Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 30.08.2013., 11:21   #1981
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
I cubot nije opcija. Ne volim mobitele koji imaju brojke i slova u nazivu.
Haier W910 ima kaj? Hijeroglife?

Akcija je na geeku, Tronsmart TS7 Glacier za 153$.
Za sve koji ne zele Cubota ili Haiera
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 30.08.2013., 11:28   #1982
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Haier W910 ima kaj? Hijeroglife?

Akcija je na geeku, Tronsmart TS7 Glacier za 153$.
Za sve koji ne zele Cubota ili Haiera
Ma trebao sam neko logično objašnjenje, da me ne napadnu kuponima za popust iz zasjede. Netko ima ovaj glečer, da veli koju o njemu?
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline  
Staro 30.08.2013., 11:46   #1983
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
6$ je jeftiniji taj glacier a zapravo je rebrandirani Cubot One. Primjeri na youtubeu pokazuju da videozapis bude svakih par seknudi zamućen totalno, pa mu kamera nije toliko dobra.
No isto je dobar mobitel, makar po specfikacijama
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 30.08.2013., 13:04   #1984
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Javili mi s Pande da trenutno nemaju plaćeni (22.08.) Cubot M6589 na skladištu (iako stranica kaže da imaju) i da se strpim jedno 7 dana dok stigne nova pošiljka. Ponudili su mi da uzmem neki drugi mob, pa sam ih upitao po kojoj cijeni - punoj ili onoj sa Happy Houra? Čekam odgovor, ali mislim da ću pričekati Cubot.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 30.08.2013., 17:21   #1985
generic
Premium
Moj komp
 
generic's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,053
S obzirom da je bilo priče o tome kako naši ne nude kineske mobitele, primijetio sam da se u UAE nude lenovo mobovi (u elektro shopovima i "konzumu"). A390 je cca 640 kn, A706 cca 1120 kn, S820 je 1600 kn, S920 je 2100 kn i još imaju P780 po 2250 kn. E sad, s obzirom na komentar da je haier u svemu zapravo lošiji od skupljih mobitela (pogotovo vezano za ekran koji su svi hvalili), kakav je lenovo po tom pitanju?

Eh, da, netko je spomenuo i onaj focalprice. Je li još tko kupovao od njih?

Zadnje izmijenjeno od: generic. 30.08.2013. u 17:35.
generic je offline  
Staro 30.08.2013., 18:22   #1986
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Trebam savjet za neki kineski mobitel s dual sim podrškom za prijatelja, do 1000kn, imao je Prestigio Multuphone 4300 dual sim (ako se ne varam) ali ga je izgubio

gin.tonic je offline  
Staro 30.08.2013., 18:27   #1987
keks
Premium
Moj komp
 
keks's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 76
Neki hvale haier neki ne.Kakav je ekran recimo u usporedbi sa lg 2x ili huawei y300?
keks je offline  
Staro 30.08.2013., 18:33   #1988
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor keks Pregled postova
Neki hvale haier neki ne.Kakav je ekran recimo u usporedbi sa lg 2x ili huawei y300?
Mislim da je kolega vršio usporedbu s mobitelima znatno višeg cjenovnog ranga. Ako uzmemo u obzir da gotovo isključivo high end mobiteli u t centrima imaju 720p IPS ekrane, prilično sam siguran da ekran nije lošiji od LG2x ili Huaweija. Znatno bolja rezolucija, IPS je svakako na njegovoj strani. Vjerojatno ili kolega ima jako osjetljivo oko ili su nešto gadno zeznuli s kalibracijom boja. Za ljude koji su dosad imali drloge poput U8650(kao ja recimo) takav ekran je ipak ogroman skok i svakako opravdava cijenu od 700-800 kn po kojoj u hrvatskoj mogu kupiti eventualno drlog nalik ovom koji imam .

