Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.11.2011., 17:17   #301
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor spider100 Pregled postova
Da imao sam gore CWM jer sam na prijašnji ROM stavio SpeedMod kernel
i onda sam direktno na to flešao Stock ROMom od TELE2.

Usput zašto Samsung JIG na radi na romovima iznad I9100XXKI4?
Kasnije uploadam odvojene fajlove za stock TELE2 nova verzija FW-a sa starim bootloaderom na kojem radi JIG. NA novom bootloaderu je JIG onemogucen. I CSC ce ti proraditi kako treba. Fleshaj telefon dok je SIM kartica unutra s ovim novim kojeg cu uploadati.MAlo se strpi jer imam t-com upload,a znas kako to ide .
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 19:13   #302
spider100
Registered User
Moj komp
 
spider100's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Karlovac
Postovi: 51
Thumbs up

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Kasnije uploadam odvojene fajlove za stock TELE2 nova verzija FW-a sa starim bootloaderom na kojem radi JIG. NA novom bootloaderu je JIG onemogucen. I CSC ce ti proraditi kako treba. Fleshaj telefon dok je SIM kartica unutra s ovim novim kojeg cu uploadati.MAlo se strpi jer imam t-com upload,a znas kako to ide .

Bruno_Rv!

Majstore s mora, Hvala još jednom unaprijed na Romu-u.
A u vezi JIG-a znači problem je u novom bootloaderu! Da li to znači da i na svim novijim Romovima Jig neće raditi?
spider100 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Oglas

Staro 04.11.2011., 00:03   #303
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor spider100 Pregled postova
Bruno_Rv!

Majstore s mora, Hvala još jednom unaprijed na Romu-u.
A u vezi JIG-a znači problem je u novom bootloaderu! Da li to znači da i na svim novijim Romovima Jig neće raditi?
Da.na novijima nece raditi osim ako malo "modam" novi rom i ubacim stari bootloader. Dok je GB tu,kad dodje ICS ,vjerojatno ce biti druga prica.

P.S. FW mi je na poslu,nisam stigao uploadat,sutra stavljam link.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 07:44   #304
spider100
Registered User
Moj komp
 
spider100's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Karlovac
Postovi: 51
Question

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Da.na novijima nece raditi osim ako malo "modam" novi rom i ubacim stari bootloader. Dok je GB tu,kad dodje ICS ,vjerojatno ce biti druga prica.

P.S. FW mi je na poslu,nisam stigao uploadat,sutra stavljam link.

Bruno, šta je sa LINKOM?!??!!???!!!
spider100 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 08:35   #305
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor spider100 Pregled postova
Bruno, šta je sa LINKOM?!??!!???!!!
Ajd smiri se, čovjek će stavit kad stigne
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 13:32   #306
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor spider100 Pregled postova
Bruno, šta je sa LINKOM?!??!!???!!!
a da potrazis na xda.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 16:00   #307
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ispricavam se na kasnjenju,ali upload mi je prespor,a moram radit na pc-u stalno pa sam morao prekidati upload. Stavit cu veceras da se uploada dok ne budem radio na pc-u pa stavim link.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 16:57   #308
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ispricavam se na kasnjenju,ali upload mi je prespor,a moram radit na pc-u stalno pa sam morao prekidati upload. Stavit cu veceras da se uploada dok ne budem radio na pc-u pa stavim link.
Čestitam na 4k postova!
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 17:56   #309
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
pozdrav...

evo frend mi je uspio napraviti cudo..mob je SGS2

isao je flashati neki custom rom,CWM mu je nesto zapeo na pola,on napravio reboot , otisao u ODIN, tamo mu je zablesilo na nekom zutom trokuticu,kolko sam skonto nije znao sta, i napravio glupost,istekao usb iz kompa, i sad fino ne moze niti upaliti mobitel,ni s onom kombinacijom tipki ni nikao, vadio je i bateriju ,spajao na punjac, odspajao,ali sve bez pomoci..ima li lijea za njega ili je frula i mob mora na servis..

thnx
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 18:43   #310
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor Mihael Pregled postova
Čestitam na 4k postova!
Hvala . Evo u 4001. postu stavljam link na Stock Tele2 i9100 2.3.4 sa starim bootloaderom.

