Pregled postova
Zanima me malo kakav je Siemensov router kojim se zamijeni dosadašnji adsla modem. Osim onih osnovnih informacijama na tcomu nisam našao ništa drugo. Dakle riječ je o Siemens Gigabyte se555dsl router. Radi i kao bežični i žični modem, ima izgleda i usb konektor na koji je izgleda moguće spojiti i mrežni printer. Zanimaju me malo vaša iskustva s njim, nešto tehničkih specifikacija i tako to...

Ako se ne varam, taj router ima gigabitni LAN, što mu je s mog stajališta veliki plus (jer trenutno imam spojeno 4 računala žicom na dlinka 584t i sva 4 računala imaju gigabitne mrežne pa me router bezveze koči). A i bez toga je definitivno vrh trenutne t-comove ponude, i imam osjećaj da će to još neko vrijeme i ostati. Sad sam zatražio promjenu terminalne opreme iz žične u bežičnu i nadam se da će mi poslati tog siemensa ili barem d-linka, ma sve samo ne zyxela...
__________________
Shotif17 je offline  
Staro 09.12.2007., 02:10   #37
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ah, kvragu...pa kaj ne postoji nekakva opcija da možeš sam otići po to i instalirati (kao za maxadsl)?
Nažalost, ne... a uz svu navalu ovih dana, jasno mi je i zašto ne uspijevaju sve pokriti - liku je trebalo nekih 2 sata da mi spoji router, max tv prijamnik i zakrimpa dva kabela... s obzirom da je tada već bilo oko 14h vjerojatno sam mu bio zadnji na popisu za taj dan, i još se žali da je od jutros "već" obavio još dvije instalacije...


p.s. - kad sam već tu - negdje sam pročitao da ti prilikom uvođenja max tva dignu brzinu na 5 megabita, jel to točno i kako se to može iskoristit za download?
JuVe je offline  
Staro 09.12.2007., 09:21   #38
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Nazalost ne ja imam 8 i max mi je oko 840kb/s a u modemu mi stoji ovako
Data Rate D: 11997 U: 1015 kbps
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline  
Staro 09.12.2007., 11:19   #39
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
Nažalost, ne... a uz svu navalu ovih dana, jasno mi je i zašto ne uspijevaju sve pokriti - liku je trebalo nekih 2 sata da mi spoji router, max tv prijamnik i zakrimpa dva kabela... s obzirom da je tada već bilo oko 14h vjerojatno sam mu bio zadnji na popisu za taj dan, i još se žali da je od jutros "već" obavio još dvije instalacije...
Veli teta na informacijama da sam mogao zatražiti poštom pod uvjetom da sam dao zahtjev osobno u nekom t-com centru.
Budući da sam ja zahtjev dao telefonom-kita

10 metri kabla budem sam nabavio, ne pada mi na pamet platiti smradu 100 krznaša za njega...
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 09.12.2007., 12:54   #40
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Veli teta na informacijama da sam mogao zatražiti poštom pod uvjetom da sam dao zahtjev osobno u nekom t-com centru.
Budući da sam ja zahtjev dao telefonom-kita

