Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.11.2021., 14:51   #511
ivosimec
Premium
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Pojatno
Postovi: 599
Sancta je postala odron od firme, cijene dižu u nebesu kako im pukne, svakodnevno to možemo vidjeti, a o ps5 da ne pričam.

Prije dva tjedna su na lager dobili 100 konzola i mogao si je jedino kupiti da si došao u trgovinu, naručio i platio. A nigdje nikakav info za to, ni kao newsletter ni ništa na webu. Da mi poznanik ne radi tamo nebi ni znao za taj info.

Iz neba se vide muljaže...

Kao glavni uvoznik za sony sramota.
__________________
*********************
ivosimec je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2021., 09:56   #512
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Nemaju ga na lageru, načekat ćeš se.

U elipsu ga imaju za 300kn više, ok je cijena.
Jučer stigla poruka da su stigli i ide isporuka od ponedjeljka

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2021., 10:11   #513
Nick7
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1,466
Na webu kod kupovine pise - dostava 3-5 dana za TV.
Iduci dan, na webu cak pise i isporuka odmah.
Tjedan dana kasnije... nije jos ni predano dostavi.

Toliko o tome.
__________________
Idiocracy. Kad satira postaje stvarnost.
Nick7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 13:30   #514
Gru
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Ja sam kupio isti TV (LG C1 55'') i priča je slijedeća:

1. Kupio sam TV u petak 27.11. i već u nedjelju je TV bio nedostupan na stranicama (dakle, link na TV uopće nije bio valjan)

2. kontaktirao sam ih prošli tjedan i rekli su mi da je za ovaj tv max. vrijeme isporuke 15 radnih dana jer se čeka isporuka od dobavljača

3. cijene ovog TV od 1000 eura - ne znam gdje ste vi to vidjeli takvu cijenu, ali ja nisam apsolutno nigdje.

Evo npr. par linkova gdje se može kupiti taj TV (fascinantno što jednostavna Google pretraga radi):

UK: https://www.box.co.uk/soloco/LG-OLED...h_3606745.html - Ł1,192.00 = cca 10,530.00 kn

UK Amazon: https://www.amazon.co.uk/LG-OLED55C1.../dp/B08X3QYNT5 - Ł1,179.00 = cca 10,430.00 kn

UK: https://www.johnlewis.com/lg-oled55c...black/p5404108 - Ł1,299.00 = cca 11,492.00 kn

UK: https://www.expertreviews.co.uk/lg/1...c1-review-2021 - Ł1,099.00 = 9,700.00 kn

USA https://www.bestbuy.com/site/lg-55-c...?skuId=6453324 - $1,299.99 = 8.650 kn

Ja sam TV platio 7.422,00 kn sa onih 35% popusta. Dakle, ako vidite da u UK taj isti TV košta oko 10,000.00 kn (i to na 3 različita mjesta ima istu cijenu prije popusta Ł1,699.99), platiti 7422kn za takav TV je zbilja jeftino. Evo najjeftinija cijena je u USA i to 8650 kn.

Da li taj TV zbilja košta 10k kn? Pa ako na više mjesta vani ima skoro istu cijenu, onda valjda i košta toliko. Pričati o tome da taj TV košta manje od 1000 eura u HR je suludo i dokaz koliko samo lupate gluposti. Činjenica je da je vani sve jeftinije jer je veće tržište pa si proizvođači mogu dopustiti da cijena bude nešto manja. Po tome ispada da ovo dizanje cijena za BF na 11500 pa popust od 35% i nije baš točno jer onda to rade i vani.

Jutros sam dobio mail da je TV spreman za slanje i nakon 1h dobio SMS od InterEuropa da je TV u transportu (isporuka na adresu vjerojatno sutra). Jedino što se može dogodili loše je ili da se ošteti u transportu (šaljem nazad i uopće ne preuzimam) ili da je neka muljaža u smislu refurbished TV-a koji je popravljan ili slično. U tom slučaju opet šaljem nazad uz dokaz fotografija i video snimke otvaranja. Apsolutno si ne pokušavam opravdat kupnju jer u slučaju bilo kakvih problema vraćam TV i tražim novce nazad. Dakle, nikakve štete za mene.

Za sve ostale slučajeve - mislim da sam jeftino dobio (po recenzijama na YT) jako dobar TV.

Zadnje izmijenjeno od: Gru. 06.12.2021. u 13:36.
Gru je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 13:48   #515
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Kud baš najskuplju zemlju?
https://www.idealo.de/preisvergleich...ectronics.html

TV je redovno bio na 1079€ - 1099€ tijekom listopada i studenog. Niti na BF nije išao niže od toga.