NAPOMENA: nisam isprobao ovaj fw,samo sam ga spakirao za ODIN-a. Fw je 100% ispravan osim sto nisam isprobao kombinaciju sa starim bootloaderom. Odvojeno fleshanje radi,ali ovako pakiranog u jedan FW nisam imao kada probati jer trenutno nemam nijedan SGS2. Moje misljenje je da ne bi trebalo biti problema. Fleshate na vlastitu odgovornost. Javite jel sve ok.

Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
pozdrav...

evo frend mi je uspio napraviti cudo..mob je SGS2

isao je flashati neki custom rom,CWM mu je nesto zapeo na pola,on napravio reboot , otisao u ODIN, tamo mu je zablesilo na nekom zutom trokuticu,kolko sam skonto nije znao sta, i napravio glupost,istekao usb iz kompa, i sad fino ne moze niti upaliti mobitel,ni s onom kombinacijom tipki ni nikao, vadio je i bateriju ,spajao na punjac, odspajao,ali sve bez pomoci..ima li lijea za njega ili je frula i mob mora na servis..

thnx
Ako ne upali ni sa JIG-om,vjerojatno je zeznuo bootloader. AKo je to slucaj,jedini nacin je otvoriti telefon,zalemiti JTAG na plocu i direktno fleshati bootloader preko odgovarajuce opreme.. Nakon toga telefon ponovo postaje funkcionalan i moze se fleshati s ODIN-om. AKo ima jamstvo neka ga odnese u servis. Ako nema, moze pitati par servisera gdju mu je jeftinije odraditi taj posao,ili nek me kontatira na PM. Ovom procedurom se gubi jamstvo ako ga odnese u neovlasteni servis dok traje jamstvo.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 05.11.2011. u 20:47.
spawn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2011., 19:29   #311
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova

Ako ne upali ni sa JIG-om,vjerojatno je zeznuo bootloader. AKo je to slucaj,jedini nacin je otvoriti telefon,zalemiti JTAG na plocu i direktno fleshati bootloader preko odgovarajuce opreme.. Nakon toga telefon ponovo postaje funkcionalan i moze se fleshati s ODIN-om. AKo ima jamstvo neka ga odnese u servis. Ako nema, moze pitati par servisera gdju mu je jeftinije odraditi taj posao,ili nek me kontatira na PM. Ovom procedurom se gubi jamstvo ako ga odnese u neovlasteni servis dok traje jamstvo.


thnx,super objasnjeno, ja mu prenesem a on nek vidi sam sta i kako ce..
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2011., 16:42   #312
spider100
Registered User
Moj komp
 
spider100's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Karlovac
Postovi: 51
Upravo sam instalirao skinuti Stock Tele2 i9100 2.3.4 sa starim bootloaderom od Brune-RV-a
ROM radi 100% Ok, a jedini problem je što na Kaisu piše da tu verziju softverske opreme nije moguće nadograditi.
Vezano za stari bootloader JIG u potpunosti radi i poništava brojač.

Zanima me da li je netko isprobao najnoviji rom GT-I9100-XWKJ2(with the old bootloader).
Ja sam ga imao na mobu oko 3 dana i preporodio sam se u smislu stanja baterije koje je pokazivalo 81 %. Da li je netko imao slično iskustvo na tom romu ili se radi o dobro optimiziranom kernelu?

