Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.03.2010., 19:13   #1
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Angry Ukradena Kona Hoss Deluxe 2007., Crnomerec-Tresnjevka

Nocas nam je natko sa balkona ukrao Konu Hoss Deluxe, model 2007.
Bajk je u stanju "novo".

Lokacija je Crnomerec/Tresnjevka...Humska ulica.

Lopov/i su prerezali sajlu i jednostavno ukrali bajk dok su Konu Fire Mountain koja je od zarucnice ostavili.
Znam da ce sada svi reci zasto balkon i ne znam sta......ali zivimo u tako malome stanu da jedva mi stanemo i nemamo kuda sa bajkovima....jednostavno je na zalost tako....znaci da je bilo neko mjesto gdje da ostavimo bajk tj. neko "sigurnije" mjesto, ostavili bi ga naravno tamo.

Onaj tko je ukrao bajk morao je znati tocno gdje se sta nalazi na balkonu i kako je bajk bio vezan pa znaci da je netko tko tu stalno prolazi.

Evo i slike bajka:

http://www.imagesforme.com/show.php/999011_P3150007.JPG

Znaci kako bajk izgleda na slici, tako izgleda i sada jer je max ocuvan i nista nije mjenjano na njemu. Samo je stavljen nosac za bidon i nosac za sajlu.

Serijski broj bajka je:

F710Y14510

Ako netko ima bilo kakvu informaciju o tome tko "operira" na ovome podrucju ili mozda vidi kod nekoga bajk molim neka mi samo posalje PM.

Sve je prijavljeno odmah policiji no 99,99% da nista od njihove pomoci....pa vas molim ako imate bilo kakvu info ili savjet da mi sibnete PM.

Zahvaljujem unaprijed!

Nalazniku obecajem novcanu nagradu ili u hardveraju!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline  
Staro 01.03.2010., 20:40   #2
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
mog treka isto prije koju godinu ukrali
skinuli su mu sve i ramu sa prednjom vilicom bacili negdje u grm, 2 mjeseca kasnije vidim jednog cigančića kak si je namontiral prastare kotače i sjedalo i vozi se.

moja preporuka, svako malo se prošeći po nekom siromašnijem kvartu, garant budeš tam našel dio bicikla, jebiga...
domis je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2010., 20:43   #3
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Meni ukrali Limexa,moddanog,Nos gumb,crna boja,skinuti blatobrani...
Ugl,tuzno jako ,da covjeku ukradu bicikl vrijedan 50kn .
Ne ovo je zbilja uzasno,od policije nam pomoci,a sigurno potrazi po oglasnicima malo,mozda nades nesto,tj,nesto od svog bicikla.Proseci kvartom tu i tam,mozda naletis na bicikl,no vrlo vjerojatno da ga nikad neces vidjet.Prokleta istina...
Majo je offline  
Staro 01.03.2010., 21:11   #4
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Kuda ces gori kvart od moga....Dubrava je Amerika za moj kvart....ekipa iz Zg zna o cemu pricam!
Sve puno narkica, lopova i smeca.....
Molim vas ekipa ako igdje vidite bajk da mi sibnete PM ili nesto pa cu onda malo "patrolirat" u tome kvartu.
O policiji bolje necu.....danas su se pokazali kakvi su! Cijela obitelj mi radi i radila je u policiji.....no ne u Zg....ali danas sta samdozivio od njih.....ma bolje cu sutit!
Oni se jos ismijavaju iz toga! Niti su mi dali kakav papir, niti sam ja sta potpisao.....i stalno su se samo zahebavali!
Inace policijska stanica na Tresnjevci! Ako tko cita od njih......e decki, svaka vam cast kako ste ucinkoviti!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline  
Staro 01.03.2010., 21:13   #5
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Steta ... kakva prokleta steta ...

Znas i jos jednu stvar ... da doticni radi solo, jer da ih je bilo vise sigurno bi uzeli i bajk od cure :/

BTW nemoj slucajno da taj curin bajk ostane i dalje vani (makar ga iznad WC-a vjesali) jer ce i on nestat.

