Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.03.2003., 20:03   #1
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
FRIŠKI VLASNIK GF3 Ti 200

eto od danas sam ponosni friški vlasnik "nove" GF3Ti 200 na 64 MB sa TV-out
....naime trebam vašu pomoć...zanima me kak spojit komp na TV...želim ga spojit prek SCART-a il tog nekog kablovinja....ne razumijem se previše u to.....negdje sam pročito da trebam neki program za to da mi komp/grafulja prepozna TV il tak neš....tak da vas molim da mi kažete što ja tu trebam napraviti da bi to uspjelo............???????!!!!!!!!????

hvala....

__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2003., 22:51   #2
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,943
Re: FRIŠKI VLASNIK GF3 Ti 200

Citiraj:
Originally posted by BSA<AK-47>
eto od danas sam ponosni friški vlasnik "nove" GF3Ti 200 na 64 MB sa TV-out
....naime trebam vašu pomoć...zanima me kak spojit komp na TV...želim ga spojit prek SCART-a il tog nekog kablovinja....ne razumijem se previše u to.....negdje sam pročito da trebam neki program za to da mi komp/grafulja prepozna TV il tak neš....tak da vas molim da mi kažete što ja tu trebam napraviti da bi to uspjelo............???????!!!!!!!!????

hvala....

Program se zove TV-tool i služi za fino nariktavanje TV izlaza a nerjetko je i jedina naprava da se dobije kakav-takav izlaz na TV s tvoje omiljene G-sile.
Spajaš tako da nabaviš scart adapter koji ima jedan video ulaz (žuti chinc) i dva audio ulaza. S grafičke bubneš video kabel u žuti ulaz na scartu a s zvučne naravno u audio rupice. Proroštaj malo po forumu nedavno je greg to vrlo slikovito objasnio...
tor je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 03.03.2003., 23:08   #3
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Re: Re: FRIŠKI VLASNIK GF3 Ti 200

Citiraj:
Originally posted by tor
Proroštaj malo po forumu nedavno je greg to vrlo slikovito objasnio...
evo : http://www.pcekspert.com/forum/showt...&threadid=3701
inace da odmah odgovorim z3d-u na ono sto je tamo pitao (nisam vidio dok je bilo aktualno) - preko shincheva je lakse rijesenje jer mnogi preko s-videa dobiju samo crno bijelu sliku (stariji TVi) ako se nekoristi s-video2chinch adapter.....
a onda je to vec glupo
greg SE je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na