PS-Bruno čestitke na 4k postova!
spider100 je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2011., 23:09   #313
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor spider100 Pregled postova
Upravo sam instalirao skinuti Stock Tele2 i9100 2.3.4 sa starim bootloaderom od Brune-RV-a
ROM radi 100% Ok, a jedini problem je što na Kaisu piše da tu verziju softverske opreme nije moguće nadograditi.
To nije problem posto je to zadnji FW od TELE2 i Kies javlja da nema novijeg od toga,sto je istina
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 14:12   #314
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
pozdrav svima. evo stigla je moja mala pila pa da vas zagnjavim za potvrdu da nebih imao paperweight :-).

info (kupljen u dubai-u):
android version 2.3.3
baseband version I9100xxkg5
Karnel version 2.6.35.7-I9100jpkh1-cl453266 root@dell140 #2
build number gingerbread.jpkh1

PDA: I9100JPKH1
PHONE: I9100XXKG5
CSC: I9100JPKH1

SELLOUT SMS: OFF
PCODE:GT-I9100LKAXSG
MODE: PROD

------------------

prvo bih htio napravit backup (EFS) za sto mi treba root pa ako moze savjet dali cf-root ili ici na neki od tool-ova (S2 Root; SuperOneClick; SGS2 Easy Rooting Toolkit(zergRush Exploit)).

1. ako sam dobro skuzio za moj mob treba ovaj CF: CF-Root-SGS2_XX_OXA_KH1-v4.1-CWM4.zip?
2. za micanje zutog trokutica mogu koristiti JIG?
3. dali mi preporucate upucat najnoviji FW koji nudi kies (ako uopce bude nudio) i onda root/backup jer bih ga drzao tjedan/dva tako, da vidim kako se ponasa prije nego upucam glanet ili cyanogen?
4. izasao je CFroot 5.0. jel netko probao, ili bolje da se drzim v4?

btw decki, jel neko copio u zadnje vrijeme origigi samsung s2 2000mah bateriju sa poklopcem? moze neki link kod nas ili vani?

hvala i pozdrav

edit1: ja cu docekat penziju dok bruno dode na temu da me spasi LOL.
rootao sa CF v4.1 (zadnji za "kh1"). jel moze malo pojasnjenje dali mogu koristit npr. CF-Root-SGS2_XW_XEU_KH4-v5.0-CWM5.zip jer KH1 noviji od 4.1 ne postoji na CF-ovom linku. procitao sam ono pojasnjenje za oznake, ali mi jos nije bas jasno koliko daleko mogu otic sa brojevima, a da mi radi sve kak spada. hvala.
poz

edit2: trokutic maknut sa JIG-om. jel vam JIG ide tesko unutra, pitam da vidim dali je moj "los" pa da uzmem drugi ili su svi takvi?
dali je moguce ikako na strani SII ili u Win7 iskljucit USB charging jer kad sam na lapu necu da mi vuce struju mob (koristim kabel za tether)?

edit3: sinoc sam isao instalirat busybox, i sad vidim da CF kaze da se nesmije to stavit ako se koristi njegov CF-root jer ima vec u sebi i moze nesto zeznut. e sad me interesira kako znat dal sam nesto zasrao. kad sam instaliravao busybox je dao neki error da vec imam instalirano, bla, bla. uninstalirao sam sad taj noviji busybox.

Zadnje izmijenjeno od: geronimo_2. 09.11.2011. u 11:26.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 15:42   #315
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
pozdrav svima. evo stigla je moja mala pila pa da vas zagnjavim za potvrdu da nebih imao paperweight :-).
...
I meni usb jig ulazi malo teze, valjda je to normalno.
Ja kad sam svoj root-o, stavio sam preko odina supercore, skinio titanum backup -napravio backup, zatim skinio superuser, darkyrom tool, stavio gore darkyrom preko tog tool-a. Nakon toga sam stavio iz download mode-a CM7. Tak da ja prvi put cujem za neke stvari koje ti spominjes. Al ja sam to radio prije 2-3mj.

