Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 19.01.2013., 11:37   #1
Oblak
Premium
Moj komp
 
Oblak's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 190
(riješeno) Savijen jedan pin na socketu

Ne znam da li je ovo pravi dio foruma, ako nije molio bih moderatore za razumijevanje i premjeste ga u pravi dio.

Naime kupio maticnu i proc u Linksu sinoc (celer g550 i asrock neka socket 1155)
Stavim u komp - ne radi. Probao sve, napajanje, oba video izlaza i sl - ne daje sliku.
Odnio sve spojeno u links, oni poslikali i sve i zovu me da jedan slot za ram ne radi, zamijenit ce mi plocu.
Nije proslo 5 min, zovu me da je savijen jedan pin na socketu - fizicko ostecenje i ne mogu mi zamijenit plocu. Mogu mi napravit USLUGU da tu plocu posalju na servis da mi oni isprave pin, ali zamjena ne dolazi u obzir.

Da li ja ipak imam pravo traziti zamjenu ili ne?

Hvala na odgovoru unaprijed.

Mod: U pravom si podforumu ali daj stavi nsalov kako treba drugi put.

Zadnje izmijenjeno od: nino. 19.01.2013. u 22:03.
Oblak je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2013., 11:42   #2
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
neka ti pokažu sliku kad si im ti to sve predao da je savijen pin. Zbog toga i slikaju, uostalom savijeni pin bi odmah vidjeli. Ako nemaju sliku o tome ili se na slici ne vidi, neka ti zamijene plocu jer su ONI zeznuli pin. Ne daj se izvozati samo tako...
alengrosevic je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.01.2013., 11:54   #3
Oblak
Premium
Moj komp
 
Oblak's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 190
Navodno se vidi na slici.
Ali idem provjeriti. Provjerit cu i vrijeme kad je slikano.
Sto ako se zbilja vidi? Kako da ja znam da ta maticna nije imala savijen pin kad sam je kupio, prije ugradnje... Ono, nije mi ni na kraj pameti bilo provjeravati pinove...

EDIT: Ono, na slici se vidi - NE
Sad će servis odlučiti o tome hoće li mi zamijeniti to ili ne. Citiram djelatnika: "A koja je vjerojatnost da je na ploči bio pokidan pin prije, možda jedna od 10000..." lol
Nikad nisam imao problema s takvom vrstom kupovine, ni s bilo kojom trgovinom hardvera - ali ovo me frapiralo. Da ja nisam otišao tamo, u servisu bi "ravnali" pin, a da nisu uspjeli spushio bih 350kn, to su mi ladno rekli...

EDIT#2: Procitah pravila, molio bih moderatora da promijeni naslov u "Links ne priznaje reklamaciju" ili nesto slicno, jer sam ih debelo prekrsio...

Mod: Je, od jucer si tu...Edit 1. posta-->napredno-->mjenjaj naslov

Zadnje izmijenjeno od: nino. 19.01.2013. u 22:05.
Oblak je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2013., 15:38   #4
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Zakon je na tvojoj strani, ako pri predaji artikla na reklamaciju, osoba kojoj si predao ploču na reklamaciju, nije utvrdila da ploča ima fizičkih oštećenja, i nije na primci to napisala.

Citiraj:
3. Jamstvo za ispravnost prodane stvari (garancija)

Odgovornost prodavatelja i proizvođača

Članak 423.

(1) Kad je prodavatelj predao kupcu jamstveni (garancijski) list kojim proizvođač jamči ispravnost stvari u tijeku određenog vremena, računajući od njezine predaje kupcu, kupac može, ako stvar nije ispravna, zahtijevati kako od prodavatelja tako i od proizvođača da stvar popravi u razumnom roku ili ako to ne učini da mu umjesto nje preda stvar koja je ispravna.


(2) Ova pravila ne isključuju primjenu pravila o odgovornosti prodavatelja za nedostatke stvari.

