Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.12.2012., 11:16   #1
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
Gericom Celeron M1500

..ne raspoznaje disk, ja sam pokusala vadit taj disk i vracat nazad, al opet nista , u biosu ga ne detektira, nije moj laptop, ovu firmu nisam cula do sad, u cemu jos moze bit problem i ako je riknuo disk, moze li se slucajno nabavit , 40 giga???aj pomagajte
  Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 11:37   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Gericom je austrijska firma koja djeluje na njemačkom govornom području i sama slaže vlastite kompove i laptope. Bila je jednom davno firma koja ih je uvozila u HR, ali sam joj zaboravio ime.
Hard bi trebalo izvaditi i ispitati ga u nekoj konfi tek toliko da se vidi radi li uopće. Ako baš hoćeš novi (vrlo upitna investicija obzirom na starost laptopa!!), trebaš tražiti 2,5" IDE/ATA/PATA hard. Svakako bi trebalo pronaći informaciju koliki kapacitet 'podnosi' čipset da ne bi kupila 250Gb, pa da ga ne prepoznaje. Moj savjet je da se kupi neki polovan preko oglasnika do 100Gb.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2012., 15:26   #3
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
dobro ispalo je da se disk malo pomaknuo, mora ga se podboltat hahhaa, to sad tako radi, pa cu kasnije vidjet za diskove, nije riknuo, coconut hvala u svakom slucaju
  Reply With Quote
Staro 17.12.2012., 19:15   #4
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Bila je jednom davno firma koja ih je uvozila u HR, ali sam joj zaboravio ime.
RAJ d.o.o. se zvao uvoznik Gericom u RH
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2012., 08:38   #5
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Tako je. S tim da su bili promijenili ime. Prije je bilo Sun nešto. Sjećam se da sam kupovao neke komponente u njihovoj riječkoj poslovnici.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na