Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.12.2017., 08:35   #7171
joule1309
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 50
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Ako se ne varam SK je zasad uzeo Euro, a za svjetsko se još ne zna.
Svjetsko 2018 je još na HTV-u, to mi je trenutno najvažnije. A za ona slijedeća čemo vidjeti...
joule1309 je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 14:25   #7172
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Jel ima tko problema sa onom opcijom gledanja do 3 dana unazad Tv programa? Kod mene zna toliko stekao da bude negledljivo
henri_007 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.12.2017., 15:11   #7173
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 261
Ne gledam često unazad, ali jučer nisam mogao pokrenuti tu opciju. Nakon isključenja iz struje, STB je povukao novi softver i pogledao sam naknadno emisiju koju sam htioo.
acmevagabundo je online   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 15:21   #7174
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Imao tih problema, tehničar promjenio router , proradilo pa se nisam puno pitao kako zašto.
Nakon par dana, stb poblesavio , tj upalio bi se, ostao na zadnjem programu uz sve sive opcije,i nakon minute ugasio. Zamijenjen drugim, ista stvar.Na kraju ispao problem s IP adresama prema info korisničke podrške.
Malo suludo da nije davao povratnu informaciju oko problema, već je djelovalo kao HW kvar.
Novi/zadnji stb se pak gasi na random , uz kratak šum i snijeg, tako da čekam treći 😂
4 godine nisam uputio poziv tehničkoj podršci , ali evo, uletio u seriju.

Moram priznati, reagiraju brzo, svaki put je dogovor idući radni dan. Jest da sam imao sreću da su 2 "kvara" počela u petak 😁
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2017., 19:03   #7175
WindEmperor
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: CRO
Postovi: 113
Meni se vratio jedan stari problem sa Technicolorom. WiFi brzina padne na 2-3 Mbps i nemice se sve dok ne restartam router.
Radio speedtest sa 3 mobitela i 2 laptopa i uvijek isto, 3 Mbps brzina 20cm udaljenost od routera. Preko zice full brzina. Probao sam svasta, jedino restart WiFia pomaze ali problem se vrati kroz koji dan.
Pokusat cu nagovoriti Bnet da mi zamjene router jer sam uvjeren da nesto nije u redu.
WindEmperor je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 00:03   #7176
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,886
Citiraj:
Autor WindEmperor Pregled postova
Pokusat cu nagovoriti Bnet da mi zamjene router jer sam uvjeren da nesto nije u redu.
No shit Sherlock
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2017., 12:21   #7177
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Dakle šta je s ovim Kaon šitom. Frajer mi random pali televizor usred noći/dana iako je ugašen i on i TV.

Ugasio sam mu onaj HDMI CEC u postavkama na kraju pa ćemo vidjeti hoće li to riješiti problem.
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2017., 20:01   #7178
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ovo je prva rečenica na današnjoj prezentaciji :

''Vipnet je prava otkupio za sezone 2018/2019, 2019/2020 i 2020/2021. Riječ je o 120 utakmica uživo koje će tijekom sezone biti emitirane u HD kvaliteti na Vip i B.net TV-u.''

Prema tome bit će i na B-netu.
Informacija:
http://media-sat.net/2017/12/14/vipn...rvaka-do-2021/
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2017., 08:36   #7179
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Dali zna tko kako nastimat daljinski od Bneta da gasi kaon i tv zajedno?
Pratio sam bio uputsva koja je neko vec stavio, stisnem na bnetovom daljinskom tipku ok zajedno sa tipkom za gasanje tv na dnu dok lampica ne pocme konstatno svjetlit i onda kaze da treba stisnut tipku na starom daljinskom ne pise koju... te onda ok na bnetovom, nije dobro objasnjeno po meni pa ako zna netko bio bih zahvalan.
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2017., 08:37   #7180
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Tipku za gasenje da klonira. Očito je
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2017., 09:08   #7181
Ante001
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 125
Da logicki sam i ja tako napravio, stisnio sam na starom daljinskom tipku za gasenje i onda opet ok na Bnetovom ali ne radi zato i pitam da vidim dali sam dobro napravio.
Ante001 je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 18:48   #7182
banjodido
Premium
Moj komp
 