P.S. A imaš i na nabava.net povijest najnižih cijena: https://www.nabava.net/televizori/lg...a-hd-143489861
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 13:55   #516
Gru
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Kud baš najskuplju zemlju?
https://www.idealo.de/preisvergleich...ectronics.html

TV je redovno bio na 1079€ - 1099€ tijekom listopada i studenog. Niti na BF nije išao niže od toga.

P.S. A imaš i na nabava.net povijest najnižih cijena: https://www.nabava.net/televizori/lg...a-hd-143489861
Pa eto, i u DE ide za oko 9k kn (a pogledaj sa koliko su ga spustili), i opet platiti 7400kn za takav TV je super cijena. Pa to je TV iz 2021. godine i to (po reviewovima) high-end kvaliteta, šta ljudi očekuju? Dobit ga za 5000 kn?
Gru je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 14:02   #517
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
dali je priznata garancija kod nas, ako se recimo tv kupi u njemačkoj ?
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 14:24   #518
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
Pa eto, i u DE ide za oko 9k kn (a pogledaj sa koliko su ga spustili), i opet platiti 7400kn za takav TV je super cijena. Pa to je TV iz 2021. godine i to (po reviewovima) high-end kvaliteta, šta ljudi očekuju? Dobit ga za 5000 kn?
Nije 9K nego cca 8200kn, i za BF je najniža cijena bila 20€ niža.
Ali "Kasno Marko na Kosovo stiže"... razglabali su o tome prije 7 dana, a ti se sada registrirao da im ljuto objasniš neke stvari.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 14:51   #519
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
Pa eto, i u DE ide za oko 9k kn (a pogledaj sa koliko su ga spustili), i opet platiti 7400kn za takav TV je super cijena. Pa to je TV iz 2021. godine i to (po reviewovima) high-end kvaliteta, šta ljudi očekuju? Dobit ga za 5000 kn?
Nije stvar koliko sada kosta nego jeli opravdano dignut cijene iznad realnih i onda bacit naslov BF 7400kn a ustvari je 10% popust. Za 7400 si dobio suprr TV ali to nema veze sa BF akcijom
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 15:08   #520
Gru
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Nije stvar koliko sada kosta nego jeli opravdano dignut cijene iznad realnih i onda bacit naslov BF 7400kn a ustvari je 10% popust. Za 7400 si dobio suprr TV ali to nema veze sa BF akcijom
True, ali ekipa ovdje je napala Sancta Domenicu (btw, apsolutno ne branim trgovinu niti imam ikakvog razloga da to radim) zbog toga, a to rade valjda sve trgovine u svijetu. Pogledaj i ovu u DE, spustili sa 1999 eura na 1199 eura

Poanta je: svi smo svjesni da trgovci cijene dižu nebesa i rade ogromne popuste kako bi prodali. Samo je stvar pronaći gdje će biti najmanja cijena. Što se mene tiče, SD je mogla stavit i da TV košta 20,000.00, al ako ću ga ja opet dobit po 7400 - boli me đoli. Nisam ovca jer je u konačnici samo bitno koliko si novaca dao za nešto, a ne koliki je popust bio.
Gru je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 17:16   #521
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
True, ali ekipa ovdje je napala Sancta Domenicu (btw, apsolutno ne branim trgovinu niti imam ikakvog razloga da to radim) zbog toga, a to rade valjda sve trgovine u svijetu. Pogledaj i ovu u DE, spustili sa 1999 eura na 1199 eura

Poanta je: svi smo svjesni da trgovci cijene dižu nebesa i rade ogromne popuste kako bi prodali. Samo je stvar pronaći gdje će biti najmanja cijena. Što se mene tiče, SD je mogla stavit i da TV košta 20,000.00, al ako ću ga ja opet dobit po 7400 - boli me đoli. Nisam ovca jer je u konačnici samo bitno koliko si novaca dao za nešto, a ne koliki je popust bio.
Gle bilo je za ispod 8k kn i drugdje. U elipsu je bio za 7800kn. I imali su ga, osobno sam bio u CC1 west, imali su dva na lageru. SD ga nije imala na lageru.
Meni je to najodvratnije, kak možeš neku akciju najavljivat ak nemaš nešto na lageru. Rok isporuke 15 dana.

Ja sam u petak naručio ekspresno neke stvari s amazona, dobio u pon. Koji vrag mi onda treba SD ak moram čekat 15 dana.

Nek se jave oni sretnici koji su dobili, baš me zanima, već je dosta dana prošlo....
markecSMB je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 17:48   #522
Gru
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Zašto ne bi mogao raditi akciju ako imaš dogovor sa dobavljačem? Zato i jesu maknuli TV sa stranice jer su ljudi naručili koliko im je dobavljač mogao isporučiti.