Mislim da se ne moras bojat da ces nesto sjebat, pogotovo ako imas usb jig, meni je par puta zableso na update-u, izvuko bateriju, krenio opet i sve 5. Jedino ako stavis gore CFW od s1, cito sam da mozes spalit maticnu il tak nesta.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 15:50   #316
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
a cuj, bolje pitat dvaput nego nesto zeznut. na XDA svako toliko uleti neki njub koji je uspio zaje SII. ljudi idu u to bez da prouce. ja sam proucio i jos mi neke stvari nisu jasne, al bar znam cega se pazit.

sad je na redu custom ROM i neznam kako stvari stoje sa updejtanjem modema jer evo sinoc sam primjetio "no service". kliko vidim po netu decki preporucaju updejt modema, ali nisam siguran koje su verzije za moj.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 15:57   #317
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Da, moze se desit da neki modem slabije radi nasem podrucju. Ja mislim da sam imao KH3. Sad mi je stock gore, mora na garanciju, pa neznam vise.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 16:05   #318
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor Izet Fazlinovic Pregled postova
Da, moze se desit da neki modem slabije radi nasem podrucju. Ja mislim da sam imao KH3. Sad mi je stock gore, mora na garanciju, pa neznam vise.
zasto mora na garanciju, sta je bilo ?
a koji ti je u originalu bio modem, mislim verzija, jer ne kuzim jos koje mogu kombinirat?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 16:51   #319
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
pozdrav svima. evo stigla je moja mala pila pa da vas zagnjavim za potvrdu da nebih imao paperweight :-).

info (kupljen u dubai-u):
android version 2.3.3
baseband version I9100xxkg5
Karnel version 2.6.35.7-I9100jpkh1-cl453266 root@dell140 #2
build number gingerbread.jpkh1

PDA: I9100JPKH1
PHONE: I9100XXKG5
CSC: I9100JPKH1

SELLOUT SMS: OFF
PCODE:GT-I9100LKAXSG
MODE: PROD

------------------

prvo bih htio napravit backup (EFS) za sto mi treba root pa ako moze savjet dali cf-root ili ici na neki od tool-ova (S2 Root; SuperOneClick; SGS2 Easy Rooting Toolkit(zergRush Exploit)).

1. ako sam dobro skuzio za moj mob treba ovaj CF: CF-Root-SGS2_XX_OXA_KH1-v4.1-CWM4.zip?
2. za micanje zutog trokutica mogu koristiti JIG?
3. dali mi preporucate upucat najnoviji FW koji nudi kies (ako uopce bude nudio) i onda root/backup jer bih ga drzao tjedan/dva tako, da vidim kako se ponasa prije nego upucam glanet ili cyanogen?
4. izasao je CFroot 5.0. jel netko probao, ili bolje da se drzim v4?
Drzi se V4.1. On radi dobro i napravljen je da radi sa KH1.

Citiraj:
btw decki, jel neko copio u zadnje vrijeme origigi samsung s2 2000mah bateriju sa poklopcem? moze neki link kod nas ili vani?

hvala i pozdrav

edit1: ja cu docekat penziju dok bruno dode na temu da me spasi LOL.
rootao sa CF v4.1 (zadnji za "kh1"). jel moze malo pojasnjenje dali mogu koristit npr. CF-Root-SGS2_XW_XEU_KH4-v5.0-CWM5.zip jer KH1 noviji od 4.1 ne postoji na CF-ovom linku. procitao sam ono pojasnjenje za oznake, ali mi jos nije bas jasno koliko daleko mogu otic sa brojevima, a da mi radi sve kak spada. hvala.
poz

edit2: trokutic maknut sa JIG-om. jel vam JIG ide tesko unutra, pitam da vidim dali je moj "los" pa da uzmem drugi ili su svi takvi?
dali je moguce ikako na strani SII ili u Win7 iskljucit USB charging jer kad sam na lapu necu da mi vuce struju mob (koristim kabel za tether)?