Nazalost, covjek se uci dok je ziv ...
dh41400 je offline  
Staro 01.03.2010., 21:16   #6
hobitxxx
Premium
Moj komp
 
hobitxxx's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 412
ma znas kaj stavi ti bajk od cure van i malo patroliraj mozda neko opet dojde pa da ga malo propitas....stvarno zalosno...
hobitxxx je offline  
Staro 01.03.2010., 22:17   #7
juiced
Premium
Moj komp
 
juiced's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Okolica Zagreba
Postovi: 153
Maštoviti debili su rođaku ukrali Konu iz dvorišta i "sakrili" ju 2 ulice dalje kod nekog šiptara ispred kuće. Prošeći po kvartu, kako su ti već savjetovali. Sretno
juiced je offline  
Staro 01.03.2010., 22:24   #8
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
50kn da je bajk na kozari putevima

Ak kaj vidim,javim....
trouble je offline  
Staro 01.03.2010., 22:26   #9
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Iskreno,stavi kamericu van,24/7,visoke rezolucije,i cekaj da ti ukradu curin bajk,bar ces znat tko je,a onda .
Majo je offline  
Staro 01.03.2010., 22:33   #10
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Zajeb, taj Zagreb je katastrofa što se tiče krađe bicikli.
Ode u Šibeniku ostavim bajk 3-4 ure isprid faksa nevezan bez problema, ili isprid dućana i sl.

Prijatelju mi ukrali biciklu u ZG kad je iznija iz stana i ostavija u hodniku i iša zaključat vrata jedno minutu ga nije bilo... ono - užas.

Prati oglasnike, newse i sl iako teško da će se to tako pojavit, no nikad neznaš
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.03.2010., 22:51   #11
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
što se tiče policije ja mislim da su mi rekli kad mi je neko trajno posudio kacigu za motor (budala ju ostavio na motoru i iša kupit cigarete starom) da praktički ispod 1k kn vrijednosti mogu se slikati s stvari koju mi je neko popalio...

a što se bicikle tiče sljedeće nedjelje na hrelić i možda ti se posreći...ugl znao sam viđati jednog pripadnika jedne nacionalne manjine (bez uvrede ikom) kako su mu u gepeku auta poredani 101 mobitel i tri punjača i onda otvori gepek i prodaje a sumnjam da su svi bili njegovi tako da bi se možda i tvoj bajk tamo našao
Red Dwarf je offline  
Staro 01.03.2010., 22:57   #12
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Zajeb, taj Zagreb je katastrofa što se tiče krađe bicikli.
Ode u Šibeniku ostavim bajk 3-4 ure isprid faksa nevezan bez problema, ili isprid dućana i sl.
Ali zato ne smiješ ništa nositi sa sobom na plažu!
 
Staro 01.03.2010., 23:00   #13
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ali zato ne smiješ ništa nositi sa sobom na plažu!
Ma da... nikad mi ništa nisu ukrali, a i prijatelji(ce) mi ponesu novčanik i mob i nikad problema.
Dobro, ja imam vikendicu u mirnijem dijelu Dalmacije, naravno ima dosta tih klošara koji "operiraju" u frekventnijim mistima, ali većinom su to stranci, a ne domaći ljudi.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online  
Staro 01.03.2010., 23:07   #14
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Da, naravno da su to bili strani a ne domaći Isto kao u ZG! Sve sami stranci.

Bicikl se jednostavno bezbrižno ne ostavlja negdje. danas ih ima toliko puno u ZG (više nego ikad) i došlo je do te razine da kako mi je frend ispričao dodje lik. Pita "jel ovo tvoj bajk" i nakon odgovora "ne" sjedne se i odveze.
 
