Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2017., 17:47   #61
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Jel ti svjetli plava ledica onda kod poruke na viberu, primljenog sms-a, maila?
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2017., 18:02   #62
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Uvijek možete probati kako radi uz https://play.google.com/store/apps/d...flowlite&hl=enLight flow
schetz je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.01.2017., 19:49   #63
zalosnasova
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: bvk
Postovi: 227
Citiraj:
Autor ćubi Pregled postova
Jel ti svjetli plava ledica onda kod poruke na viberu, primljenog sms-a, maila?
Svjetli za sms,mail,viber,whapp,samo ne svjetli za propušten poziv.
zalosnasova je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 19:27   #64
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jel ima kakvih kaljenih stakala i kurtona za taj 5D u nas ili negdje da ste kupili i da ste zadovoljni time.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 19:41   #65
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Ima tu u temi link na kaljeno i maskicu koji sam stavio. Iako sam uzeo preporucenu postu, za kaljeno staklo je trebalo 25 dana, a za maskicu 40 dana iako su otpremljeni u jedan dan razlike.
(Navode da je za preporucenu do HR potrebno 9-16dana)

Jos ih nisam stavljao na GM, jer je trenutno na testiranju.

U SD imas kaljeno za 89kn, a maskice nemas. Po meni je onda bolje kupiti u smartsonu mob.pa dobijes "kasko s franšizom" 1 godinu. Zna biti popusta i u smartsonu 10-15% nekada, kao pred bozic, ali tko zna kad ce opet nesto staviti.

Maskica je jedna jedina za odabrati, rupa za on/off tipku je prevelika i nije centrirana i to je sto se vidi ovako i na feedbacku od trgovaca koji ju prodaju.

Kaljeno bez obzira na lijepo pakiranje meni djeluje na prvu plasticno.

*u paketu s mobom dobiješ 2 folije za ekran, za prvu ruku su OK, ali grebu se.
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 19:47   #66
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da, to je uvijek problem sa takvim "levim" mobitelima. Kao i za one Tele2fonove, nema šanse naći kejs, foliju ili kaljeno staklo, čak ni pod imenima tih mobitela zapravo kako se zovu.

OK, za soma kuna je fakat mob OK, ima 2GB RAM-a i najnoviji OS. Rekao mi je kolega s posla da će ga možda naručiti, pa ako ga naruči, bolje da ga malo isprobam prije nego ga kupim. Tu kod mene u ovoj kmetiji od grada nema ni jedan šop izložbeni primjerak koji bi se mogao vidjeti kako radi.

I po mogućnosti da ga isproba i osoba kojoj je namjenjen, a ne da se riknu pare pa daj povrat i tako dalje i tako bliže.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 19:52   #67
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Probaj vidjeti u iskonu(ako ima u tvom gradu) da li imaju GM 4G (GM 4G je maltene isti hardver i jos noviji sofver od 5.1 stigao je do 7.1.1)
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 20:19   #68
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Čudno kako taj 5D uopće ne postoji na Đeneral Mobajl stranici.

Iskon u mom gradu mi smo sretni što imamo Tele2, T-Com i VIP u gradu u krugu od 350 metara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2017., 20:22   #69
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Odaberi engleski jezik na njihovoj stranici i bit ce ti prikazan
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 18:05   #70
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor ćubi Pregled postova
Ovaj jeftiniji 4g ili 5d je po specifikacijma i po svemu osim softwareu ist sa jos par modela na tržištu.
Npr. isti je kao wileyfox swift,
Proucavajuci oba sam dosao do zakljucka da je jedina razlika 1mm po visini a i to je upitno jer su specifikacije na mnogim mjestima po tom pitanju malo razlicite.

Kako god... narucio sam masku za Wileyfox Swift 4G LTE pa cemo vidjeti. Takodjer izbor maskica i futrola za Swift je ogroman naspram GM 4G ili 5D kao i zastitnog stakla.

