Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 30.08.2018., 12:13   #5971
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Eh sta ces sad s info kad je oslo gore, treba nam info kad je za 20 ili 30% palo, pa onda da kupimo ako se isplati.
Citiraj:
Autor aerial Pregled postova
Može li malo više detalja o ovome?

Detalja o čemu?
Pa baci oko na grafove pa ćeš vidit da je tako.

Pa pisao sam ovdje da kupujem altove još od polovice srpnja. A da znam gdje će biti dip svih dipova, kupio bih tamo sve odjednom. Ali ne znam, pa sam kupovao po DCA metodi.

A sad je raslo skoro sve, kad pogledam portfolio nema što nije raslo više od 15%


Gledam sad ovaj tren neki mini dip BTC. Ovaj tren od ovog što pratim VET, ETC, ARK izgledaju ok za ući, i za hold i za neki short/mid trade. Sve to naravno pod uvjetom da BTC ne ljosne dublje
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2018., 12:47   #5972
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Citiraj:
Autor aerial Pregled postova
Fora je u tome da nije otišlo gore, barem kad gledaš coinmarketcap.com za te coine. Možda roberto koristi neke manje atraktivne exchange pa me zanima, više detalja generalno, da ne nagadjam.
ICX 14.8.2018. $0,49
ICX 27.8.2018. $0,91
s coinmarketcap

druge mi se primjere ne da vadit
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 12:18   #5973
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
https://bitcoinist.com/bitcoin-cash-...2023-forecast/

do 2023 BTC na 98 000$ WTF_?

Interesantno je da Ripple predvidjaju na 1 cent. Pa sad ako netko ima vise info o ovom sto ovi predvidjaju ajde bacite. Dugorocna predvidjanja su jako teska i nemam nikakvu pamet da uopce razmisljam kako se moze nesto predvidjeti za unapred 5 godina, ali valjda oni imaju neki system. ja nemogu predvidjet sto cu za 1 sat jesti.

Uglavnom steta sto nisu nista napisali za Ethereum, no Decred (ajd ako netko moze malo napisat sto zande o ovom coinu jer ja jedino znadem da sam ga kopao nekad davno u dual Claymoreu sa ETHom... i to je to). I monero da ce vriejditi 18 000$????

Izgleda da ce Vegama nakon ovog posta cijene porast, jer ako su i promasili jednu nulu to je sjajna vijest za Monero. A moguce je sve to jer situacija sa ETHom je tragikomicna i oni EIPovi koji dolaze za mnoge nas su losa vijest, koji god da odlucili napravit.

EDIT:
Da odmah ovaj gore news popratimo sa FUDom
http://www.coinfox.info/news/10285-g...related-events
Eto vidite sto je komunizam, konacno su kinezi krenuli jako i imaju taj Guangzhou koji bi mogao zeznut i Amere, ali NE, cvrsta celicna ruka komunizma kaze NE!
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2018., 13:10   #5974
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,535
Sve te procjene uzmi s, ne zrnom, nego kilom soli.



Iakose s dobrim dijelom rečenog mogu složiti. BTC neće krepat iako bi mnogi unutar kripta to željeli. Drma i dan danas uz svu tu "bolju konkurenciju" i dalje se za svako micanje tržišta njega pita. Uz više alt usd parova njegova će dominacija možda pasti, ali moć i utjecaj ostaju.

Za ETH sam pisao da mu ovom trenu za bilo kakav hold ne vjerujem. Konkurenicja mu žestoka, mnogi novi ICO idu na NEO ili EOS blockchain, dolazi i Dfinity koji bi mogao biti brutalan. Pitanje je što ETHu može donijeti prelazak na drugačiji proof u takvoj situaciji, to tek treba vidjeti.

Monero... moguće, al i tu ima i biti će nove konkurencije.

Za XRP sam napisao svoje mišljenje mada vidim da ovdje ima dosta zagovornika. Njihov token je napravljen za izvlačenje love i to će im se prije ili poslije obiti o glavu
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2018., 14:08   #5975
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Daleko smo mi od dna....
https://twitter.com/RevolutApp/statu...44369373433856
Ili ti Ripple gadovi stvarno imaju 8k Twitter sockpuppeta?
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 10:55   #5976
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Taj Ripple je takav scam da neznam, bojim se da bi to mogao biti strasan udarac Crypto svijetu i da bi kao sto kazes opet mogli potonuti.

