Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.02.2020., 08:57   #691
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
1. Nije bitno.
2. Ako je legendary životinja bila u pitanju, krzno ti je kod Trappera (googlaj). Ako nije bile legendary, izgubio si krzno.
3. Možeš fast travel u gradovima (taxi kočija u gradovima).
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2020., 09:38   #692
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Fast travel se može sa bilo koje pozicije u kojoj je dopušteno kampiranje. Kad sjedneš uz vatru, ponudi se opcija fast travel.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2020., 21:35   #693
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
ERR GFX STATE - kako to sranje popraviti?

Pojavi se nakon što pokrenem jednu misiju, prođu cutscenesi i onda baci taj error.
Brisanje onih sga fajlova ne pali, DX12 je već postavljeno, dodavanje naredbe u lunch options ne pomaže, još sam za svaki slučaj instalirao nove drivere od grafe.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2020., 08:31   #694
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721



Možda sam promašio ceo fudbal, ali je li to ona misija koja počne kad se nađeš sa Sadie u saloonu u St. Denisu? Ako da, meni je pomoglo stavljanje svih grafičkih postavki na low, odmah nakon prvog save-a vratio sam na normalne postavke i to je to

-->
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
ERR GFX STATE - kako to sranje popraviti?

Pojavi se nakon što pokrenem jednu misiju, prođu cutscenesi i onda baci taj error.
Brisanje onih sga fajlova ne pali, DX12 je već postavljeno, dodavanje naredbe u lunch options ne pomaže, još sam za svaki slučaj instalirao nove drivere od grafe.



Možda sam promašio ceo fudbal, ali je li to ona misija koja počne kad se nađeš sa Sadie u saloonu u St. Denisu? Ako da, meni je pomoglo stavljanje svih grafičkih postavki na low, odmah nakon prvog save-a vratio sam na normalne postavke i to je to

IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2020., 13:38   #695
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Hahaha nevjerojatno, stavio sve na low kako si rekao i sada radi... Hvala!
veve je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2020., 09:01   #696
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
np... iskreno, igra mi je savršena, mislim da mi je u zadnjih cca. 5 godina jedino witcher 3 bio bolji... ali bugova kao u priči... prvih 10 dana od launcha je nisam ni pokrenuti mogao... a i tijekom igranja sam u par navrata psovao Rockstar i sve živo.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2020., 09:33   #697
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Čudno, meni radi bez greške, čak i grozni Rockstar Game Launcher ne radi probleme. Do sad nisam imao ni jedan crash ili freeze, framerate je gotovo zakucan oko 60 FPS... Sitne bugove u enginu ne računam s obzirom na ogromnu količinu sitnih radnji koji koje se istovremeno odvijaju i detalja koje prikazuju.

Definitivno uz Witcher 3 najbolja PC igra u prošlom desetljeću, ne znam što im se uopće može približiti.
sti je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2020., 12:09   #698
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Uzeo ju neki dan na Steamu i odigrao prvih sat vremena..
Nisam dirao postavke ali ni kontrole.
Jel se to meni čini ili se kontrole ne mogu mijenjat? nadam se da sam u krivu.
Ali malo je konfuzno uzimat iteme sa R, otvarat vrata sa E, nekad koristit TAB, wtf..
Nisam stigao bolje pogledat ali vjerujem da će se te kontrole moć malo riješit


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2020., 12:11   #699
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Može se, ali samo u igri, ne i u meniju.
Settings -> Keyboard and mouse -> Key mapping, prva opcija.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2020., 12:36   #700
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Aha zo, znači trebaš bit u igri i onda uć u te opcije.. Baš izmišljaju toplu vodu.. Ali thx na info


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2020., 09:34   #701
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
Pred kraj 6. chaptera. Neću pisati spoilere ali mislim da odkako je ps4 izašao samo witcher 3 i RD2 su me ovako dobile. zadnjij 20 god se igram i ne pamtim ovako kvalitetno napravljenu igru. Priča, svijet, detalji... toliko sitnica i detalja... neznam dali sam zadnje 3 god upalio bolju igru. Nakon witcher 3 i zelda breath of wild mislio sam to je to od ove generacije konzola ali ovo je remek djelo. Neznam ni što igrati poslje ove igre jer sve se čini kao razvodnjena verzija. Većinu igara na ps4 odigrao ali ovo je apsolutno najbolja ps4 igra odkako je ps4 izašao. Bugova ima ofc ali na ovoliki svijet i detalje... napravite bolje ako možete. ocjena 100 od 10.
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2020., 12:52   #702
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Volio bih da imam vremena jos jednom ju preci... mozda za koji mjesec
Ali ovi random crashevi na PC-u su mi isli uzasno na zivce. Nekako kad sam presao na 7. chapter crashevi su nestali.
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2020., 13:45   #703
R3nchi
Registered User
Moj komp
 