Staro 01.03.2010., 23:30   #15
AbAdd0n
Premium
Moj komp
 
AbAdd0n's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 246
vidim-javim... nego di je taj serijski broj upisan ?
__________________


test konfa
AbAdd0n je offline  
Staro 01.03.2010., 23:45   #16
dh41400
Señor Audiophile
Moj komp
 
dh41400's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zabreg
Postovi: 3,280
Uglavnom sa donje strane rame, ispod onog dijela gdje dolazi osovina pogona (pozicija #1).
dh41400 je offline  
Staro 01.03.2010., 23:49   #17
Fantač
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 116
Meni susjedi dva kata iznad mene maznuli bicikl iz biciklarne, prefarbali ga (loše) i za dva-tri dana ga vozili normalno kao da ništa nije bilo... I tvrdili da su ga kupili...
Fantač je offline  
Staro 01.03.2010., 23:54   #18
NJUNJO_HR
Premium
Moj komp
 
NJUNJO_HR's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb (Trešnjevka, kod placa)
Postovi: 673
Ljudi meni su ukrali ženski, rozni, sa dva paktregera bicikl ispred Martinovke pored FERa.
Kak nebi onda Kone.....
Pravilo je jednostavno. Dva bicikla. Za grad škart, za ozbiljnije vožnje bolji bajk.
__________________
PCE 100+kg demolition squad


LCD 19'' Philips 190P6 | Coolermaster Stacker ATX/BTX (STC-T01) Black | Corsair HX520

ASRock P55 Extreme | Intel i5 760 | G.Skill F3-12800CL7D-4GBECO 2x2GB | XFX 7950 GT 512MB DDR3

Benq DW1670 & Plextor PX-755A | WD Black 1TB (WD1002FAEX), WD Green 2TB (WD20EARS)

Creative SB Audigy Player SB0090 | TP-Link TL-WN651G

Microsoft Wireless Optical Desktop for Bluetooth (Miš i Tipkovnica) | Razer Copperhead (Green) | Genious KB-16e Black



___ <<< Enchantress >>> ___

Parts of watercooling:
Laing DDC-1 water pump
3x Magicool Extreme radiators
EK-Supreme-Acetal for CPU
EK-NF4 rev1.1 for chipset
EK-FC79 for GPU
EK-Multioption reservoir 400 + EK-Multioption RES Bottom Rev.2
& green tubes.

Loop:
rezervoar / pumpa / GPU / rad1 / NB / rad2 / CPU / rad3 / rezervoar

Par slikica iz galerije


H2O galerija

___ <<< ex Morgoth >>> ___

Parts of ex aircooling:
Celeron 420 | ASRock 4CoreDual-SATA2 | XFX 7900 GS 600M
Thermalright Ultra-120 Extreme for CPU lapped
Thermalright HR-05 IFX for chipset lapped
Thermalright HR-03 PLUS for GPU

Par slikica iz galerije


Lapping galerija
NJUNJO_HR je offline  
Staro 02.03.2010., 00:14   #19
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
kolega na kojem si katu kad su ti maznuli sa balkona? prvi ili prizemlje?
savjet bic vezi sa lancinom na balkonu iduci put ili neka kamera na prozor i cao jel stvarno svasta da ti se neko usudi tako maznut bic. dok ja npr vezem pred faksom bic i niko ga nece dirat jer je rama sva izguljena stara i ocajna a bic vrijedi vise od 10 000kn.... tko se ne kuzi u bicikle nije mu zanimljiv sav izguljen i nikakav i uvijek na njemu 2 tone blata
jurbAs je offline  
Staro 02.03.2010., 03:55   #20
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ja isto mirno ne spavam od kako sam se preselio na novi kvart, i tamo mi bike stoju dolje u šupi. Iako su do njega 4 kljuca(ulazna vrata, vrata od podruma, vrata od supe i moj lanac na bikeu) par puta sam sanjao da su maznuli bike i onda u 5 ujutro sam isao vidjet jel bike tamo. ALi sto se tice tih kradja, vidio sam jednu jako učinkovitu stvar, koja ubiti ni nije specijalno za kradju bicikala, vec za kradje opcenito.

Naprava je veličine danasnjih mobitela, i na sebi ima neki jebački zvučnik, u njemu je 9V baterija. I fora je da u tu kutijicu zapikne neki kao osigurac koj i je na spagi i kad se to izvuče to počne toliko pistat da se onaj koji i zna bude usro
Nazalost nema nikakav link, to sam vidio kod sestra od moje bivse.