Nego javljam se da kazem da me hvataju i FUDOVI i FOMOVI. Pa ajde me malo smirite.

Hvata me FOMO da sam zaglibio u ovom ETHu a BTC se pokazuje stabilan, pa jos kad malo pogledam druge coinove koji su direktna konkurencija ETHu, tipa EOS onda me havta i FUD da bi ovaj ETH mogao prdnuti totalni, a ja ih trenutno imam XX komada i novi dolaze, pa me hvata jeza.

Drugo, po nekoj logici zdravog razuma trebao bi ETH ici gore sve zbog super vijesti, ne samo za ETH, nego i za blockchain, Crypto i sve ostalo, krenulo je zestoko. Pratim neke projekte koje jedva cekam da zazive koje cu odmah i sma pocet koristiti, ne zato jer su na blockchainu i koriste Crypto coinove, nego zato jer cu koristiti to sto nude.

E sad, sve to super izgleda na newsima, cak je i Yahoo Finance, pazi onaj Yahoo Finance koji vec postoji stoljecima da kazem dodao BTC i druge coinove na trejdanje, a market niti je prdnuo prema gore, dobro niti prema dole. Ali svejedno, toliko dobrih stvari se dogadja, a market ne reagira pozitivno. Pa se bojim sto se to negativno dogadja da je sve stalo na jednoj tocki. (iskreno sretan sam da stojimo, jer nekako mi se cini da bi jos jedan pad mogao biti ubitacan).

BTC na 20 000 a ETH Short Kaze Wall Street Analiticar:
https://www.cryptoglobe.com/latest/2...alyst-tom-lee/
Spominjao sma ovog kad je spominjao BTC do kraja ove godine na 20 000, a sad kaze da treba ETH shortat, odnosno da ce past, pa ja se pitam kamo ce past? Ako ETH padne vjerujem da ce mnogi, a skupa s njima i ja zvarsiti kao ovaj:
https://www.livebitcoinnews.com/repa...market-tumble/
A jos jedan Analiticar je naveo tri razloga za ETH da padne.
1. ETF za ETH je miljama daleko
2. CBOE kad izlista ETH mnogi ce ga shortat sto bi znacilo vjerojatni potop.
3. Konkurencija lupa jako po ETHu
https://zycrypto.com/this-trader-thi...et-correction/

Uglavnom s ETHom ce se nesto dogoditi uskoro, pod time mislim ovaj mjesec, ja se nadam da smo na dnu dna i da cemo tu ostat ako stvari budu lose po ETH, a ako budu dobre da cemo krenut gore. Vitalik je pozitivan, ali analiticari su negativni, tko je u pravu?
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 03.09.2018. u 11:24.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 11:49   #5977
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Taj Ripple je takav scam da neznam, bojim se da bi to mogao biti strasan udarac Crypto svijetu i da bi kao sto kazes opet mogli potonuti.

Nego javljam se da kazem da me hvataju i FUDOVI i FOMOVI. Pa ajde me malo smirite.

Hvata me FOMO da sam zaglibio u ovom ETHu a BTC se pokazuje stabilan, pa jos kad malo pogledam druge coinove koji su direktna konkurencija ETHu, tipa EOS onda me havta i FUD da bi ovaj ETH mogao prdnuti totalni, a ja ih trenutno imam XX komada i novi dolaze, pa me hvata jeza.

Drugo, po nekoj logici zdravog razuma trebao bi ETH ici gore sve zbog super vijesti, ne samo za ETH, nego i za blockchain, Crypto i sve ostalo, krenulo je zestoko. Pratim neke projekte koje jedva cekam da zazive koje cu odmah i sma pocet koristiti, ne zato jer su na blockchainu i koriste Crypto coinove, nego zato jer cu koristiti to sto nude.

E sad, sve to super izgleda na newsima, cak je i Yahoo Finance, pazi onaj Yahoo Finance koji vec postoji stoljecima da kazem dodao BTC i druge coinove na trejdanje, a market niti je prdnuo prema gore, dobro niti prema dole. Ali svejedno, toliko dobrih stvari se dogadja, a market ne reagira pozitivno. Pa se bojim sto se to negativno dogadja da je sve stalo na jednoj tocki. (iskreno sretan sam da stojimo, jer nekako mi se cini da bi jos jedan pad mogao biti ubitacan).

