Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Rezultati ankete: Koji piknuti ?
HD2 9 26.47%
Desire 7 20.59%
i9000 23 67.65%
Anketa s više izbora. Glasači: 34. Ne možete glasati na ovoj anketi

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 26.01.2014., 14:34   #3421
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Tebi jopis treba crtat LOL se uopće ne odnosi na Evo 3D nego ja Dizelovu izjavu koji tip osoba ga koristi. A novogodišnja turneja 44 gostionice je ovako i onako njegova terminologija. Evo 3D nema veze sa tim LOLom
Brko je offline  
Staro 26.01.2014., 14:35   #3422
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Tebi jopis treba crtat LOL se uopće ne odnosi na Evo 3D nego ja Dizelovu izjavu tko ga koristi. A novogodišnja turneja 44 gostionice je ovako i onako njegova terminologija. Evo 3D nema veze sa tim LOLom
Ma joooj, ajd obriši ovo kad pročitaš, da ne spamamo temu.
Trollam te jer si zbunj, a vidi moj multiquote, pa priznaj da ti nisu izjave ispale smiješne kad sve vidiš ovak u komadu
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 26.01.2014., 14:45   #3423
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ako su ti zbunj, nemoj replyat

Što se moba tiče, Desire je već bio outdated kad sam ga ja kupio (srpanj 2011). Da sam tada imao neki noviji mob, sumnjam da bi ga mjenjao. Nagodinu kad mi istekne ugovor, siguran sam da mob na pretplatu više neću uzimat nego nešto sa amazona ili slično. A kako stvari stoje, xperia z će još neko izvjesno vrijeme biti i više nego dostatan i dovoljan mob za moje potrebe.
Brko je offline  
Staro 26.01.2014., 16:54   #3424
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Kolko je po vama ok trazit (700-800kn) nadoplate za Nexus5?
U pitanju je Xiaomi mi2s..
Xiaomi ima garanciju (kinesku) al ko da i nema, a i kolko vidim H mreza mu ne dela u slabije pokrivenim podrucjima (850mhz)..
Samo bi luđak išao dat Nexusa za kineza. I još s tak malo nadoplate
Juice je offline  
Staro 26.01.2014., 17:18   #3425
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Slazem se s Đusom. Kinez ko kinez,neprovjeren na duze staze, osjecaj u ruci kineski. Ja bih trazio min 1600-1700 kn nadoplate ako ne i 2000
spawn je offline  
Staro 26.01.2014., 18:24   #3426
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Slazem se s Đusom. Kinez ko kinez,neprovjeren na duze staze, osjecaj u ruci kineski. Ja bih trazio min 1600-1700 kn nadoplate ako ne i 2000
Hmm, kolko gledam, naišel na njušci di traže za njega 2300-3000kn

Mada za njega nisam našel niš negativno, osim kaj upitna H mreža u nepokrivenim područjima i kineska garancija, tj ko da ju i nema...


Pa kolko mu je onda realna vrijednost?
zvonac je offline  
Staro 26.01.2014., 18:26   #3427
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Kako za koga. Za mene ne vrijedi vise od 1500kn.
spawn je offline  
Staro 26.01.2014., 18:35   #3428
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Hvala na mišljenjima, znači niš ispod soma kn nadoplate...

Kolko sam na brzinu preletil po netu, cijena im je skoro pa ista ko i N5

Kaj samo zato kaj je to ko kineski apple i kaj ima snapdragon 600 proc..
zvonac je offline  
Staro 26.01.2014., 18:50   #3429
Dizel
3.14zda ®
Moj komp
 
Dizel's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Orahovica
Postovi: 8,311
Ja mislim da će MOJ idući mobitel biti samo i jedino Lumia, neka 925 ili jača.