Ali shema je da se to montira blizu mjesta di se ostavlja bike, i naveče recimo spagicom pričvrsti za bike. Naravno bike se zakljuca.
I sad zamislimo scenarij, bas ovog slučaja. Dolaze jazavci, gluho doba noci, penju se na balkon, cvikaju sajlu, primaju bike, pomiču ga 10 cm i bam. ovo se ukljuci i pocne cvilit/tulit/pistat. Taman kad je on pomislio da je gotovo s najtezim djelom, ono alarm. Vjerujem da ce u 90% slucajeva lopov bacit bike i pobjeć, jer obicno su to klinci koji se odmah useru u gaće. A da negovorim o shemi da se taj prekidac iz tog uredjaja spoji jos na neki reflektor koji bi recimo bio na balkonu, pa to da se i reflektor aktivira usred krađe, ne da bi napunili gaće, nego bi se odmah predali

Kradju prijavi na dropbike, ako vec nisi.
__________________

srale7 je offline  
Staro 02.03.2010., 06:55   #21
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
sretno stari meni su dva maznuli, jednog iz podruma jednog iz haustora. dobro prije jedno 6-7 godina, ali murja se nikad javila nije...
__________________
Avoid hangovers: stay drunk.
mujica je offline  
Staro 02.03.2010., 07:34   #22
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Nocas nam je natko sa balkona ukrao Konu Hoss Deluxe, model 2007. Bajk je u stanju "novo".Lokacija je Crnomerec/Tresnjevka...Humska ulica.
Mozes li molim te uslikat barem mobom da vidimo kako tocno izgleda taj balkon? Znam kvart, ali tek donekle zamisljam balkone. Zanima me jel bagdadski skakao po balkonima ili je to nesto ipak drugacije kod tebe. Tko zna, mozda se desi neka racija pa u kolekciji pronadjes svoju Konu. Mala sansa ali desavalo se.


Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ja isto mirno ne spavam od kako sam se preselio na novi kvart, i tamo mi bike stoju dolje u šupi. Iako su do njega 4 kljuca(ulazna vrata, vrata od podruma, vrata od supe i moj lanac na bikeu) par puta sam sanjao da su maznuli bike i onda u 5 ujutro sam isao vidjet jel bike tamo.
Svejedno dal je kuca ili stan, ni u garazu/tavan/dvoriste ni na balkonu.... nije mi tamo gust drzati biciklino. To je za one tipove koji ne peru svoje aute/bicikle pa ih bacaju daleko od ociju

Cistoca treba sijati na nekom lako vidljivom mjestu.

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
ALi sto se tice tih kradja, vidio sam jednu jako učinkovitu stvar, koja ubiti ni nije specijalno za kradju bicikala, vec za kradje opcenito.
To su mali shock alarmi, tako su ih zvali u 80-tima. Imam negdje takvu stvar, okida se povlacenjem/odvajanjem "vezice" od samog uredjaja. Bucno ubitacno ali i jednako po bateriju. Cudno, mislio sam da su takve stvari otisle u ropotarnicu zaborava

Citiraj:
Autor NJUNJO_HR Pregled postova
Ljudi meni su ukrali ženski, rozni, sa dva paktregera bicikl ispred Martinovke pored FERa.
Nije bas nesto s cim se trebas hvaliti na forumu
Visage je offline  
Staro 02.03.2010., 09:05   #23
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Ajoj

Stavi po forumima temu (drop bike, forum hr, itd), a bike traži po oglasnicima.