edit3: sinoc sam isao instalirat busybox, i sad vidim da CF kaze da se nesmije to stavit ako se koristi njegov CF-root jer ima vec u sebi i moze nesto zeznut. e sad me interesira kako znat dal sam nesto zasrao. kad sam instaliravao busybox je dao neki error da vec imam instalirano, bla, bla. uninstalirao sam sad taj noviji busybox.
Ne treba ti novi busybox,barem meni nije trebao, sve je radilo kako treba i sa starim. Sto se punjenja tice,mislim da nema te opcije nigdje. Cim ga spojis na 400-500mA telefon pocne puniti. Jedino jaci uredjaji ne pune na USB-u recimo IPAD ili GALAXY TAB

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
zasto mora na garanciju, sta je bilo ?
a koji ti je u originalu bio modem, mislim verzija, jer ne kuzim jos koje mogu kombinirat?
Pazi se kad stavljas CM7 i slicne romove koji su kodirani nanovo. U vecini slucajeva oni imaju svoje modeme i treba staviti onaj kojeg oni preporucaju ili daju link na njih. Zna se desiti da ljudi fleshaju CM7 i stave drugi stock modem i onda vise RADIO/BASEBAND ne radi. Ponekad se to rjesava fleshanjem stock roma i particioniranjem,a ponekad se zezne EFS i nema vise popravka osim u servisu.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 17:06   #320
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Pazi se kad stavljas CM7 i slicne romove koji su kodirani nanovo. U vecini slucajeva oni imaju svoje modeme i treba staviti onaj kojeg oni preporucaju ili daju link na njih. Zna se desiti da ljudi fleshaju CM7 i stave drugi stock modem i onda vise RADIO/BASEBAND ne radi. Ponekad se to rjesava fleshanjem stock roma i particioniranjem,a ponekad se zezne EFS i nema vise popravka osim u servisu.
uf, sad si me zabrinuo. stavljat cu galnet, ali pretpostavljam da isto vrijedi i za njega?

sto se tice busybox-a vec sam ga bio stavio sinoc i danas obrisao, ali kako cu znati dali sam nesto shebo? mozda najbolje da odem fleshnut cf-root ponovo? sad se ne sjecam jel gubim postavke i app ako to napravim?

i kako se gleda koja ver modema meni odgovara? sta mora bit oznaka KG5 ili?

koja verzija galneta bi bila za moj mob?

geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 17:23   #321
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
uf, sad si me zabrinuo. stavljat cu galnet, ali pretpostavljam da isto vrijedi i za njega?

sto se tice busybox-a vec sam ga bio stavio sinoc i danas obrisao, ali kako cu znati dali sam nesto shebo? mozda najbolje da odem fleshnut cf-root ponovo? sad se ne sjecam jel gubim postavke i app ako to napravim?

i kako se gleda koja ver modema meni odgovara? sta mora bit oznaka KG5 ili?

koja verzija galneta bi bila za moj mob?

U vecini slucajeva onaj koji napravi rom preporuci modem. Galnet se radi od MIUI-a koji se isto ispocetka kodira. Nema problema,samo napravi EFS backup i citaj uputstva.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 19:16   #322
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
zasto mora na garanciju, sta je bilo ?
a koji ti je u originalu bio modem, mislim verzija, jer ne kuzim jos koje mogu kombinirat?
oso vanjski zvucnik, neznam kak ni sta, bio je rootan. moze biti da je dobio malo vise struje i spalio ga, kad nije bio stock.

al cim dode sa garancije opet ide root ako ne dode ICS dok se oni sjete popravit.

EDIT: sto se tice modema uvijek je bio dobio zajedno sa ROM-om koju hocu stavit, ja sam skido sa sluzbenih CM, darky i miui stranica i pratio njihove forume. Na xda ima tolko toga da mi se neda sve citat.