Ovi drkavi androidi su za mene prošlost, oću mobitel koji "out of the box" radi kao blesav, bez jebavanja po updejtovima svakih 15 min.
__________________

QuadCore Intel i3-8100
Gigabyte H310 MBO
8GB DDR4 Transcend
Gigabyte GeForce GTX 1060 3GB Windforce
Kingston 240GB SSD
Dell U24 monitor
Sharkoon AM5 Case
Corsair 400W PSU




Pentium G4600
Asus H110
16GB G.Skill Aegis
Kingstom 240GB SSD
Sapphire Pulse RX560
Point Of View 500W Black Diamond
Samsung 225 LCD/TV
Benq DVDRW 18X
Antec NSK4400
Sharkoon "S-Series" 1x120mm + 2x80mm
Logitech mouse & Logitech UltraX Flat keyboard
Logitech Rumblepad II & Cordless Rumblepad II




Lenovo X1 Extreme

QuadCore Intel i5-8300H CPU @ 2.30GHz
8GB DDR4 Samsung
240GB Samsung
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Max-Q





HexaCore Intel i5-9400F
MSI B360I Gaming PRO AC ITX MBO
8GB DDR4 Transcend
MSI GeForce GTX 1050 Ti Gaming X 4GB
Patriot Burst 240GB SSD
Dell U24 monitor
Thermaltake Core V1 case
LC Power 650W PSU


Pentium D Presler 940 3.2GHz
Asus P5WD2 Premium
4GB Kingmax DDR2 667MHz
XFX GeForce 8800GTS
Kingmax 240GB SSD
LC Power 550W PSU


Pentium G620
Gigabyte H61
8GB Kingmax DDR3
Radeon HD6670
Kingmax 240GB SSD
MS 550W PSU



Dizel je offline  
Staro 26.01.2014., 18:52   #3430
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Evo kratki rivju od vlasnika htc desire 500.

Brzina je meni dobra, net i igrice su ok (six guns, dead trigger 2)
ekran mi je ok i ne fali mi piksela (to mu je kao jedan od minusa), kut vidljivosti ok,
baterija na mobu starom dva dana nema se smisla komentirati
mozda mi je malo prevelik za ruku, dizajn je definitivno ljepsi u zivo neg na fotkama (imam crnog)
gps dosta precizniji neg na zte blade iii
wifi i signal je ok (isti ili cak mozda i bolji neg na zte blade iii i htc WP 8S)
izdrzljivost na udarce mu je relativno ok. Jucer sam bio pijan i pao mi je na pod sa minimalnom ogrebotinom i vecina ljudi je nebi ni vidla. Al neki kurac skljoca nutra i nemam blage kaj bi moglo biti jer sve radi

ako koga još šta zanima nek pita
Problem je offline  
Staro 26.01.2014., 18:52   #3431
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
A gle, ti možeš mijenjat. Vjerujem da taj koji ti daje kineza će biti presretan.
Al sad samo razmisli kaj dobivaš. Dobivaš kineza, znači običnog kineza, ne nekog renomiranog proizviđača, dobivaš nikakvu podršku, podrška tipa xda je također upitna. U kvalitetu samo uređaja i kako radi ne bi htio ulaziti, al dovoljno je da je kinez i da mu prijeti tisuću i jedan problem.

Dati jednog nexusa, ili bilo koji flagship model od bilo kojeg proizvođača za kineza čije ime ne znaš ni pročitati je ludo. Daješ traženi mob, za mob za kojeg su čuli rijetki a još rjeđi bi se odlučili na njega.

Uostalom, zašto imaš potrebu mijenjati nexusa? I to za kineza
Niš, sretno sa zamjenom za mačka u vreći.
Juice je offline  
Staro 26.01.2014., 19:00   #3432
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
A gle, ti možeš mijenjat. Vjerujem da taj koji ti daje kineza će biti presretan.
Al sad samo razmisli kaj dobivaš. Dobivaš kineza, znači običnog kineza, ne nekog renomiranog proizviđača, dobivaš nikakvu podršku, podrška tipa xda je također upitna. U kvalitetu samo uređaja i kako radi ne bi htio ulaziti, al dovoljno je da je kinez i da mu prijeti tisuću i jedan problem.

Dati jednog nexusa, ili bilo koji flagship model od bilo kojeg proizvođača za kineza čije ime ne znaš ni pročitati je ludo. Daješ traženi mob, za mob za kojeg su čuli rijetki a još rjeđi bi se odlučili na njega.