Code:
https://www.aliexpress.com/item/for-Wileyfox-Swift-Luxury-Wallet-Leather-Case-Cover-with-Card-Holder-Stand-Flip-Mobile-Phone-Case/32707767745.html?spm=2114.13010608.0.0.4QtxDj
Raspored tipki na telefonu i debljina Swift-a te pozicija kamere i blica je identicna tako da trebalo bi odgovarati, jedina razlika je taj CM mod i niza verzija androida.

Sam Swift se da naci za 1250kn i mislim da je tih 100/150kn samo placanje mozda "ljepseg zadnjeg poklopca" i ime, brand.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.01.2017., 18:15   #71
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
U pakiranju swifta neide punjač i da prednji panel je isti, a zadnji je taj milimetar veci, ali kaljeno bi trebalo 100% odgovarati, a za maskicu ces nam vec javiti.

@
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2017., 19:10   #72
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Evo, potrudio sam se poslikati sto slicnije ali hebiga... mrak je, nema vanjskog svijetla i ovo je najbolje sto mogu.

Swift sa neta:



"Moj" 5D





Razlike su minorne, jedino sto upada u oko je IP-9 konektor na 5D kraj kamere ali posto je sam taj pokrov okolo kamere na Swift malo drugaciji, zatvoreniji ne znaci da i on nema IP-9 konektor ispod tog pokrova.

Inace IP-9 konektor sluzi za spajanje vanjske 3G/LTE antene.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 19:49   #73
Levistej
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Nakon muka po webshopu mi je došao gm 5d iz sancta domenice. Osim činjenice da mi nisu ovjerili jamstvo, tj. dobio sam prazni garantni list, sa samim mobitelom sam izrazito zadovoljan. Kvaliteta izrade je na nivou, a kroz sve aplikacije leti 3 puta brže od mojeg prošlog moba.

Imam samo jedan problem, ne mogu prebacit muziku s kompa na mob nikako. Pokušao sam s 2 usb kabla, koristio i 2.0 i 3.0 port, ali nikako i nikako... Krene kopirat i točka, doslovno samo krene, ništa se samo po sebi ne kopira. Ima ko soluciju? Nije valjda da mi treba aplikacija za to?
Levistej je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 20:31   #74
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Bitan ti je račun, a garantni list je ionako bio u zapakiranoj kutiji, zar ne?

Zna se cesto dogoditi da je problem kopirati neke stare datoteke na novi mob pa cu ti dati par solucija:
1) odi u postavke, udi tamo gdje ti pise verzija, verzija androida i to sve.
Klikći po broju međuverzije(hrpa slova i brojeva) 10ak puta dok ti se nepokaze poruka da si otkljucao inzenjerski ili razvojni mod.

Udes u taj mod i vidi da li ti je ukljuceno uklanjanje programske greške na usb-u.

2) prebaci muziku preko bluetootha

3) prebaci muziku preko wifija

4) ako.imas microSD, kopiraj glazbu na karticu pa ju zatim stavi u mob
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 22:15   #75
Levistej
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Na kraju je običan restart telefona riješio stvar?
Navikao sam na windowse na mobu, tamo sinkronizacija sa kompom nikad nije bila ni najmanji problem, a vjerojatno je i do navike.
Levistej je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 17:32   #76
Levistej
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Znači futrola za wileyfox swift bi trebala skoro savršeno odgovarat 5d-u?
Levistej je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 18:22   #77
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Znati cemo za nekih 30 dana, krenule su prije 3 dana. Cim stigne budem javio tu.

Sto se tice obavijesti tj. one ledice rade, dakle svijetli plavo ali ovako to ide..
Dodje nesto, mob se posvijetli ako je zakljucan i kada se usljed neaktivnosti ponovo zakljuca onda krene treptati plavo svijetlo.
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 19:08   #78
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
U pravilu, na stock androidu ledica ne svijetli ako je ekran upaljen, bilo da ga je upalila notifikacija ili ti rucno. Ako onemogucis paljenje ekrana kod notifikacije ( ambent display?) onda bi ledica trebala svjetliti cim cujes zvuk notifikacije.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 21:05   #79
PitcherHR
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2
Netko reče da su 4G i 5d isti telefoni, što se dimenzija tiče.....?! Ako jesu, evo na ebay-u maskica