10 metri kabla budem sam nabavio, ne pada mi na pamet platiti smradu 100 krznaša za njega...
nemaš straha, to sam i ja mislio. međutim, iako sumnjam da je praksa t-coma da poklanja stvari ljudima, ovaj mi je odrezao 10-15m kabela i rekao da to neću ni morat vraćat ako budem vraćao uređaj. nije ništa naplatio.
doduše, tome je prethodilo čitavo natezanje jer ja nisam htio da mi buši zidove po kući i provodi kablove:
Citiraj:
-Aha, tu vam je televizija... a gdje je modem?
-(10m dalje, u drugoj sobi)Aha... Hmm... (gleda nosivi zid) Pa mogli bi provest kabel ovdje...
-Ne, hvala, samo vi sve spojite, ja ću sam provest kabele eventualno nije mi to problem...
-Ma evo, to vam je par minuta, jedna rupa tu, jedna tu...
-Ne treba, stvarno.
-To će vam bit gotovo za 5 minuta.
-Ne treba, samo mi spojite kabelom oko zida...
-Ali kablovi će vam ležati po podu...
-Nije to problem.
-Ali...
Hebote ispalio sam
Ne znam koliko je to sve trajalo, vjerojatno veći dio od onih 2 sata kojih se zadržao... al na kraju je lik više nego ok, nije htio nikakvu lovu uzet (iako se stari sam ponudio da mu da, sucker )
JuVe je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2007., 17:38   #41
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
nemaš straha, to sam i ja mislio. međutim, iako sumnjam da je praksa t-coma da poklanja stvari ljudima, ovaj mi je odrezao 10-15m kabela i rekao da to neću ni morat vraćat ako budem vraćao uređaj. nije ništa naplatio.
doduše, tome je prethodilo čitavo natezanje jer ja nisam htio da mi buši zidove po kući i provodi kablove:
Hebote ispalio sam
Ne znam koliko je to sve trajalo, vjerojatno veći dio od onih 2 sata kojih se zadržao... al na kraju je lik više nego ok, nije htio nikakvu lovu uzet (iako se stari sam ponudio da mu da, sucker )
Doći će ti na sljedećem telefonskom računu stavka "Osnovno kabliranje 100,00 kn", nemaš brige...
__________________
Shotif17 je offline  
Staro 09.12.2007., 19:18   #42
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Shotif17 Pregled postova
Doći će ti na sljedećem telefonskom računu stavka "Osnovno kabliranje 100,00 kn", nemaš brige...
u pravu si, sad sam zvao službu za korisnike i oni se naravno prave glupi.
ništa, činjenica je da ja u zahtjevu kad sam predavao nisam tražio nikakvo kabliranje, niti je tehničar u bilo kojem trenutku napomenuo da se to dodatno plaća... pišem službeni prigovor, ako treba vraćam i kabel (kabel btw košta cca 3,5kn po metru u dućanu) al ja im to platit neću
ma lol, taman kad pomisliš evo jedan pošten čovik kad ono ispadne da je on samo idiot u službi lopovske firme
JuVe je offline  
Staro 09.12.2007., 19:59   #43
Hektor
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 82
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova
u pravu si, sad sam zvao službu za korisnike i oni se naravno prave glupi.
ništa, činjenica je da ja u zahtjevu kad sam predavao nisam tražio nikakvo kabliranje, niti je tehničar u bilo kojem trenutku napomenuo da se to dodatno plaća... pišem službeni prigovor, ako treba vraćam i kabel (kabel btw košta cca 3,5kn po metru u dućanu) al ja im to platit neću
ma lol, taman kad pomisliš evo jedan pošten čovik kad ono ispadne da je on samo idiot u službi lopovske firme
Čovjek se potrudi,ponudi da obavi posao kako spada i ti ga još nazivaš idiotom i javno ocrnjuješ
Ako si ti tako pametan što nisi pripremio taj utp kabal od modema do televizora pa nebi ni bilo govora o bilo kakvom kabliranju?
Hektor je offline  
Staro 09.12.2007., 20:56   #44
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Hektor Pregled postova
Čovjek se potrudi,ponudi da obavi posao kako spada i ti ga još nazivaš idiotom i javno ocrnjuješ
Ako si ti tako pametan što nisi pripremio taj utp kabal od modema do televizora pa nebi ni bilo govora o bilo kakvom kabliranju?
A hebiga, mislim da je pošteno da mi netko kaže kada mi pokušava nešto prodat/uvalit.
Zamisli ideš van, pokupiš neku curu, ono iskre frcaju na sve strane, i super vam je... a sutra te dočeka na kuhinjskom stoliću račun za eskort usluge + PDV

Zamisli koliko bi me tek koštalo da sam pristao na ono da mi provodi kabel kroz zidove, buši, itd? (200kn/h ruke) Sad su mi neke stvari jasnije...

P.S. Najgore je što mislim da bi bilo svejedno i da sam pripremio kabel, jer je lik već imao pripremljen list na kojem je isprintano koju sam opremu preuzeo... to bi značilo da oni generički dijele te papire, imao kabel ili ne, odnosno označio ja kabliranje u zahtjevu ili ne.
Ali, još uvijek nisam siguran da će se to naplatit, moram provjerit.
JuVe je offline  
Staro 09.12.2007., 21:07   #45
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Eto, da si čitao forum (a netko je pisao baš o tome) znao bi zakaj si ja sam nabavljam kabel
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline  
Staro 09.12.2007., 21:20   #46
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Eto, da si čitao forum (a netko je pisao baš o tome) znao bi zakaj si ja sam nabavljam kabel

Izgleda da nakon toliko zaheba od strane rozog diktatora, još uvijek sam dovoljno naivan da progutam još jedan... Samo mi nije jasno kako mi to mogu progurat bez da sam to tražio u zahtjevu... mislim da ću malo detaljnije pročitat postove
JuVe je offline  
Staro 09.12.2007., 21:31   #47
Hektor
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 82
Citiraj:
Autor JuVe Pregled postova

