Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.10.2011., 22:24   #121
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
..dok se vi zahebavate mene vec prate i prisluskuju
  Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 22:25   #122
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
ajde dodajte ateist - vjernik poll
flyer1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2011., 22:28   #123
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ja sam SCIJENTIOLOG!!!
syss je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 22:30   #124
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Pa će se svi izjasnit ko agnostici

Šta se tiče teorija urota ja znam za samo jednu - da nove tehnologije/izumi/otkrića čekaju u vladinim ladicama bolje dane da izađu na vidjelo - dakle kad se iscrpi postojeća tehnologija (hint zaradi)/društvo dovoljno sazrije....
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 22:35   #125
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Nebitno? Ideš, a ovo kaj sam spomenul nije i nema apsolutno nikakve veze s teorijama zavjere. Čista znanost, a dokumentarce je milina za pogledati.
Pa barem je ovaj "Through the Wormhole" dobar primjer jer istraže iz više različitih teorija neku temu/pitanje. Tako da ima jako dobrih protuargumenata.
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Šta se tiče teorija urota ja znam za samo jednu - da nove tehnologije/izumi/otkrića čekaju u vladinim ladicama bolje dane da izađu na vidjelo - dakle kad se iscrpi postojeća tehnologija (hint zaradi)/društvo dovoljno sazrije....
Veća je šansa da postoji flying spaghetti monster nego da se neš čuva u "nekoj tamo ladici".
  Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 22:52   #126
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 22:52   #127
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Čoveče, pa od prve stranice govoriš da ne vjeruješ u izvanzemaljce, a izvanzemaljci kakve nam servira TV u popularnim Sci-Fi serijama i filmovima, te neki drugi oblik inteligentnog života nisu jedno te isto. Nađi vremena i pogledaj pokoji dokumentarac, pročitaj kakvu literaturu, ma bilo kaj, samo da napokon skužiš da JubiTo izvanzemaljci i teorije zavjera nemaju veze s vezom u usporedbi s konkretnim znanstvenim istraživanjima.Opće je žalosno da danas u 21. stoljeću ljudi nisu u stanju ni razmotriti, a komoli prihvatiti činjenicu da Zemlja postoji već ~4.5 milijardi, svemir ~14 milijardi godina i da nismo prvi stanovnici ovog planeta.
Ali hej, moderna bajka s elementima nadnaravnog - Biblija (i derivati) - je sve kaj nekome treba da shvati otkud, kuda, zašto i zbog čega.
A čuj, meni sve to lijepo zvuči ali ja osobno poprilično sumnjam i u znanost i u dokumentarce.

Osnovni bi razlog bio taj da "znanstveno" utvrđene činjenice (a pogotovo one s područja astrofizike) po meni treba uzeti s velikom dozom rezerve jer one u biti još uvijek predstavljaju manju ili veću aproksimacija stvarnosti u najboljem slučaju.

Najbolji su primjer za to općenito manjkavi znanstveni modeli u kojima je dosta elemenata nepoznato a koji su bitni da se dobije potpuna slika.

Bez obzira što se prvo krene od jednostavnijih matematičkih formulacija pa se postupno dodaje sve više elemenata i varijabli, to je još uvijek najobičnija aproksimacija.

A i takav model koji se dobije uz "minimalnu aproksimaciju" kako se u početku najčešće smatra još se onda desetljećima dorađuje.