Uostalom, zašto imaš potrebu mijenjati nexusa? I to za kineza
Niš, sretno sa zamjenom za mačka u vreći.
Razlog, tražim manji

Slažem se s tobom u potpunosti..

Ma pital sam ovdje iz razloga, ne znam kak mu se kreće cijena rabljenog Xiaomija, a našel na njuškalu par komada s astronomskim ciframa, taman po cijeni jednog HTC1..

Izgleda da trebaju se još dost vremena dokazat, da budu renomirani, tj puno žganci pojest..

A ove cijene na netu od 400-tinjak baksa mi nisu jasne...
zvonac je offline  
Staro 26.01.2014., 19:03   #3433
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Ak tražiš manji ekran, jednostavno. Prodaj Nexusa i naruči si Moto G.
Ili si kupiš neki tipa One Mini, S4 Mini, Xperia Compact koja će doć uskoro.
Juice je offline  
Staro 26.01.2014., 19:19   #3434
bg_4_l
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 541
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Razlog, tražim manji

Slažem se s tobom u potpunosti..

Ma pital sam ovdje iz razloga, ne znam kak mu se kreće cijena rabljenog Xiaomija, a našel na njuškalu par komada s astronomskim ciframa, taman po cijeni jednog HTC1..

Izgleda da trebaju se još dost vremena dokazat, da budu renomirani, tj puno žganci pojest..

A ove cijene na netu od 400-tinjak baksa mi nisu jasne...
Kolega je dobronamjeran ali očito jako neupućen. Xiaomi JE renomirani proizvođač i nikako ne ide u istu vreću sa "kinezima". Jedini razlog zašto ja osobno ne bi zamijenio je zbog garancije, jer možeš nešto manje s dosta jakim chipsetom dobiti kod nas za N5 sa garancijom.
bg_4_l je offline  
Staro 26.01.2014., 23:44   #3435
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Čekaj xperia z1 compact.
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline  
Staro 27.01.2014., 09:55   #3436
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Kolega je dobronamjeran ali očito jako neupućen. Xiaomi JE renomirani proizvođač i nikako ne ide u istu vreću sa "kinezima". Jedini razlog zašto ja osobno ne bi zamijenio je zbog garancije, jer možeš nešto manje s dosta jakim chipsetom dobiti kod nas za N5 sa garancijom.
Da, istina, samo koliko koštaju Xiaomi mobiteli koji u sebi nemaju MTK odron? Što misliš, netko ko je za njih samo negdje čuo, da bi dao iste pare kao za HTC One ili SGS4? Mi ovdje sa foruma možda i bi, ali objasni ti nekom "Kaufland-katalog" majstoru koji je to mobitel.

MI2S je premium mobitel, ali čisto zbog garancije, ja ga nebi mjenjao za Nexusa ispod 1500kn nadoplate. Da su u istim uvjetima, 500kn bi bila realna nadoplata za Nexusa.
Brko je offline  
Staro 27.01.2014., 19:20   #3437
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor bg_4_l Pregled postova
Kolega je dobronamjeran ali očito jako neupućen. Xiaomi JE renomirani proizvođač i nikako ne ide u istu vreću sa "kinezima". Jedini razlog zašto ja osobno ne bi zamijenio je zbog garancije, jer možeš nešto manje s dosta jakim chipsetom dobiti kod nas za N5 sa garancijom.
Ide u istu vrecu jer ima problema sa softwareom kao svaki drugi kinez. To sto je renomiran u Kini,ne znacio da je renomiran van Kine. Bugovi,lagovi,greske,3g,GPS itd itd. Ne kazem da je smece,ali je to po meni PREMIUM KINEZ.Nikako 100-200 jeftiniji od jednog Nexusa 5. Snapdragon ne znaci da je mob PREMIUM. Ima i onaj Amoi Snapdragon 200 quad core pa je opet low end. Imao ga u ruci. I Xiaomi Mi2. I Oppo Find 5. Jesu puno bolji od Cubota One i slicnih,i to puno bolji,ali ipak za klasu losiji od "renomiranih" proizvođača. BArem ono sto sam ja vidio i cackao po njima KAD NISU BILI NOVI IZ KUTIJE,znaci nakon mjesec,dva koristenja.
Xiaomi je bolji od obicnih kineza,ali opet ponavljam,dati za Xiaomi malo manje od Nexusa je glupost. Kao sto rekoh ,uredjaj i bar 1500kn za Nexusa. Da ima garanciju,min 1000 kn plus uredjaj za Nexusa.
My 2 cents
spawn je offline  
Staro 27.01.2014., 19:35   #3438
sale03
Premium
Moj komp
 