BTC na 20 000 a ETH Short Kaze Wall Street Analiticar:
https://www.cryptoglobe.com/latest/2...alyst-tom-lee/
Spominjao sma ovog kad je spominjao BTC do kraja ove godine na 20 000, a sad kaze da treba ETH shortat, odnosno da ce past, pa ja se pitam kamo ce past? Ako ETH padne vjerujem da ce mnogi, a skupa s njima i ja zvarsiti kao ovaj:
https://www.livebitcoinnews.com/repa...market-tumble/
A jos jedan Analiticar je naveo tri razloga za ETH da padne.
1. ETF za ETH je miljama daleko
2. CBOE kad izlista ETH mnogi ce ga shortat sto bi znacilo vjerojatni potop.
3. Konkurencija lupa jako po ETHu
https://zycrypto.com/this-trader-thi...et-correction/

Uglavnom s ETHom ce se nesto dogoditi uskoro, pod time mislim ovaj mjesec, ja se nadam da smo na dnu dna i da cemo tu ostat ako stvari budu lose po ETH, a ako budu dobre da cemo krenut gore. Vitalik je pozitivan, ali analiticari su negativni, tko je u pravu?
Ma sve ce biti u redu
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 13:28   #5978
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,479
Tko će ga znati. Ja kada gledam chart isto mi ništa nije jasno.
Vidim sljedeće, a da li će biti baš tako, tko će znati:


Scenario 1 - ETH u sljedećih 7 dana probija vrh trokuta u kojem je zadnjih 2 tjedna, i vrh falling wedga u kojem je nekoliko mjeseci i kroz neko vrijeme 2-4 tjedna doseže oko 550$ i onda idemo dolje na oko 150-200$.


Scenario 2 - ETH probija trokut u kojem se nalazi zadnjih 2 tjedna dolje, ciljana cijena oko 220$, i onda lagano raste, probija falling wedge gore i cilja na oko 500-550$. Poslije toga opet dolje na 150-200$.


Treći nemam niti bilo koji drugi u kojem ETH u konačnici ne zaroni ispod 200$.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 14:16   #5979
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Ma prosto je ko pasulj, ETH je sada gdje je i trebao biti, isto ko i BTC.
Razlog drastičnog pada je što su ICO-i krenuli u masovnu rasprodaju kad je krenuo padati i to je stvorilo snowball efekt.
Onda su kriptomačkice pokazale da ETH ima ozbiljnih problema sa skaliranjem, isto ko i svi blockchainovi koji nisu samo puki database zamaskiran pod ime blockchain.
Fundamentalno, ETH nema konkurencije, isto ko i tata bitcoin, imaju najviše developera i "first mover advanatage".
Ako ne dođe do nove globalne recesije i jedan i drugi idu gore. Bitcoin više, ETH manje.
Ko je pametan hodla oboje.
Što se tiče tih FUD članaka, čovjek mora biti svjestan da je ETH konkurencija (EOS posebno, otkad su rasprodali ETH) puna para i da se ne ustručavaju dio istih uložiti u anti-ETH propagandu. A bitcoin maximalistička mafija posebno mrzi ETH, pa se sad naveliko naslađuju.
Isto ko što i Jihan i kompanija rade kontra BTC-a.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 14:40   #5980
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ok, dobrro je cuti, vidim jedan kaze da cemo dolje, drugi gore, bas kao u Crypto svijetu, hahaha

No dobro bi bilo malo rasprsit te coinove, ipak da ne stavimo sve na jedan coin pa ako prdne da prdnemo i mi s njim.

Jel tko holda BTC? Ocu rec, jel pametnije sad holdat BTC ili ETH?
Po mojoj nekoj logici bi bilo ETH, jer on je sad na jako nisko naspram BTC, 0.04, a bio je prosle godine na 0.10 i preko ak se ne varam...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 14:46   #5981
Brut
Premium
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Zadar
Postovi: 263
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ok, dobrro je cuti, vidim jedan kaze da cemo dolje, drugi gore, bas kao u Crypto svijetu, hahaha

No dobro bi bilo malo rasprsit te coinove, ipak da ne stavimo sve na jedan coin pa ako prdne da prdnemo i mi s njim.