Dok god se ne postignu veliki pomaci u istraživanju subatomskih čestica (čemu bi CERN mogao dosta doprinijeti) teško je govoriti o nekom ozbiljnom modelu koji bi mogao opisati povijest svemira.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 22:56   #128
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Jesi cuo ikada za Fermijev paradoks? Kada malo ukljucis (relativno) jednostavnu matematiku u cijelu pricu, vecina ovih stvari jos uvijek spada u teoriju zavjere tj. bolesnu mastu i fikciju, jer dodje na isto.
Da, većina stvari o kojoj se raspravlja u temi spada u teorije zavjere i golicanje mašte, ali ovo (starost Zemlje, Sunčev sustav, itd.) kaj sam spomenul Baji nije neka pizdarija izvučena iz guzice, tek tolko da se može sastaviti senzacionalistička vijest za Red Carpet. Dobro, možda Baji to spada u isti koš s nebitnom Majom Morales. Starost i nastanak Zemlje i Sunčevog sustava spada u opću kulturu, uči se već u osnovnoj i dokazano je uzduž i poprijeko kroz protekla desetljeća. Uglavnom, nije mi bila namjera nekoga izvoditi na pravi put, ali ne kužim čemu (od strane pojedinaca) tolko ograničeno i pravocrtno razmišljanje.
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa barem je ovaj "Through the Wormhole" dobar primjer jer istraže iz više različitih teorija neku temu/pitanje. Tako da ima jako dobrih protuargumenata.
Ima jako dobro svega u tim dokumentarcima, različitim teorijama i istraživanjima, ali bojim se da to skoro nitko ne bude doživil ni 5%, jer se već u startu cijela stvar svrstava pod nebitno.
Citiraj:
Autor listerstorm Pregled postova
Dok god se ne postignu veliki pomaci u istraživanju subatomskih čestica (čemu bi CERN mogao dosta doprinijeti) teško je govoriti o nekom ozbiljnom modelu koji bi mogao opisati povijest svemira.
Nisam ni rekel ili očekival da se to prihvati kao novo Sveto Pismo, ali za bar malo proširiti horizonte i kolko-tolko uvidjeti da postoji još nešto osim Evanđelja po Marku - definitivno da je vrijedno baciti pogled.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 09.10.2011. u 23:04.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 23:18   #129
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Ali hej, moderna bajka s elementima nadnaravnog - Biblija (i derivati) - je sve kaj nekome treba da shvati otkud, kuda, zašto i zbog čega.
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Nisam ni rekel ili očekival da se to prihvati kao novo Sveto Pismo, ali za bar malo proširiti horizonte i kolko-tolko uvidjeti da postoji još nešto osim Evanđelja po Marku - definitivno da je vrijedno baciti pogled.
Odakle sad najednom u sve ovo uvuce vjeru i Bibliju
Biblija, a niti katolicka vjera ne govore da nema zivota na drugim planetima, niti govore ista protiv znanstvenog pogleda na nastanak i starost Zemlje.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 23:21   #130
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ali ne voli kontracepciju
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.10.2011., 23:23   #131
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Odakle sad najednom u sve ovo uvuce vjeru i Bibliju
Biblija, a niti katolicka vjera ne govore da nema zivota na drugim planetima, niti govore ista protiv znanstvenog pogleda na nastanak i starost Zemlje.
Uzalud je trud, davno san na f.hr izgubio volju za raspravu. Upravo to, Bibilija ne daje znanstveni pogled / apstrakciju evolucije, i ne bavi se toliko fizičkim koliko duhovnim ali da ne idemo u OT.

I da uvik je to izlika i slamka spasa za one koji vjeruju u aliene, ali opet to je njihov izbor.

Citiraj:
Ja se iskreno čudim da s takvim pogledom na svijet, uopće izlaziš iz kuće.
Zbog, jer ne virujen u postojanje aliena?

Citiraj:
Ne, jer imaš razmišljanje ko da smo u 11. stoljeću. Bojiš se svega i ne slažeš se s ničim/nikim, a istovremeno odbacuješ i najmanji pokušaj drukčijeg.
Nope. Iman neke stavove, ali definitivno nisan tako zatvoren.
Citiraj:
ne vjerujem u neko nadnaravno bice koje ima kontrolu nad mojim zivotom
Ni ja.

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 09.10.2011. u 23:50.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 23:27   #132
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Odakle sad najednom u sve ovo uvuce vjeru i Bibliju
Biblija, a niti katolicka vjera ne govore da nema zivota na drugim planetima, niti govore ista protiv znanstvenog pogleda na nastanak i starost Zemlje.
Bez brige, znam dobro o čemu govori. Isto sam ko i većina uredno polazil satove vjeronauka i sve kaj s tim ide u sklopu osnovnoškolskog obrazovanja.
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
I da uvik je to izlika i slamka spasa za one koji vjeruju u aliene, ali opet to je njihov izbor.
Ja se iskreno čudim da s takvim pogledom na svijet, uopće izlaziš iz kuće.
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Zbog, jer ne virujen u postojanje aliena?
Ne, jer imaš razmišljanje ko da smo u 11. stoljeću. Bojiš se svega i ne slažeš se s ničim/nikim, a istovremeno odbacuješ i najmanji pokušaj drukčijeg.

