Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.01.2020., 00:16   #1
Luka2580
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2018
Lokacija: Križevci
Postovi: 37
Sumnja na graficku karticu

Pozdrav
Imam jedan problem sa CoD Modern Warfare, ali sva sumnja ide na graficku karticu
Naime, prije jedno cca 2 mjeseca totalno sam izbacio hdd iz racunala i stavio sam M2 ssd (xpg 8200 pro) te samsung sata ssd 1tb (Prije upgrade racunala cod je radio sasvim normalno)
Naravno nanovo stavio windowse, sve potrebne drivere te cod na samsung sata ssd.
Kod instaliranja drivera iz prve mi nije htjelo instalirati nove adrenalin drivere (radi se o rx 470 4gb) nego sam morao instalirati prvo staru verziju drivera pa napraviti update tih starih drivera na adrenalin drivere.
Kada uđem u igru, u trenutku kada stinsnem multiplayer odma me izbaci van iz igre bez ikakvog errora, znaci nista (to se događa kada je igra u postavkama tekstura i svega ostalog na na medium i na high, a rezolucija na 1920x1080)
Kod postavka rezolucije isto na 1920x1080 a sve teksture na low je druga prica
Znaci kada su teksture na low uđem u igru, baci me van bez ikakvog errora, ponovo uđem i kod ulaska me pita da li zelim igru pokrenut u safe mode, stisnem ne i igra onda radi normalno bez ikakvog probelma... ukratko ako hocu igrat cod moram prvo upalit da me izbaci i kad ponovo upalim radi bez problema...
Isprobano sve moguce od starih drivera grafe do novih...
Reinstalacija igre ne pomaze
Reinstalirao sam windows i ponovo instalirao cod (ovaj put na M2 ssd) i opet ista stvar, čak i nakon danasnjeg updatea igre od 50 giga.
Graficka se ne pregrijava, na strestestu od pola sata se ne rusi, procesor također... neznam vise sta da radim
Napomena: Sve ostale igre rade normalno na high postavkama grafike (Battlefield 1,4,5, Far cry 4, pubg itd...)
Help
Proc: Ryzen 5 2600
Ram: 16gb, 3200mhz, G.skill
Mbo: B450f-gaming
M2: xpg sx 8200 pro
Sata SSD: samsung 1tb
Luka2580 je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2020., 11:44   #2
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da nije napajanje problem? Koje napajanje imas?

Skini uniengine superposition benchmark, stavi na game mode, stisni f4 i ostavi nek vrti jedno sat dva pa vidi temperature i sto se desava s grafickom, ako u kojem trenutku prdne onda nesto ne stima sa grafickom i tu ne mislim odmah na hardware, velike su sanse da je software u pitanju, znaci driveri i tako dalje.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na