sale03's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: baš tu
Postovi: 72
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Ide u istu vrecu jer ima problema sa softwareom kao svaki drugi kinez. To sto je renomiran u Kini,ne znacio da je renomiran van Kine. Bugovi,lagovi,greske,3g,GPS itd itd. Ne kazem da je smece,ali je to po meni PREMIUM KINEZ.Nikako 100-200 jeftiniji od jednog Nexusa 5. Snapdragon ne znaci da je mob PREMIUM. Ima i onaj Amoi Snapdragon 200 quad core pa je opet low end. Imao ga u ruci. I Xiaomi Mi2. I Oppo Find 5. Jesu puno bolji od Cubota One i slicnih,i to puno bolji,ali ipak za klasu losiji od "renomiranih" proizvođača. BArem ono sto sam ja vidio i cackao po njima KAD NISU BILI NOVI IZ KUTIJE,znaci nakon mjesec,dva koristenja.
Xiaomi je bolji od obicnih kineza,ali opet ponavljam,dati za Xiaomi malo manje od Nexusa je glupost. Kao sto rekoh ,uredjaj i bar 1500kn za Nexusa. Da ima garanciju,min 1000 kn plus uredjaj za Nexusa.
My 2 cents
Evo ja ti posjedujem Xiaomi Mi2s pa daj ti meni objasni koji su to bugovi,lagovi i greške,mobitel je kupljen u 9.mjesecu i dan danas radi kao nov,tako da ti što to iznosiš su totlane gluposti.A što se tiče podrške ja mislim da ima dosta veliku.
http://en.miui.com/forum.php

http://xiaomi.eu/community/forums/xiaomi-mi2-s.101/

evo ti par linkova pa si malo pogledaj,
sale03 je offline  
Staro 27.01.2014., 23:32   #3439
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Preporuke za mobitel

To sto si naveo su custom romovi koji nemaju veze sa stock romom od proizvodjaca. Onda mozemo i linkati cijeli XDA ako cemo o podrsci za brand modele.
Drugo,Xiaomi mi2s ne vrijedi 3000-3500 kn kao po oglasnicima. Za taj novac dobijes Galaxy S4,HTC one,Nexus 5, Note 3, Optimus G2 i slicne top modele brendiranih proizvodaca s HRVATSKOM GARANCIJOM u trajanju od 2 godine.
Trece,to sto tebi radi dobro,ne znaci da je mob vrijedan 3000kn. Kao sto rekoh,puno ljudi se zali na bugove. I ne samo Xiaomi. Tu je i Oppo i slicni. To su zalbe samih korisnika koji su ih kupili i sad ih zele prodati. Ne tvrdim da su losi,nego su losiji od vecine brendova u istom cjenovnom rangu kod nas. To se prvenstveno odnosilo na zamjenu mi2s s nexusom 5.
Za kraj ,smanji malo tenzije kad odgovaras nekome na post. "Iznosis gluposti" i slicne izjave nisu za ovaj forum.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 27.01.2014. u 23:39.
spawn je offline  
Staro 28.01.2014., 07:44   #3440
sale03
Premium
Moj komp
 
sale03's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: baš tu
Postovi: 72
Sorry ako sam te uvrijedio sa time da pričaš gluposti ali ja i dalje stojimo iza toga, jer ti si naveo da Xiaomi imam problema sa bugovima , lagovi, greške, Gps, a to sve što si naveo ne drži vodu, tako da uopće sumnjam da si ti imao Xiaomi u ruci i isprobao. Kao drugo ja nisam ni rekao da on vrijedi 3000-3500kn,kao treče da si malo bolje pogledao prvi link je njihova original stranica tj forum na engleskom jeziku, a tu su ti custom romovi za druge mobitele npr. S4,Htc one it'd. A ako si negdje u blizini ja ti dam mobitel pa da ga malo bolje isprobaš, (možda taj koji si probao je kopija..!), i da ja mislim da je jedini veliki problem garancija. I stvarno ne mislim nikoga vrijeđati ali ne volim kad neko iznosi neprovjerene tvrdnje. Sorry. :-)