Ja ću otvorit oči ako šta vidim javim.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline  
Staro 02.03.2010., 09:14   #24
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Hvala vam ekipa.....svima....
Ma balkon je ono...prizemje totalno......ma kavo prizemje, ulica!
Iznad mene narkic i stalno mu neka ekipa ide gore....mozda je netko od njegovih!
Sinoc polijepili pokvartu slike bajka sa serijskim brojem + napisali za nagradu pa mozda majmuni sami dovezu bajko..ono ko fol nasli ga i te sheme.
Uostalom, taj narkic mi je jednom upao u stan oko 2-3 u noci......zaboravili smo vrata zakljucat i on je ili namjerno ili slucano (ne mogu tocno reci...makar zivi kat iznad mene) uletio mi u stan. Sva sreca pa imam APBT koji je izletio uz kreveta i doslovce poletio za njim no seljak se nabrzinu zakljucao za trebom u stan! Ono sto je najjadnije je da je tip svoga psa u strahu zaboravio (tj. pas nije bio brz kao onoi...hehehe) pa ga ovaj moj uhvatio i samo nabio par puta u zid i ostao stajat ispred vrata i rezat. Od toga dana...a proslo je vec par mjeseci me lik izbjegava i uopce ga ne vidim....vidio sam ga par puta ili rano ujutro kako izlazi van ili kasno navecer + seljak po cijeli dan ostavi psa na balkonu koji konstantno laje na svako njesra....jednog dana ce netko u zgradi skrenit radi tog njegovog psa i tog lajanja.
Najogore je to sto kada sam zivio u VT i kada su mi ukrali bajk od 500-tinjak kn...neki Rog....jos sam bio klinac, dosla mi je policija kuci i otiske uzimala po podrumu, a ovi jucer na Tresnjevci nista...cak ni papir nisu neki dali da sam bio tamo + stalno se zahebavali. Je...istina da mi je tata bio nacelnik u VT i da mi teta radi u interventnoj te cijela obitelj na sudu radi i to je uticalo vjerojatno sto je ekipa dosla. No ovo jucer....koma!
Ako netko zna kako se zove nacelnik policije na Tresnjevci (ili kako su oni vec rangirani tamo...ne znam....) neka mi javi na PM...bio bih mu zahvalan.
Sva sreca pa znamo dosta ljudi jos u policiji i po Zg pa ce oni malo ispitat ekipu tu po kvartu....no mislim da su se stakori tko zna gdje sakrili.
Bio sam toliko ocajan da sam i gledao po ovim starim vagonima sto su pored mene i trazio bajk!
I pazite ovo...najzesca fora sta su u panici likovi ukrali....RUCNIK SA KOJEM BRISEM PSU NOGE kada svaki puta dodemo iz vana pa mu ih u tus kabini operem....issssss.....koji uslagirani majmuni!
Danas jos printam mali milijun letaka i izljepit cu ih po cijelome gradu ako treba, a vi ako bilo sta vidite molim vas javite.

LP I TNX
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline  
Staro 02.03.2010., 09:19   #25
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
ovaj vikend hitno odi na hrelić. to obavezno....
i sve pretraži. jer postoji šansa da su ga rastavili.
te prati sada oglasnike , njuškalo itd.....
plus mislim da je sutra sajam isto samo ne u zagrebu nego u sisku.
oni će se toga sigurno htjeti što prije rješiti ispod cijene ga prodati.
ne vjerujem da ga je uzeo za sebe
znam kaj govorim jer jedan lik iz srednje škole mi je htio još puno prije
uvaliti treka za 900kn koji je tada bio po dučanima za 3000kn...
kasnije mi je tek rekao nemoj se voziti po peščenici jer sam ga tamo ukrao
nadam se da ćeš ih uloviti...
chief_wolfinjo je offline  
Staro 02.03.2010., 09:33   #26
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
prijavi policiji, nakon 6mj ti se u murji nakupi toliko bajkova i onda rade cistunac (za nove )...odvedu te dole u skladiste i kazu biraj, ako vidis svoga super uzmes svoj, ako nevidis jednostavno si zemis neki drugi. Kod nas u Osijeku je znalo biti preko 200 bajkova u tom podrumu, prijavis da ti nesto BMX a dole raj, oke ima i dole škartova ali bolje ista nego nista . E sad jel ista politika i u ZG u to se nebum mešal
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline  
Staro 02.03.2010., 09:58   #27
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
prijavi policiji, nakon 6mj ti se u murji nakupi toliko bajkova i onda rade cistunac (za nove )...odvedu te dole u skladiste i kazu biraj, ako vidis svoga super uzmes svoj, ako nevidis jednostavno si zemis neki drugi. Kod nas u Osijeku je znalo biti preko 200 bajkova u tom podrumu, prijavis da ti nesto BMX a dole raj, oke ima i dole škartova ali bolje ista nego nista . E sad jel ista politika i u ZG u to se nebum mešal
Ma sve je prijavljeno u policiji frende, ali iskreno ja bi svoj bajk.....a ne necij tudi. Ako me i pozovu i slucajno vidim svoj bajk..super! Ako me pozovu i mog bajka nema.....necu necij bajk ja slucano uzet.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline  
Staro 02.03.2010., 10:38   #28
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Zaleti se i po servisima pa spomeni prodavačima ili vlasnicima. Imaš tu u okolici Bizmark i Pedalu pa možeš otić do obojice, vlasnici su ok i sigurno će ti javiti ako im se netko sumnjiv zaleti na servis, po nove dijelove ili nešto slično.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 02.03.2010., 11:33   #29
Ladybug
Premium
Moj komp
 