banjodido's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Agram
Postovi: 121
Od nedavno sam korisnik Bnet-a. Imam Carnet-ovu opciju i sluzbeni mail koji koristim pomocu Thudnerbird-a. Na iskonu sam koristio doma iskonov smtp server. Sada sam to isto pokusao s Bnet-ovim ali ne sljaka. Zvao tehnicku podrsku, oni mi dali mail.vip.hr kao izlazni server. Ali ni to ne sljaka. Ima tko da koristi Bnet-ov smtp i da mi kaze koje su postavke?
__________________
"Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in one pretty and well preserved piece, but to skid across the line broadside, thoroughly used up, worn out, leaking oil, shouting GERONIMO!"
banjodido je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 21:33   #7183
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Malo sam lijen pa mi se ne čita 200 strana da saznam, kakvi su? Sad san naša onaj kompare.hr i vidin da mi je najjeftiniji paket u b.neta pun kufer jeftiniji nego optima- 50 kuna manje mjesečno. Druga opcija mi je tele2 pokućni, al mi treba i telefon, nezz jel ga daju sa pokućnim. Znam da nije thread za njih, al nagađam da netko ima iskustva s tim ovdje. Na optimi sam već dobrih 5 godina i svako malo me u mozak jel.

Bilo kakav odgovor bi bio divan, dosta mi je više ping spajkova od onako 6k+
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Modecom Oberon Pro oku ugodan šrot
-RM650 methinks
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2017., 23:39   #7184
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
ovak ti poprilici trenutno ide kvaliteta povezivanja:

optika,kabel, bakar -i onda velika praznina pa tele2 pokućni.
za kvalitetno povezivanje na tele2 pokućni trebaju mnogi preduvjeti biti ispunjeni
koji kod večine nisu,pokučni se uzima ako baš ništa drugo nije dostupno i ako si
predaleko od centrale sad dali treba gledati na kune ,naravno da treba samo pazi da zbog
20-30kn nećeš na kraju proklinjat svoj život sljedeča 24 mjeseca.

optika,kabel - svejedno gdje se nalaziš ,kvaliteta ne ovisi o daljini od centrale.

bakar,jako ovisi o udaljenosti od centrale,od ove godine ponegdje (i širi se) se uvode ormarići za skračivanje petlje(samo t-com) pa kome je dostupno ok je.

tele2 pokućni- ako nevidiš tele 2 odašiljać sa balkona/prozora ,a dostupno ti je nešto od ovog gore zaboravi na ovu opciju .
__________________
-

-

skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 05:47   #7185
DragonSlayer
Premium
Moj komp
 
DragonSlayer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 675
Dakle, onda mi je B.net jedina relativno uredu opcija ili? Ima iskon koji je ista pašta ka i Optima što se tiče brzina i bnet koji mi je max 21/2.5. Od optime sam nekih 1.7-2km, iako su rekli da bi trebali doć bliže prije nako 2 godine. Ugl hvala na informaciji.
__________________
Đedo, ja karte ak izgubim, pa tiš mene zapalit

Drugi rig:

-3600
-A2000 256GB | Blue 1TB
-6700 XT
-16GB Patriot viper steel
-B450m HDV
-Modecom Oberon Pro oku ugodan šrot
-RM650 methinks
DragonSlayer je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 07:53   #7186
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,559
po meni trenutno ako si blizu 2km od centrale,a nije ti dostupna optika ili kabel ,najpametnije ti je prvo raspitat se kod tcoma dali je dostupno priključenje na FTTC
to ti je ormarić koji glumi centralu,i lako je moguće da su ga negdje u tvojoj okolini postavili ,nedostatak je da se samo tcomovi korisnici trenutno a možda i trajno
mogu spajat na njih,znaći bilo bi malo skuplje ,ali bi imao i dobar internet a i opcije telefona nebi bile loše,ako to nije dostupno onda odeš u bilo koji tele2 shop i
uzmeš probnu sim karticu koja vrijedi par dana staviš u mobitel i provjeriš doma kako bi to radilo,ako si na 2km od centrale kako kod loše bi pokučni bio vjerujem da
bi bio bolji od bakra,bilo bi dobro da ga uzmeš bez ugovorne obaveze što bi značilo da router moraš sam kupiti,ali i da možeš uvijek izići iz usluge,a i vjerojatno
opcija sa FTTC,ako ti već nije dostubna biti će u sljedeće 2 godine gotovo sigurno,a i bežični internet nepodlježe istim pravilima kao "normalni internet" pa bi
izlaženje iz ugovora bilo gotovo nemoguće u slučaju recimo zagušenja mreže,što baš i nije rijedak slučaj pogotovo na obali.

sve drugo ti je isti k.... ovome što sad imaš -znaći te opcije biraš isključivo po cijeni.
__________________
-

-


Zadnje izmijenjeno od: skalar. 28.12.2017. u 08:02.
skalar je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 12:23   #7187
frulex
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 692
Citiraj:
Autor banjodido Pregled postova
Od nedavno sam korisnik Bnet-a. Imam Carnet-ovu opciju i sluzbeni mail koji koristim pomocu Thudnerbird-a. Na iskonu sam koristio doma iskonov smtp server. Sada sam to isto pokusao s Bnet-ovim ali ne sljaka. Zvao tehnicku podrsku, oni mi dali mail.vip.hr kao izlazni server. Ali ni to ne sljaka. Ima tko da koristi Bnet-ov smtp i da mi kaze koje su postavke?
A zašto ne koristiš od maila SMTP? Imam isti setup (Carnet+TB mail) i od službenog maila SMTP te nikakvih problema već 7-8 godina...