http://www.ebay.com/itm/Case-for-Gen...v-uIvkmmdbo8lA

Imam Nokia Lumia 535 i obožavam taj telefon.....ALI....pojede mi živce utor za punjač....svaki put moram proračunavat tangens kuta ulaza punjača u utor, i ako je radnja uspješna, ne diraj....ma nemoj ni očima pogledati i onda na punjaču sa 30% padne na 12%, pa se pitam jel to uistinu punjač, ili možda pražnjač.....?!
I onda kreće beskonačno pregledavanje manje poznatih smartphone brandova....zapalio sam se za Doogee T6 (najviše zbog baterije) pa mi ga frajer u Chipoteci izgadio do maximuma....ko bi to od prodavača očekivao....onda sam naletio na ASUS Zenfon 2 Laser i bio na korak do kupnje....recenzije sve pozitivne, po forumima i web stranicama....dok nisam svratio na Santa Domenica stranicu, i ovaj forum....sada sam na klik do kupovine, jer sve što sam ovdje pročitao mi je skroz na skroz OK

Iako sam pobornik windows phone-a, i rekao da ću teško opet kupit android, sve mi se nekako čini da ovo "teško" prelazi u "lako", ponajviše zahvaljujući prestanku prodaje windows OSa....ima li tko kakvu zamjerku na taj mobitel, da ipak ne pišemo sve u superlativima....?!
PitcherHR je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 21:14   #80
ćubi
Premium
 
ćubi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Osijek, Hrvatska
Postovi: 397
Ima tu u temi link na tpu maskicu. Uglavnom namijenjena je za 4G, ali na onom kartonu piše swift.

Stoga 4G=5D=Swift je isto
ćubi je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2017., 23:48   #81
PitcherHR
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2
Citiraj:
Autor ćubi Pregled postova
Ima tu u temi link na tpu maskicu. Uglavnom namijenjena je za 4G, ali na onom kartonu piše swift.

Stoga 4G=5D=Swift je isto
Thnx
PitcherHR je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2017., 17:26   #82
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
General Mobile 5D mini-review

General Mobile 5d - mini-subjektivna recenzija iliti "hands-on"

Dakle, imao sam nekoliko-satno druženje sa General Mobile 5D mobitelom iz Smartsona. Mobitel ima 24 mjesečno jamstvo s time da je prvih 12 mjeseci "kasko" osiguran (o tome više pročitajte na sajtu).

Možda će nekoga zanimati, možda će netko misliti da serem, ali u svakom slučaju ako jednoj osobi ovo pomogne, bit će mi drago Idemo redom.


Bundle

Niš posebno, rekli bi. Lijepa kutijica, uz mobitel, unutra bijeli gadni USB kabel, simpatični punjač od 1A, slušalice, baterija upute i 2 folije iliti screen protectora. Nije tempered glass, ali služi svrsi tj. "bolje išta nego ništa"




Mobitel

Lagan, plastičan, pod prstima filing jeftinoće kao nekadašnjih kineskih mobitela od 100 dolara iz 2013/2014. godine. Ali čvrsto i kompaktno napravljen, bez da cvili ili škripi pod prstima. No, kao što rekoh, nama finim guzicama djeluje baš jadno. Za usporedbu, LG L90 je za ovoga po tom pitanju 4 klase iznad, a isto je plastika. Imam dojam da ga i fina prašina može zguliti, iako vjerojano neće.
Evo par slika iz sa svih strana.




Kamera

Nemam fotki za okačiti, ali nisu neka sreća. Za usporednu, klasa LG L90/Spirit. Video također. Za cjenovni rang OK. Na svijetlu skroz upotrebljive, u mračnijem ambijentu jedva upotrebljive.


Baterija

Ono koliko sam ga tlačio, relativno dobro je sve to podnio. Rekao bi da dan će izdržati sigurno, možda i 2 dana.