Zadnje izmijenjeno od: Izet Fazlinovic. 09.11.2011. u 19:32.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 19:29   #323
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor Izet Fazlinovic Pregled postova
oso vanjski zvucnik, neznam kak ni sta, bio je rootan. moze biti da je dobio malo vise struje i spalio ga, kad nije bio stock.

al cim dode sa garancije opet ide root ako ne dode ICS dok se oni sjete popravit.
ajme, lose ful, to nisam jos cuo .
ja moram bit extra oprezan jer nemam garanciju, mislim imam, ali tisuce km daleko .

edit: jesi mozda kemijao sa onim tweakovima za boostanje zvucnika?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 21:59   #324
Izet Fazlinovic
Premium
Moj komp
 
Izet Fazlinovic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek-Zagreb
Postovi: 328
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova

edit: jesi mozda kemijao sa onim tweakovima za boostanje zvucnika?
ne.
mislim da je to vise do srece, nisam nigdje naso da se netko zali da mu je otiso zvucnik na CM-u, a pazio sam ga extra. garancija je tu.
Izet Fazlinovic je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2011., 13:13   #325
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Imam pitanje, imam Samsung Galaxy GT-P1000 ...ako ga rootam, svjestan sam gubitka garancije, ali da li postoji kasnije mogućnost da nedao bog zbog nečega ga moram vratiti - da samo jednostavno vratim ga (unroot?) i opet imam garanciju?
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2011., 17:09   #326
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Imam pitanje, imam Samsung Galaxy GT-P1000 ...ako ga rootam, svjestan sam gubitka garancije, ali da li postoji kasnije mogućnost da nedao bog zbog nečega ga moram vratiti - da samo jednostavno vratim ga (unroot?) i opet imam garanciju?
Inace da,ako imas tvornicki firmware za njega. Ja sam dugo trazio tvornicki za t-mobile HR i nisam nasao,na samsungovom serveru je postojao ali je paket imao gresku.
Ako samo rootas,mozes unroot preko superoneclick,ako stavis i custom FW od moras staviti tvornicki firmware.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 08:39   #327
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
evo prvi problem. sinoc zakljucam SII, iskljucim prije toga sve (BT, Wifi, GPS...). baterija je bila oko 80-90%. jutros ga nadem sa ekranom upaljenim sa porukom da je bat vec na 12%? wtf, imam osjecaj da se ekran upalio i radi cijelu noc i da je to pozderalo bat . nijedna app osim skype nije bila aktivna i autosync je bio off.
jel vam se to desavalo kad?
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 08:55   #328
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
evo prvi problem. sinoc zakljucam SII, iskljucim prije toga sve (BT, Wifi, GPS...). baterija je bila oko 80-90%. jutros ga nadem sa ekranom upaljenim sa porukom da je bat vec na 12%? wtf, imam osjecaj da se ekran upalio i radi cijelu noc i da je to pozderalo bat . nijedna app osim skype nije bila aktivna i autosync je bio off.
jel vam se to desavalo kad?
Pod status baterije pogledaj što je trošilo bateriju..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 18:52   #329
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
evo prvi problem. sinoc zakljucam SII, iskljucim prije toga sve (BT, Wifi, GPS...). baterija je bila oko 80-90%. jutros ga nadem sa ekranom upaljenim sa porukom da je bat vec na 12%? wtf, imam osjecaj da se ekran upalio i radi cijelu noc i da je to pozderalo bat . nijedna app osim skype nije bila aktivna i autosync je bio off.
jel vam se to desavalo kad?
Ako je i9100 a ne i9100T ili i9100G, stavi ovaj firmware od tele2 kojeg sam uploadao i onda probaj sve ponovo testirati.
spawn je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2011., 19:05   #330
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ako je i9100 a ne i9100T ili i9100G, stavi ovaj firmware od tele2 kojeg sam uploadao i onda probaj sve ponovo testirati.
sta ja mogu stavit taj (KI4)? nije mi to sa tim verzija jos bas kristalno jasno, ocito.
uglavnom bio je ocito zastekao nesto jer nakon reboota se nije ponovilo, ali me interesira dali se nekome desavalo doticno jer ionak se preznojavam stalno dal ce mi se pojavit screen burn-in u normalnom radu, a kamoli da mi ostane cijelu noc upaljen .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na