Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.03.2006., 00:38   #31
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Darth Vader
kod dial on demand se dogodi da kad je dugo idle da kad se ponovo konekta nwece otvarati stranice, opce poznata stvar sa se555 ali ak vama radi suoper zavas mozete normalno koristiti tu opciju, imate ove probleme iznesene pod temom za novi firmware za se555 pa pogledajte
Ruter je bio idle 8 sati i nakon toga sam se normalno spojio na net, vjerojatno neznate podestiti ruter kako treba ... nije stvar samo u firmwareu več sam napisao da treba podestit i druge postavke i ne samo pod local network več ima i na drugim mjestima kao što je dns.... kad je ruter podešen na default postavke - svar ne radi kako treba ali kada ga se podesi kako treba on normalno šljaka ... i to je to.. pa vi sad čačkajte, a ja sam vam dao neke smjernice ... meni sada radi i nemam nikakvih problema ... ja sam svoju stvar riješio i kod sebe osobno doma i u firmi gdje isto imamo se555... koji nije radio sa tim postavkama bez updatea firmwarea i nakon toga je sve proradilo ko i kod mene doma i nema nikakvog problema bez obzira koliko dugo bio ruter idle.:clap::clap::clap:
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2006., 01:19   #32
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Gle, DNS servers, fixne IP adrese, sve ja to imam konfigurirano...al opet mi connect manually ili on demand ne radi nakon nekog vremena!

Pa ajd ti nama napisi kaj si ti stavljao (ugrubo) i koji firmware imas!
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 04.03.2006., 03:24   #33
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393
Šta se tu patite, nek exportira postavke, ti ih, Vucko, importiraj i to je to, al prije toga napravi backup svojih za svaki slučaj.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2006., 08:38   #34
Darth Vader
Dark side Moderator
Moj komp
 
Darth Vader's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,633
Citiraj:
Autor Filipek
Ruter je bio idle 8 sati i nakon toga sam se normalno spojio na net, vjerojatno neznate podestiti ruter kako treba ... nije stvar samo u firmwareu več sam napisao da treba podestit i druge postavke i ne samo pod local network več ima i na drugim mjestima kao što je dns.... kad je ruter podešen na default postavke - svar ne radi kako treba ali kada ga se podesi kako treba on normalno šljaka ... i to je to.. pa vi sad čačkajte, a ja sam vam dao neke smjernice ... meni sada radi i nemam nikakvih problema ... ja sam svoju stvar riješio i kod sebe osobno doma i u firmi gdje isto imamo se555... koji nije radio sa tim postavkama bez updatea firmwarea i nakon toga je sve proradilo ko i kod mene doma i nema nikakvog problema bez obzira koliko dugo bio ruter idle.:clap::clap::clap:
Gle ti si nas idol, ti to jedini znas postavit a mi smo svi noobovi.

Ja predlazem da ti meni posaljes svoj se555 ja cu tebi svoj pa se spajaj dial on demand kolko hoces.

i ajd mi molimte napisi te dodatne postavke koje treba unjet u router da bi radio kao tebi bez beda
__________________
Jak ko rakija!

Zadnje izmijenjeno od: Darth Vader. 04.03.2006. u 16:52.
Darth Vader je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2006., 15:45   #35
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor domy_os
Šta se tu patite, nek exportira postavke, ti ih, Vucko, importiraj i to je to, al prije toga napravi backup svojih za svaki slučaj.
Vidis, na to sam i zaboravio.

Ajde filipek, sejvaj svoje postavke i daj ih u attachment

P.S. nemoj zaboravit dat sifru za ulazak u router
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"

