Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.11.2006., 20:41   #1
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
notebook do 6200

frend kupuje notebook do 6200kn i zanima ga igrati igre, ne najnovije naslove ali da moze odigrati max payna, pes 4-5 itd. znam da notebook nije za igre no ako znate nesto sto bi moglo se naci u ovom cijenom rangu bio bih zahvalan. nasli smo acera 5101 nwlmi sa turion proc, 512 rama, ati x1300 i hardom od 60giga ali na 4200 okretaja. zbog harda smo odustali od kupnje tog notebook. zanima me koliko je sporiji notebook zbog tog harda i u cemu je sve sporiji, u podizanju windowsa, kopiranja fileova...
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2006., 19:31   #2
brule
Registered User
 
brule's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 18
Dali frend mora hitno kupit laptop ili ne?
brule je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2006., 21:51   #3
SunBlade
Registered User
 
SunBlade's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: -
Postovi: 368
Evo imam ja Acer, ali 5101AWLMi VGA i zadovoljan sam sa njime i taj hard mi ne predstavlja nikakav problem....no ionako se to kasnije lako zamjeni ako ce mu bas to toliko smetati, makar ne vjerujem da ce to bas nesto previse osjetiti. Evo neki dan sa frendom igrao COD2 na "normal" postavkama i sve sljaka super. I nema neke razlike u dizanju windoza i kopiranju radi harda na 4200...nece to bas nesto osjetiti. Prije ovoga lapa sam imao reklo bi se poprilicno dobru "masinu" za igranje, ali desktop i mogu ti reci da mi je ovaj lap ok zamjena.....ako sam ja nakon toga stroja zadovoljan sa ovim lapom, onda bi trebao biti i tvoj frend...jedino ako je ne znam koliko zahtjevan. Ako bas hoce stroj, neka zaboravi na lap ili neka bude spreman izdvojiti veliku sumu za njega. No, oih 4200 okretaja ga bas i ne trba zabrinjavati. Uostalom....lako hard moze zamjeniti za neki brzi kada skui lovu.
SunBlade je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na