Izgleda da nakon toliko zaheba od strane rozog diktatora, još uvijek sam dovoljno naivan da progutam još jedan... Samo mi nije jasno kako mi to mogu progurat bez da sam to tražio u zahtjevu... mislim da ću malo detaljnije pročitat postove
A kako ti zamišljaš da ti čovjek uključi uslugu ako ti nisi pripremio utp od televizora do rutera.Pošto nije bilo kabla morao ga je on potegnuti zar ne?A ako ga on potegne zašto čuđenje ako ti se to i naplati.I to 100 kuna,koda pričamo o neznam kakvoj cifri.I još ni tringelt nije htio uzeti...Pa čovjek je svetac u ovo današnje vrijeme a ti ga nazivaš idiotom i T-com prevarantskom firmom a došli su na tvoj zahtjev,nitko ti nije na silu provalio u kuću .
Hektor je offline  
Staro 09.12.2007., 21:49   #48
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
Citiraj:
Autor Hektor Pregled postova
A kako ti zamišljaš da ti čovjek uključi uslugu ako ti nisi pripremio utp od televizora do rutera.Pošto nije bilo kabla morao ga je on potegnuti zar ne?A ako ga on potegne zašto čuđenje ako ti se to i naplati.I to 100 kuna,koda pričamo o neznam kakvoj cifri.I još ni tringelt nije htio uzeti...Pa čovjek je svetac u ovo današnje vrijeme a ti ga nazivaš idiotom i T-com prevarantskom firmom a došli su na tvoj zahtjev,nitko ti nije na silu provalio u kuću .
Gle sad se i ti praviš glup ko tetkice na helpdesku... ako je on MORAO potegnut kabel, onda je MORAO i meni napomenuti da se to plaća.

S druge strane, mislim da nije morao potegnut kabel iz jednostavnog razloga što je mogao sve to spojit na laptop (s modemom se dobiju dva kabela od dva metra) i evo ga, imate max tv i internet a sad se sami hebite kako ćete to razvuć po kući. Uglavnom, tako su se ponašali kad su uvodili ADSL... dođe lola, otpakira modem, spoji mi splitter na telefonsku liniju, downloada paket od 1 MB preko svog laptopa a ti se dalje misli.

Jasno mi je da su velikom postotku populacije mreža, internet i ostale tehničke stvari špansko selo i da se njima daje potpuna usluga i naravno naplaćuje, ali svaka stavka na računu se mora napomenit.
JuVe je offline  
Staro 09.12.2007., 22:02   #49
Hektor
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 82
Račun buš tek dobio i sve bu ti napomenuto .
Hektor je offline  
Staro 09.12.2007., 23:16   #50
Gericom
Respected User
 
Gericom's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 145
1 pitanje - da li je taj max tv uređaj kompatibilan samo sa t-scumovim routerima (aka Siemens) ili se mogu koristiti i od drugih proizvođača....zapravo zanima me jel mogu koristiti adsl uslugu od drugog ISP-a i Max TV ili mora sve biti t-scumovo

hvala
__________________
Gericom Hummer- P4 3.06 GHz,512 Mb of RAM,80 GB,ATI Radeon 9000 64 Mb

Black beast
DFI Infinity NF4 Ultra-U,AMD Athlon 64 3200+(AC freezer 64 pro),2X512MB Kingmax PC3200,Gigabyte Radeon X1600pro 256MB,Seagate 250Gb
Pioneer DVD-RW DVR-111D,Thermatlake Mambo+Fortron350W
17" LCD Philips 170C

Gericom je offline  
Staro 11.12.2007., 08:16   #51
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor Gericom Pregled postova
1 pitanje - da li je taj max tv uređaj kompatibilan samo sa t-scumovim routerima (aka Siemens) ili se mogu koristiti i od drugih proizvođača....zapravo zanima me jel mogu koristiti adsl uslugu od drugog ISP-a i Max TV ili mora sve biti t-scumovo