Zadnje izmijenjeno od: Vuco. 04.03.2006. u 16:00.
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2006., 15:56   #36
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Ajde nemojte dečka : evil :
Inače iz razgovora s monterom iz t-com-a sam saznao da kod nekog ne radi always on, kod nekog dial on demand, a kod nekog manual connect. Uvijek jedna od opcija radi, kod nekog sve tri, kod nekog dvije od tri. U pitanju su ovi siemens se555 i 515 routeri. Treba samo nać opciju koja radi najstabilnije...
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2006., 16:35   #37
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Ocito kod vecine radi "always on". Pa neka onda daju pakete s kojima cu ja moc bit bezbrizno biti online 24/7: bonker :
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2006., 17:34   #38
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Vucko
Ocito kod vecine radi "always on". Pa neka onda daju pakete s kojima cu ja moc bit bezbrizno biti online 24/7: bonker :
To bi bilo najsretnije rješenje. Recimo nekih 5 giga za 50-tak kuna (sa uračunatom pretplatom), ako već ne može flat, e to bi već bilo : goood : , i po meni nekako realan odnos cijena/promet.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2006., 13:49   #39
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Pomo
To bi bilo najsretnije rješenje. Recimo nekih 5 giga za 50-tak kuna (sa uračunatom pretplatom), ako već ne može flat, e to bi već bilo : goood : , i po meni nekako realan odnos cijena/promet.
Imaš pravo, ali neznam zašto je t-com povečao brzine, a promet ograničio na megabajte i gigabajte??? Nigdje u svijetu ne postoji ograničenje ADSL-a na promet, postoji samo FLAT! Čista je glupost dati ljudima online vezu 24 sata i onda im odrediti koliko če toga za neku cijenu moći iskoristiti, zašto nema ADSL Flat za recimo 150 do 200kn na mjesec ... i glupost je pretplata na vezu, gdi toga ima, sad ako imaš telefon i adsl plačaš 120kn pretplate!!! : DualWieltreba ih na galge staviti!: CoolRamb
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2006., 18:12   #40
Pomo
Laughing Man
Moj komp
 
Pomo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Volim grah koji peče
Postovi: 3,016
Citiraj:
Autor Filipek
Nigdje u svijetu ne postoji ograničenje ADSL-a na promet, postoji samo FLAT!
A da ovu tvrdnju potkrijepiš nekim konkretnijim podacima? Koliko je meni poznato propusnost veze i promet se svugdje naplaćuju. Ćinjenica je da recimo ista usluga flat-a u svijetu cijenom dostupnija nego kod nas, za to je kod nas kriv monopol, država sa svojim visokim porezima i mi kao korisnici jer pristajemo plaćati tu visoku cijenu da bi se dokopali brže veze na net. Da je više ljudi ostalo na carnetu cijene bi brže pale. Meni, jer sam potpisao ugovor na 2 godine, je sad i žao što nisam imao još strpljenja. Skuplje pakete si ne mogu priuštit a ovih 512Mb mi je premalo i za surfat.
__________________
Citiraj:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams ... glitter in the dark near Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost ... in time, like tears ... in rain. Time ... to die.
Pomo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2006., 12:44   #41
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Pomo
A da ovu tvrdnju potkrijepiš nekim konkretnijim podacima? Koliko je meni poznato propusnost veze i promet se svugdje naplaćuju. Ćinjenica je da recimo ista usluga flat-a u svijetu cijenom dostupnija nego kod nas, za to je kod nas kriv monopol, država sa svojim visokim porezima i mi kao korisnici jer pristajemo plaćati tu visoku cijenu da bi se dokopali brže veze na net. Da je više ljudi ostalo na carnetu cijene bi brže pale. Meni, jer sam potpisao ugovor na 2 godine, je sad i žao što nisam imao još strpljenja. Skuplje pakete si ne mogu priuštit a ovih 512Mb mi je premalo i za surfat.
Pogledaj u njemačkoj Arcor, 45 eura mjesečno - telefon flatrate u njemačkoj, dsl flat, i sve ostale dađbine.
Kod nas, pretplata za tel i dsl 120kn + dsl flat 300kn + impulsi koje potrošiš na telefoniranje?

Trebam li još nešto napomenuti?
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2006., 12:46   #42
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Filipek
Pogledaj u njemačkoj Arcor, 45 eura mjesečno - telefon flatrate u njemačkoj, dsl flat, i sve ostale dađbine.
Kod nas, pretplata za tel i dsl 120kn + dsl flat 300kn + impulsi koje potrošiš na telefoniranje?

