Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.11.2021., 15:23   #57931
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Pored ove Toyote, novi BMW bubrezi su lijepi


https://www.youtube.com/watch?v=gFfIWEcGt18
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 15:24   #57932
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Podesim vozački prema sebi koji sam viši od tebe i iza JA normalno sjednem i ne borim se s nogama. Sjedim savršeno normalno. Prevozim isto tako svoju obitelj, od žene, pseto, frendove itd...



Frend od 190cm uredno komotno sjedi iza mene...ne znam kaj je tebi komotno ali ako nisam skvrčen i imam prstora za koljena to je za mene komotno. Ako se želiš ispuržiti onda falat ništa ispod Audi A8 L.



Jedino ako ležiš u autu dok voziš onda možda i nije toliko komotno ovima iza tebe..to jedino.
A cuj svako ima svoje poimanje. Kao vozacu, meni su svi ti modeli 2 klase ispod Citroena c5 x7 hidroactive 3+ kojeg imam ako uzimamo u obzir udobnost, osim mozda kod duplo skupljih Audija za zracnim ili kakvim vec ovjesom. Gledam vec jedno vrijeme sta ubost a da je slicna udobnost samo da ima puno vise mjesta za sve plus gepek, da je izolacija i materijali bolji. Naravno isprobao sam par modela do određene cijene. Meni je osobno octavia dobar auto ali ne za moje zelje i potrebe dok Superb vec dolazi u obzir. A4 u niti jednoj opciji jer je manji od svih tih cak i na vozackom mjestu. Passat ima cudna sjedala i ovjes, boljela me leđa i, sve ostalo ok. I octavia je tvrda osim kad stavis 16". Ali eto, gušti su gušti i izbor auta je subjektivan. I naravno, ako imas odredjeni budzet, biras sta ti je bolje, sjedneš, probaš i kupiš.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.11.2021., 15:58   #57933
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Francuzi su opće poznati da su udobni, a u c5 sam se vozio i zaista je udoban. Mjesta je bilo ok iako ne baš previše. Znam da nsa je bilo petero u autu.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 16:09   #57934
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Da, to će biti mega zabavno za turiste.

A kaj će s A2?
A2 je privatni koncesionar, tamo ni danas ne vrijedi ENC.

Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
digitalne vinjete sam ja i u Madjarskoj kupovao prije 3 godine, na registraciju je i nema nikakvih papira.

medjutim zasto se zeli uvesti ENC i ukinuti vinjete svugdje u europi je po "naredbi" EU. Zeli se naplatiti koristenje autoceste po km koristenja, a kasnije u buducnosti ta cijena bi se formirala po zagadjenju. Vece brzine, vece zagadjenje pa bi tako kao kompenzirali carbon footprint. Uz to dizeli bi placali vecu cijenu po km, dok EV i hibridi manju. Uz to napokon dolazi i kamionski, busni prijevoz koji bi isto po km naplacivali.

to je neka generalna ideja koju sam procitao ima sigurno 3-4 godine, tako da se vise ni ne sjecam gdje tocno.
Mislim da je najviše guranje ENC-a zbog mogućnosti praćenja vozila, gdje kada i kako se kreću, ne zbog carbon footprinta, nego jer je danas informacija zlata vrijedna. Plus dobro dođe MUP-u i ekipi.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 16:12   #57935
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Zvučite kao da ništa osim S klase Lang ne moze podnjet 4 odrasle osobe
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 16:20   #57936
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Zvučite kao da ništa osim S klase Lang ne moze podnjet 4 odrasle osobe
postoje odrasle osobe, i postoje Žderonje
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 16:21   #57937
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Francuzi su opće poznati da su udobni, a u c5 sam se vozio i zaista je udoban. Mjesta je bilo ok iako ne baš previše. Znam da nsa je bilo petero u autu.
Ak su svi ko ti jedva bi i u superbu imali mjesta


Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
postoje odrasle osobe, i postoje Žderonje
Da
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 16:25   #57938
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Ak su svi ko ti jedva bi i u superbu imali mjesta
Ako su kao ti onda svih pet u smart stanete.

U ostalom kod drota u fiestu je pet krmaka stalo. MOLIM LIJEPO!
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 16:34   #57939
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Francuzi su opće poznati da su udobni, a u c5 sam se vozio i zaista je udoban. Mjesta je bilo ok iako ne baš previše. Znam da nsa je bilo petero u autu.
Zato i trazim sto veci a da zadrzim udobnost sto vise za sve ,ne samo za vozaca . Plus gepek. Lako za 100km , to mogu i s peglicom

Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
Ako su kao ti onda svih pet u smart stanete.



U ostalom kod drota u fiestu je pet krmaka stalo. MOLIM LIJEPO!
Kod drota MORAS stat . Oš neš
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2021., 18:14