hvala
mora bit prek t-coma adsl... eventualno paket prometa mozes imat od nekog drugog... i da, moras imat router sa t-comovim firmwareom
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline  
Staro 11.12.2007., 08:35   #52
Antonic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: International
Postovi: 216
ma ne bi ja tim banditima da da mi po kuci vise ista rade bez da mi prethodno ne ispostave predracun. a ne da posli jos dobijen racun sa stavkama kojih nije ni bilo...
Antonic je offline  
Staro 11.12.2007., 09:22   #53
_GT
Premium
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: VG
Postovi: 203
Citiraj:
Autor Xan Pregled postova
mora bit prek t-coma adsl... eventualno paket prometa mozes imat od nekog drugog... i da, moras imat router sa t-comovim firmwareom
ne treba biti t-comov firmware, ali trebas router podesiti prema t-comovim postavkama...
_GT je offline  
Staro 11.12.2007., 09:26   #54
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
A ja bi ,tebi i sličnima, poslao jednog učitelja Hrvatskog jezika i jednog okulistu da vide dali dobro vidiš sitna slova i dali razumiješ pročitano. Na t-com ovim ugovorima SVE jako dobro piše i SVE je objašnjeno. Njima najmanje trebaju povlačenja po sudovima zbog nejasnih ugovora i takvih koji nevide ili nerazumiju pročitano.
__________________
he,he
zlatko je offline  
Staro 11.12.2007., 23:19   #55
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Osnovno kabliranje se naplaćuje makar ti imao mrežu kablova razvučenu po kući za svaku uslugu koju planiraš uvesti u idućih 25 godina, a koja koristi UTP kablove... To je jednostavno tako i to ti piše na ugovoru koji si potpisao. Sada više nema problema s time jer je uvedena samoinstalacija i za maxtv, pa lijepo platiš 50 lp SI paket + 300 kn STB i dobiješ na poklon 10 m kabla za spojit STB s routerom.
__________________
Shotif17 je offline  
Staro 12.12.2007., 08:29   #56
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Je se može tražit zamjena starog maxtv prijemnika za novi?

Ovaj stari je užasno spor, grije se više od Prescota, i često štek slika.

Mislio sam da mi je i on uzrok resetiravanja routera, ali ipak nije jer je to prestalo kad sam Zyxel zamjenio sa DLinkovim
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline  
Staro 12.12.2007., 11:43   #57
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
često štek slika.
prijavi smetnju

ako te pita jesi rebootao STB, reci da jesi i da nije pomoglo
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline  
Staro 12.12.2007., 12:50   #58
Crimecop
..::..u prolazu..::..
Moj komp
 
Crimecop's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 218
Meni nije ni trebalo kabliranje jer mi je router 1m od televizije ali je isto sljedeći mjesec došlo na naplatu 100 kn pod stavku kabliranje!? Sva srića da sam skužija pa san zva SK i onda pusta sranja šalji im prigovor i to ,a do njih greška, ali na kraju su odbili od sljedećeg računa 100 kn.Isto tako je prijemnik krepa nakon 2 mj. i teničar je odma dan posli doša zaminija za drugi i to je to ,tako šta se zamjene tiče nije bilo problema.Šta se tiče štekanja ja ga imam skoro god. dana i u početku je šteka svako malo i dovodija me do ludila ali danas je ipak situacija znatno bolja tako da osim uobičajenih prigovora o usporenom sučelju i minjanju programa i videoteci,drugih zamjerki nemam.
__________________


CPU: Intel i5 750, 2.66GHz, socket 1156
MBO: Gigabyte P55-UD3, s1156, Intel® P55
RAM: 4x2 GB DDR3 Kingston, 1333MHz
GPU: MSI GTX 770, OC Twin Frozr
HDD: WD Caviar Black 1TB, 1001FALS, SATA II, 32Mb Cache
PSU: FSP Raider 650W
OPT: LG GH22NS, DVD±RW, 22x DVD±R ,8x DL , 40x CD-R
CASE: Antec 300, black
MONITOR: LG Flatron W2361V-PF 23",black, 16:9, Full HD






TIPKOVNICA: Logitech G105
MIŠ: Logitech G700 & SteelSeries Qck+
ZVUČNICI: Logitech S-220, 2.1
GAMEPAD: Logitech ChillStream
TV KARTICA: AverMedia AVerTV DVB Super 007
HDD STORAGE: Western Digital 2TB & Seagete 2TB
EXTRA: Playstation 3, slim 160GB



Crimecop je offline  
Staro 12.12.2007., 17:47   #59
Shotif17
Kiflica sa sezamom
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: !here
Postovi: 208
Citiraj:
Autor Xan Pregled postova
prijavi smetnju

ako te pita jesi rebootao STB, reci da jesi i da nije pomoglo
Ali prije nego što ih nazoveš stvarno i rebootaj STB jerbo ti oni vide kad je zadnji put rebootan.
__________________
Shotif17 je offline  
Staro 13.12.2007., 09:27   #60
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Shotif17 Pregled postova
Doći će ti na sljedećem telefonskom računu stavka "Osnovno kabliranje 100,00 kn", nemaš brige...

lolcina.Sad ja znam zasto je taj maxtv jeftin tako.Kad ekipu deru na kablovima
Master_Hrc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na