Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Aplikacije
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.04.2016., 13:20   #1
puzda_muterina
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2015
Postovi: 120
Mape Hrvatske ?

Do sad sam godinama koristio GoogleMaps za planiranje puta, ali sam se razočarao kad sam išao tražiti neke ulice a on mi kaže da ne postoje, a postoje.
Evo npr. trebao bi otići do kolege koji stoji na adresi Radobiljska cesta 10, Šestanovac i kad mu zadam rutu od moje lokacije do te adrese dolazi poruka “Sorry, we could not find the exact location. Using approximate location instead.”
Ima li koja interaktivna karta hrvatske koja če pronaći svaku ulicu koja je upisana na karti
puzda_muterina je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 13:24   #2
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam upisao "Radobiljska cesta šestanovac" i odmah mi otvorilo, samo broj 14.

Ne vidim gdje je problem.

Kupi kvalitetnu navigaciju (GARMIN po mogućnosti) i nećeš imati brige, ali mene google maps na mobu služi savršeno već par godina.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2016., 14:18   #3
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
ako nema google maps, ima here:
ivo_k je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 14:21   #4
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
ili viamichelin, to troje ja koristim, maps, here, viamichelin
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2016., 15:01   #5
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
mireo i sve imas.. a naše
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2016., 20:51   #6
Bodisson
Premium
Moj komp
 
Bodisson's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 236
Waze (online), našao ulicu
Here (offline), našao ulicu i broj

Smatram da je prijedlog kupovine decidiranog GPS uređaja u doba kad gotovo svaki mobitel ima GPS promašen... No hard feelings, eh?
Bodisson je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2016., 23:37   #7
Forace
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Petrinja
Postovi: 1,604
Jedno je nać ulicu, a drugo je vozit po uputama i navigaciji. Pretpostavljam da navigacija ima precizniji gps od mobitela, jer mobitel redovito fulava, a mozda minutu, bez obzira na frekvenciju osvježavanja.
Forace je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 11:12   #8
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 12:42   #9
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Jedno je nać ulicu, a drugo je vozit po uputama i navigaciji. Pretpostavljam da navigacija ima precizniji gps od mobitela, jer mobitel redovito fulava, a mozda minutu, bez obzira na frekvenciju osvježavanja.
kako koji mobitel, tj. ovisi o kvaliteti ugradjenog gps-a.
pored google maps i here, ovaj mireo izgleda kao nesto iz 90ih.
ivo_k je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 13:15   #10
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Nikad imao problema sa google maps, a išao pa svakakvim pripizdinama, a mob je u najbolju ruku osrednji (htc 610)
nub je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2016., 13:19   #11
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Mireo ne bih preporucio ni najgorem neprijatelju. Neka su domaci, ali se i ponasaju kao domaci. Prije par godina kad sam kupio njihove mape vidio sam odnos prema kupcu, lazno oglasavanje i tipicno balkansko ponasanje.

Nemam pojma dal su se popravili ili nisu. Niti planiram saznati. U firmi smo njihove karte i njih same odavno otpilili, koristimo navigon i mirni smo.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2016., 17:04   #12
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Ja na njihove mape nemam prigovora.
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 00:24   #13
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ja sam kupio njihove mape, i sve je bilo odlicno. Malo po hrvatskoj koristio, sve 5. Slovenija, austrija, njemacka - odlicni. I onda kad me posao odveo prema istoku (srbija, bugarska i rumunjska) nastali problemi. Karte beskorisne. Iako sam sve to imao kupljeno.

Tj. tako su se barem reklamirali. A na upit zasto su karte tako 'spartanske' za istok, dobio sam odgovor da mogu doplatiti za bolje karte. Naravno, tako nije pisalo kad sam kupovao Mireo. Dapace, pisalo je koje su sve zemlje podrzane. Dakle lazni marketing.

To je bilo prije par godina. Nemam pojma kakva je situacija sada, niti zelim znati. Ko god me pita za preporuku navigacije, Mireo uvijek uredno popljujem. Mislim da su u ovih par godina izgubili cca 10ak musterija radi mene. Nece ih to unistiti naravno, niti ce im nesto naskoditi. Niti mi je to cilj. Ali bezobrazni su i lazovi bili. Kad sam ih na kraju izguglao naletio sam na dosta detaljan clanak na jabucnjaku u vezi njih. I tocno odrazava moje misljenje o istima.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 08:49   #14
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
kad je još vio mireo VIA app, da karte su bile tak tak, okolne države
ali su ua HR područje bili i od samog tom tom-a, navigona i igo pa i čak razvikanog garmina
Onda je dosao cardinale black edition 3.x .. popravili se za sloveniju i hr pojačali, sklopili neke ugovore za okolne države. Zapadna EU još bolja postala.
Pa dosao mireo dont panic ... mislim da su tu kompletno promjenili dobavljača karata za okolne zemlje i što se tiče zapadnih zemalja.. austrija, njemačka, francunska i švicarska, sve ok.
Al opet mjenjaju .. mireo genius map .. a isti dont panic... opet kupuj.
Uglavnom, ja nemam iskustva sa istočnim zemljama.. ali zapadne ok, HR od konkurencije najbolja.. pogotovo sa kućnim brojevima.