Jel tko holda BTC? Ocu rec, jel pametnije sad holdat BTC ili ETH?
Po mojoj nekoj logici bi bilo ETH, jer on je sad na jako nisko naspram BTC, 0.04, a bio je prosle godine na 0.10 i preko ak se ne varam...
ni jedno kad se ide prema gore, zasto bi uzeo 7% kad mozes 30?
Brut je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 15:36   #5982
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Brut ajde daj savjet na cemu sad ima 30% prilika?
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 15:51   #5983
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Huh, pa sto holdas onda? Odnosno sto ce to ici gore tako jako a da nije BTC ili ETH?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 22:57   #5984
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
ETC
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2018., 23:01   #5985
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
Ja hodlam 1 btc, a cilj mi je prodavati eth za btc pa u sljedecih godinu dana skupiti jos jedan cijeli btc. Od majnanja naravno, ali to je za sad vrlo upitno...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 09:26   #5986
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
@dadoremix
To jer ga kopas ili? Odavno se ETC vise ne spominje, a citam da ga neki i preporucaju da je sada navodno najednom bolji od ETH-a, pa opet nije mi jasno kak se te ploce bezveze okrecu, ako je ETC imao problema prije onda ga ima i sada. Osobno se nisam dugo zadrzavao u njemu cisto jer navodno neki haker ima jako puno ETC-a i pitanje je vremena kada ce ga dumpat... Ako tko zna tu pricu i dlai je tocna neka kaze vise detalja. No meni u onom trenutku kad je ETC bio ionako nepopularan taj rumour je bio dosta da ne diram ETC, a sad ETC postaje itekako popularan pa me zanima sto s tim rumorom o tom hakiranju...

@dakky
Pa jel sad mjenjas ETH za BTC ili cekas neko povoljnije razdoblje, sad nedavno pali ispod 0.04, sto mi je katastrofa znajuci da smo nedavno bili na 0.11

EDIT:
https://www.coinspeaker.com/2018/09/...irex-platform/
Oce li mozda sada, ako me sjecanje ne vara Riple je dodan na taj Wirex? I onda je podivljao nakratko, jel moze ETH sad konacno probiti taj 300 pa da krenemo prema 400 i da onda dumpam sve sto imam majku mu vidim...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 04.09.2018. u 11:38.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 17:19   #5987
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
pa trenutno samo skupljam eth, cekam bolja vremena i bolji omjer... jos uvijek se nadam da bi BTC mogao okinuti dolje, a eth ne propasti puno pa da bude barem 0.07, tad bi zamjenio za BTC.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 04.09.2018., 17:59   #5988
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
etc je nedugo dosupan na coinbase
paaa .. morao bi gore a sas je na 12-13$.. možda 0 dobije 120/130$
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 00:08   #5989
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
"moralo bi" je rekla kazala. Nitko ne zna što će se dešavati tako da "moralo bi" spada u kategoriju vidovitog Milana...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 15:11   #5990
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Dodaju ga na Wirex a on pada ko kruska jer valjda sad ga lakse mogu povuc...

Kruze glasine da bi ETH mogao na nulu, naravno to su sve abnormalne spekulacije, ali oglasio se i Vitalik i potvrdio ih, ali samo ako se nista ne poduzme sa ETHom, u ovom stanju on je los, pa kad ce vec taj hard Fork, a i nadam se da ce trebat jos sto toga da to krene.

P.S. NEO konkurencija ETHu ide istim koracima, sad se pumpa na hashpuppies i takvim sranjima kao sto se ETH na Cryptokitties... pa sta je to?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 19:50   #5991
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
Kaže frend da će uskoro DOGEthereum krenuti i da zato raste cijena DOGE-u jer će se moći konvertirati u taj novi coin, ima tko kakvih saznanja?
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 05.09.2018., 22:28   #5992
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Neznam ja sta se desava ali ETH od kad se pocelo pricat da bi mogao na nulu je krenuo ko blesav prema toj brojci...