Mislim da meni trebao doći sutra jer je krenuo iz ZG prema OS (prema porukama od InterEuropa) pa ćemo vidjeti. Nakucam iskustvo dok ga isporuče...
Gru je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 18:33   #523
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
Zašto ne bi mogao raditi akciju ako imaš dogovor sa dobavljačem?
akcija mora biti AKCIJA (popust) da bi se zvala akcijom, ovo sve ostalo je mazanje očiju, nikako da shvatiš taj dio .. ukratko rečeno.. da oni stave pravu akciju (popust) na nešto što želim, nije mi bed čekat da dobave od dobavljača ako je u tom stvar da nemaju na lageru


Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
Nakucam iskustvo dok ga isporuče...
kakvo točno iskustvo? kupio si nešto, dostavit će ti najnormalnije, ćao ćao
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 21:56   #524
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor markecSMB Pregled postova
Gle bilo je za ispod 8k kn i drugdje. U elipsu je bio za 7800kn. I imali su ga, osobno sam bio u CC1 west, imali su dva na lageru. SD ga nije imala na lageru.

Meni je to najodvratnije, kak možeš neku akciju najavljivat ak nemaš nešto na lageru. Rok isporuke 15 dana.



Ja sam u petak naručio ekspresno neke stvari s amazona, dobio u pon. Koji vrag mi onda treba SD ak moram čekat 15 dana.



Nek se jave oni sretnici koji su dobili, baš me zanima, već je dosta dana prošlo....
Meni danas stigao.

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 22:12   #525
Gru
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
akcija mora biti AKCIJA (popust) da bi se zvala akcijom, ovo sve ostalo je mazanje očiju, nikako da shvatiš taj dio .. ukratko rečeno.. da oni stave pravu akciju (popust) na nešto što želim, nije mi bed čekat da dobave od dobavljača ako je u tom stvar da nemaju na lageru




kakvo točno iskustvo? kupio si nešto, dostavit će ti najnormalnije, ćao ćao
A tako to ide?
Gru je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 22:58   #526
Pentel33
Banned
 
Datum registracije: Feb 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
A tako to ide?
Ma daj pusti te trolove šta stalno pametuju što je akcija, a što ne, koja je bila prekrižena cijena i koliko je taj tv koštao u veljači '86, vidiš da nemaju pametnijeg posla.

Kupio si odličan tv za najnižu cijenu u hr, kao i dreammaster
Pentel33 je offline   Reply With Quote
Staro 06.12.2021., 23:04   #527
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Ja kupio c1 za 10400
Pa mi nije zao
Kupio kad vidio, jer reko
Ko zna sta ce bit oko bozica
Posto se odbijam cjepiti, mozda mi zabrane i tv kupit
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2021., 01:32   #528
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Gru Pregled postova
True, ali ekipa ovdje je napala Sancta Domenicu (btw, apsolutno ne branim trgovinu niti imam ikakvog razloga da to radim) zbog toga, a to rade valjda sve trgovine u svijetu. Pogledaj i ovu u DE, spustili sa 1999 eura na 1199 eura

Samo sam ti objasnio zasto se svi bune. Sada je sancta, bio je ekupi, pa mall itd. Osobno, ako je cijena najniža u tom momentu kad meni treba, i dostave mi proizvod, meni dobro. Jest da je pe*erluk ali jbg, tako je kako je

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 07.12.2021. u 01:56.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2021., 09:40   #529
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,691
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
Ja kupio c1 za 10400
Pa mi nije zao
Kupio kad vidio, jer reko
Ko zna sta ce bit oko bozica
Posto se odbijam cjepiti, mozda mi zabrane i tv kupit


očekujm odluku vlade da prije bilo kakve javne aktivnosti moraš unijet broj potvrde o "vakcini" - makar koristio i javni WC
__________________
...and fly...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 07.12.2021., 14:19   #530
Gru
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2021
Lokacija: Osijek
Postovi: 6
Evo i moj TV stigao danas, tjedan i pol od narudžbe. Sve je u redu bilo sa dostavom, TV radi odlično.
Gru je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2021., 19:49   #531
krunccrni
Premium
Moj komp
 