Zadnje izmijenjeno od: McG. 09.10.2011. u 23:35.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 23:29   #133
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ajde tu religiju ostavite po strani jer tumačenja svetih knjiga ima onoliko koliko i ljudi!


Kad smo već kod teorija zavjere :P
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...40581_700b.jpg

Coincidence? I think not!
  Reply With Quote
Staro 09.10.2011., 23:44   #134
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
jao, jao...opet jedna tema krenula u smjeru apple vs. PC, intel vs. amd, nvidia vs. ati...samo izvan informatickih okvira

On topic.
ne vjerujem u neko nadnaravno bice koje ima kontrolu nad mojim zivotom. a za primitivne izvanzemaljske oblike zivota itekako vjerujem...pa dovoljno je samo pogledati na markov trg
domis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 08:25   #135
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
jao, jao...opet jedna tema krenula u smjeru apple vs. PC, intel vs. amd, nvidia vs. ati...samo izvan informatickih okvira

On topic.
ne vjerujem u neko nadnaravno bice koje ima kontrolu nad mojim zivotom. a za primitivne izvanzemaljske oblike zivota itekako vjerujem...pa dovoljno je samo pogledati na markov trg

hahahaha dobra ,
  Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 09:12   #136
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Da, većina stvari o kojoj se raspravlja u temi spada u teorije zavjere i golicanje mašte, ali ovo (starost Zemlje, Sunčev sustav, itd.) kaj sam spomenul Baji nije neka pizdarija izvučena iz guzice, tek tolko da se može sastaviti senzacionalistička vijest za Red Carpet. Dobro, možda Baji to spada u isti koš s nebitnom Majom Morales. Starost i nastanak Zemlje i Sunčevog sustava spada u opću kulturu, uči se već u osnovnoj i dokazano je uzduž i poprijeko kroz protekla desetljeća. Uglavnom, nije mi bila namjera nekoga izvoditi na pravi put, ali ne kužim čemu (od strane pojedinaca) tolko ograničeno i pravocrtno razmišljanje.
To je sve OK, ali price koje ti prodajes su cista Russelova dzezva , nista bolja od one iste na koju se kacis, a to je Biblija. Dakle, apsolutna zatucanost, samo u drugom ekstremu.

Jasno da postoje odredjene indicije za postojanje zivota izvan planeta Zemlje, isto kao sto postoje odredjene indicije da postoji BogTM.

No upravo je znanost ta, koja za razliku od varijante "dvaput sam se prekrizio pa prosao na ispitu na kojem nisam ucio", zahtijeva itekakvu verifikaciju i najpouzdanijeg rezultata. Ne zato jer netko koci napredak (sto moze vidjeti bilo koja osoba koja ima dvije ciste sa akademskom znanoscu i prati odredjeno polje), nego zato jer su potrebne godine da nesto "izmisljeno" udje u suvislu primjenu. Jer bi ti prvi zajedno samnom krmaukao da ti se novi Pentać raspadne na 10GHz, iako postoje tehnologije koje ga bez vecih problema mogu natjerati da radi na toj frekvenciji.

A puno veci problem od toga o kojemu se nitko jos nije sjetio trubiti na sva zvona (a sam sam se susreo s njime tamo negdje 2002. te je direktno vezan za temu foruma) je ~15nm kao minimalna suvisla litografija dostupna u klasicnoj fizici. Pa ce za 3-4 godine, umjesto problema ima li ET-a, veci problem (i to globalno nesagledivih razmjera) biti pitanje - kako cemo raditi manje, brze, bolje i ljepse procesore sa kamarom tranzistora...

Citiraj:
Kad smo već kod teorija zavjere :P
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net...40581_700b.jpg

Coincidence? I think not!
http://en.wikipedia.org/wiki/Chuck_Norris
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 09:23   #137
Tomtam
Magnum P.I.
Moj komp
 
Tomtam's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Belišće
Postovi: 751
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Odakle sad najednom u sve ovo uvuce vjeru i Bibliju
Biblija, a niti katolicka vjera ne govore da nema zivota na drugim planetima, niti govore ista protiv znanstvenog pogleda na nastanak i starost Zemlje.
Potpis. Biblija stvarno nema nikakve veze s ovom temom.

Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Bez brige, znam dobro o čemu govori. Isto sam ko i većina uredno polazil satove vjeronauka i sve kaj s tim ide u sklopu osnovnoškolskog obrazovanja.
I ako si dobro pazio, trebao bi znati da Biblija nije ''moderna bajka s elementima nadnaravnog'', ali ako ti tako misliš, to je u redu. Samo ne treba to objektivno tvrditi nego subjektivno, jer ako tvdiš da je Biblija ''moderna bajka s elementima nadnaravnog'' onda i ti sam
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Bojiš se svega i ne slažeš se s ničim/nikim, a istovremeno odbacuješ i najmanji pokušaj drukčijeg.

I ja sam vjernik. I mislim ne samo da postoji život izvan planeta Zemlje, nego da postoji i inteligentan život izvan planeta Zemlje.

Možda sam u krivu što se izvanzemaljaca tiče, ali ne odbacujem i najmanji pokušaj drukčijeg.
Tomtam je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 09:40   #138
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Veća je šansa da postoji flying spaghetti monster nego da se neš čuva u "nekoj tamo ladici".
Tebi izgleda nije poznato da su se za vrijeme 2. svj. rata više natjecali tko će povatat nacističkih znanstvenika, nego zločinaca ili da je navodno Tesli FBI pokuca na vrata.
Golemi broj inovacija i tehnologija dolazi iz vojne/svemirske primjene jer se tamo ulažu golemi novci (ulagali su ih i nacisti pa su zato i imali "ponešto" superiornih tehnologija - danas ameri zato imaju naprednu vojnu i svemirsku tehnologiju), a možda si čuo za termine vojna tajna, ind. špijunaža i sl.
Izvadi svoj sklop za logiku iz ladice "prosim lepo"
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 09:53   #139
D1viry
Premium
Moj komp
 
D1viry's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Slavonija
Postovi: 2,062
"If we are alone in the Universe, it sure seems like an awful waste of space."
Mislim da je ovo prigodna na temu.

Suvislo je ubacivat vjerovanje i religiju u ovakvu temu jer stvari postoje/ne postoje, bez obzira tko vjerovao u njih ili ne vjerovao u iste.

Što se tiče zavjera kojekakvih, sigurno postoje. Zadnja je bila ova sa pričjom gripom i cjepivom. To već i vrapci na grani znaju .
__________________
I'd rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy.
Pošten trgovac: 1,2,3,4,5,6
D1viry je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 09:56   #140
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Stvoriš lijek (formula za zaradu), proširiš bolest (nekad i nju stvoriš - sredstvo ostvarivanja zarade) i zarađuješ...
Teorija ili stvarnost - ostavljam vama i farmaceutima na prosudbu
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 10:05   #141
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
stvarnost
pa jebemu nije slucajnost da svake godine u zadnjih par god imamo neku epidemiju neizljecive bolesti, a nakon recimo mjesec il dva mjeseca otkriju cijepivo. a na kraju kojih pol godine do devet mjeseci kasnije niti b o toj bolesti
domis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 10:33   #142
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Hahaha
Da, da. Farmaceuti su poznati po tome kaj mrze ljude. Svatko ima prirođen gen za mržnju ljudske rase! Svi ti silni ljudi koji rade po tim tvrtkama su opasno poremećeni i svi razmišljaju isto. Koja komedija.
Evo jedan dobar govor kaj dosta dobro prikazuje gdje recimo počinje i završava sva ta zla i podmukla zločestoća i mržnja farmaceutske industrije prema ljudima
http://www.ted.com/talks/ben_goldacr...l#.ToXsmWPTSlZ
Također jedan od najdražih mi je tvrdnji kod ljudi da postoji negdje "lijek za rak" koji stoji sakriven u "nekoj ladici" neke farmaceutske firme. Zašto? Zato da bi mogli zarađivati više para od lijekova koji ne djeluju kak spada To kaj bi više zaradili da izađu van sa dotičnim jer bi oni imali odgovor, lijek dok drugi ne bi imali ništa (te time zaradili još više para jer bi ostali "propali" bar kaj se tiče lijekova vezanih uz rak je drugi par rukava)