@Kopija znam da volis Vitalika pa daj nam neke informacije javi... ccCCccc
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 08:24   #5993
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
HODL!
Ili pravac njuškalo
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 06.09.2018., 12:19   #5994
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A cuj, sad se osjecam kao onaj student sto je uzeo studentski kredit, samo ja nisam dumpao kako se kopalo...

https://bitcoinist.com/goldman-sachs...y-uncertainty/
Uglavnom kazu da je ovo razlog za jucerasnji pad, samo taj jucerasnji kandel je tako dugacak i crven da ne vjerujem da cemo sad odmah krenut prema gore... Mada bi to bio najbolji scenarij za nas.

Dobre vijesti:
https://www.ccn.com/only-bitcoin-acc...sale-in-malta/
nadams e da ce naci kupca, 3 milje ce uci u BTC. Izgleda da su ljudi poceli hordat BTC.... pa kad ce vec gore...

https://bitcoinist.com/iran-recogniz...g-as-industry/
Zamisli da Hrvatska ovako razmislja pa da umjesto ovim poljoprivrednikima koji truju zemlju poticaje dadu nama, pa Croatia bi bila Silicon Valley u Europi.

https://www.ccn.com/a-huge-step-forw...rges-adoption/
Evo i Bahrain, a znamo svi da i venezuela nesto kemija. Ali majke mi pa kakve su to drzave? Kad ce pisat USA,l England, Russia, Japan, Francuska, Njemacka...

Zvali su gatesa da shorta BTC, a on otisao i Shortao ETH:
https://www.trustnodes.com/2018/09/0...%8A70000-added
i tu nam je sad, ne diraj lava dok spava...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 23:38   #5995
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
Sta je ovo, dan i pol nema posta?

Ethu je sljedeca granica 100 dolara, nakon toga ce mozda do 50... mada mislim da ce se vrtiti oko 100 ... sljedecih godinu dvije. Nakon toga BTC ce prozivjeti isto. A krajnji cilj je ubiti sve shitcoine i onda za godinu dvije imati par jakih... koji će preživjeti jer po meni ovo sa tisućama coina i tokena nema smisla.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2018., 23:44   #5996
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Guba, iako eth potonuo mnogo gadno, tezina ne pada

Bice da ljudi mnogo veruju
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:05   #5997
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
Zato treba još potonuti i onda ostati nisko par mjeseci da i oni koji vjeruju izađu iz mininga... i da difficulty onda padne, pa da najhrabriji kopaju kako spada i onda na kraju najviše profitiraju.

To ti je kao kad ekipa otvori restoran ili kafić pa nemaju nakon 2 mjeseca za platit najam... treba sve uračunati.. pa i to da početak neće biti lagan... tko je računao kod ulaganja, sad može biti miran... tko nije... sve će prodati nakon nekog vremena, zato je bitno da coini ostanu nisko duže vrijeme.

edit: uskoro će krenuti "tko je jamio, jamio je" priče, ali morate biti svjesni da to vjerojatno nije istina i da će biti još uspona i padova tako da se uopće ne zamaram. Samo strpljenja treba, nemojte da se lupate o glavu za 2-3 godine.... "a ja imo' X etha pa prodo za 100 dolara jer je izgledalo da ide na nulu" i slične... samo treba izdržati, a ako ste u kripto uložili zadnje lipe... onda nemam riječi

Zadnje izmijenjeno od: dakky. 09.09.2018. u 00:12.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:22   #5998
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,528
bar do božića bude tako
onda dođu kitovi
hehe
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 00:43   #5999
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,730
Ja se ne bi nadao. Kitovi ce doci kad potope 99% shitcoina...
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 09.09.2018., 07:38   #6000
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
pita mene jedna engleskinja koja nema pojma o cryptu kada cu da uzmem profit ako je sad situacija losa.

A ja kazem, svi cekamo 12ti mjesec jer se on pokazao kao jako dobar za crypto.

Na to ona meni, kako ce onda biti cijena veca kada svi cekate 12ti mjesec da prodate?

Eto, znaci od 12tog mjeseca nista jer ga svi cekaju...
A ovaj sad potop bi vise trebao muciti onog Ukrainca nego nas. Pa tko ce njemu rudarit sad kad za mjesec dana jos cijenu zarade od rudarenja skrese za 33%? Iskreno neznam kak funkcionira taj njegov system, ali dakky ti si nesto pricao o tome ako nebude rudara da ce se nesto kao pogorsat transakcije?
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na