Edit-uputi PM kolegi Necronomiconu on je jedan od prvih koji je napisao svoje osvrte u vezi Haiera pa će vjerojatno rado iskomentirati i ekran u usporedbi s nekim uređajem koji je imao.
bg_4_l je offline  
Staro 30.08.2013., 18:58   #1989
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Chief je rekao da nije zadovoljan kamerom... Mene samo zanima gdje su nestali svi vlasnici haiera kad sam ih pozvao da stave koju sliku kao photo sample. Jedan je stavio, slike su bile isprane i on se pravdao da je bio "maglovit dan". Ja sam praktički svaki dan stavljao fotografije snimljene mobitel ali onih s haiera ima na kapaljku i kada su objavljene nisu nešto. A sada su i komentari da ekran nije najbolji...
Ja sam bio u Tele2 centru i mogu reći da je u GT99 rangu s najskupljima.
__________________
.
Ag008 je offline  
Staro 30.08.2013., 19:26   #1990
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Ja sam bio u Tele2 centru i mogu reći da je u GT99 rangu s najskupljima.
To bi znacilo da je gt99 jedan od najboljih telefona, mozda je dobar ali malo si zabrijao s takvim navijanjem.
Budi vec jednom realan i objektivan, s ovakvim postovima nitko ti nece vjerovati...
dekky je offline  
Staro 30.08.2013., 19:29   #1991
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Dobro, jel sada mozes, ali bas ono konkretno i argumentirano objasniti zasto svugdje toliko hvalis toga Cubota? Ne provociram, ne ismijavam, postalo mi je bas ono svejedno i niti malo iritantno kao prije, ali evo zivo me zanima razlog takvog gorljivog uzdizanja u nebesa jednog komada plastike.
Pada mi na pamet jedino da mozda ima neku skrivenu funkciju, koju kada pozoves, iz Cubija izleti opet skrivena ruka koja baca drkicu na brzaka. Ako je to, svaka cast, samo nastavi...
WraGG je offline  
Staro 30.08.2013., 19:33   #1992
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Dobro, jel sada mozes, ali bas ono konkretno i argumentirano objasniti zasto svugdje toliko hvalis toga Cubota? Ne provociram, ne ismijavam, postalo mi je bas ono svejedno i niti malo iritantno kao prije, ali evo zivo me zanima razlog takvog gorljivog uzdizanja u nebesa jednog komada plastike.
Pada mi na pamet jedino da mozda ima neku skrivenu funkciju, koju kada pozoves, iz Cubija izleti opet skrivena ruka koja baca drkicu na brzaka. Ako je to, svaka cast, samo nastavi...

Ahahhahahaha....

Ali zaista Ago, mozes biti zadovoljan s mobitelom i sve ali ovako nesto jos nisam vidio....
Ako toliko hvalis gt99 sta bi bilo da kupis nekog jos skupljeg kineza...jao jao....
dekky je offline  
Staro 30.08.2013., 19:43   #1993
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Dobro, jel sada mozes, ali bas ono konkretno i argumentirano objasniti zasto svugdje toliko hvalis toga Cubota? Ne provociram, ne ismijavam, postalo mi je bas ono svejedno i niti malo iritantno kao prije, ali evo zivo me zanima razlog takvog gorljivog uzdizanja u nebesa jednog komada plastike.
Pada mi na pamet jedino da mozda ima neku skrivenu funkciju, koju kada pozoves, iz Cubija izleti opet skrivena ruka koja baca drkicu na brzaka. Ako je to, svaka cast, samo nastavi...
Affiliation program. 3 dolara po preporuci, nakon određenog broja poena, besplatno mobitel.

Svaki ešop to ima. To ie meni nudio fastcardtech. Može tko oće.
Brko je offline  
Staro 30.08.2013., 19:45   #1994
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Da, ali ako je affiliation program, moze hvaliti bilo koji model, a preporuciti eshop. Zato mi i nije jasno cemu ovo sve.
WraGG je offline  
Staro 30.08.2013., 19:52   #1995
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Da, ali ako je affiliation program, moze hvaliti bilo koji model, a preporuciti eshop. Zato mi i nije jasno cemu ovo sve.
Ko zna kakva su pravila. Ja sam konkretno trebao svršavati na cubot one tako. Svaki klik na fastcardtechovu stranicu se broji, 3 dolara po prodanom po preporuci, na 100 dolara bi dobio ga mukte...
Brko je offline  
Staro 30.08.2013., 19:54   #1996
de.fang
Premium
Moj komp
 
de.fang's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Sk-Zg
Postovi: 1,097
lakše zaradim lovu nekim popravkom računala u jednom danu nego se zajebavat s tim
__________________
de.fang je offline  
Staro 30.08.2013., 20:01   #1997
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347