--

A i ovo o nekoj brutalnoj vojnoj tehnologiji. Vojna tehnologija je ništa više nego danas dostupna tehnologija koja je preskupa za masovnu proizvodnju te si ju mogu priuštiti samo organizacije/države sa puno para.
  Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 10:44   #143
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Ovo je mini urota - mislim na činjenicu šta je Ludi Đuka pušten na forum
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 10:50   #144
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
đuka, sry al malo drobis gluposti
svaka osoba vise voli novac nego neku drugu nepoznatu osobu. tak da ako sagledamo malo bolje...
recimo nema nikakve bolesti, nema potrebe za lijekom...biznis stagnira.
napravi malu bolest koja bude pokosila 10-100 ljudskih zivota, plasiraj to u medije preko trece strane (po mogucnosti jos napusi tu vijest, kao da je to ogroman broj, a nikoga briga za obicnu gripu koja je ista po smrtnosti )
stvaranje panike - uspjesno
prodaja lijeka koji inace nije potreban - uspjesna
neke stvari se nemogu kupiti novcem, za sve ostalo tu su bolesti


i da đuka, stvarno mislis da tam nekog gazdu ogromne firme briga za tebe, mene ili ostale ljude? je qurac
njima je bitna samo ekonomska računica i pozitivni statisticki podatci za lijek
domis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 11:04   #145
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Već vidim nekog lika od 6 banki kako zove svoj "poseban" tim u firmi da mu naprave malu bolest na kojoj će zaraditi masne pare. Hmm, identični ljudi bez emocija, savjesti, a prepuni znanja. Ovo već počinje biti prosječna Doctor Who epizoda! Fale samo vanzemaljci ofkors!
  Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 11:06   #146
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
da, u pravu si...zivimo u "zemlji snova" gdje je sve idealno, savrseno i svi vole svakoga. ljudi su tako dobri da nebi niti pomislili nauditi drugome. sry sto sam imao krivo misljenje..

Zadnje izmijenjeno od: domis. 10.10.2011. u 11:17. Razlog: meh
domis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 11:11   #147
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
O kojoj ti zemlji snova sad pričaš! Odi gledat neki Zeitgeist i poslije si govori kako si "skužio" kako cijeli svijet funkcionira hahaha

Farmaceutske kompanije koje stvaraju bolesti i to još "male" svako malo, vojne industrije sa "svemirskom" tehnologijom...
  Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 11:16   #148
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
a gle, nafta i novac okrecu svijet. a nafta prakticki i jest novac
sad me nest vuce da upletem u te teorije zavjere i naftne gazde, al neda mi se...dosta je vec otvorenih tema ovdje

edit:
ajd komentiraj ovo
zasto su cigarete na trzistu? mislim, drzave mogu ograniciti, odnosno zabraniti i proizvodnju i prodaju ali ne rade to jer se previse love s tim slijeva u drzavnu kasu na stetu građana i onda reci da je nekoga briga za male ljude

Zadnje izmijenjeno od: domis. 10.10.2011. u 11:32.
domis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 12:15   #149
3NCORE
NePremium clan
Moj komp
 
3NCORE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrava,Zagreb
Postovi: 215
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Već vidim nekog lika od 6 banki kako zove svoj "poseban" tim u firmi da mu naprave malu bolest na kojoj će zaraditi masne pare. Hmm, identični ljudi bez emocija, savjesti, a prepuni znanja. Ovo već počinje biti prosječna Doctor Who epizoda! Fale samo vanzemaljci ofkors!
Ja ne kazem da posebni timovi pustaju bolesti, ali svakako je zanimljivo kako se na godisnjoj bazi pojavi neka najubermegasmrtonosnija epidemija necega i onda nakon 2-3 mjeseca ni traga ni glasa o njoj.

__________________

3NCORE je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2011., 15:05   #150
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Čuo danas na radiju ovo, pa se sjetio ovog topica, ne znam jeste čuli, ali:

Citiraj:
Three giant spaceships are heading towards Earth. The largest one of them is 240 kilometers wide. Two others are smaller. At present, the objects are beyond the orbit of Pluto.

The spaceships were detected by HAARP search system. The system, based in Alaska, was designed to study the phenomenon of northern lights. According to SETI researchers, the objects are nothing but extraterrestrial spaceships. They will be visible in optical telescopes as soon as they reach Mars's orbit. The US government has been reportedly informed about the event. The ships will reach Earth in December 2012.
http://english.pravda.ru/science/mys..._spaceships-0/

Vijest je također i na ostalim portalima, a na drugima je demantirana.

Bumo videli
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na