Čak se sječam, jedno vrijeme je i garmin bio u problemima..
Prodavali garmin globalna karta sa HR i prodavali ono nešto adria route posebno.. a karte bile katastrofa naspram globalne.

E sad, cijenom su uvijek bili pristupačni.. 100-200 kn za full eu (na akcijama) ili 10€ za HR only
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 09:00   #15
sale001
Premium
Moj komp
 
sale001's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sk
Postovi: 273
Slazem se, isprobavao sam sve i svasta, ali uvijek mi je sa njihovim kartama bilo najpreciznije. Sto se konkurencije tice, mogao bih reci da su onda lagali i varali jer su bili neprecizni, a puno skuplji. Na istok nisam isao, pa ne mogu o tome nista reci, osim da znam koji je osjecaj imati kartu koja te ne dovede kud i kako hoces.

Zadnje izmijenjeno od: sale001. 10.04.2016. u 09:05.
sale001 je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 09:50   #16
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
kad je još vio mireo VIA app, da karte su bile tak tak, okolne države
ali su ua HR područje bili i od samog tom tom-a, navigona i igo pa i čak razvikanog garmina
Onda je dosao cardinale black edition 3.x .. popravili se za sloveniju i hr pojačali, sklopili neke ugovore za okolne države. Zapadna EU još bolja postala.
Pa dosao mireo dont panic ... mislim da su tu kompletno promjenili dobavljača karata za okolne zemlje i što se tiče zapadnih zemalja.. austrija, njemačka, francunska i švicarska, sve ok.
Al opet mjenjaju .. mireo genius map .. a isti dont panic... opet kupuj.
Uglavnom, ja nemam iskustva sa istočnim zemljama.. ali zapadne ok, HR od konkurencije najbolja.. pogotovo sa kućnim brojevima.

Čak se sječam, jedno vrijeme je i garmin bio u problemima..
Prodavali garmin globalna karta sa HR i prodavali ono nešto adria route posebno.. a karte bile katastrofa naspram globalne.

E sad, cijenom su uvijek bili pristupačni.. 100-200 kn za full eu (na akcijama) ili 10€ za HR only
Pa di je to jeftino? Svako malo kupuj, a uz to se nadam da ce raditi ok? Po hrvatskoj mi karte najmanje trebaju.

Sto se tice konkurencije, kupio sam za 40$ cijelu EU navigon na akciji. Prije cca 2-3 godine. Nikad ni jedan problem, niti najmanji. Nikakvih dodatnih troskova i/ili problema. Platio bih i punu cijenu svakih par godina da moram, jer sam prezadovoljan. Da procitam samo pozitivne komentare o mireu ne bih im vise ni kune ostavio, a ovaj tvoj primjer gore (dont panic, adria route, mijenjanje karata svako malo...) mi daje do znanja da su sve samo ne ozbiljni
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 10:53   #17
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Vidi se da se maksimalno trudiš popljuvati.
Imam Dont Panic cca 3 godine, izmjenio mislim 4 mobitela, još radi.
Nisam siguran koliko izmjena mobitela dozvoljavaju, ali sumnjam da imam još puno.
Karte rade dobro, za Srbiju i BIH su loše, ali sam to znao i prilikom kupovine, a nije mi ni bitno.
Italija, Njemačka, Austrija, Mađarska, Slovačka, Poljska i Češka su dobre, ostale nisam koristio iako imam full EU.

Dont Panic koristi mireo karte za HR, ostale TomTom. Ta nova aplikacija mislim da koristi Navigon karte. Da li je za HR isto njihova ili ne, nemam pojma.

App svakako ima nedostatke, tipa najavljivao je SVAKI izlaz s autoputa u Mađarskoj, da popizdis. Ali su ispravili nakon što sam im prijavio. Najviše mi smeta što nemaš popis svih najbližih POI po kategoriji, nego moraš biti pametan i znati naziv svakog da bi našao.