(3) U jamstvu moraju biti navedena prava iz jamstva koja pripadaju kupcu, te jasno navedeno da jamstvo ne utječe na ostala prava koja pripadaju kupcu po drugim pravnim osnovama.

(4) Jamstvo mora sadržavati pojedinosti koje su potrebne kupcu za ostvarivanje njegovih prava, a posebno trajanje jamstva i teritorijalno područje važenja, te ime, odnosno naziv i adresu osobe koja je izdala jamstvo.

(5) Neispunjenje obveza iz stavka 3. i 4. ovoga članka ne utječe na valjanost jamstva.

Traženje popravka ili zamjene

Članak 424.

(1) Kupac može zbog neispravnosti stvari zahtijevati od prodavatelja, odnosno od proizvođača popravak ili zamjenu stvari u tijeku jamstvenog roka, bez obzira na to kad se nedostatak pojavio.


(2) On ima pravo na naknadu štete koju je pretrpio zbog toga što je bio lišen uporabe stvari od trenutka traženja popravka ili zamjene do njihova izvršenja.

Produljenje jamstvenog roka

Članak 425.

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.

(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.

(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.

Raskid ugovora i sniženje cijene

Članak 426.

Ako prodavatelj ne izvrši u razumnom roku popravak ili zamjenu stvari, kupac ima pravo na raskid ugovora ili sniženje cijene, a u svakom slučaju i pravo na popravljanje štete.

Troškovi i rizik

Članak 427.

(1) Prodavatelj, odnosno proizvođač dužan je o svom trošku prenijeti stvar do mjesta gdje se treba popraviti, odnosno zamijeniti te popravljenu, odnosno zamijenjenu stvar vratiti kupcu.

(2) Za to vrijeme prodavatelj, odnosno proizvođač snosi rizik za propast ili oštećenje stvari.


Odgovornost više proizvođača

Članak 428.

Kad je u izradi stvari sudjelovalo više samostalnih proizvo*đa*ča pojedinih dijelova stvari ili izvođača pojedinih radova, njihova odgovornost prema proizvođaču stvari za njezinu neispravnost, koja potječe od tih dijelova ili od tih radova, prestaje kad prestane odgovornost proizvođača stvari prema kupcu.

Rok za ostvarivanje prava

Članak 429.

Prava kupca prema proizvođaču po osnovi jamstvenog lista gase se nakon isteka jedne godine računajući od dana kad je od njega zatražio popravak ili zamjenu stvari.
ZAKON O OBVEZNIM ODNOSIMA


Vrlo je bitno da se pri reklamaciji sve fino poslika, ko što je kolega gore napisao, i preda s stavljenom plastikom, koja zaštićuje socket.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2013., 12:29   #5
Oblak
Premium
Moj komp
 
Oblak's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 190
Thx a lot na info ShanTech!
Takodjer sam sastavio prigovor koji cu poslati i posavjetovao se s udrugom za zastitu potrosaca.
Bas sam se iznenadio, nikad nisam imao takvih iskustava s trgovinama hardverom, a pogotovo ne Linksom...
Postat cu ovdje i prigovor i javiti rjesenje kad sve zavrsi. A ako bude imao jos nekih informacija, neka napise u medjuvremenu.
Oblak je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 10:31   #6
Oblak
Premium
Moj komp
 
Oblak's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 190
Samo da javim, zaboravih dosad, da je situacija riješena - zamijenili mi ploču.
Poslao sam prigovor na 3 stranice s opisom kompletne situacije, i jasno naznačio da tražim drugu ploču na podrska@links.hr
Ispričali su mi se i poslali ploču.
Oblak je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2013., 13:19   #7
m&n
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
kad smo vec kod ravnanja pinova itd..

ima li netko da to radi na 1155 ploci i kolko trazi?

imam jednu z77 gd65 plocu..

uglavnom radi kada se stavi proc samo zvuka nema..
m&n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na