Ekran

Za moj ukus, malo pretaman. Dosta refleksije daje, a i pod kutem nije se baš iskazao. Ispod 50% svjetline mi se čini beskoristan. Vani 100% is a must.




Softver

Čisti Google Android 7.0. Meni osobno gadan ali radi fluidno, lijepo i bez trzanja. Klasičan set aplikacija što inače i ide.


Verdict

Bi li ga kupio sebi? Ne. Bi li ga kupio ženi, roditeljima, nekome? Ne. Zašto?
Subjektivno, za 1100 kn se nađe boljih telefona. Kao jedini plus ovoj kupovini u Smartsonu bi izdvojio to kasko osiguranje i softversku podršku za mobitel. Sve ostalo je... kinesko. Kamera, ekran, baterija, čak i kvaliteta izrade. OK, je gorila gore, ali filing tapkanja po ekranu je identičan onome kakav sam imao ja Jiayu G4C pred 3 godine koji je isto imao gorila šajbu. Nije to to (fina guzica ). Na kraju krajeva, na kutiji lijepo piše MADE IN CHINA, stoga daleko je taj mobitel od Stambola

Za 1100-1200 kuna bi izdvojio Huawei P8 Lite u Emmezeti, a bilo ga je i u Elipsu za iste pare, također sa kasko osiguranjem na lom stakla.
Xiaomi Redmi 3S je miljama bolji po pitanju izrade od ovog Đenerala, iako nema Gorilla šajbu (zato ima kaljenog stakla ko dreka) i ima evenutalno pizdarije povremeno sa softverom.
LG K10 ima 0,5GB RAM-a manje, ali također je skoro po svemu bolji uređaj od Đenerala.

Ponavljam, nisam dugo ga koristio, par sati, ali mi je dovoljno da vidiš neke stvari. Kao i kod kupnje auta, dovoljno je 10 km (20 minuta) oš ga kupit ili neš tako i ovo.

Dakle, ni sebi ni svojima neću preporučiti ovaj mobitel. Osim ako netko želi imati mobitel sa godinu dana kasko osiguranja.

Rating: 4/10
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2017., 20:30   #83
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Pomoglo je brko hvala
Kad me neki average joe pita za osrednji mobitel bit ce ili huawei neki od modela ili sammy a3/a5
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2017., 22:37   #84
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Mislim da je Huawei trenutno najjači u tom low-midrange segmentu kod nas, ako izuzmemo "kineze izvana".
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2017., 23:41   #85
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Je i Huawei i Xiaomi su dobri dok ih ne opteretiš pa počnu mušice. U raw performance i multitasku General ga šije ovako po onom što sam uspio vidjet. Što se tiče filinga u ruci i dojma kvalitete, slažem se da je P8 Lite bolji, ali nije ni General baš kinder jaje.

Po meni glavni problem je šta će nakon otprilike godinu dana Huawei bit neupotrebljiv (za P8 Lite su i inicijalne recenzije išle da je mobitel spor, čak i u tom price rangeu). Al to sad to ovisi šta želiš od mobitela.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2017., 00:17   #86
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Mislim da je Huawei trenutno najjači u tom low-midrange segmentu kod nas
To sam i ja mislio i nikad vise ga ne mislim kupiti, eno ga u kanalu kod Crnkovaca.

Pa neka se tamo gasi navigacija u sred voznje.

U cemu je poanta sa GM 5d...

Sa kodom za popust je 990kn.
Android zadnji moguci + nadogradnje.
Baterija 2500mAh.
Qualcomm Snapdragon 410 Quad-core 1,2 GHz

Huawei P8 Lite

1099kn
Android OS, v5.0.2 (Lollipop) na 6.0
Non-removable Li-Ion 2200 mAh battery
Released 2015, May
Octa-core 1.2 GHz Cortex-A53

Jel ljepsi ? Pa je... kamere iste, izgleda profinjeno ali bogamu pa to je 2 godine star telefon...