Ostalo sve radi bez greške.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 10:56   #18
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Meni je mireo bio odlican za hr a za druge drzave neznam.
Koristio sam njihovu navigaciju i na win ce,winmo 6.5 i androidu.
Druga je stvar sto morate kupovat svaki put karte kad naprave novi program.
Dont panic je koristio lokalne i tomtom mape a genius maps sad koristi here/navteq i lokalne pa bi trebalo bit malo bolje pokriveno.

Igo primo/igo nextgen sa Here mapama je takodjer pouzdana navigacija.

ps. dont panic je vezan za google account pa zato mozes mjenjat mobitel a koristit iste licencirane mape.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 10.04.2016. u 11:05.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 12:05   #19
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Vidi se da se maksimalno trudiš popljuvati.
Istina. I tu cu stati, jer iznio sam misljenje pa sve dalje sto napisem djeluje stvarno jako ruzno

Citiraj:
Imam Dont Panic cca 3 godine, izmjenio mislim 4 mobitela, još radi.
Nisam siguran koliko izmjena mobitela dozvoljavaju, ali sumnjam da imam još puno.
Karte rade dobro, za Srbiju i BIH su loše, ali sam to znao i prilikom kupovine, a nije mi ni bitno.
Italija, Njemačka, Austrija, Mađarska, Slovačka, Poljska i Češka su dobre, ostale nisam koristio iako imam full EU.

Dont Panic koristi mireo karte za HR, ostale TomTom. Ta nova aplikacija mislim da koristi Navigon karte. Da li je za HR isto njihova ili ne, nemam pojma.

App svakako ima nedostatke, tipa najavljivao je SVAKI izlaz s autoputa u Mađarskoj, da popizdis. Ali su ispravili nakon što sam im prijavio. Najviše mi smeta što nemaš popis svih najbližih POI po kategoriji, nego moraš biti pametan i znati naziv svakog da bi našao.

Ostalo sve radi bez greške.
Mislim da tu svoju aplikaciju mozes instalirati koliko god hoces puta, tj. da nisi ogranicen.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 12:15   #20
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
ja koristim MAPS ME , jos nije nesto ne naslo
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 17:39   #21
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
Dont panic je koristio lokalne i tomtom mape a genius maps sad koristi here/navteq i lokalne pa bi trebalo bit malo bolje pokriveno.
Je navteq, ne navigon kako sam ja napisao. Šta je lokalna za HR njihova ili navteq?

Citiraj:
Autor viper Pregled postova
ps. dont panic je vezan za google account pa zato mozes mjenjat mobitel a koristit iste licencirane mape.
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Mislim da tu svoju aplikaciju mozes instalirati koliko god hoces puta, tj. da nisi ogranicen.
Nekako mi ostalo u glavi da je max IMEI brojeva = 5.
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 17:53   #22
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
mireo na iphone vezan na itunes acc, ide do 5 .. tako da možeš i kolegi dat
na androidu pa je vezano na gmail acc i opet ide gdje je tvoj gmail acc
Meni osobno mireo ok..
jest da su sad malo raštrkali sa verzijama kako sam napisao.. al je to očito ono.. da se prodaje "novo".
I opet mi je jeftinije dat 200 kn za aplikaciju sa svim kartama, nego da kupujem garmin ili igo uređaje po soma kuna.
A update karata je na mireo genius maps jako čest.
Naravno starije verzije su malo zapostavili koliko čitam rew..
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 18:06   #23
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Sve je to ok, ali meni opet nije jasno zasto bi netko u danasnje vrijeme platio taj Mireo kada postoje daleko bolja free rjesenja na svim mobilnim platformama? Mislim da taj Mireo ni u jednom aspektu nije ni priblizno bolji od Here ili Google maps.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 10.04.2016., 18:16   #24
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Je navteq, ne navigon kako sam ja napisao. Šta je lokalna za HR njihova ili navteq?
Je za dont panicu su radili hr mape. Za geneius neznam..valjda isto jer su HR firma a i app je njihov pa bi to bilo logicno nekako.

ovo sto si linkao ti je malo starog datuma.
Nove karte su > map.hak.hr
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2016., 23:02   #25
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Mireo ...

Imao sam Cardinale, viaGPS, don't panic, ... dakle družimo se još od windowsa mobile 5.0 mislim ... I da je naš proizvod, i je naš mentalni sklop i vidi vraga platio sam ponovo karte ali ovaj put samo za Hrvatsku za novu aplikaciju Genium Map (inaće u pravilu imam uvijek barem RH, Slo i DACH karte).