krunccrni's Avatar
 
Datum registracije: May 2009
Lokacija: Cerje
Postovi: 65
Pozdrav,
Evo i moje iskustvo s trgovinom.
26.11. kupio sam dvije PS4 igrice i miš kroz web shop
29.11. mi stiže paket s jednom igricom
29.11. Provjeravam na web shopu i vidim kako je i druga igrica odmah raspoloživa pa postavljam pisani upit zašto nije dostavljena s ovom. Dobijem odgovor kako je rok isporuke za miš 10 dana i da će ona stići s njim. Nije baš logično, ali ok.
30.11. Dobijem email kako miš ipak nije raspoloživ i da mogu dobiti neki drugi ako mi to odgovara. Vraćam odgovor kako mi to odgovara.
17.12. od paketa s drugom igricom i famoznim mišem i dalje ništa. Od prvotne narudžbe je prošlo 20 dana i 15 radnih dana. Od paketa ništa, nikakve povratne informacije, ništa. Bitno da je kartica još 26.11. terećena za puni iznos.
Smatram da trebaju malo bolje i više informirati korisnike, da trebaju malo više koncentracije kod pakiranja paketa, i najbitnije da trebaju teretiti karticu samo za ono što su poslali/dostavili.
Naravno da sam danas sastavio novi upit i poslao na podršku i rukovodeće ljude. Žao mi je kaj nisam naručio iz Kine, prije bi došlo. Ne razumijem kako su se uspjeli tako srozati, sjećam se tamo 2009. kad sam kod njih kupio TV ujutro oko 10 sati i došao mi isti dan doma!
Nadopunim kada dobijem odgovor podrške i naravno više ne kupujem kod njih.
Lp
Kruno
krunccrni je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2021., 18:20   #532
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Citiraj:
Autor dreammastera Pregled postova
Meni danas stigao.

Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
Prije ovog OLEDA imao sam Panasonic plazmu G20 iz 2009 i slika super i mislio sam da nema bolje slike od plazme.
LG OLED 55 C12 slika fantastična i čini mi se da je malo bolja od plazme



Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2021., 19:30   #533
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor dreammastera Pregled postova
Prije ovog OLEDA imao sam Panasonic plazmu G20 iz 2009 i slika super i mislio sam da nema bolje slike od plazme.
LG OLED 55 C12 slika fantastična i čini mi se da je malo bolja od plazme



Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
Imam isto C1 i ma kakva plazma, ovaj OLED rastura u svemu.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2021., 21:46   #534
dreammastera
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: ZG
Postovi: 103
Ne zaboravite produženo jamstvo 3+2 godine kasko
Do 31.12. 2021


Poslano sa mog SM-G998B koristeći Tapatalk
dreammastera je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2022., 12:01   #535
njuskalo
Premium
Moj komp
 
njuskalo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Remetinec
Postovi: 924
Moram podijeliti pozitivno iskustvo sa SD. Online sam naručio Philips earbuds, odabrao podizanje u poslovnici (Arena Park) te sam ih tamo i platio karticom na POS uređaju. Ovo spominjem jer ne znam dali se pravno gleda kao kupovina na daljinu ili ne. Nakon 2 dana korištenja sam skužio da mi nikako ne odgovaraju, možda je problem s konkretnim slušalicama, a možda (rekao bih vjerojatnije čak) je do lošeg modela.
Ispunio sam online obrazac za raskid ugovora te naveo kako nisam zadovoljan artiklom zbog lošeg zvuka i BT performansi (ponekad prekida zvuk, BT se random odspoji i opet spoji itd) te dobio odgovor da ih donesem u trgovinu na pregled.
U trgovini su pregledali slušalice (sačuvao sam apsolutno svu ambalažu i sve one random folije i slično, očistio slušalice i bile su kao ne korištene) i vratili mi novce bez ikakvih problema i pitanja, iako im na web-u uz uvjete povrata piše da ne vrijedi za slušalice (između ostalog).
Sve u svemu, od mene imaju plus.
njuskalo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 17:17   #536
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Kupio sam perilicu rublja, dostava u RI je Interueropa.
Zna tko može li se platiti dostavljačima npr 200kn da nekako to otpeljaju na 2-3 kat ili se tako nešto ne radi?

Ne znam koga angažirati u RI (Remar) ili nekog trećeg da mi donese to na treći kat.
Teško je ogranizirati to kada ne znam točno vrijeme dostave i kada bi mogla neka treća firma to nositi na 3 kat.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 17:19   #537
LeskiRM
Premium
Moj komp
 
LeskiRM's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 599
Meni su uredno dostavili na kat, naručio sam sušilicu u poslovnici, dostava s unosom u prostoriju na drugom katu je bila 99kn. Dostavila mi je SD svojom internom dostavom, direktno sa centralnog skladišta.
LeskiRM je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 17:52   #538
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,346
Nažalost kod narudžbe ta opcija postoji samo za Zagreb i Split.
A ne znam s čime Intereuropa dostavlja i imaju li ona kolica i kakav dostavljač(i) će biti i hoće li biti raspoloženi...
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 18:34   #539
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ako dostavljač bude jedan, može biti najraspoloženiji, al sam mašinu ja ne bi vukao na drugi kat za nikakve pare.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2022., 18:43   #540
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,889
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ako dostavljač bude jedan, može biti najraspoloženiji, al sam mašinu ja ne bi vukao na drugi kat za nikakve pare.

Pa ni ne može ju fizički odvući sam osim ako dođe Brock Lesnar.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na