E sad sto je tebi taj android na GM dosadan i sto nemas po cemu prckati i igrati se je drugi par cipela

Da pricamo o mobitelima za 2-3k kuna pa ajde, ljepsi li cvrsci itd... ali radi se o djubretima za 1k kuna koja trebaju fluidno raditi makar dok im je vazeca garancija i jos malo

LG K10 ok, mozda.. samo je izgled u pitanju i 7 grama je tezi a nesto manje memorije. No uzet P8 Lite kraj LG ili GM je ludost.

Kineze necu spominjati, hebes garanciju ako moram nesto slati u Kinu, dakle povoljni jesu i sve stima ali mozemo se sloziti da je kupovina mobitela iz Kine kupovina bez garancije, ko je odavde slao nazad mobitel u Kinu ?
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2017., 07:03   #87
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@Silver_tip
Sve super bratheu, nego, ti razumiješ riječ SUBJEKTIVAN DOJAM mogućo je to tako kako si ti opisao MENI se ne sviđa i ebat ga. Nemam niš protiv inače, tko voli nek izvoli. Iznio sam svoje mišljenje nakon što mi kroz ruke prošlo podosta mobtela pa tako i Đeneral
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2017., 08:50   #88
Dragster
Premium
 
Dragster's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 308
nije za svakoga to stoji, moja majka je složila dosta kiseli izraz lica kad je čula neki ĐENERAL MOBAJL. Na Samsung i LG se skače

Ja sam zaslinio na ove android updateove i uz dobru bateriju iskreno to je sve što je meni dovoljno bilo, a cijenu da ne spominjem. još otkad sam uzeo nexus 7 tamo 2014-e patim za istim i na mobu... inače sam volio preporučiti windowse ljudima koje nije baš briga, "samo da radi" jer su i najslabiji WP modeli radili perfektno.

đeneral je gadan ko lopov, al postoje fine guzice i ... grube
Dragster je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2017., 11:21   #89
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
@Silver_tip
Sve super bratheu, nego, ti razumiješ riječ SUBJEKTIVAN DOJAM
Aha, cak se i slazemo u jednom.... ja ga sebi isto nebi nikad kupio

Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
đeneral je gadan ko lopov
Bas to, meni je isto gadan.. vuce na spahtlu za bacanje morta. Prelagan je.

No.. ali... pitam klinca. Jel ti dobar ? Koliko traje baterija ?

Ma ko grom... izdrzi cjeli dan, gledam i filmove, rade mi sve igrice, skypa se... sestra mu ga zdrpi cim ga negdje ostavi... jos dodje ona neki dan i pita:

Jel mogu ja dobit isti taj ali onaj malo veci ? ( GM 5 2k kuna...)








Znaci ne mogu a da ge ne preporucim iako se meni ne svidja jer mobitel jednostavno radi svoj posao te ispunjava svoju svrhu te
s obzirom koliko kosta, radi to solidno dobro i bez glavobolja.

Hebiga, ljudi su fine guzice... ides kupit Kamin ili Sparet i onda gledas kako ti se vizualno uklapa u prostor i koje je
boje ( direktiva od zene ) jer ne smijes kuci sa vizualno ruznom peci. Koliko ima kW i stupanj iskoristenja naspram
ulozenih para je treca, cetvrta stavka koja ide tek nakon ispunjenja prve dvije o izgledu ljepote i boji

I onda na -15C sjedis kraj peci dok zena kokodace da joj zima ili trazis drva u Veljaci jer je sparet progutao 2 x vise nego
odron od prosle godine koji je dimio svako malo ali je grijao.... tako i sjedis sa mobitelom i psujes jel ucitava 100 godina nesto
ili hodas po kuci sa punjacima ili nesto trece


edit: i onda mu brkati da rating 4/10... pa misa mu ce ljudi pomisliti da je telefon odron, pa i odroni dobiju makar 6/10, subjektivno neobjektivna ocjena
__________________
trebaš seedbox?

Zadnje izmijenjeno od: silver_tip. 30.01.2017. u 11:34.
silver_tip je offline   Reply With Quote
Staro 30.01.2017., 12:31   #90
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja sam referenca sam sebi ne moram biti i drugima
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na