Ali ...
Nisam ostao dužan, napisao sam lijepo mail da ipak postoji nešto što se zove customer care. Adobe mi daje po 70% sconto jer ga imam od prvog a koje imaju u adobe, Corel mi daje po 70%, Bitdefender dobijem svaki put po 75%, O&O mi daje po 80 - 90% popusta, ... a neki tamo mireo me niti ne obavijesti da stara aplikacija se više ne razvija i da se mogu slikati sa update mapama za don't panic. Lijepo napisao da sam karte za RH PONOVO platio po tko zna koji put, ne zato što su najbolja navigacija, ne zato što rade, već iz čistog lokal patriotizma. Mislim to je troška nekih 200-tinajk kuna za karte koje koristim (jednom malo bolje ne zalutaš i isplatio si to u gorivu) Uz poruku da je postojećeg kupca jeftinije zadržati nego naći novog. Par dana iza toga upalim navigaciju i pojavi se poruka da mogu dobiti CIJELU europu za nekih par dolara što sam i kupio.
Zašto mireo ... zato jer radi.

Imam here, ok, imam mapse ok ... ali mireo radi. Da se vozim, vozim se ... samo u RH imam 128 ureda, imenuj selo bio sam tamo. DACH mi lagano postaje okučnica ...
Izgleda da se i balkanci mijenjaju ... lako balkanca sa balkana (u ovom slučaju u london) ali teško balkan iz balkanca ali izgleda da ide ...
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Sve je to ok, ali meni opet nije jasno zasto bi netko u danasnje vrijeme platio taj Mireo kada postoje daleko bolja free rjesenja na svim mobilnim platformama? Mislim da taj Mireo ni u jednom aspektu nije ni priblizno bolji od Here ili Google maps.
I GIMP je super pa platim Adobe Photoshop, i XnView je vrhunski preglednik pa ipak platim ACDSee Pro, CCleaner i Defraggler i AOMEI su super free riješenja, pa opet to sve kupim od O&O ... isti razlog
BTW ako nekome treba code za
O&O Defrag 19
O&O DiskImage 10
O&O SafeErase 10
O&O AutoBackup 5
za 136,25 kn za 1 PC ili za 276,60 kn sve to zajedno za 3 PCa... mislim da vrijedi još sutra ili sutra i prekosutra.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 13.04.2016. u 23:37.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2016., 06:23   #26
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Znači dont Panic se sigurno više ne razvija tj. nema nadogradnje karti?
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2016., 09:47   #27
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Citiraj:
Autor Mikeyy Pregled postova
Znači dont Panic se sigurno više ne razvija tj. nema nadogradnje karti?
copy paste odgovora na moj upit:

Last map update for Don’t Panic is 2015.03 and DON’T PANIC will not receive map updates any longer.
we’ve stopped development of DON’T PANIC in favor of Genius Maps. After all, Don’t Panic is 4 years old product.

You can install Genius maps but maps from DP is not transferable into Genius maps.
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2016., 17:07   #28
Mikeyy
Premium
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: HR
Postovi: 2,074
Bravo, nisam znao. Ne znam šta bi rekao, ja već dugo koristim tako da mi se sigurno isplatilo, ali jao onima koji su kupili nedavno...
Mikeyy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2016., 22:20   #29
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Black Dragon Pregled postova
I GIMP je super pa platim Adobe Photoshop, i XnView je vrhunski preglednik pa ipak platim ACDSee Pro, CCleaner i Defraggler i AOMEI su super free riješenja, pa opet to sve kupim od O&O ... isti razlog
Sve je to ok, i defintivno bih i ja kupio da je komercijalni proizvod bolji od besplatnog. U ovom slucaju to na zalost nije tako.
Mislim, stvarno ne mozes reci da je jedan Mireo Genius iza kojeg stoji firmica od maksimalno 50 uposlenih, bolji od Here ili nedajBoze Google Maps iza kojeg stoji "svemoguci" Google, zar ne?
Jedno vrijeme je firma za koju sam radio kad je aktualan bio Don't Panic, bila zastupnik za Mireo, tako da znam o cemu pricam, pocevsi od kvalitete samog softvera, preko ugrađenih mapa, pa sve do supporta.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2016., 09:21   #30
ivo_k
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: .hr, .com
Postovi: 448
mireo bi mogao i trebao biti puno bolji da koristi google maps kao platformu na kojoj bi izrađivao komercijalna/poslovna rješenja kao npr. mobilisis.

no kako to vec biva u hrvatskoj, oni smatraju da su jako pametni pa prodaju zastarjeli drek pod sloganom "kupujmo hrvatsko". kao da mi nesto imamo od toga.
ivo_k je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na