Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.01.2022., 20:38   #1
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Final Fantasy VII Remake Integrade PC

Trenutno se przi remake legendarne sedmice sa još legendarnije konzole ps1 iz davne 1997 godine, a vidim nitko nije otvorio temu.

Ima li fanova orginala, i jeste li odigrali ovaj novi remake, te kakvi su vam dojmovi?

Pošto je orginalni FF7 bio prva orginal i ujedno i prva ps1 igra koju sam odigrao ovo čedo ima posebno mjesto u mom srcu, evo tko nije vidio kako izgleda snimio sam playlistu gameplaya u dosta dobroj kvaliteti (za youtube kompresiju) na hard tezini.

Ima ga i u videoteci, a sama igra je kad je izasla na novoj plejki dobila dosta visoke ocjene. Za fanove orginala i općenito JRPG/third person akcije ovo bi trebalo biti na listi za odigrati.

https://www.youtube.com/watch?v=BCQv...p7k7Y5qyq2AqEv
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2022., 18:27   #2
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,929
Zgodno izgleda. Ja osobno sam puno više gnojio (tako smo mi zvali krcanje sati u neku igru) devetku. Igrao sam bio nešto i sedmicu, ali puno kasnije na emulatoru i nisam više imao vremena ulaziti u to detaljno.
mkey je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.01.2022., 19:58   #3
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Kakav je port? Čitao sam da je loš u maniri "push button to port to pc"
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2022., 20:54   #4
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Kakav je port? Čitao sam da je loš u maniri "push button to port to pc"
Neznam za orginal sa zaštitama, ali ova videoteka verzija sa mojim strojem je radila bez greške.

Inače su zamjerali kad je izasla neki microstuttering kojeg ja nisam uopće imao a igrao sam sve na high + 2K rezi, preko 50 sati igre za sad nisam niti jednom imao niti jedan error, štekanje, rušenje i slično.

A što s tiče kvalitete porta mislim da su se ovi tech entuzijasti sa ultra bijesnim karticama i strojevima razočarali što igra nema nekih milion grafičkih opcija (iako i sa ovim što ima izgleda super za onaj dizajn i look na koji su išli kao remake) jer takvi više briju po fpsu, benchmarku i igranje sa postavkama,grafovi, mjerenje frametimea i slične gluposti nego sa igranjem i uzivanjem u samoj igri.

Ja sam upalio igru stavio sve na high, isključio mozak i uzivao u igri kao fan orginala, pogotovo kad se sjetim kako je to nekad izgledalo nekad iako je orginal bio tehničko čudo avion kada je izašao, a kako izgleda sada iako je igra daleko od neke grafički napredne igre, to joj nije najači adut.

Igra izgleda super i radi super, barem meni na rx 480, 16gb ram i nvme disku, mislim da je sve ostalo suvišna priča.
Colossus je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2022., 22:06   #5
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
sti je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2022., 20:33   #6
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Colossus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na