Poslano sa mog MI MAX 2 koristeći Tapatalk
frulex je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 15:57   #7188
banjodido
Premium
Moj komp
 
banjodido's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Agram
Postovi: 121
Na zalost to ne sljaka. Zbog toga sam uvijek morao prebacivati izlazni server kada sam od doma radio. Vec sam pricao s nasom IT sluzbom i njima je to poznato i to se nece mijenjati.
__________________
"Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in one pretty and well preserved piece, but to skid across the line broadside, thoroughly used up, worn out, leaking oil, shouting GERONIMO!"
banjodido je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 15:17   #7189
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Ovo je napisao provjereni forumaš sa jednog drugog foruma:
''Sa 1.1.2018 dolazi do promjena kanala, 11 kanala izlazi iz ponude, dolaze zamjene''

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 29.12.2017. u 15:27.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 15:57   #7190
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Ovo je napisao provjereni forumaš sa jednog drugog foruma:
''Sa 1.1.2018 dolazi do promjena kanala, 11 kanala izlazi iz ponude, dolaze zamjene''
Koliko vidim forumas je maknuo-editirao taj tekst i sad samo pise "Uskoro", a jos je pisalo zamjena tih kanala nije bas nesto.
Bumo vidjeli.
Cilim je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 23:04   #7191
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Navodno ispadaju Eurosport 1 i 2 iz B-neta. Info od B-net službe za korisnike. Sad ispada da se Eurosport nema gdje gledati( nema ga ni u MaxTV-u),a taman su ga lokalizirali.

Zadnje izmijenjeno od: Stipest. 30.12.2017. u 23:09.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 00:41   #7192
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jedino kaj sam gledo na Eurosportu je bila Bundesliga. To će mi jedino faliti. Ovo drugo je luk i voda.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 01:03   #7193
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Meni tenis ( Grand Slamovi) i Olimpijske igre.
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 11:21   #7194
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 261
Kako sad ispada? A ja još razmišjam kako mukte da dobijem HD na produženje ugovora
acmevagabundo je online   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 11:59   #7195
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Ipak je istina:
''U prijenosu na Eurosportu je objavljeno da korisnici Vip-a i Bnet-a od sutra neće moći gledati programe Discovery grupe''
Nisam vjerovao. Pa gdje će se moći gledati ES? Jedino ako nije sve skupa dogovor da se vrate na Max-TV. Inaće ćemu uloženi novac za lokalizaciju?
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 12:46   #7196
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Dobro pitanje.
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 13:38   #7197
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Eurosport facebook
''Poštovani korisnici usluga Vipneta i B.neta, sa žaljenjem vas obavještavamo da od 1. siječnja nećete moći pratiti kanale iz portfelja Discovery Networksa, među kojima i najpoznatije: Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery (ID), kao niti Eurosport 1 i Eurosport 2. Pozivamo vas da se obratite vašem operateru sa zahtjevom da navedene kanale vrate u ponudu.
Kanali iz Discovery Networks portfelja i dalje su dostupni kod drugih distributera u Hrvatskoj. Eurosport je putem platforme Eurosport Player dostupan u bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu na www.eurosportplayer.com''

https://www.facebook.com/EurosportHR...11034749022368
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 14:07   #7198
acmevagabundo
Premium
 
Datum registracije: Jul 2015
Lokacija: ZG
Postovi: 261
Eurosportplayer sam prekrižio kad sam vidio koliko žele naplatiti mjesečno korištenje. Naletio sam na informaciju da je mjesečna pretplata 3 eura. Reko, ajde stavti ću aplikaciju i u HD-u pogledati snooker. Nakon instalacije htjeli su mi naplatiti u kunama kad se preračuna 6 eura. Šta, mi u HR imamo duplo više para nego englezi?
acmevagabundo je online   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 15:50   #7199
Stipest
Registered User
 
Stipest's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 2,013
Stipest je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 17:13   #7200
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 986
Ako se uzme taj eurosport player. To ide prijava preko interneta, ili ima aplikacija? Koliko se uređaja moze povezat?
android-split je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na