Evo par slikca Xiaomi Mi2S
[IMG][/IMG]
[IMG][/IMG]






Zadnje izmijenjeno od: Brko. 28.01.2014. u 08:15.
sale03 je offline  
Staro 28.01.2014., 13:29   #3441
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ja ti govorim o korisnicima koji te telefone zele prodat nakon 2-3 mjeseca jer imaju problema s necim. Ti si uporan da tvoj telefon radi super. Ja ne osporavam da radi super,govorim ti o korisnicima koji nisu zadovoljni pa mi donose mobitele da uradim nesto s njima. A ne mogu uraditi nista osim stavljati neke fixeve,custom romove, tweakove itd. Govorimo o novcu i vrijednosti necega. Bilo je pitanje isplati li se dati Nexus 5 za Xiaomi i parsto kuna. Ja sam rekao NE. I kolega Juice. Za xiaomi i 1000-1500 DA. I dalje stojim iza toga i to je moja preporuka koju nitko ne treba prihvatiti. Ne zbog mojeg visemjesecnog iskustva nego iskustva ljudi koji su imali te mobive. Ja nemam vremena testirati mobitele ali zato ljudi kupuju i isprobaju. Ne mogu sada zvati ljude i reci im da te nazovu i da ti kazu s cim imaju probleme. To sto ti ne vjerujes,njima ne umanjuje probleme.
Svaki telefon ima svoju cijenu,Xiaomi za neke modele ima previsoku cijenu u odnosu na ostale brendove. Govorim o cjenama po oglasnicima jer u ducanu kod nas nema Xiaomija s 2god garancije. Ako nista drugo, koji ces mob prije prodati za normalnu cijenu?
I da ne idemo dublje u raspravu, mozemo ju prebaciti na PM.
spawn je offline  
Staro 28.01.2014., 13:35   #3442
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Nice. Samo treba imati na umu da QuickWindow moze ogrebati ekran ukoliko se ne koristi screen protector I da, mislim na originalni case.
Na zalost jos nista od QuickWindowa. nakon cca tri tjedna jos uvijek nisu nista poslali postom te mi nisu odgovorili na niti jedan mail od kako su rekli da ce se javiti kroz 10-ak dana.
Isti QuickWindow su za sada dobili samo oni koji su osobno otisli po njega (makar nije mi problem platiti niti jedan oblik dostave).
Malo ne profesionalno od strane LG-a posto su mogli bar na mail odgovorit kada vec nesto nude.

Sto se tice grebanja displaya, kako mislis da QuickWindow moze ogrebati display?
Mislis da sam protector na neki nacin izgrebe display ili da ga ti mozes ogrebati posto ima onaj "prozor" (to bas i ne vjerujem s obzirom na Gorilla Glass).

Ako se ovi ne jave tokom tjedna, moram hitno nesto narucit za G2 posto mi se ne nosi ovako okolo.
Jedini uvjet je neki slim case koji ne poveceva volumen uredaja (nisam ljubitelj onih case-ova s kojima ti smartphone izgleda kao tenk jer nije bas da uredaj koristim u ne znam kakvim uvjetima).

Je li netko kupio kakav slim model case-a za G2 ili mozda vidio nesto ok?

Danas je netko na BOL-u linkao jedan ok model:

http://dx-box.com/sgp-lg-g2-case-slim-armor.html

...cini mi se ok, samo ne znam koliko je bas "slim".
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline  
Staro 28.01.2014., 15:06   #3443
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
'Slim' my a*s. Em je metal debel (vidi onu fotku gdje je uvećana kamera), em još zaštitna plastika (slijedeća fotka), na kojoj se kočoperi aircushion technology, ispod njega.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 28.01.2014., 19:17   #3444
ToroRosso
Premium
Moj komp
 