Ladybug's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: n/a
Postovi: 898
Btw. mislim da sam ti vidla ovu srebrnu Konu zavezanu za ogradu Pravnog fakulteta prije par dana, ne znam kad su ti je ukrali...? Jako je lijepa...

Neće te nitko zvati iz policije, nego ti svako malo trebaš ić do policije i da te odvedu u skladište da vidiš jel su ti dopelali tvoj bajk. Da u policiji pametniji rade, ne bi radili u policiji.

Nije više Zagreb grad gospode! Ne zaključavat se u stanu po noći!! Bicikl ostavljat u prizemlju nabalkonu!! I to kakav! Ja ni šnitu kruva ne bih više ostavila vani lopovi se u zagreb uvoze iz svih dijelova Hrvatske! Po DANU se zaključavat.
Ladybug je offline  
Staro 02.03.2010., 13:06   #30
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Da u policiji pametniji rade, ne bi radili u policiji.
Policija mozda je vrlo zahvalna meta za sprdachine, ali ipak nije lijepo generalizirati Ladybug

Imam prijateljicu koja je mogla po ocjenama i CV-u sto god je htjela raditi, bez brige za ponude. Ali profesionalna znatizelja je nakraju odvela da postane dipl. kriminalist. Vjeruj mi blago je reci da je pametna. Kolege s kojima rade su ostavili na mene dojam ljudi prilicne sirine znanja a nisam bas sklon olakoj fascinaciji velicinama. To sto nasa politika ima modus liderskog eutanaziranja svake izvrsnosti na individualnoj razini, to je vec boljka koja tisti skoro u svakoj sferi. Krivo usmjereni kadrovi ce uvijek biti neefikasni, bili budale ili jako pametni.

Dajes podrsku autoru teme na ukradnom biciklu, dok u isto vrijeme castis ga pohvalom da mu pola obitelji nije bas najbistrije

Jer Win32 je napisao da mu dosta clanova obitelji upravo radi u murji


Citiraj:
Autor Ladybug Pregled postova
Nije više Zagreb grad gospode! Ne zaključavat se u stanu po noći!! Bicikl ostavljat u prizemlju nabalkonu!! I to kakav! Ja ni šnitu kruva ne bih više ostavila vani lopovi se u zagreb uvoze iz svih dijelova Hrvatske! Po DANU se zaključavat.
Zato je moja preporuka da se klonite nekrofilsko-forenzicarskih serija koje u ovom trenutku svaka zemlja EU kopira u nekom lokalnom izdanju. I mi smo vec na tragu takvih u domacoj produkciji. Pa onda svijet nece biti tako malog kalupa i vidjet ces da se ne treba bas toliko zakljucavati

Zao mi je bicikla, ali, ako je to najgore sto ce se desiti Win32 ove godine, onda sam siguran da bi se mnogi mijenjali kad sljedece godine budu razmisljali o stvarima koje su ih zadesile. Slucajnost ne postoji, ove male nepravde koje nam se dese obicno su sudbinsko usavrsavanje

No ipak se nadam da ce ga Win32 naci i nek mu je sretno u pronalasku.
Visage je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na