Trebam li još nešto napomenuti?
Mislim da bi se kompanije trebale okretati wimax-u i wlan bežičnim mrežama za telefoniranje i pristup netu ... tako nebi trebali t-com-ove monopolističke kable.
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2006., 15:12   #43
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Filipek
Mislim da bi se kompanije trebale okretati wimax-u i wlan bežičnim mrežama za telefoniranje i pristup netu ... tako nebi trebali t-com-ove monopolističke kable.
Onda se bilo super, al tako nemože bit zar ne?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 14:54   #44
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor buljo
Onda se bilo super, al tako nemože bit zar ne?
Ne vidim razlog zašto nebi? Jel problem u našem rijetkom ili gustom zraku?
Dal treba koncesija za korištenje ferkvencije wlan-a? Di je problem?
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2006., 17:39   #45
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ja sam bio sarkastičan jer teško da na balkanu tj u Hrv može nešto biti dobro, prelijepo zvuči
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2006., 13:39   #46
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor buljo
Ja sam bio sarkastičan jer teško da na balkanu tj u Hrv može nešto biti dobro, prelijepo zvuči
Ima li kakvih novosti na polju se555 kaj se tiče firmware-a? :confused:
Napisal sam mail direktno u siemens.de al još mi se nisu javili, nadam se da budu nešto spremili u attachment
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 09.03.2006., 15:22   #47
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ima dva nova firmwarea jedan je 1.30h a drugi 1.31 koji ispravlja probleme sa sheranim printerom (jer ovaj 1.30h ima problema sa njim)

Al to neće dat na net neznam zašto...
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2006., 14:41   #48
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor buljo
Ima dva nova firmwarea jedan je 1.30h a drugi 1.31 koji ispravlja probleme sa sheranim printerom (jer ovaj 1.30h ima problema sa njim)

Al to neće dat na net neznam zašto...
Pa imam 1.30h dok sam za ovaj drugi čul da postoji ali ga nemaš nigde za skinuti, nisam gledal na news grupe al kaj se tiče veba ga nisam mogel najti.
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 10.03.2006., 14:50   #49
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Pitaj nekog jer ga se nemož skinut jer ga nema. Mislim da je bio negdje tu na forumu al neznam točno gdje.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2006., 00:30   #50
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Talking

Citiraj:
Autor buljo
Pitaj nekog jer ga se nemož skinut jer ga nema. Mislim da je bio negdje tu na forumu al neznam točno gdje.
Mslim da problem leži u QoS po Advanced, Internet i onda na QoS ili konfigurirajte na postotke ili isključite funkciju i trebal bi ruter raditi kak treba
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2006., 01:55   #51
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
..ista stvar i meni,nekad mi stane na onom "connecting trough wanport" ili tako nesto slicno,a ova opcija allways connect mi ne igra jer koristim flat od firme tako da mi ne moze 24 sata biti na netu,triba i firmi ,ima ko rijesenje ?
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2006., 14:47   #52
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor jolkica
..ista stvar i meni,nekad mi stane na onom "connecting trough wanport" ili tako nesto slicno,a ova opcija allways connect mi ne igra jer koristim flat od firme tako da mi ne moze 24 sata biti na netu,triba i firmi ,ima ko rijesenje ?
I mene je to najviše mučilo. i poludio sam.
Nego zar nemožeš kad netreba isključit na prekidaču router?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2006., 16:26   #53
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Talking

Citiraj:
Autor buljo
I mene je to najviše mučilo. i poludio sam.
Nego zar nemožeš kad netreba isključit na prekidaču router?
Riješil sam se tog problema isključivanje funkcije QoS na ruteru i sad radi kak treba, probal sam se spojit sa uključenom funkcijom i na net nisam mogel no dok sam ju isključil (ruter se nije restartal) problem sa netom je bil riješen pa neznam dal to samo kod mene šljaka ili ste i vi probali to napravit:clap:
Filipek je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2006., 16:51   #54
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Evo isključio sam QoS pa napravio konekciju, sad ćemo vidjet dal ima problema dok se malo poigram sa tim. al sviđa mi se kaj više lampica od lana ne treperi (ne cucla baytove više hehe) do sad na online modu je treperila svakih sekundu dvije.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 14.03.2006., 18:12   #55
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Filipek, mislim da si rijesil misterij. Maknuo QoS i danas se normalno preko connect on demand spojio na net bez restartanja, a da je router bio idle prek 6 sati....

COvjece, ako i tako bude dalje radil, saljem 15kn za pivu
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2006., 09:41   #56
Filipek
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Vucko
Filipek, mislim da si rijesil misterij. Maknuo QoS i danas se normalno preko connect on demand spojio na net bez restartanja, a da je router bio idle prek 6 sati....

COvjece, ako i tako bude dalje radil, saljem 15kn za pivu
Bar bi mi t-com mogel za to dati mjesec dana flata heheh...

Evo, i danas nakon 9 sati idle-a ruter se normalno spaja na net i sve radi.
: evil :
Filipek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na