ToroRosso's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 358
Malo si razmisljam pa eto da vas priupitam. Imam HOS mint condition nekih 9 mjeseci pa me zanima ako za njega dobijem cca 1500 kuna, dali se za te novce moze uzeti nesto bolje preko amazona. Znaci ne mislim na kineze nego uređaje tipa N4 i slicno. Nije da me ista smeta kod ovog mobitela. Stvarno me dobro sluzi i jako sam zadovoljan njime, ali ako se moze dobiti nesto bolje bez da nadoplatim neke velike novce(200 kn max), zasto ne
ToroRosso je offline  
Staro 28.01.2014., 19:21   #3445
daxxx88
Premium
 
daxxx88's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Basel/Zg
Postovi: 1,227
možeš uzet Moto G 16GB, ako si se voljan odreći nešto bolje kamere
__________________
[ASUS ZenBook UX303UA - i7-6500U, 8GB RAM, Intel HD Graphics 520]


What man is a man that doesn't make the world better
daxxx88 je offline  
Staro 29.01.2014., 15:41   #3446
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
'Slim' my a*s. Em je metal debel (vidi onu fotku gdje je uvećana kamera), em još zaštitna plastika (slijedeća fotka), na kojoj se kočoperi aircushion technology, ispod njega.
Malo mi je cudna cijena tj. na toj stranici je nekako prejeftin posto na Spigen official site-u stoji duplo veca cijena:

Na ovoj stranici je 10.89$:

http://dx-box.com/sgp-lg-g2-case-slim-armor.html

Sluzbene stranice (24.99$, 19.99£):

http://www.spigen.com/lg-g2-case-slim-armor.html

http://www.spigen.co.uk/lg-g2-case-s...l#.UukPv-GTlgk

Do sada mi je to jedini ok case za G2, pogotovo nakon sto sam procitao ovo o grebanju Quick Window-a po displayu:

http://forum.xda-developers.com/show...2445335&page=2

http://forums.androidcentral.com/lg-...g-screens.html

Ok mi se cine i ova dva case-a:

http://www.wirelessground.com/body-g...ase-black.html

http://www.wirelessground.com/incipi...ase-black.html

P.S.

Malo mi je cudno da su tako zabrljali sluzbeni LG case, jedino da je staviti naprijed npr. ZAGG pa tako izbjeci ostecenja.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline  
Staro 29.01.2014., 15:45   #3447
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
frend ima taj armor za iP 4S i telefon je doslovno ogroman. Trebaš oružani list da ga nosiš

I ja bi tak nešto za svoj Desire 500, al nema, bar zasad)
Problem je offline  
Staro 29.01.2014., 15:46   #3448
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Stvarno ne znam koji je to **eten stavio metalni rub na unutarnju stranu one rupe na Quick Windowu. Znam da izgleda fancy, ali staviti metal da bude u kontaktu sa ekranom... Baš me zanima kako su to riješili na flip coveru za iNew v3 (isto ima sličan otvor) koji će mi ubrzo doći.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 29.01.2014., 16:22   #3449
mdrla
Premium
Moj komp
 
mdrla's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: ZG Dubrava
Postovi: 470
može pomoć u dilemi:

prestigio 5044 ili htc desire 500 oba dual sim, razlika u cijeni 100 kn u korist 5044

http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=5623

na linku je valjda htc obični ali isti je i dual sim, pretpostavljam!
__________________
mdrla je offline  
Staro 29.01.2014., 16:30   #3450
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
mane htc-a su ti da nije baš najčvršće napravljeni i ne podnaša baš udarce. (govorim iz prve ruke )

estetski je ljepši (subjektivno), ekran mu je manje rezolucije, al to neces baš primjetiti. Ja bi cak rekao da mu je ekran jedna od vrlina. Rad na uređaju je glatki i nema štekanja. Kamera mu je ok. Baterija za sad kod mene izdrži 24h. Nonstop provjera mail-a, viber, pozivi nonstop,,,,

Eto, 2 kune od mene

edit: baterija je sad na 70%, a skinut sa punjača je prije 12h 11m, s time da je uključen power saver. To ce se kroz par punjenja vjerojatno još poboljšati

Zadnje izmijenjeno od: Problem. 29.01.2014. u 21:45.
Problem je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na