R3nchi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 406
Citiraj:
Autor cdhr Pregled postova
Par pitanja oko igre,
I. Kamp dali je bitno ulagati toliko u njega? malo malo moram nositi hranu, ulažem novce, ali sve to brzo ode, čini mi se da ljudi u kampu i nisu baš racionalni
II. Imao 2 konja, ubio onog medvjeda, ogulio ga ( znači fuj ) i stavio njegovo krzno na medu, došao u kamp, napravio izmjenu konja, probudio se ujutro konja nema nego drugi konj bez sedla i nema više medvjeda, spavam opet isti konj sa sedlom vraćenim i dalje nema krzna.WTF izgubio sam krzno?!
III.Fast travel mogu tek kada kupim treći level onog šatora ili mogu i sad fast travelati? Iskreno i da se nemože kako priroda izgleda i to jahanje nije problem.

neznam kada je ovoliko kvalitetna igra izašla u zadnjih 10 godina....količina vremena uložena u detalje graniči sa ludilom. Rockstar je ovo izbio sa zemlje, mislim da ni cyberpunk neće ovo moći nadmašiti.
Ja fast travel koristim samo kad moram ili zelim ic u neki pm dio mape ono koji je full daleko.. Ovako vise volim jahat, uvjek naletim na nesto.. Il neku ziv il neki skriveni quest / mjesto.


P.S.Meni se pre brzo ode U civilizaciju.. Ovaj Rdr2 me bas napalio da bi igro tako neku igru di si u divljem zapadu.Al sami pocetci doseljavanja. pa da moras lovit,pecat istrazivat i tako sve ono sto me oduisevilo u prva 2 chaptera, cim smo dosli u grad to mi vise nije bilo to.
R3nchi je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2020., 16:52   #704
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Došao sam do dijela u kojem je ova pjesma.
https://www.youtube.com/watch?v=YdW5-uJqCVY

Sada mi je žao što sam obavio tu misiju, ali nisam imao više niti jedan side quest koji sam vidio.

Svakako bi htio da svi isprobaju ovu igru, jedna od najboljih koje sam igrao i još igram.
Vrijedila je svake lipe od 19$
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 11.02.2020., 19:57   #705
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952
Ja ju igram ol d tajm u zadnjih mjesec i kolko već.. po meni, mislim, da mi je to najbolja, najkompletnija igra koju sam ikad igral. Možda sam sad pod dojmom ali stvarno je igra iznad svih...


Btw, meni je ova pjesma zasad najbolja (kad se vraća iz Guarme)


https://youtu.be/McnMsFwZlvA?t=9466
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2020., 21:52   #706
cdhr
Premium
 
cdhr's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2016
Lokacija: Osijek
Postovi: 161
zadnja scena i kraj 6. chaptera me pojela. Vraćam se Fortnite koji ima 0 emocija da se oporavim. Nisam siguran da i Cyberpunk bude ravan ovom. Rockstar... nemam komentara. Ovako nešto jednostavno dođe previše rijetko. Mislim da cu provesti hrpu još na mapi i prijeći nekoliko puta kao i GTA5. Kako ovo nije dobilo GOTY nego neki japanaki samuraji wannabe dark souls neće mi nikad biti jasno. Remek djelo.
cdhr je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2020., 08:07   #707
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 952



Odmah sam znal da se bu neko sranje dogodilo čim je onaj farmer hračnul na Arthura. I onda polako kako igra prolazi, Arthur zna tu i tamo zakašljati i onda sve češće i češće...





Jebena igra... Platil ju 19 baksa ili kolko već i bogami vrijedi 5x više...
-->
Ma da. I mene uzelo i sad uopće nemam volje dalje igrati kad znam kaj se bu desilo





Odmah sam znal da se bu neko sranje dogodilo čim je onaj farmer hračnul na Arthura. I onda polako kako igra prolazi, Arthur zna tu i tamo zakašljati i onda sve češće i češće...





Jebena igra... Platil ju 19 baksa ili kolko već i bogami vrijedi 5x više...
Max_Damage je offline   Reply With Quote